Jump to content

AF Platformda siyaset hk.

Recommended Posts

Ateistcafede din ile doğrudan bağlantısı bulunmayan, hatta hiç bir bağlantısının olmadığı çok sayıda abuk sabuk siyasi konular mevcut. Ateistcafe içersinde sabit "Siyasi konular" başlıklı yazıdada ifade edildiği gibi bu duruma bir el koymalı.

Foruma ateistlerin siyasi konuları özgürce konuşabildiği bir köşe açsanız, Ateistcafe içinde ayrı alt başlık olarak, bu koular burayada yer alsa, kategorize ve karmaşadan bir nebze uzak durulabilir.

yada,

Ateistforum'da yalnızca amacı siyaset yapmak olan konu ve üyelere gerçekten izin vermemelisiniz.

Ateistcafenin haline bakınız, yazmayı en sevdiğim yerdi bir zamanlar, şimdi zırvalayan bir şahıs forum katili üye yüzünden foruma bakasım yok...

Sizde adı AKHENATON olan, amacı yanlız siyasi konular açıp, din dışı zırttırı konularla yazılarla kirlilik yaratmasından rahatsız değilmisiniz ?

Üstelik içerikte siyasi kişiliklere hakarete varan söylemler mevcut.

Din evet, etnik ve tarihi konular elbette, ama siyaset, burda işler karışıyor...

Bir çare artık,

Sitelerde Paylaş

Bakınız, aşağıda sadece Ateistcafe 1. sayfasından bazı topicler. Dikkatinizi çekerim sadece 1. sayfa

Bazı arkadaşlar aynı kişi adına PROPAGANDA (lehte-aleyhte) yaptıklarından birden fazla konu açıyorlar.

Brütüs Kemal -"AKHENATON"

Teröristler Tekrar CHP İçinde -"AKHENATON"

Bir Gandi Masalı -"AKHENATON"

Baykal'ın Yahuda Iskariyot'u Kim? -Satsuma54

2007 Ağustosunda Baykal'a Yazdığım Mektup -Satsuma54

Kılıçdaroğlu Gelince Karınlarına Sancı Girenler -Satsuma54

Kılıçdaroğlu'nun seçim şarkısı -bilibid

Kılıçdaroğlundan siftah -KerpetenVahsi

Savulun Kılıçdaroğlu Geliyoor! -yucemanitu

SSK BATIRAN ADAM , KILICDAROGLU/SENDEMI BURUTUS -tolonbey

Yukarıda mevcut konular içersinde ateizm ile bağdaştırabildiğim herhangi bir yazıya rastlamadım.

Sizce bir ihtiyaçmı ?

Yoksa ihraç sebebi mi ?

Sitelerde Paylaş

Meşhur olmaya çalışan bir idiot daha ,

Buyur gel bekliyorum ;

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=37818

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=37816

Gel bakalım ATEİSTLİĞİNİ ve BİLGİNİ görelim.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdide vatandaşın yazılarına bakalım ;

Evet gözümüz aydın, muazzam bir kapak oldu, merak eden haberlere baksın incelesin dersini alsın.

Deniz Baykal için asla "tu kaka" demedik, dedirtmedik, dedirtmeyizde !

Ama bir kalıp sabuna giden adam olarak hayırlayacağız sayın Baykalı...

Neyse ki "şukela ül inci" Kemalimiz var...

Vaziyet muazzam, tam gaz ileri, o 6 ok sizin biryerinize inat beyler !

Sitelerde Paylaş
Yavrucuğum yeniler seni bilmezde AKHENATON seni iyi tanır, kimsin , nesin siyasi düşüncelerin nedir ne değildir biliriz.

Akhe, görüyorsun değil mi listeyi?

Benim hiç başlığım var mı orada?

Fark var!

:lol:

Sürekli dayak yiyorsun, bir de dövmekten bahsediyorsun. Pehh! :D

Sitelerde Paylaş

Akhe, görüyorsun değil mi listeyi?

Benim hiç başlığım var mı orada?

Fark var!

:lol:

Sürekli dayak yiyorsun, bir de dövmekten bahsediyorsun. Pehh! :D

Vatandaş din başlıklarına girip yazamıyor meşhur olmak için nikler üzerinden provakasyon yapıyor. Çok alıştık bunlara. Varsa bilgisi olan son açtığım 2 başlığa beklerim. Adam nasıl dövülür başlıkta herkese gösteririm. :lol:

Sitelerde Paylaş

Siyaset komple yasaklansın diyoruz,anlatamıyoruz.Bunu daha önce söyledim,madem yasaklamıyorsunuz,sonucuna katlanacaksınız.

Bu forum Aşırı liberalizmin ne kadar kötü bir şey olduğunun örneğidir.Eskiden sadece din üzerinde konuşulan bir platformken ve üyeler ateist-teist olarak ayrılmışken,şimdi artık forumda üyelerin dini görüşlerinden çok siyasi görüşleri baz alınıyor.

İşte aşırı liberalizmin sonucu,siyaset çöplüğüne dönmüş bir forum.Eskiden din konusunda birbirine karşı cephe alanlar siyasi görüşleri çerçevesinde müttefiklik yapıyorlar.

Freddie forum yöneticilerinin ismini dincilere vercem diyor,dincilerle ittifak olacağını söylüyor.Siyaset yüzünden oldu bütün bunlar,yazık.

Yasaklayacaksın kardeşim,Disiplinli bir şekilde siyaset hakkında tek kelime yazanı atacaksın forumdan,bu kadar basit.Özgürlükmüş falan bunlar hikaye diyeceksin.

Ha yapmıyorsan bende konuşurum arkadaş,kuralı koy yapmayayım.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yavrucuğum yeniler seni bilmezde AKHENATON seni iyi tanır, kimsin , nesin siyasi düşüncelerin nedir ne değildir biliriz.

Senin ne halt oldugunu söylemeye terbiyem müsade etmiyor. öyle yavrucuğum gibi kelimeleri atari salonlarında kullan sen.

senin amacın ne ?

Bir uzaylı oluyorsun bir siyasi bir milliyetçi , sen anladın beni madem, ama ben seni anlamadım açıkla biraz yahu, yaşın ne , neredesin,gel seni CHP istanbul il merkezine davet edeyim misafirimiz ol, yada hangi ildesin, ben sana siyasetin kralını yapabileceğin ortamların kapısını aralayayım.

Ama burası Ateistforum , burası bir siyasetçiye saldırma çamur atma alanı değil....

Daha önce kaç kere ayrıldın-kovuldun sen söyle ?

Sitelerde Paylaş

Senin ne halt oldugunu söylemeye terbiyem müsade etmiyor. öyle yavrucuğum gibi kelimeleri atari salonlarında kullan sen.

senin amacın ne ?

Bir uzaylı oluyorsun bir siyasi bir milliyetçi , sen anladın beni madem, ama ben seni anlamadım açıkla biraz yahu, yaşın ne , neredesin,gel seni CHP istanbul il merkezine davet edeyim misafirimiz ol, yada hangi ildesin, ben sana siyasetin kralını yapabileceğin ortamların kapısını aralayayım.

Ama burası Ateistforum , burası bir siyasetçiye saldırma çamur atma alanı değil....

Daha önce kaç kere ayrıldın-kovuldun sen söyle ?

Eskidende boş yazardın şimdide boş yazarsın. Zaten her hangi bir yazınıda göremedik, varsa link ver.

Bilmediğin konularda ucuz söylemler yapacağına gelirsin teke tek

1- ( Uzaylı söylemin )Yaşamın kökenini açararız,

2- (Milliyetçi söylemin) , Varsa Siyaset ve felsefe tarihi bilgin açarsın başlık

Yaşım 15 hadi gel başlıkta sen yaşına bağlı olarak Entellektüel seviyeni göster.

Sitelerde Paylaş

Eskidende boş yazardın şimdide boş yazarsın. Zaten her hangi bir yazınıda göremedik, varsa link ver.

2- (Milliyetçi söylemin) , Varsa Siyaset ve felsefe tarihi bilgin açarsın başlık

Yaşım 15 hadi gel başlıkta sen yaşına bağlı olarak Entellektüel seviyeni göster.

Sen gibi biri var forumda , a....z herşeyi bilir bir adam var ama öneri şikayete bile yazı yazan adama sataşır.

Sen gelmişsin "Öneriler, İstekler ve Şikayetler" e, konu ne sen ne yazıyosun bakmıyorsun...

Sen git siyaset yap, yada klozetin içindekiyle oyna, forum kurallarını iyi oku, çünki az kaldı tekrar kovulacaksın!

Sitelerde Paylaş

Adamdan ideoloji fışkırıyor..

Her kelimesi sanat..

Tam bir kutbu azam; ikinci Fetullah Gülen..

Ya da aynen belmando..

Breh brehh!

Sitelerde Paylaş

Sonunda Akhenatonu ciddiye alan biri çıktı :)

Akhenetonlarla daşşak geçilir ciddiye alınmaz...

Çok haklısın, fakat

Ciddiye almak değilde foruma sahip çıkmak bu, hala bu patavatsızlıga ragmen bu sefer neden kovukmadı anlayamıyorum,

Yönetimi ele mi geçirdi ?

Mısır lanetimidir nedir...

Sitelerde Paylaş

Sen gibi biri var forumda , a....z herşeyi bilir bir adam var ama öneri şikayete bile yazı yazan adama sataşır.

Sen gelmişsin "Öneriler, İstekler ve Şikayetler" e, konu ne sen ne yazıyosun bakmıyorsun...

Sen git siyaset yap, yada klozetin içindekiyle oyna, forum kurallarını iyi oku, çünki az kaldı tekrar kovulacaksın!

Öneri ve istekler bölümünde Nik gösterek yazı asılmaz. Nik asıyorsada sonucuna katlanırsın.

Hadi delikanlı olanı Forum bölümündeki DİN başlıklarına bekliyorum.

AKHENATON siyasi başlık açıyormuş, gel bakalım dinle ilgili başlıklarına.

Sitelerde Paylaş

Sonunda Akhenatonu ciddiye alan biri çıktı :)

Akhenetonlarla daşşak geçilir ciddiye alınmaz...

Hoşşşttttt.

Bu forumda bugüna kadar açtığı tek başlık bir boks mücadeersinin reklamını yapmak olan küfürbaza bak sen.

Sitelerde Paylaş

ya niye bi kere akhenatonla düello yapmıyor kimse.Biride hodri meydana gitsin,ne olcak merak ediyorum bunca aydır bunları söyler durur ama birininde gitmişliği yok.Kimse kendine güvenmiyor. :D

10 Fırın ekmek yemeleri lazım , bunu kendileride biliyor ve yönetime oynuyorlar.

Türkiyede genel olarak siyaset felsefesinin ve tarihin yanyana okunmadığını sürekli söyleyen benim. Bizim burda konuştuklarımız bilgisizlik yüzünden geyik muhabbeti veya genetik tartışmalar ötesine geçemiyor. gelin bunu aşalım dediğimdede herkes çil yavrusu gibi yok oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...