Jump to content

Metal dinleyen varmı

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Rammstein'in ambiansını da göz önüne alıyorum,bence Endüstriyel Rock'dan ziyade barındırdığı metal ögeleri EM olarak nitelenmesi için yeterli.

Bu arada Thrash seviyorsan,Megadeth'e bir göz at.

erken Metallica yüzünden Thrash sevdiğimi sanıyordum, ama Megadeth dahil birkaç grubu dinlediğim halde sevemedim. Benim sevdiğim thrash değilmiş, hatta metal değilmiş. Bu başlıkta benim yerim yok eivallah .)

Sitelerde Paylaş
erken Metallica yüzünden Thrash sevdiğimi sanıyordum, ama Megadeth dahil birkaç grubu dinlediğim halde sevemedim. Benim sevdiğim thrash değilmiş, hatta metal değilmiş. Bu başlıkta benim yerim yok eivallah .)

Megadeth le Metallica Thrash çizgisinden kaymış gruplardır.....Testament gibi sadık thars grubunu dinlemelisin.

Sitelerde Paylaş
Testament, Overkill, Sodom, Helloween, Running Wild... Dinozorum ben... :)

Benim kadar dinazor olduğunu zannetmiyorum :) 30 yıldır rock ve metal dinlerim

ilk dinlemeye Urıah heep ,deep purple iron maiden,black sabbath ile başladım

heavy metal ,speed,trash,doom,black ,death , brutal death allah ne verdiyse :D

dinlerim...

Sitelerde Paylaş
Benim kadar dinazor olduğunu zannetmiyorum :) 30 yıldır rock ve metal dinlerim

ilk dinlemeye Urıah heep ,deep purple iron maiden,black sabbath ile başladım

heavy metal ,speed,trash,doom,black ,death , brutal death allah ne verdiyse :D

dinlerim...

Yok abi... Senin kadar dinozor değilmişim ben... :)

Sitelerde Paylaş

Bilgehan sizin müzükler biraz sert geliyor bana, kafamı ütülüyor :D ; ben UFO, Scorpions, Tesla, Whitesnake, Def Leppard, Journey, White Lion, WASP falan dinliyorum, metal desen Metallica, Megadeth, Dream Theater, Iron Maiden falan dinlerim anca. Benden daha sert dinleyenler satanisttir zaten.

Sitelerde Paylaş

Helloween,Manowar,Blind Guardian (:))) ) , Dream Theatre (Theater mi theatremi bi çözemedim),Cradle of Filth, Children of Bodom, Rammstein (ehh dinlemem pek), Iron Maiden , Hammerfall , Iced Earth , Slayer (1-2 parçası haric sevmem)

Pentagram

Megadeth,Metallica,Judas Priest, L70 Elite Tauren Chieftain (WoW .D)

Dark Tranquillity , Almora korn , In flames

En sevmedigim grupta Slipknot tur

tarihinde Whocares tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yıllarca kardeşim alman ben amerikan thrash metale daha yakın olduk. O Sodom, Destruction, Tankard, Kreator dedi ben Overkill, Testament, Slayer, exodus dedim.

Lakin Exodus haricindeki amerikan thrash gruplarının son 10 yıldır üretkenlik sıkıntısı çekmesi beni de alman thrash metale yaklaştırdı.

Bu arada Kreator "Hordes of Chaos" adında bir albüm çıkardı bu ay. Enfes, leziz, eşsiz, 2000'li yıllarda çıkan en iyi thrash albümlerinden biri (bana göre diğerleri kreator: Violent Revolution ve Exodus:Tempo

of the damned). Şiddetle tavsiye ederim.

tarihinde legrandmensonge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Slayer'in War Ensemble'ı ile az coşmadık zamanında... Seasons In The Abyss albümü favorim... Bu aralar da "I reject this fucking race, I despise this fucking place..." diyerek dolaşıyorum...

Bu arada gençlere de fırsat verelim... Lamb of God diyorum ben...

Ashes of the Wake albümü oldukça iyiydi. Lakin Sacrament'den aynı verimi alamadım. Umarım yeni çıkacak albüm (ismi wrath'dı sanırım) Ashes of the wake tadında olur.

Bu arada bu yeni amerikan gruplarının konserleri çok bi fena oluyor. LOG olsun, devil driver olsun önlere ilerlemek cesaret istiyor.

2007 de Grospop'da Lamb of God'ı izleme fırsatı buldum, saat 12:00'de sahneye çıktılar (öğlen). O saatlerde yeni yeni ayılan binlerce insan ilk notayla beraber havalarda uçuşmaya başladı. Kahvaltımızı daha yeni

yapmış olduğumuzdan kelli konseri uzaktan, sakin sakin adeta bir Hıcal Uluç edasıyla izlemek durumunda kalmıştık.

tarihinde legrandmensonge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Slayer'in War Ensemble'ı ile az coşmadık zamanında... Seasons In The Abyss albümü favorim... Bu aralar da "I reject this fucking race, I despise this fucking place..." diyerek dolaşıyorum...

Bu arada gençlere de fırsat verelim... Lamb of God diyorum ben...

:D aynen mrq

klasik müzikden metale gecmiş biri olarak ilk zakk wylde' la tanıstım black label society, slayer, megadeth,

dethkrush ( favorim :D ) cannibal corpses amon amarth dinlerim :D

Sitelerde Paylaş
Bilgehan sizin müzükler biraz sert geliyor bana, kafamı ütülüyor :D ; ben UFO, Scorpions, Tesla, Whitesnake, Def Leppard, Journey, White Lion, WASP falan dinliyorum, metal desen Metallica, Megadeth, Dream Theater, Iron Maiden falan dinlerim anca. Benden daha sert dinleyenler satanisttir zaten.

Astur, abi sana Yngwie Johann Malmsteen öneriyorum... Atais olmasam tapardım kendisine... :huh::blink::D

Sitelerde Paylaş
Ya böğür böğür böğüren adamların nesi güzel,biraz daha kassalar kusacaklar..

He Helloween deyin,canımı yiyin =P (Hele o if I could fly'ın girişi..)

dıdıdın dıdıdın dın dın dın dırın ..

A tale that wasnt right :))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...