Jump to content

YALAKA MEDYA'NIN MÜTHİŞ U DÖNÜŞÜ

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu son CHP kulultayında anladım ki AKP seneye sahalara veda ediyor.Nasıl mı anladım? Günlerdir hangi kanalı açsam CHP...Bizim güce tapan,kralcı medya belliki kokuyu almış saltanat gemisini hızla terkediyor.Meğer ne çok sosyal demokrat,laik,AKP politikalarını beğenmeyen gazetecilerimiz varmış şaştım kaldım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İktidar güdümlüsü yandaş medya gündeme uymak zorunda kalıyor.

Karalamaya çalışarak yer verseler de, CHP rüzgarına katkıda bulunuyorlar.

Onlar yazdıkça rüzgar dinmeyecek.

Artık medya hep Kılıçdaroğlu'nun peşinde olacak.

Kimisi bir açığını yakalamak, kimisi ilginç haberi kaçırmamak için koşturacak.

Öksürse haber yapacaklar.

Bütün bunlar CHP rüzgarına katkı olacak.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben bu son CHP kulultayında anladım ki AKP seneye sahalara veda ediyor.Nasıl mı anladım? Günlerdir hangi kanalı açsam CHP...Bizim güce tapan,kralcı medya belliki kokuyu almış saltanat gemisini hızla terkediyor.Meğer ne çok sosyal demokrat,laik,AKP politikalarını beğenmeyen gazetecilerimiz varmış şaştım kaldım.

Bir kuklayı başa getiren komplocular ve medyanın aynı küresel güçlere çalıştığından olabilirmi. ?

Halkın önüne üç beş kemik atıp Gandi misali emperyalizme ğeşkeş çekecekler. Baykalın sert siyaseti önlerinde en büyük engeldi onu kaldırdılar.

Mason Medyamız daha ne istesin. :lol:

Sitelerde Paylaş

AKP iktidarı, çok sağlammış pozları atmalarına bakmayın, iskambil kağıtlarından yapılmış kuleler gibidir.

En ufak bir itkide yerle yeksan olacaktır. Vakit saat geliyor, koşullar olgunlaşıyor.

İsmet Paşa 'Şartlar tamam olunca, ihtilal meşru olur' demişti.

Utangaç AKP destekçilerinin düştüğü panik ve medyanın yön değiştirmesi, bunun somut kanıtlarıdır.

Sitelerde Paylaş

Gazete okuyucusu üçe ayrılır

1- Her okuduğuna inananlar

2- Hiçbir şeye inanmayanlar

3- Okuduğunu bir tehkit ruhu ile tetkik ettikten sonra bir hükme varanlar.

Halkın büyük çoğunluğu biirinci gruptadır.

Adolf Hitler.

:) :)

Referansın süper ama! Adolf Hitler!

Sitelerde Paylaş

:) :)

Referansın süper ama! Adolf Hitler!

Adam olayı çözmüş. Bu maddelerin bir dolu açıklamasıda mevcut.Okumanı tavsiiye ederim. Hak vereceksin.

Dünde Bakununinin yahudiler hakkındaki yazsını vermiştim görmedin heralde.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İktidar güdümlüsü yandaş medya gündeme uymak zorunda kalıyor.

Karalamaya çalışarak yer verseler de, CHP rüzgarına katkıda bulunuyorlar.

Onlar yazdıkça rüzgar dinmeyecek.

Artık medya hep Kılıçdaroğlu'nun peşinde olacak.

Kimisi bir açığını yakalamak, kimisi ilginç haberi kaçırmamak için koşturacak.

Öksürse haber yapacaklar.

Bütün bunlar CHP rüzgarına katkı olacak.

Yanılıyorsun

Deniz baykala kurulan tezgahı unutuyorsun

Zülfü Livaneli'nin iddasına göre, Baykal'ın Tayyip Erdoğan'ı meclise sokmak için o kadar destek vermesinin nedeni bu videoydu, bence gayet mantıklı.

Tayyib'i başbakan yapmak için kullanılan video en sonunda Kılıçdaroğlu'nu seçtirmek için kullanıldı, şimdide güdümlü medya tarafından destekleniyor

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Neler duyuyor kulaklarim.

Demekki Tayyibin hapisliginin kaldirilmasinda Baykal bu yüzden DESTEK verdi Tayyibede,Tayyip basbakan olabildi.

Olurmu olur bu ülkede böyle seyler.

Babam derdiki,Ussagum,oyle bir memleket vardurki,kendi kendini idare edemezda,TISARDAN IDARE EDILUR HAU ULKE:

Demekki o ülke bizim ülkemizmis.

Ahhhhhh Atatürk ahhhhhh.

Kilic elinde diril kalk,yoksa bunlar kurdugun Cumhuriyeti YER ILE YEKSEN EDECEKLER.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Gazete okuyucusu üçe ayrılır

1- Her okuduğuna inananlar

2- Hiçbir şeye inanmayanlar

3- Okuduğunu bir tehkit ruhu ile tetkik ettikten sonra bir hükme varanlar.

Halkın büyük çoğunluğu biirinci gruptadır.

Adolf Hitler.

Akhenaton

Sen dua et ki "nefret suçları"olarak tanımlanmış bir internet yasası olmayan bir ülkede yaşıyorsun :)

Çünkü özellikle yeni medya; internet,facebook,twitter vb..tüm sosyal paylaşım siteleri siyasal ve sosyal kampanya için uygun platformlar oluştururken bizim ülkemiz gibi nefret suçlarına yönelik hukuksal önelmlerin alınmadığı ülkelerde ırkçı,radikal dinci,homofobik gruplaşma ve kampanyalara da zemin hazırlıyor.

Şayet CHP, Kılıçdaroğlu başkanlığında ciddi bir yapılanma gösterebilirse,klasik medya'nın yanısıra yeni medya ve sosyal paylaşım ağları kullanılarak çok daha etkin bir propaganda gücüne ulaşabilir.Çünkü yeni medya çok daha hızlıdır ve duygular daha çabuk kabul görür.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Neler duyuyor kulaklarim.

Demekki Tayyibin hapisliginin kaldirilmasinda Baykal bu yüzden DESTEK verdi Tayyibede,Tayyip basbakan olabildi.

Olurmu olur bu ülkede böyle seyler.

Babam derdiki,Ussagum,oyle bir memleket vardurki,kendi kendini idare edemezda,TISARDAN IDARE EDILUR HAU ULKE:

Demekki o ülke bizim ülkemizmis.

Ahhhhhh Atatürk ahhhhhh.

Kilic elinde diril kalk,yoksa bunlar kurdugun Cumhuriyeti YER ILE YEKSEN EDECEKLER.

Tolonbeg

Yasaklı Erdoğan'ı meclise sokmak için Baykal'ın gösterdiği çaba gerçekten mantık dışıydı, Livaneli bunu yıllardır yazıyordu, Baykal neden bunu yaptı diye sorup duruyordu. Şu an taşlar yerine oturdu bence

Sitelerde Paylaş
Yanılıyorsun

Deniz baykala kurulan tezgahı unutuyorsun

Zülfü Livaneli'nin iddasına göre, Baykal'ın Tayyip Erdoğan'ı meclise sokmak için o kadar destek vermesinin nedeni bu videoydu, bence gayet mantıklı.

Tayyib'i başbakan yapmak için kullanılan video en sonunda Kılıçdaroğlu'nu seçtirmek için kullanıldı, şimdide güdümlü medya tarafından destekleniyor

Kimin yanıldığını zaman gösterecek.

Livaneli'nin söylediklerinin bir kısmı doğru.

Fakat tahminlerinin bir kısmı yanlış.

İktidar oy kaybetmekteyken bir kumar oynadı. Ama Baykal'ın istifasını düşünemedi. İhtimal verse de, böyle bir birliği ve daha da güçlenmiş bir durumu hesaplayamadı. Onların hesabı Baykal'ın ve CHP'nin yara almasıydı. Sarıgül'ün güçlenmesiydi. Hesapları tutmadı.

Yandaş medya Kılıçdaroğlu'nu desteklemiyor. İyi izleyin. Sadece onlar da gündemlerinde yer vermek zorunda kalıyor ama hep karalayıcı şekilde yazıyorlar. Star, Taraf, Vakit, Sabah, Yeni Şafak, Zaman ve diğerlerinde tek bir olumlu yazı göremezsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...