Jump to content

Metal dinleyen varmı

Recommended Posts

marlıyn mansonu sevmem hiçde tasvif etmem iğrenç bir yaratıktır kendisi aynı zamandada satanisttir(satanıst değil demeyin Conrad Robury ile çekilmiş bir çok resmi var) böyle bir yaratığı nasıl dinliyorsunuz anlamıyorum bunu dinleyeceğime domuzun sesi ni dinlerim daha hoş gelir kulağıma..

AYrıca metal dinlerim yasvif ettiğim grupler ise:

chidren of bodom

mettalica

sum 41

sepultura

slayer

venom

within temtation

korn...

Hacı sen neden satanistlere böyle öngörülü davranıyorsun.Satanizm insanların bildiği gibi kedi kesmek değildir.

Ayrıca Marliyn 1995 de Darwin Teorisini kabul eden bir adamdır.Ateist dir yani.

Hem ben satanistleri yolalrında destekliyorum metal müziğinin içinde ki bazı gruplar satanistdir.

Lütfen satanistleri sevelim ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Power, progressive, speed, symphonic severim. Death, folk idare eder, arada dinlerim. Black'den nefret ederim. Blind Guardian'ı da tek geçerim ;)

Sitelerde Paylaş
Sert sevenler için slayer,amon amarth,rammstein,pantera,

daha soft sevenler için zakk wylde,pink floyd iyi bi' seçim olabilir.

Pink Floyd metal değildir blues ve psychedelic Rock'tır. Wikipediadan ve ya türevlerinden bak. Müzik Kültürün varmış gibide tavsiyelerde bulunma.

Metalde sertlik: hardn heavy: Whitesnake'de vardır. Kısmende tygers of pan tang

Glam Metalde ise: Xyz,G&R,Cinderella

Thrash'da: Venom.

Sitelerde Paylaş
Hacı sen neden satanistlere böyle öngörülü davranıyorsun.Satanizm insanların bildiği gibi kedi kesmek değildir.

Hem ben satanistleri yolalrında destekliyorum metal müziğinin içinde ki bazı gruplar satanistdir.

Spiritual satanist olupta klasik müzik dinleyen, Marilyn Manson'dan en az benim kadsar nefret eden satanist arkadaşlarım var.

Müzik anlayışınız bu mudur? Dine göre mi ayırırsınız? Haydi yap-boz oynayalım: Spiritual satanistleri bir köşeye,iblistaparları bir köşeye..

Hayda..!

Marilyn Manson denilen yaratığıda bırakın,sohbetini bile etmeyin nedir bu ya. Adamların yaptığı üzikten mi bahsedeceksiniz yoksa adamların bilmembilmembilirimlerinden mi?

Sitelerde Paylaş
Temiz heavy metal dinlerim.

Black ve düt metale bulaşmak istemem. Kanımca sözde metal türleridir.

Sözde metal türleri dediklerin heavy metal'in alt dalları zaten :blink:

Sitelerde Paylaş
Spiritual satanist olupta klasik müzik dinleyen, Marilyn Manson'dan en az benim kadsar nefret eden satanist arkadaşlarım var.

Müzik anlayışınız bu mudur? Dine göre mi ayırırsınız? Haydi yap-boz oynayalım: Spiritual satanistleri bir köşeye,iblistaparları bir köşeye..

Hayda..!

Marilyn Manson denilen yaratığıda bırakın,sohbetini bile etmeyin nedir bu ya. Adamların yaptığı üzikten mi bahsedeceksiniz yoksa adamların bilmembilmembilirimlerinden mi?

Haklısın.

Sitelerde Paylaş
Pink Floyd metal değildir blues ve psychedelic Rock'tır. Wikipediadan ve ya türevlerinden bak. Müzik Kültürün varmış gibide tavsiyelerde bulunma.

Metalde sertlik: hardn heavy: Whitesnake'de vardır. Kısmende tygers of pan tang

Glam Metalde ise: Xyz,G&R,Cinderella

Thrash'da: Venom.

benim ne tavsiyede bulunucağım seni ilgilendirmez önce sen bi araştır da ondan sonra konuş venom ne zamandan beri thrash oluyo kafan mı güzel senin?ben zaten pink floyd metal demedim orda eğer okuduysan sert sevmeyenler için diye bi' ifade kullandım,whitesnake sertse sen death filan dinleme bayılır kalırsın :D ne yazdığımı bilip bilmeden sazanlama kimin müzik bilgisinin ne olduğu belli oluyor.

Sitelerde Paylaş
benim ne tavsiyede bulunucağım seni ilgilendirmez önce sen bi araştır da ondan sonra konuş venom ne zamandan beri thrash oluyo kafan mı güzel senin?ben zaten pink floyd metal demedim orda eğer okuduysan sert sevmeyenler için diye bi' ifade kullandım,whitesnake sertse sen death filan dinleme bayılır kalırsın :D ne yazdığımı bilip bilmeden sazanlama kimin müzik bilgisinin ne olduğu belli oluyor.

Sana göre Pink Floyd neyse, bana göre de venom o. :lol: :P

Benden sana karakteristik tavsiye. "kafan mı güzel senin.." vs gibi cümlelerle alt ettiğini zannetme. Uygarca cümleler kur.

"death falan dinleme bayılır kalırsın.." senin death dediğin şeyler kuru gürültüden başka birşey değildir. :huh: Metalin adını lekeler. :rolleyes:Anneciklerimizin karnından metal dinleyicisi olarak çıkmadık. Öğreniyoruz hepimiz. Ama sen cin oladan adam çarpanlardansın sanırsam. -ki sen müzikten iyi anlayan dinleyici! "sazanlama" demenle sen kendi mü-zik kültürünü ortaya koymuşsun.

Git metal diye emotive kızların dinlediği metallicayı dinle.

Judas Priest ateşi ve Maiden terbiyesiyle karşılaşma. Whitesnakede de başka bir ateş göreme : ) :lol:

http://www.heavymetaltr.com/Forums-file-viewforum-f-5.html

Al venom'un thrashlığına kanıt. Extreme müziğin babaları : )

whitesnake sertse sen death filan dinleme bayılır kalırsın :D ne yazdığımı bilip bilmeden sazanlama kimin müzik bilgisinin ne olduğu belli oluyor.

evet : ) :rolleyes:

tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

janem benim.herhalde 16-17 yasında falandın.

bak yaşına veriyorum satanizme hayranlığını .aslında senınki satanizme değil gothic hayaranlığı bunun farkında olmay bilirsin ama.

marylın manson atesite olsa ki ebn eminim satanist olduğundan iğrenç bir yaratıkdır.bütün kliplerinde bunu gösteriri.

sana tavsiyem bu satanzimdenen şeye kafanı pek takama bende senın yaşlarında iken fazla takardım hatta yaptığımız bir sürü saçma sapan şeyler.hatırlaması bile miğdemi bulandırıyor.nese.

bu iş kedi kesme işi değil senin dediğin gibi.

Bu işe girdinmi ne kestiğini ne yediğini neyaptığı.

sonra kendine acaba ben insanmıyım diye soruşuna kadar anlamazsın......

Sitelerde Paylaş
senin death dediğin şeyler kuru gürültüden başka birşey değildir. Metalin adını lekeler.

boyundan büyük laf etmişsin death bi dafa senin dediğin gibi gürültü değildir

metalin sevilen bir tarzıdır 20 kusur senedir severek death dinlerim yukarıda

mesaj yazanlara bir bak bir çok death metal dinleyen var senin kafan

kaldırmayabilir o zaman dinleme .

Anneciklerimizin karnından metal dinleyicisi olarak çıkmadık. Öğreniyoruz hepimiz

metalin bir çok türü var araştır öğrenmeye çalış ve dinlemediğin death metal dahil

bütün müzik dallarına saygı göstermeyi öğren.saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Marilyn Manson'ı severim. İnsanların kendinlerinden olmayanı nasıl dışladığının, nasıl ikinci plana attığının, dış görünüş ve düşüncenin nasıl sanatı ve müziği ezip geçerek arkada planda bıraktığının somut bir göstergesidir kendisi.

senin death dediğin şeyler kuru gürültüden başka birşey değildir. Metalin adını lekeler.

boyundan büyük laf etmişsin death bi dafa senin dediğin gibi gürültü değildir

Kesinlikle. At the Gates'e, In Flames'e, Dark Tranquillity'e kuru gürültü diyenin alnını karışlarım :lol: Death Metal çok ayrı bir müzik türü, benzemiyor başkalarına :) Bundandır sanırım herkes kaldıramıyor.

Sitelerde Paylaş
Death, Metal değildir. Metalin adını lekeler. Gerçek Metal, Heavy Metal'dir.

Düşünceme zerre kadar düt katamazsınız..Zaten yapamayacağınız bir şey : ).. Açıklamalarınızı ancak diğer forum üyelerine yaparsınız.

Saygılar.

Heavy metal in alt türü olarak çıkmıştır Death metal yani neden kirletsinki death metal heavy metali.

Biri Clean la biri brutalla? neden kirlensinki.

Sitelerde Paylaş

Metal müzik yaşam tarzıdır. Eğer rock’ın roll olmasaydı nasıl yaşardım bilemiyorum.

Bir gün bile rock müzik dinlemezsem kendimi kötü hissediyorum.

Rock isyan müziğidir, ateistler genelde rock dinler bir nevi ateist müziği denebilir.

Rock müziğin o anki halime hitap eden türleri vardır. Eğer gürültü kaldıramayacak durumdaysam hafif olanını dinlerim, enerji toplamak ve içimdeki enerjiyi harcamak içinse en sert olanını dinlerim.

Ayriyeten rock’ın roll un atası jazz ve blues müziğe bayılırım.

Sitelerde Paylaş
Death, Metal değildir. Metalin adını lekeler. Gerçek Metal, Heavy Metal'dir.

Düşünceme zerre kadar düt katamazsınız..Zaten yapamayacağınız bir şey : ).. Açıklamalarınızı ancak diğer forum üyelerine yaparsınız.

Saygılar.

Belirgin bir ergen inatçılığı var bu serzenişte. Bu senin kendi görüşün, genel kabul gören, müzik eleştirmenleri veya metal fanlarının oylarıyla belirlenmiş böyle bir şey yok.

20 seneye yakın zamandır kah Cindirella ile Poison' la kah Judas' la, saxon'la kah death (grup olarak Death, RIP Chuck Schuldiner ) ile canibal corpse ile coştum, eğlendim, ,içtim, sarhoş oldum.

Yurt dışında izlediğim festivallerde de gördüğüm genel metal fanı tavrı da buydu, sağımızdaki çadırdan Quire boys' un muziği yükselirken solumuzdakinde Exodus çalıyordu.

Glam, heavy, thrash, death hepsi geniş R'n'R soyacağının dalları. Zaman zaman biri, zaman zaman diğeri insana daha fazla keyif veriyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...