Jump to content

Kadınları sakat bırakıncaya kadar dövün!

Recommended Posts

Ankete göre kadınlar dayak istiyor!

''Çoğu kadın kocası tarafından içten içe dayak yemeyi arzular'' diyor tıp fakültesi öğrencileri...

Buyrun...

Boyalı basının batı destekli pompalarını gerçekler gibi sunmak hiç insani bir davranış değil.

Sözüm Serareye değil, bu salaklıklara inanıp prim verenlere ve bu salaklıklar üzerinden insanları sömürenlere.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 238
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen kendine bak terbiyesiz kadın. Biz tabii ki hakettiğimiz, tercih ettiğimiz biçimde yaşıyoruz. Toplumda da senin hayal bile edemeyeceğin kadar saygın bir yerimiz var.

Senin gibi namus ve ahlak bekçilerini çok gördük, görüyoruz. Aklınız fikriniz öteki kadının bacak arası.

İki yıl önce bir başlık açmış ve yazmıştım:

Önce müslüman kadının kendisi, kendi bacak arasından çıkarmalı başını!

Sen ne kadar namuslu ve ahlaklı yaşadığını ispatlamak derdindesin hala.. Ve en tuhafı da bunun için kendini fahişelerle kıyaslaman. Adına da empati diyorsun. Empatinin ne olduğu hakkında fikrin bile olamaz senin.

Sizin kadın olmaktan anladığınız basit bir vajinaya sahip olmak. Fahişe onunla ilgilenmiyor, ruhunu falan da satmıyor.

Ruhunu satanlar, sömüren ve sömürülenler kimler, biliyor musun?

Ben biliyorum. Ama şimdilik söylememeyeyim.

Epeydir ban atmamıştın sana bu zevki vermeyeceğim.

Sitelerde Paylaş

kuran da işte senin gibi

dünya böyle olmadığı için böyle yazıyor

tek farkla

sen

olmayacak ütopyalar isterken

kuran

teolojik olarak en tutarlı ve gerçekci olan bir vaaz ortaya koymuş

yani

burası cennet değil

dünya

Hangi yaşama şekline göre tutarlı ve gerçekci vaazlarda bulunmuş.

Köleci kabile kültürü mü isan için en ideal hayat tarzı..

Sitelerde Paylaş

Bu anketi kim nerede yapmış, nerede yayınlamış belli değil, bunlar önemli hususlar

İkincisi yapıldığı idda edilen ankete göre kadınların %40'ı biz dayak yemek istiyoruz demiyor, bazı durumlarda kadının dayağı hakettiğini söylüyor, ankete katılanlar sadece kadınlar değil, karışık. Serare'nin iddasını kanıtlayan bir anket, uyduruk bile olsa, bulunamaz

Sitelerde Paylaş

Boyalı basının batı destekli pompalarını gerçekler gibi sunmak hiç insani bir davranış değil.

Sözüm Serareye değil, bu salaklıklara inanıp prim verenlere ve bu salaklıklar üzerinden insanları sömürenlere.

Sevgili berguzar,

Konunun başlığına bakın, birileri böyle bir başlık açıyor ve konunun altına uç yorumlar yapıyorsa tam da bu iletileri hak ediyorlar ki ben benim eklediğim linklerde verilen haberlerin, yapılan araştırmaların herbirinin konunun başlığından daha insaflı ve daha doğru olduğundan eminim.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Sen kendine bak terbiyesiz kadın. Biz tabii ki hakettiğimiz, tercih ettiğimiz biçimde yaşıyoruz. Toplumda da senin hayal bile edemeyeceğin kadar saygın bir yerimiz var.

Ayrıca bu değer senin değerin değil.Sana değer verenler değerli insanlar.Çünkü dini imanı kitaba peygambere endekslememiş.İnsanın temiz fıtratının neleri başarabileceğini içselinde bilen değerli insanlar onlar.Hepsi de müslümandır kesin..İslamın güzelliği de burda zaten.Bak örneklerini gör.Bergüzar serare zensen hiç birimizin ne yazdığını nokta kadar önemsemiyorsun.Papağan gibi aynı şeyleri tekrar edip gidiyorsun.

Sitelerde Paylaş

Ankete göre kadınlar dayak istiyor!

''Çoğu kadın kocası tarafından içten içe dayak yemeyi arzular'' diyor tıp fakültesi öğrencileri...

Buyrun...

Aptal Şerare!!!!

Çarpıtma!! O anketin yapıldığı insanlar böyle düşünüyor; kadınlar değil!!

Onlar psikolog mu, psikiyatr mı? Nerden biliyorlar kadınların ne düşündüğünü, ne istediğini?

Onlar da en az senin kadar zorba!!

Senin gibi kadın düşmanı müslüman kadınlar da çarpıtır ve İslam denen sapıklığı, zorbalığı aklamak için kullanır!!

Yeter bu kadar çarpıtma ve kirlilik!

Sitelerde Paylaş

Ayrıca bu değer senin değerin değil.Sana değer verenler değerli insanlar.Çünkü dini imanı kitaba peygambere endekslememiş.İnsanın temiz fıtratının neleri başarabileceğini içselinde bilen değerli insanlar onlar.Hepsi de müslümandır kesin..İslamın güzelliği de burda zaten.Bak örneklerini gör.Bergüzar serare zensen hiç birimizin ne yazdığını nokta kadar önemsemiyorsun.Papağan gibi aynı şeyleri tekrar edip gidiyorsun.

Benim etrafımdakilerin sana benzemedikleri kesin bir kere!

Benim etrafımdaki kadınlar da erkekler de çok kalitelidirler. İki yüzlü değildirler, gerçekten ahlaklıdırlar, hepsi de aydın ve nitelikli insanlardır.

Papağan olan sensin. Cahilsin, anlamıyorsun da. Üç tane ezberin var, onlar dışında düşünmeyi becermen mümkün değil.

Senin gibiler bana değer vermesin zaten. Bana uzak Allah'a yakın olun.. İşiniz ona kalmış.

Zensen'i karıştırma. Ben onunla karşı karşıya gelip de tartışmış bile değilim. Zensen benim nazarımda son derece dürüst, son derece ahlaklı, tertemiz bir kızdır. O benim kızkardeşimdir, onu öyle kabul etmişimdir. Keşke gerçekten kızkardeşim olsaydı. Ama gelinimiz, kızımız oldu..

Sen otur kendine yan.

Sitelerde Paylaş

Ütopya,yaşadığımız döneme karşı duruşlarımız,eleştirilerimizdir.

Ütopyaların "iyi insanların ve iyi günlerin"ancak geçmişte aranıp bulunabileceğini savunanlarına da distopia deniyor.

Türkiye ve benzeri doğu toplumlarında ütopyan değil distopyan düşünce hakimdir ki bunun sebebi sandığınız gibi Kuran'ı Kerim değildir.

Böylelikle bizim insanlarımız bugünün tarihini ancak geçmişte kalan iyi günlerine kıyasla eleştirebiliyor.Yani "kötü bugün"den kurtulabilmek "iyi dün"lere dönmekle mümkün oluyor.

Kuran'da ahlak,hukuk arayanlar da distopyan moralist insanlardır.

Başlığı sevgili notomatik açmış.O beni zaten murted ilan etmişti ki bu yazdıklarımı da okursa kafir ilan edecektir :)

Fakat ben farklı düşünüyorum.Hayatı idrak edebilmek koşulları değiştirmek gerekir ki bu insanı dinden imandan çıkarmaz.(inancınız varsa tabii)

Zensen cennet seinn için Ütopya olmuyor?

Çünkü sen kurana inanmıyorsun.

Ama cennet masalına gerçekten yüzde yüz inanlar var.Bunlar için ütopya halen geçerli.

Bana kalırsa sen sadece mürted değilsin aynı zamanda tanrı inancında belirsiz.

Bilinçdışı bir inanç seninkisi.:)

Sitelerde Paylaş

Sevgili berguzar,

Konunun başlığına bakın, birileri böyle bir başlık açıyor ve konunun altına uç yorumlar yapıyorsa tam da bu iletileri hak ediyorlar ki ben benim eklediğim linklerde verilen haberlerin, yapılan araştırmaların herbirinin konunun başlığından daha insaflı ve daha doğru olduğundan eminim.

Sevgiler.

Sevgili Serare,

Zaten seni tenzih ederek bu tip haberlerin asıl kaynağına ulaşılmasını istemiştim. Ama görüyorumki başlıktaki arkadaşlar o noktaya odaklanmayı istemiyorlar. Kendileri bilir.

Selamlar...

Aptal Şerare!!!!

Çarpıtma!! O anketin yapıldığı insanlar böyle düşünüyor; kadınlar değil!!

Onlar psikolog mu, psikiyatr mı? Nerden biliyorlar kadınların ne düşündüğünü, ne istediğini?

Onlar da en az senin kadar zorba!!

Senin gibi kadın düşmanı müslüman kadınlar da çarpıtır ve İslam denen sapıklığı, zorbalığı aklamak için kullanır!!

Yeter bu kadar çarpıtma ve kirlilik!

Bu üslup hiç sana yakışmadı ve forum kurallarına aykırı, biliyorsun.

Üstelik erkeklerinde katıldığı bir ankette bir başkası bir başkası şunu istiyor diye nasıl net bir tanımlama yapabilir anlamıyoru. Kaldıki psikologlar-psikayatrlar bırak kadının, hiç kimsenin tam olarak ne düşündüğünü, ne istediğini asla bilemez. Bu bilgi kişinin sadece kendisindedir. Doğrusunu ise birey aklını özgür bıraktığında bulur.

Karşıdaki ne istiyor en iyi ben bilirim, karşıdakinin değer yargıları şudur en iyi ben bilirim edası hiç hoş değil ve zaten dürüst bir yaklaşım değil.

Bizde yapabiliriz bunu ama insanlık onurumuz ve erdemimiz yapmamamız yönünde kırmızı ışık yakıyor.

Selamlar canım...

Sitelerde Paylaş

Dediğiniz gibi bir ayet yok. ama "kadından çıkan nasıl temiz olabilir" gibi bir ayet bible de var. Bu ayete göre her doğan günahkar doğuyor. Günahlarından arınması için vaftiz olması lazım. İlgili ayeti arıyorum. Bulunca yazarım.

senin bible'da yer aldığını söylediğin "kadından çıkan nasıl temiz olabilir"ayeti,benim yazdığımdan cok farklı bir anlama mı geliyor?

Job:25-[4] How then can man be righteous before God? How can he who is born of woman be clean? :D

kadınlarla ilgili daha bir dolu saçmalık var.Örneğin;

1.Ti.2: 11 Kadın sükûnet ve tam bir uysallık içinde öğrensin.

1.Ti.2: 12 Kadının öğretmesine, erkeğe egemen olmasına izin vermiyorum; sakin olsun.

1.Ti.2: 13-14 Çünkü önce Adem, sonra Havva yaratıldı; aldatılan da Adem değildi, kadın aldatılıp suç işledi.

1 Korintliler 1:34-35

1.Ko.14: 34 Kadınlar toplantılarınızda sessiz kalsın. Konuşmalarına izin yoktur. Kutsal Yasa'nın da belirttiği gibi, uysal olsunlar

1.Ko.14: 35 Öğrenmek istedikleri bir şey varsa, evde kocalarına sorsunlar. Çünkü kadının toplantı sırasında konuşması ayıptır.

ayrıca baş örtüsü ayetleri kuran'a göre cok daha detaylandırılmış;

1.Ko.11: 5 Ama başı açık dua ya da peygamberlik eden her kadın, başını küçük düşürür. Böylesinin, başı tıraş edilmiş bir kadından farkı yoktur.

1.Ko.11: 6 Kadın başını açarsa, saçını kestirsin. Ama kadının saçını kestirmesi ya da

tıraş etmesi ayıpsa, başını örtsün.

1.Ko.11: 7 Erkek başını örtmemeli; o, Tanrı'nın benzeri ve yüceliğidir. Kadın da erkeğin yüceliğidir.

1.Ko.11: 8 Çünkü erkek kadından değil, kadın erkekten yaratıldı.

1.Ko.11: 9 Erkek kadın için değil, kadın erkek için yaratıldı.

İncil kadar absürd bir metin zaten yoktur.Ama mesele bu değil.Kuran ya da incil farketmez 1000 yıllık 2000 bin yıllık öğretilerin toplumsal yaşamımız üzerinde neden ve ne derece etkin olduğuyla ilgiliyim.

Toplumsal sistemin çarpıklıklardan kurtulmanın yolu kuran ayetlerini çöpe atmak kadar kolay olsa keşke :)

Sitelerde Paylaş

TÜBİTAK desteğiyle, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyelerince gerçekleştirilen anket sonuçları:

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=238180

Kendisi "ben kendimi asla dövdürtmem" diyip, "ama kadınlar dayağı kendisi seviyor" diyen üstün ahlaklı arkadaşlar uyduruk anketler değil, böyle anketler getirmeli

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben iddia etmiyorum, araştırma verilerinin linkini veriyor ve etrafımda bir çok kadının maço erkeklerden hoşlandığını söylüyorum. Hani böyle anlatırlar kadınlar, yok evleneceğimiz şöyle kibar olsun, yok böyle düşünceli olsun ama nerde ipi kopuk bir zibidi var onu bulur, onunla olurlar. İkiyüzlülük bu diyorum.

Konu altına bu yönden yazma nedenim herkesin bu yönü yok sayarak konuyu kendi istedikleri yönde uç noktalara çekmiş olmaları.

Yani kadınlar isteyince onları dövmek güzel bir davranış mı olacak.?

Sebep çünkü kadın istiyor.

Yahu bir davranış insana yakışmıyorsa kadın istesede istemesede yakışmıyor demektir.

Normal bir kadın neden dayak yemekten hoşlansın.?

Sitelerde Paylaş

senin bible'da yer aldığını söylediğin "kadından çıkan nasıl temiz olabilir"ayeti,benim yazdığımdan cok farklı bir anlama mı geliyor?

Hem de ne kadar çok.. Ne demişsin bakalım.

"""bugün incil'de yer alan "insan bir kadın'dan doğacak kadar ahlaksızdır"cümlelerini neden hiçbir isevi savunmak durumunda kalmaz.Neden acaba?"""

1. Doğan insan değil bebektir.

2. Doğan bebek bu işi kendi iradesiyle yapmaz. Burada doğan bebek suçlanıyor.

3. Ahlaksızdır değil kirlidir olacak.

Sitelerde Paylaş

Hem de ne kadar çok.. Ne demişsin bakalım.

"""bugün incil'de yer alan "insan bir kadın'dan doğacak kadar ahlaksızdır"cümlelerini neden hiçbir isevi savunmak durumunda kalmaz.Neden acaba?"""

1. Doğan insan değil bebektir.

2. Doğan bebek bu işi kendi iradesiyle yapmaz. Burada doğan bebek suçlanıyor.

3. Ahlaksızdır değil kirlidir olacak.

peki kafir.

ahlaksız yerine "kirli"dediğimiz de mantıklı mı geldi size?Neymiş bu çok büyük fark?

Sitelerde Paylaş

Bu üslup hiç sana yakışmadı ve forum kurallarına aykırı, biliyorsun.

Forum kurallarını senden daha iyi biliyorum. Sen kendi üslubuna bak. Şerare gerçek bir aptal. Onu bugün tanımıyorum... Yaptığı çarpıtma kırk kere hatırlatıldı, hala dalga geçer gibi getirip getirip aynı haberleri asıyor.

Üstelik erkeklerinde katıldığı bir ankette bir başkası bir başkası şunu istiyor diye nasıl net bir tanımlama yapabilir anlamıyoru. Kaldıki psikologlar-psikayatrlar bırak kadının, hiç kimsenin tam olarak ne düşündüğünü, ne istediğini asla bilemez. Bu bilgi kişinin sadece kendisindedir. Doğrusunu ise birey aklını özgür bıraktığında bulur.

Yukarıda bir yerde, dayak yemeği hakettiğine inanan ve dayak yemeyi istediği zannedilen kadınalrla ilgili aslında çok çarpıcı küçük bir açıklamada bulundum.

Psikolog ve psikiyatrları çöpe atalım, her şeyi sizin özgür olduğunu sandığınız aklınıza bırakalım o zaman. Şimdi kalkıp sana hastalanmış, arızalnmış bir beynin doğru ve sağlıklı düşünemeyeceğini, doğru analizler yapamayacağını, dolayısıyla tam da bu nedenle özgür olamayacağını mı anlatayım?

Kişiselleştirme, bilimsel bilgiye güven bence. Onu söyleyenin ben ya da başkası olması bir şeyi değiştirmez.

Karşıdaki ne istiyor en iyi ben bilirim, karşıdakinin değer yargıları şudur en iyi ben bilirim edası hiç hoş değil ve zaten dürüst bir yaklaşım değil.

Bence de değil. O nedenle buradaki müslümanlara "size ne, ne karışıyorsunuz insanların hayatına, kendi çarpık ahlak anlayışızla insanları yargılama hakkını nereden buluyorsunuz" diyoruz. Ahkam kestikleri ve kendi anlayışlarını dayattıkları için.

Bizde yapabiliriz bunu ama insanlık onurumuz ve erdemimiz yapmamamız yönünde kırmızı ışık yakıyor.

Zaten yapıyorsunuz ve bizim de karşı durduğumuz bizzat bu. Ama şu erdem sözcüğünden artık hakikaten iğrendim, gına geldi. O kadar ayağa düştü, dilde o kadar sakız oldu ki, içeriğini yitirdi. Her dakika erdem, her küçük ya da büyük tartışmada erdem vs vs....

Sitelerde Paylaş

Az önce sözünü ettiğim anketin daha kapsamlı sonuçları burada:

http://www.nuveforum.net/193-kadin-haklari/26234-kazanan-kadin-dayak-yiyor/

Bazı dikkat çekici sonuçlar:

Ankete katılan kadınların yüzde 89.4'ü dayağın haklı görülebilecek bir tarafı olmadığını düşünüyor

Kadınların yüzde 92'si mahkemelerin şiddet uygulayan erkeklere ceza vermesini istiyor.

Ankete katılanların yüzde 70-85'i devletin erkekleri eğiterek, sığınma evleri açarak ya da ağır cezalarla şiddeti engelleyebileceğini düşünüyor

Kadınların ev dışında istedikleri işte çalışabilmeleri gerektiği görüşüne katılanların oranı yüzde 87

****Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi Ayşe Gül Altınay ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yeşim Arat, 56 ilden, 1800 evli kadınla görüşülerek hazırladıkları "Kadına Yönelik Şiddet Araştırması"nın sonuçları.

Sitelerde Paylaş

benim bir önceki mesajıma bak sevgili tate..

bugün incil'de yer alan "insan bir kadın'dan doğacak kadar ahlaksızdır"cümlelerini neden hiçbir isevi savunmak durumunda kalmaz.Neden acaba?

selamlar tateciğim :)

Din değil mi en iyisinin canı cehenneme..

incili savunacağımı mı sanıyorsun.? :lol:

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...