Jump to content

Metal dinleyen varmı

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

doğru dürüst venom diyen çıkmadı oysaki thrash le black in yaratıcılarıydı.

bu arada dimmu borgir ile kamelot un birlikte yaptığı çalışmada güzel tavsiye ederim.

tarihinde Hitman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 5 akor basıp sağdan soldan solaları kırparak şarkı yapar o gruplar:)

nu metal le endüstrial metale gıcıklığın var galiba :)

Nasıl kimden çalışmış hangi parçasına koymuş görmek isterdim.

Sitelerde Paylaş

metalin tüm akımlarını kabullendim ama nu metali bi türlü sevmedim haklısın.şarkıları vardı zamanında şu an hiç biri yok ama esinlenme kaynakları bariz belli oluyordu gerçi herkes esinleniyor birilerinden.nu metalde solo atılmadığı için doğru düzgün o yüzden iron maiden gibi grupların ancak alt grubu olurlar onlar onlar isterlerse tabi:)

Sitelerde Paylaş
metalin tüm akımlarını kabullendim ama nu metali bi türlü sevmedim haklısın.şarkıları vardı zamanında şu an hiç biri yok ama esinlenme kaynakları bariz belli oluyordu gerçi herkes esinleniyor birilerinden.nu metalde solo atılmadığı için doğru düzgün o yüzden iron maiden gibi grupların ancak alt grubu olurlar onlar onlar isterlerse tabi:)

Haklısın tam metal dinleyen nu metal genelde sevmez heralde hardcore/rap/metal karışımı olduğundandır.

Solo atan nu metalcilerde görmedim zaten onların işi gücü ritim basmak biraz düzensiz müziktir nu ama lise gençleri için tam uygun tarz.

Sitelerde Paylaş
3 5 akor basıp sağdan soldan solaları kırparak şarkı yapar o gruplar:)

Diğerlerini dinlemediğimden bilemeyeceğim,lakin Rammstein'in böyle bir şey yaptığını hiç zannetmiyorum.Belki melodiler benzer gelmiştir sana...Ha ısrarcıysan Rammstein'in hırsızlıklarını bir göreyim.

Bu arada,nu-metalden ben de hazzetmem.Ama endüstriyel'e laf ettirmem :)

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...

zaten türkiyedeki rocktan anlamayan ama kendini rakçı diye nitelendirenler nedense hep aynı isimler linkin park evenecense him:) babalar yeter bize yeni yetmelerle işimiz olmaz:)

Diğerlerini dinlemediğimden bilemeyeceğim,lakin Rammstein'in böyle bir şey yaptığını hiç zannetmiyorum.Belki melodiler benzer gelmiştir sana...Ha ısrarcıysan Rammstein'in hırsızlıklarını bir göreyim.

Bu arada,nu-metalden ben de hazzetmem.Ama endüstriyel'e laf ettirmem smile.gif

ramsteen şov grubudur bence başka da bir özelliği yok:)ortak nokta nu metalden pek hoşlanan yok

Rammstein endüstriel rock ama daha çok teknoya girmeli. içinde elektronik müzik ve "sample"lar (müzik numuneleri) barındırıyor. Gerçek gitar soloları falan hatırlamıyorum rammstein'da.. Fakat ilginçtir ki, tek başına rammstein'ı metal müziğe tercih ederim, demek ki metalci değilmişim. Güçlü, altyapısı, melodisi sağlam parçaları seviyormuşum sadece.

Melal müzik bana evrensellikten uzak geliyor. Kültürü yabancı, bilenin ilgilenenin dinleyeceği bişey. Hem evrensel, akılda kalan besteler yapan, hem de güçlü thrash metal yapan Metallica vardı. O da sadece ilk albümlerinde, Cliff Burton sayesinde.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...