Jump to content

RagingBula verilen cezaya itiraz

Recommended Posts

RagingBul adlı kullanıcının üyeliği hakaret etmesi sebebiyle sonlandırılmıştır.Ancak olaya bizzat şahit olduğum için bu cezanın fazlasıyla ağır olduğunu düşünüyorum.Çünkü hakaret ettiği söylenen malum topic tahrik edici olduğu gerekçesiyle yönetim tarafından kapatılmıştır.(kapatma nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum)

pearlygates ve kerpetenvahşi nickli üyelerin ağır hakaret ve tahrikleri de göz önüne alınırsa verilen bu cezanın hafifletilmesi gerektiğini düşünüyorum

tarihinde muslumangenc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O başlıkta hakaret küfür falan etmedim ama şimdi saydırcam sana he.Oglum okumayı bilmiyormusun sen.Benim ne hakaretimi gördün?

Bak bu mesajın bile senin o aşağılık seviyeni ortaya koyuyor oğlumlu moğlumlu konuşma şimdi sana anladığın dilde cevap verecem olmayacak..........

tahrik edip duruyorsun (beni de attıracan forumdan anlaşılan)

senin forumdaki işlevin belli oldu

uzak dur benden

tarihinde muslumangenc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Astur,

Eskiden ısrarla agora reklamım yapardın. Hatta yüzlerce PM (özel mesaj) göndererek agora'ya adam çağırırdın. Hatta büyük bir laf edip, neredeyse Ateistforum'un sonunu ilan etmiştin. Çok cüretkar takılıp duruyor, sanki erişilmez, kimsenin tutamayacağı bir girişim başlatıyordun. Kimse sallamadı, kimse şeyine takmadı... Peki ne oldu senin o müthiş rüzgarı arkana alacağın sandığın agora'ya?

Bir bok olmayacağı baştan belli olan agora sanırım artık pes etti... Şimdi imzandan agora'yı kaldırıp, senin gibi liboş olan ahlaksız taraf'ı koyma zamanıdır...

Helal olsun sana da, sana destek veren ve liboş olmadığını söyleyen yamuk kıçlılara da...

Sitelerde Paylaş

Ben yokkende o böyleydi,ben ona anlayacağı dilden konuşuyorum.

Kendisi MartinEden olarak tekrar gelmiştir.Özelden beni tehditte etti ayrıca küfürlerle.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O başlıkta hakaret küfür falan etmedim ama şimdi saydırcam sana he.Oglum okumayı bilmiyormusun sen.Benim ne hakaretimi gördün?

o karikatürü onaylaman-savunman bile bir hakaret idi. Normal bir şeymiş gibi, gülücükler saçman-saçmanız vss. İlgili mod, adaletli davrandıda topici sildi. Yoksa, sizin gülücükleriniz sabaha kadar sürerdi.

ragingin ise, atılmaması gerekiyordu. Sizin hakaretleriniz yanında, onunki hiç kalmakta..

Hele bide, müslümanlardan hoşgörü beklentiniz yokmu?

Reelde bir müslümanla tartışılmaz diyorsun. Peki, müslümanlar haksızmı?

Bu karikatürümü çizip göstereceksin, tartıştığın müslümana. Bi gidin be.. Önce adam olun.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Astur,

Eskiden ısrarla agora reklamım yapardın. Hatta yüzlerce PM (özel mesaj) göndererek agora'ya adam çağırırdın. Hatta büyük bir laf edip, neredeyse Ateistforum'un sonunu ilan etmiştin. Çok cüretkar takılıp duruyor, sanki erişilmez, kimsenin tutamayacağı bir girişim başlatıyordun. Kimse sallamadı, kimse şeyine takmadı... Peki ne oldu senin o müthiş rüzgarı arkana alacağın sandığın agora'ya?

Bir bok olmayacağı baştan belli olan agora sanırım artık pes etti... Şimdi imzandan agora'yı kaldırıp, senin gibi liboş olan ahlaksız taraf'ı koyma zamanıdır...

Helal olsun sana da, sana destek veren ve liboş olmadığını söyleyen yamuk kıçlılara da...

Valla yönetici arkadaşların bazılarının özel hayattaki sorunları foruma zaman ayırmalarına engel oldu, diğerleri de bu işlerin boş olduğunu görüp şevklerini kaybettiler. Ben de kaybettim, zamanımı daha iyi değerlendirebileceğimi gördüm. Bu işler boşmuş, yani tam anlamıyla sana layık.

Ateistforum'un entelektüel anlamda sonu büyük oranda geldi ne yazık ki; eskiden deicide, mantık, Trajito, Fuzûlî,Bilgehan gibi üyeleri okur kültürümü arttırırdım, ama o günler bitti. Çeşitli talihsizlikler ve senin muhteşem yönetimin birleşince kurudu ortam.

"Şeyinize takmadığınız" forumu ne kadar yakınen takip ettiğinizi görmek de gözlerimi yaşarttı, durup dururken bu konuyu açmandan da belli oluyor. Taraf Gazetesi de süper gazete, sizleri çatlatması yeter.

Neyse, takıl, keyfine bak. Ben öyle yapıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...