Jump to content

Kadınları sakat bırakıncaya kadar dövün!

Recommended Posts

Bir kadının maço bir erkekten hoşlanması da o kadını ilgilendirir. Kadın mazoşist olabilir, annesinin her gün dayak yediği bir evde büyümüş ve dayak yemenin bile bir tür ilgi görmek olduğu fikrine inanmış olabilir.

Çocuklar vardır hani.. Annesi onu görsün, onu farketsin, ilgilensin de tek dövsün.. Dövülmek için yaramazlık yapar ki anne onunla bu şekilde de olsa temas kursun.

Yani sizin "hakediyor, dayağı istiyor" dediğiniz kadınlar, mazoşist oldukları için değil, çok acı bir biçimde ilgi görmek, dikkat çekmek, önemseniyor ve ciddiye alınıyor gibi hissetmek için dayağa razı oluyor.

Bunu anlayabilir misiniz bilmiyorum. Çok acıklı, çok hazin bir durumdur bu. Çaresizliğin en dipteki halidir.

Ya yok, serare'nin verdiği linkte kadınlar dayak yemekten hoşlanıyoruz demiyor, dayak yediğinde kendisini suçluyor. Hangi kadın dövülmekten hoşlanabilir, olsa olsa %1 dir bunların oranı

Sitelerde Paylaş
  • İleti 238
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben fahişeliğe zorlanan kadınlardan değil, kendi isteğiyle bu işi tercih eden kadınları kastettiğimi yazımda belirttim. Daha okuduğunu anlamaktan acizsen buralarda felsefi tartışmalara hiç girme bence

Empati denen şey çok çetrefildir .Sen isteyerek yapana ben istemeden yapana kurmuşum demek ki

Zaten ya kurbana yada katile kurularak yapılır .Kişinin özüne göre ortaya çıkar.

Sitelerde Paylaş

Tartışmayı takip ettin mi ?

Burda yapılan empatiden bahsediyoruz.Dayak yiyen kadınla fahişliğe zorlanan kadın arasındaki farka kadar getirdik olayı .Jadı fahişeliğe zorlanan kadının en azından para aldığını söyledi.

Bende katiller de para alıyor yaptığı işi meşrulaştırmaz dedim.Yanılıyor olabilirim.Konu sizin değerleriniz olduğu zaman iğrençleşebiliyor çünkü.

iki yıldır fahişeliğin hak olduğunu söylüyorsunuz.

Oysa ben para karşılığı yapılan seksi hem kadın hem erkek açışından iğrenç buluyorum '' hala''..

Ben de iğrenç buluyorum. O kadınlar da iğrenç buluyor. Uyuşturucu bağımlısı çok ünlü bir manken bir gün bana "iğrendiğin, kılına bile dokunmasını istemeyeceğin bir adama oral seks yapmak ne demek, bilir misin sen?" demişti ve gidip kusmuştu. Korkunç bir ağlama nöbeti geçirmişti.

Şimdilerde tertemiz yaşıyor.

Örneğin hala yanlış. Kiralık katillikle fahişelik aynı şey değil. Fahişe zarar veriyorsa direkt kendine veriyor. Kimsenin herhangi bir hakkını gasp etmiyor, ihlal dahi etmiyor.

Fahişeleri savunanlara "fahişe" iması yapmaktan vazgeç. Buna bayıldığını biliyorum ama çok yanlış insanlara oynuyorsun bunu. Ve bil ki sen zarar görürsün.

Fahişelik yapmaya zorlanan kadınlar ayrı meseledir. Onlar mağdurdur. Seks köleliği ve insan ticareti mevzusu işin içine girer.

Sitelerde Paylaş

Empati denen şey çok çetrefildir .Sen isteyerek yapana ben istemeden yapana kurmuşum demek ki

Zaten ya kurbana yada katile kurularak yapılır .Kişinin özüne göre ortaya çıkar.

İsteyerek yapanla buna zorlanan insanların durumu o kadar farklı ki ayrı ayrı tartışılması gereken kavramlar. Ben kendi isteğiyle yapanların da ahlaksızlık yapmadığını idda ediyorum, zorlananların ahlaksızla suçlanması bile anlamsız çünkü. Ay gerçekten çok salaksın noir, senle tartışmak bir sabır testi adeta

Sitelerde Paylaş

Ya yok, serare'nin verdiği linkte kadınlar dayak yemekten hoşlanıyoruz demiyor, dayak yediğinde kendisini suçluyor. Hangi kadın dövülmekten hoşlanabilir, olsa olsa %1 dir bunların oranı

Şerare'yi ciddiye alıp da açıklama yaptın sen?

Vaktine yazık...

Kadın tabii ki dövülmekten hoşlanmaz. Mazoşistler vardır ama onlar zaten genel olarak mağdur değildir. Aynı oranda erkek mazoşistler de vardır zaten.

Benim sözünü ettiğim durum farklı tabii.

Sitelerde Paylaş

Şerare'yi ciddiye alıp da açıklama yaptın sen?

Vaktine yazık...

Kadın tabii ki dövülmekten hoşlanmaz. Mazoşistler vardır ama onlar zaten genel olarak mağdur değildir. Aynı oranda erkek mazoşistler de vardır zaten.

Benim sözünü ettiğim durum farklı tabii.

noir de en az şerare kadar şuursuzca yazıyor. izliyorum uzun zamandır ona bişi anlatma derdindesiniz.

Sitelerde Paylaş

İsteyerek yapanla buna zorlanan insanların durumu o kadar farklı ki ayrı ayrı tartışılması gereken kavramlar. Ben kendi isteğiyle yapanların da ahlaksızlık yapmadığını idda ediyorum, zorlananların ahlaksızla suçlanması bile anlamsız çünkü. Ay gerçekten çok salaksın noir, senle tartışmak bir sabır testi adeta

Eşşekten şeker esirgenmez ama o yaradılış itibariyle otu sever.Siz bu kafada gitttikçe birileri sizleri sömürecek.Çünkü hakediyorsunuz.Sizi adam yerine koyup konuşanda kabahat.Toplumdaki yerinizi kendiniz belirliyorsunuz.Benim bu durumda yapacak bir şeyim yok.

Toplum ateist = ahlaksızdır diyorsa şu tavrınla bunu hakettiğini söylemek hiç haksızca olmaz.

Ben ruhunu paraya satanlara ahlaksız derim.Apışarasıyla ilgilenmem. et ile ruhun ayrımını yapacak kafdar yaşadım.

Sitelerde Paylaş

Kitap kendi kendini dayatabiliyorsa yakın kurtulun .Sizin düşmanınız kuran değil cehalet ve düşüncesizlik.Bunları yenmek için kitabın aslını deşifre etmek gerek .Aksi halde millet bir 200 yıl daha Alah kulluk broşürü dağıttı sanacak.

Cehaletten nnasıl kurtulunur ?

Allah yoktur masal kitablerına inanmayın diye başlamamız lazım.

Fakat en önde sen atlayıp maddeye akın bir bilinç var diye tutturacaksın.

Allah ,kuran gibi şeylerin boş olduğunu insanlara öğretmeden nasıl cehaletin üstesinden geleceğiz.?

bunu da açıkla.

Sitelerde Paylaş

Allah ,kuran gibi şeylerin boş olduğunu insanlara öğretmeden nasıl cehaletin üstesinden geleceğiz.?

bunu da açıkla.

Benim açıklamalarım kozmik çorbaları açmaz.

Sitelerde Paylaş

Eşşekten şeker esirgenmez ama o yaradılış itibariyle otu sever.Siz bu kafada gitttikçe birileri sizleri sömürecek.Çünkü hakediyorsunuz.Sizi adam yerine koyup konuşanda kabahat.Toplumdaki yerinizi kendiniz belirliyorsunuz.Benim bu durumda yapacak bir şeyim yok.

Toplum ateist = ahlaksızdır diyorsa şu tavrınla bunu hakettiğini söylemek hiç haksızca olmaz.

Ben ruhunu paraya satanlara ahlaksız derim.Apışarasıyla ilgilenmem. et ile ruhun ayrımını yapacak kafdar yaşadım.

Ben şahsen senin, fahişelik yapan bir kadından daha ahlaklı olduğunu düşünmüyorum, sen kendini onlardan ahlaki olarak daha üstün görüyor olabilirsin, çok çok aşağılardasın halbuki. Apış arasıyla ilgilenmem diyor birde

Sitelerde Paylaş

bunu da açıkla.

benim bir önceki mesajıma bak sevgili tate..

bugün incil'de yer alan "insan bir kadın'dan doğacak kadar ahlaksızdır"cümlelerini neden hiçbir isevi savunmak durumunda kalmaz.Neden acaba?

selamlar tateciğim :)

Sitelerde Paylaş

Ben şahsen senin, fahişelik yapan bir kadından daha ahlaklı olduğunu düşünmüyorum, sen kendini onlardan ahlaki olarak daha üstün görüyor olabilirsin, çok çok aşağılardasın halbuki. Apış arasıyla ilgilenmem diyor birde

Söylediklerini aynen iade ediyorum.Kötü söz sahibinidir.

Sitelerde Paylaş

Sen kendine bak terbiyesiz kadın. Biz tabii ki hakettiğimiz, tercih ettiğimiz biçimde yaşıyoruz. Toplumda da senin hayal bile edemeyeceğin kadar saygın bir yerimiz var.

Senin gibi namus ve ahlak bekçilerini çok gördük, görüyoruz. Aklınız fikriniz öteki kadının bacak arası.

İki yıl önce bir başlık açmış ve yazmıştım:

Önce müslüman kadının kendisi, kendi bacak arasından çıkarmalı başını!

Sen ne kadar namuslu ve ahlaklı yaşadığını ispatlamak derdindesin hala.. Ve en tuhafı da bunun için kendini fahişelerle kıyaslaman. Adına da empati diyorsun. Empatinin ne olduğu hakkında fikrin bile olamaz senin.

Sizin kadın olmaktan anladığınız basit bir vajinaya sahip olmak. Fahişe onunla ilgilenmiyor, ruhunu falan da satmıyor.

Ruhunu satanlar, sömüren ve sömürülenler kimler, biliyor musun?

Ben biliyorum. Ama şimdilik söylememeyeyim.

Sitelerde Paylaş

Ben de iğrenç buluyorum. O kadınlar da iğrenç buluyor. Uyuşturucu bağımlısı çok ünlü bir manken bir gün bana "iğrendiğin, kılına bile dokunmasını istemeyeceğin bir adama oral seks yapmak ne demek, bilir misin sen?" demişti ve gidip kusmuştu. Korkunç bir ağlama nöbeti geçirmişti.

Şimdilerde tertemiz yaşıyor.

Örneğin hala yanlış. Kiralık katillikle fahişelik aynı şey değil. Fahişe zarar veriyorsa direkt kendine veriyor. Kimsenin herhangi bir hakkını gasp etmiyor, ihlal dahi etmiyor.

Fahişeleri savunanlara "fahişe" iması yapmaktan vazgeç. Buna bayıldığını biliyorum ama çok yanlış insanlara oynuyorsun bunu. Ve bil ki sen zarar görürsün.

Fahişelik yapmaya zorlanan kadınlar ayrı meseledir. Onlar mağdurdur. Seks köleliği ve insan ticareti mevzusu işin içine girer.

Örneğim gayet yerinde.Bir ateist için tesadüfen oluşmuş bir canlının 40 yıl önce yada 50 yıl sonra ölmesinin hiç bir farkı yoktur.Çünkü insan rastgele bir canlıdır.

Fahişeliği savunduktan sonra savunanlara fahişe muamelesi yaptığımı söylemen ayrı bir çelişki.Sen zaten fahişeliğin hak ve özgürlük olduğunu söylüyorsun .Bunu hakaret olarak lagılaman bile fahişeliğin kötü bir meslek diyemiyorum uğraş olduğunu belgeler.

Şu kelimeye uyarı vermen gerekiyor.Genelde modların işi bu.Bana uyarı vermen gerekmez.Seni tanıyorum çünkü.Evet çok çok banlarsın .Sana yakışıyor zaten.

Sitelerde Paylaş

2-Zalim ve eziyet etmeyi alışkanlık haline getirmiş bir koca bu ayeti okuduğunda, güzelce ikaz edin kısmını mı yoksa güzelce dövün kısmını mı dikkate alır? Eziyet etmeyi alışkanlık haline getiren bir erkeğe önce ikaz edip sonra dövme serbestliği tanıyan bir ayet indirildiğini iddia ettiğinizin farkında mısınız? Bu ayet böyle sorunlu bir erkeği nasıl yola getirebilir sizce?

İşte bitirici darbe...

Bravo tatanka ...

Bırak Noir 'i hiçbir müslüman şu yazdığının üzerine bu ayetin ateistlerin anladığının dışında anlaşılabileceğini iddia edemez.

Sitelerde Paylaş

benim bir önceki mesajıma bak sevgili tate..

bugün incil'de yer alan "insan bir kadın'dan doğacak kadar ahlaksızdır"cümlelerini neden hiçbir isevi savunmak durumunda kalmaz.Neden acaba?

selamlar tateciğim :)

Dediğiniz gibi bir ayet yok. ama "kadından çıkan nasıl temiz olabilir" gibi bir ayet bible de var. Bu ayete göre her doğan günahkar doğuyor. Günahlarından arınması için vaftiz olması lazım. İlgili ayeti arıyorum. Bulunca yazarım.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...