Jump to content

Savulun Kılıçdaroğlu Geliyoor!

Recommended Posts

• İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Artık siyasal miyadı dolanlar suikastle yok edilmiyor...

Biri bir yere gelecekse en büyük rakibi saf dışı bırakılıyor...

Baykal kasedi olayı halen bir muammadır...

Bu gizli çekim olayı açığa kavuşmazsa ülkem tarihinde bir kara leke olarak kalacaktır...

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun bir söylemi bana trübüne yatırım gibi geldi sizin de dikkatinizi

çekti mi bilmiyorum.

"Ülkeyi Dubai'den yönetmek çok açık söylüyorum vatana ihanettir." söyleminden bahsediyorum.

Sağ seçmenin ve Mhp tabanının duymak istediği sözler bunlar, Kılçdaroğlu'nun ne olduğunu Chp tabanı bilmek istiyor yanar-döner biri midir nedir öğrenmek istiyor.

Zira Chp'liler partileri tarafından bir daha hüsrana uğratılmak istemiyor.

Bu paragrafımın altını çiziyorum zira bunu ileride hatırlatmak durumunda kalabilirim Chp'lilere.

Sitelerde Paylaş
"Ülkeyi Dubai'den yönetmek çok açık söylüyorum vatana ihanettir." söyleminden bahsediyorum.

Bu paragrafımın altını çiziyorum zira bunu ileride hatırlatmak durumunda kalabilirim Chp'lilere.

Bunu biraz daha açabilir misin Mr.Kont?

Bu söylemde bahsedilen nedir ve neresi yanlıştır?

Sitelerde Paylaş

kemal derviş 2010 = Hurşit Güneş

Baykal düşmanlığının ardındaki sebep, TV'de uygulanacak ekonomi politikası hakındeki düşünceleri neden baykalın devrildiği konusunda oldukça açık bir bilgi verdi.

Söylediğim gibi Baykal boşuna devrilmemiştir.

Yahudi uşakları tekrar CHP 'yi ele geçirmiştir. Uygulayacakları ekonomi politikası budur. Hurşitin açıklamalarını okuyun yeter.

Sitelerde Paylaş
Sağ seçmenin ve Mhp tabanının duymak istediği sözler bunlar, Kılçdaroğlu'nun ne olduğunu Chp tabanı bilmek istiyor yanar-döner biri midir nedir öğrenmek istiyor.

Ayrıca ülkemizin bağımsızlığı ve onuru, sağ seçmenin ve MHP'nin tekelinde mi ki, bu sözleri duymak isteyen onlar olsun. Bense tersini biliyorum. Bu Kore Savaşı konusunda da böyleydi, Kıbrıs müdahalesinde de...

Talihsiz bir görüş beyanı olmuş bence.

Dubai konusuna yeterince vakıf olmamaktan kaynaklanıyor olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Ayrıca ülkemizin bağımsızlığı ve onuru, sağ seçmenin ve MHP'nin tekelinde mi ki, bu sözleri duymak isteyen onlar olsun. Bense tersini biliyorum. Bu Kore Savaşı konusunda da böyleydi, Kıbrıs müdahalesinde de...

Talihsiz bir görüş beyanı olmuş bence.

Dubai konusuna yeterince vakıf olmamaktan kaynaklanıyor olabilir mi?

Ahh pante ahhh hala bu ülkeyi çözememişsin

Bu ülkede sağda yoktur bu ülkede solda yoktur. Bu ülkede CHP' de yoktur, MHP'de .

Bu ülkede Atanın ölümüyle birlikte Sabetay İmparatorluğu vardır. Tüm parti içlerine sızmışlar hangi parti gelirse gelsin ekonomiik tüm yasa ve kanunları kendileri için çıkarmışlardır.

Buna Sabetay Ecevitte dahildir.

MHP önderlerinin çoğu Sabetaydır. CHP 'ninde.

Birinin gidip diğerinin gelmesi düzülenin kim olacağını değiştirmez.

NTV de Barlas - Kongar bunun en tipik örneğidir. İki sabetay cambaza bak oynayarak halkı uyutup perde arkasından milleti düdüklerler.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Son anketlere göre İstanbul ve Ankara'da birinci parti CHP,

Bu potansiyel ve halkın refahına işsizliğe yönelik projelerle CHP'yi kimse tutamaz.

Ona açılım buna açılım derken işsizlik ve asayiş sorunu aldı başını yürüdü.CHP'nin açılımları gerçekten halk için olacak Türkiye'nin çimentosuna zarar verer açılımlar olmayacak.

2011'de AKP iktidarını görmek istemeyen elini taşın altına koysun.

Bu arada Sevgili Kılıçdaroğlu söz verdiği gibi mal beyanında bulundu.Kendisine teşekürler.Şeffaf ve saydam biri olacağını zaten biliyoruz.

Sitelerde Paylaş

Son anketlere göre İstanbul ve Ankara'da birinci parti CHP,

Bu potansiyel ve halkın refahına işsizliğe yönelik projelerle CHP'yi kimse tutamaz.

Ona açılım buna açılım derken işsizlik ve asayiş sorunu aldı başını yürüdü.CHP'nin açılımları gerçekten halk için olacak Türkiye'nin çimentosuna zarar verer açılımlar olmayacak.

2011'de AKP iktidarını görmek istemeyen elini taşın altına koysun.

Bu arada Sevgili Kılıçdaroğlu söz verdiği gibi mal beyanında bulundu.Kendisine teşekürler.Şeffaf ve saydam biri olacağını zaten biliyoruz.

Kimin anketi,herkes kafasina göre anket yapiyor.Türkiye nin birinci sorunu Kürt sorunu.Bu sorun diger sorunlara sebeb oluyor.Bu sorun cözülmeden hicbir sorun cözülmez.Deve kusu kafasini kuma gömmüs,kici acikta kalmis.Kicinizi kurtarin önce...Halk seyircidir,asagida ki resim.Alttan sagdan birinci esmer olan benem:)))

post-10445-127512096197_thumb.jpg

Sitelerde Paylaş

Kimin anketi,herkes kafasina göre anket yapiyor.Türkiye nin birinci sorunu Kürt sorunu.Bu sorun diger sorunlara sebeb oluyor.Bu sorun cözülmeden hicbir sorun cözülmez.Deve kusu kafasini kuma gömmüs,kici acikta kalmis.Kicinizi kurtarin önce...Halk seyircidir,asagida ki resim.Alttan sagdan birinci esmer olan benem:)))

Anketler bu işe emeğini veren kurumlarca yapılıyor.

Türkiye'nin birincil sorunu Kürt sorunu değildir.Demokrasi sorunudur.

Türkiye'nin birincil sorunu kürt sorunu düşüncesi aslında asıl birincilin ihmalinin sabote edilmesi ile doğar.

Etnik gruplar demokratik olarak baskıya maruz kalmasalardı bu çetrefil artçıl sorunlar doğmazdı.

Gelelim kıç kurtarma meselesine AKP senin kıçını kurtardıysa devam et tabi AKP'ye.

Sitelerde Paylaş

Anketler bu işe emeğini veren kurumlarca yapılıyor.

Türkiye'nin birincil sorunu Kürt sorunu değildir.Demokrasi sorunudur.

Türkiye'nin birincil sorunu kürt sorunu düşüncesi aslında asıl birincilin ihmalinin sabote edilmesi ile doğar.

Etnik gruplar demokratik olarak baskıya maruz kalmasalardı bu çetrefil artçıl sorunlar doğmazdı.

Gelelim kıç kurtarma meselesine AKP senin kıçını kurtardıysa devam et tabi AKP'ye.

Dogru diyorsun.Asil sorun demokrasinin yerlesmemesi.Türkiye de demokrasicilik,cumhuriyetcilik,laiklik kukla oyunu oynaniyor.Halkta öküz tren hikayesi...

post-10445-127514410135_thumb.jpg

Sitelerde Paylaş
Türkiye nin birinci sorunu Kürt sorunu.Bu sorun diger sorunlara sebeb oluyor.Bu sorun cözülmeden hicbir sorun cözülmez.

Sana göre 1. sorun.

Halka göre değil.

Halkın sadece %8'i bunu 1. derecede sorun olarak görmekte. (Sonar raporuna bakabilirsin)

Onların da bir kısmı kürtçülüğünden, bir kısmı terörün sona ermesini istediğinden, bir kısmı da liboşluğundan.

%92'nin sorununu bırakıp, ana dilde eğitim gibi uygulaması daha büyük sorunlara yol açacak olan konulara öncelik tanınacak değil herhalde.

Sitelerde Paylaş

Sana göre 1. sorun.

Halka göre değil.

Halkın sadece %8'i bunu 1. derecede sorun olarak görmekte. (Sonar raporuna bakabilirsin)

Onların da bir kısmı kürtçülüğünden, bir kısmı terörün sona ermesini istediğinden, bir kısmı da liboşluğundan.

%92'nin sorununu bırakıp, ana dilde eğitim gibi uygulaması daha büyük sorunlara yol açacak olan konulara öncelik tanınacak değil herhalde.

Dogru diyorsun.Internetlerde,medya da issizlik,yoksulluk,egitim konusuluyor...:))))

Sitelerde Paylaş

Pante,

İnşallah bu anketin sonucu doğrudur. CHP sosyal demokrat bir kimlikle iktidara gelirse, ülkede birçok kördüğüm olmuş sorun çözülür. AKP, CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na karşı çok saldırgan bir tavır takınırsa, CHP'nin oylarının AKP'yi ürkütecek kadar yükseldiğini tahmin edebiliriz. Birkaç ay daha geçsin bakalım.

Sitelerde Paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14881065.asp?gid=373

Evet geçen hafta ülkemizin güzide partilerinden CHP toplumda kıvılcımı ve heyecanı ateşleyecek yeni lideri ile yoluna devam ediyor.

Hükümetin ensesine ve tepesine çökecek etkin muhalefetin ateşi bu ülkede yakıldı.

Recep Bey'in villalarını merak ettik biz de.

Sitelerde Paylaş

Evet geçen hafta ülkemizin güzide partilerinden CHP toplumda kıvılcımı ve heyecanı ateşleyecek yeni lideri ile yoluna devam ediyor.

Hükümetin ensesine ve tepesine çökecek etkin muhalefetin ateşi bu ülkede yakıldı.

Sitelerde Paylaş

Sitelerde Paylaş

Anket sonuçları açıklandı ve 8 yıl aradan sonra:

CHP 1. sıraya yerleşti:

CHP: %32,48

AKP: %31,09

Anketin diğer önemli sonuçları:

3 büyükşehir CHP'nin.

Ve CHP Güneydoğu'da oylarını yükseltiyor.

Sonar Anketi

Anketin tüm detayları için:

Anket Raporu

Pante yoldaşım CHP Güneydoğudan oy alamaz.En bariz sebebi G.Doğuda zaten sosyal demokrat bir partinin var olmasıdır.Kılıçdaroğlunun Dersimli olması birşey değiştirmez.Dersim G.Doğu değildir çünkü.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...