Jump to content

Kadınları sakat bırakıncaya kadar dövün!

Recommended Posts

Din değil mi en iyisinin canı cehenneme..

incili savunacağımı mı sanıyorsun.? :lol:

Bunların çoğu bazı nedenlerden bizi hristiyan, misyoner yada sabetaycı falan sanır. Birde kurandan bişeyi eleştirdiğimizde ama incildede var diye savunma getirir

Sitelerde Paylaş
  • İleti 238
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bunların çoğu bazı nedenlerden bizi hristiyan, misyoner yada sabetaycı falan sanır. Birde kurandan bişeyi eleştirdiğimizde ama incildede var diye savunma getirir

yok jadı ben bahsettiğin "bunların çoğu"kategorisinde değilim..seni kategorize edebilirim ama etik değil :)

distopyan düşüncenin ülkemizde neden hakim olduğunu rasyonel olarak açıklayabilmem için incil'den ayetleri de vermek zorunda kaldım.

yoksa inan işim olmaz rab isa'yla falan..incil'den banane..tutanın elinde kalsın.

Sitelerde Paylaş

yok jadı ben bahsettiğin "bunların çoğu"kategorisinde değilim..seni kategorize edebilirim ama etik değil :)

distopyan düşüncenin ülkemizde neden hakim olduğunu rasyonel olarak açıklayabilmem için incil'den ayetleri de vermek zorunda kaldım.

yoksa inan işim olmaz rab isa'yla falan..incil'den banane..tutanın elinde kalsın.

Dünyada kadına yönelik şiddtin en yüksek olduğu ilk on ülkeyi müslüman ülkeler oluşturuken, ülkemizdeki şiddeti incil ile açıklamaya çalışman çok ilginç. Üstelik hristiyan toplumlar kadına yönelik şiddette müslümanların yanına bile yaklamazken.

Sitelerde Paylaş

peki kafir.

ahlaksız yerine "kirli"dediğimiz de mantıklı mı geldi size?Neymiş bu çok büyük fark?

3 tane madde yazdık körün göz mü? :)

4. sünü de söyleyeyim.

Senin dediğinde doğan kişi suçlanıyor. Normal ayette kadın suçlanıyor.

Sitelerde Paylaş
Forum kurallarını senden daha iyi biliyorum. Sen kendi üslubuna bak. Şerare gerçek bir aptal. Onu bugün tanımıyorum... Yaptığı çarpıtma kırk kere hatırlatıldı, hala dalga geçer gibi getirip getirip aynı haberleri asıyor.

Kuralları bilmen çok güzelde uygulamaman hoş değil. Fikir belirtmek suçsa onu da bilelim demeye hakkımız vardır sanırım. Ayrıca benim üslubumda bu tarz birşey karşı taraf çok tahrik ettiğinde olmuştur. Beğenmesem bile üyelere böyle yazmam. Ama tercih senin, sen istersen yaz. Lakin biri birine aptal derse ve ona ceza verirsen seni burada ali kıran baş kesen olarak göreceğim ve sevgili faramiri sürekli yad edeceğim. :)

Yukarıda bir yerde, dayak yemeği hakettiğine inanan ve dayak yemeyi istediği zannedilen kadınalrla ilgili aslında çok çarpıcı küçük bir açıklamada bulundum.

Onu gördüm ve tespitin çok doğru.

Psikolog ve psikiyatrları çöpe atalım, her şeyi sizin özgür olduğunu sandığınız aklınıza bırakalım o zaman. Şimdi kalkıp sana hastalanmış, arızalnmış bir beynin doğru ve sağlıklı düşünemeyeceğini, doğru analizler yapamayacağını, dolayısıyla tam da bu nedenle özgür olamayacağını mı anlatayım?

Ben onları çöpe atalım demiyorum, bunu nerden çıkardın. Hele bu toplumun onlara her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Ama öyle bile olsalar insanın ne düşündüğünü, ne istediğini asla bilemezler diyorum. Buna itiraz edecek durumda değilsin, zaten doğrusu da bu. Ama aklını özgür kullanmayan/kullanamayan insana tıbbi destek elbet onlar eliyle verilmelidir. Çünkü o kişi bunun için eğitim görür.

Kişiselleştirme, bilimsel bilgiye güven bence. Onu söyleyenin ben ya da başkası olması bir şeyi değiştirmez.

Bilimsel bilgiye güveniyorum. Ama bu tür anketleri kast ediyorsan onları pek bilimsel bilgi olarak göremiyorum, üzgünüm. Maddeyi gözlemleyen bilim insanın iç dünyasına deneyleyerek pek ulaşamaz gibi duruyor.

Bence de değil. O nedenle buradaki müslümanlara "size ne, ne karışıyorsunuz insanların hayatına, kendi çarpık ahlak anlayışızla insanları yargılama hakkını nereden buluyorsunuz" diyoruz. Ahkam kestikleri ve kendi anlayışlarını dayattıkları için.

Buradaki müslümanların savundukları bir sürü şey toplum tarafından kabul görülen şeyler. O zaman siz niye ısrarla onları bu düşünceden uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. Hemde ahlaksızlık-terbiyesizlik-edepsizlik yapma diyerek. Ona göre çarpık gelmeyen birşey sana çarpık geliyorsa bu illede senin savunduğunun doğru olduğuna nasıl teşkil ediyor peki?

Zaten yapıyorsunuz ve bizim de karşı durduğumuz bizzat bu. Ama şu erdem sözcüğünden artık hakikaten iğrendim, gına geldi. O kadar ayağa düştü, dilde o kadar sakız oldu ki, içeriğini yitirdi. Her dakika erdem, her küçük ya da büyük tartışmada erdem vs vs....

Yok, ben yaptığımı düşünmüyorum. Sen öyle düşünüyorsun diye bu onu yaptığım anlamına gelmiyor değil mi canım arkadaşım.

Öpüyorum, selamlar...

Sitelerde Paylaş

TÜBİTAK desteğiyle, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyelerince gerçekleştirilen anket sonuçları:

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=238180

Kendisi "ben kendimi asla dövdürtmem" diyip, "ama kadınlar dayağı kendisi seviyor" diyen üstün ahlaklı arkadaşlar uyduruk anketler değil, böyle anketler getirmeli

jadı,

Ben çocuğumu da hiçbir zaman bırakıp terketmem ama terkeden bir dolu kadın var.

Konu altına eklediğim iletileri neden eklediğimi anladığını umuyorum ve eklediğin o anket ile ilgili yazılanların tümüne bakmadım ama bir önceki araştırmalarındaki sonuçların benim eklediğim bir araştırmadaki sonuçlarla birebir örtüştüğünü görebilirsin.

Değişim olmuşsa da son yıllarda olmuş öyle mi?

Ben insanların ne kadar tuhaf varlıklar olduğunu birebir görüyorum yani etkileşerek değişebilen vs.

Sitelerde Paylaş

jadı,

Ben çocuğumu da hiçbir zaman bırakıp terketmem ama terkeden bir dolu kadın var.

Konu altına eklediğim iletileri neden eklediğimi anladığını umuyorum ve eklediğin o anket ile ilgili yazılanların tümüne bakmadım ama bir önceki araştırmalarındaki sonuçların benim eklediğim bir araştırmadaki sonuçlarla birebir örtüştüğünü görebilirsin.

Değişim olmuşsa da son yıllarda olmuş öyle mi?

Ben insanların ne kadar tuhaf varlıklar olduğunu birebir görüyorum yani etkileşerek değişebilen vs.

O kadınlar bizim gibilerin çabaları sonucu fikirlerini değiştirdi, sizin gibi "kadınlar dayak yemekten zevk alır" diyen yüzeysellerin değil. Her ne kadar ülkemizde kadına yönelik şiddet oranı azalmasada, kadınların bilinçlenmeye başlaması çok büyük bir adımdır.

Sen ve Noir ve benzerlerinizin sorunu zaten hemcinslerinize karşı içinizde negatif duygular besliyor olmanız, noir durup durup kadın kadının kurdudur der durur mesela, herkezi kendi gibi sanıyor tabi

Sitelerde Paylaş

O kadınlar bizim gibilerin çabaları sonucu fikirlerini değiştirdi, sizin gibi "kadınlar dayak yemekten zevk alır" diyen yüzeysellerin değil. Her ne kadar ülkemizde kadına yönelik şiddet oranı azalmasada, kadınların bilinçlenmeye başlaması çok büyük bir adımdır.

Sen ve Noir ve benzerlerinizin sorunu zaten hemcinslerinize karşı içinizde negatif duygular besliyor olmanız, noir durup durup kadın kadının kurdudur der durur mesela, herkezi kendi gibi sanıyor tabi

Seviyesizliği seviye düzeyine çekmekte üstünüze yok.O konuda elinize su bile dökemeyiz.Serareyi çok iyi anlıyorum ben.Seviyelerine inme serare.Tahrik edip aşağılamak istiyorlar bu kadar basit.

tarihinde NOIR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuralları bilmen çok güzelde uygulamaman hoş değil. Fikir belirtmek suçsa onu da bilelim demeye hakkımız vardır sanırım. Ayrıca benim üslubumda bu tarz birşey karşı taraf çok tahrik ettiğinde olmuştur. Beğenmesem bile üyelere böyle yazmam. Ama tercih senin, sen istersen yaz. Lakin biri birine aptal derse ve ona ceza verirsen seni burada ali kıran baş kesen olarak göreceğim ve sevgili faramiri sürekli yad edeceğim.

Aptal dediğim için mi bunca yaygara? O kadına aptal dediğim için sana hesap verecek değilim. Bu forumda da "aptal, salak" dediği için kimse atılmaz. En fazla karşı taraf şikayet ederse editlenir. Şerare'nin bana/bize aylarca ettiği küfür ve hakaretleri hatırlatayım sana. O bile atılmadığına göre...

Senin tahrik olup da yazdıklarının benzerlerini bile yazmamışımdır ben. Seninle üslubumuz zaten benzemez. Benim pek zig zaglarım yoktur, sınırlarım bellidir.

Eğer birini "aptal" dediği için atarsam, sen de şu an hemencik aklına gelmekte gecikmeyen Faramir gibi başlık açar beni modluktan attırmayı teklif edersin. Hemen buna hatırlayıp kullandığına göre, ben de şaşırmayacağım demektir.

Benim modluğumun bu başlıkla ilgisi yok. Beni onunla vurmaya kalkma. Aptal dediğim için de kimsenin beni cezalandıracağını sanmıyorum zaten.

Bilimsel bilgiye güveniyorum. Ama bu tür anketleri kast ediyorsan onları pek bilimsel bilgi olarak göremiyorum, üzgünüm. Maddeyi gözlemleyen bilim insanın iç dünyasına deneyleyerek pek ulaşamaz gibi duruyor.

Bu yazdığın yüzde yüz çelişkili. İç dünya dediğin şey, madde olan beyinden ve onun kimyasal süreçlerinden ibarettir.

Bilginin gelişi, algılama, öğrenme, bilinç, kişilik vb her kavramın toplamına ruh deriz. İç dünya derken kastedilen ruhsa eğer, bilimin işaret ettiği ruh da nmaddeden ibarettir. Görünmeyen, bilinmeyen, mistik, gizemli bir yapı değildir iç dünya.

Buradaki müslümanların savundukları bir sürü şey toplum tarafından kabul görülen şeyler. O zaman siz niye ısrarla onları bu düşünceden uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. Hemde ahlaksızlık-terbiyesizlik-edepsizlik yapma diyerek. Ona göre çarpık gelmeyen birşey sana çarpık geliyorsa bu illede senin savunduğunun doğru olduğuna nasıl teşkil ediyor peki?

Neden biliyor musun?

Çünkü kendi çarpık ahlak anlayışını dayatıyor ve anında bel altı çalışıyor. Amanın çocukları da fahişe olsun isterler miymiş, kendileri bu işi yaparlar mıymış vs....

Toplumun genel ahlak anlayışı da müslüman ahlakı gibi çarpık ve iki yüzlüdür. Diğer başlıkta da belirttim. Her türlü pisliğin ve ahlaksızlığın, iki yüzlülüğün bini bir paradır ama hepsi de fahişeleri aşağılar. Kendi namusunu fahişe üzerinden aklamaya ihtiyaç duymak ne demektir? İnsan böyle bir şeye neden ihtiyaç duyar?

Benim savunduğum bana göre doğru ki onu savunuyorum.. Yoksa ne diye savunayım? Ben savunduğum ve inandığım bütün değerler üzerinde yıllarca kafa patlamışım, bilmediğim yerde susmuşum, düşünmüşüm, altı boş konuşmamak ve ahkam kesiyor duruma düşmemek için sırtımı bilime dayamışım. Beni hurafeler, kişisel yargılar ilgilendirmiyor. İyi bildiğim, içinde bulunduğum ve birebir tanıdığım insanlar ve onların meslekleri hakkında bırak da konuşabileyim.. Üstelik karşılığında din ahlakı gibi çarpık bir ahlak savunuluyorsa, bir kadın olarak elbette savunacağım doğru bildiğimi.

Neden durmadan biz dinsiz olduğumuz için her şeye müsait, sınırı olmayan, zaten fahişeliği de hoş gördüğü için kesinlikle ahlaksız olmakla itham edilenler oluyoruz? Bu ne pis bir ahlak böyle?

Sizlere bu hakkı kim veriyor? Din mi? Sayfalardır nelerle itham ediliyoruz görmüyor musun? Sen bile yaptın çocuklarımızı karıştırarak.

Bundan böyle hiç kimseyi ve hiçbir şeyi alttan almayı düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Kendi hemcinsinden bu kadar nefret eden, bu kadar uğraşan başka iki kişi görmedim ben.

İçleri kin ve nefret dolu bunların. Nasıl bu hale geldiler, ne oldu da böyle oldular bilmem..

Bu tür kadınların en sevdiği ata sözü "kadın kadının kurdudur" olmalı.. Kesin öyledir..

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Kendi hemcinsinden bu kadar nefret eden, bu kadar uğraşan başka iki kişi görmedim ben.

İçleri kin ve nefret dolu bunların. Nasıl bu hale geldiler, ne oldu da böyle oldular bilmem..

Bu tür kadınların en sevdiği ata sözü "kadın kadının kurdudur" olmalı.. Kesin öyledir..

Ya işte kendileri özgür olamamışlar, olanları kıskanıyorlar, yok toplum bizi ahlaksız görüyormuş bilmemne. Hiçte kimse öyle bişeyin imasını bile yapsa bari, ki ben o kadarda başıma buyruğumdur yani, işimde olsun, komşularımdan, tanıdıklarımdan olsun o kadarda saygı görürüm. Kendi bizi öyle görüyor yada öyle görülmemizi istiyor yada bizim öyle hissetmemizi istiyor...vs

Sitelerde Paylaş

Neden durmadan biz dinsiz olduğumuz için her şeye müsait, sınırı olmayan, zaten fahişeliği de hoş gördüğü için kesinlikle ahlaksız olmak itham edilenler oluyoruz? Bu ne pis bir ahlak böyle?

Sizlere bu hakkı kim veriyor? Din mi? Sayfalardır nelerle itham ediliyoruz görmüyor musun? Sen bile yaptın çocuklarımızı karıştırarak.

Bundan böyle hiç kimseyi ve hiçbir şeyi alttan almayı düşünmüyorum.

Bak sadece bu kısma birşey diyeceğim.

Senin çocuğun senin eşin niye örnek veriliyor biliyor musun?

Senin şahsınla alakalı değil ama öyle anlamak istiyorsun herşeyden önce.

Sen gibi düşünen birinin kızı fahişelik yaparsa alacağın tavır yine bu hakkı onlara çok mu görüyoruz yönünde olacak, orayı anlamaya çalışıyoruz yani.

Hala fahişeleri ahlaksız bulduğumuz söyleyerek olayı çarpıtıyorsun. Biz fahişelik kurumunu ortaya çıkaran ve hala var eden sistemle baş etmek durumundayız. Bunu görebiliyorum yani.

Ama fahişelik haktır diyerek o kadınların güya hakkını savunurken o kadınlarında birer ana kuzusu olduğunu neden göremiyorsun, ısrarla ben sana bunu demeye çalıştım.

Fakat senin bunu özellikle görmezden geldiğini anladım, yani bu iletinden sonra.

Ben ısrarla diyorumki kendimiz için istemediğimiz birşeyi başkası yapınca nasıl uygun buluyoruz bak doğru yada ahlaklı/ahlaksız demiyorum, uygun diyorum. Ama bu uygun bulduğumuzu sandığımız şeyi birileri ahlaksızlık yapıp ayağımıza dolandırınca konuyu niye çark ettiriyoruz, orasını anlamaya çalışıyorum.

Benim oğlum var biliyorsun ve ben eşcinsel ilişkiyi akıl sağlığına uygun bulmuyorum. Yani eşcinsel cinsel eğilim akıl sağlığı yerinde olmayan kişilerin eylemidir diye düşünüyorum. Ben böyle düşünüyorum diye oğlumun eşcinsel olmama ihtimali % 100 değil yani. Belki tercihini ileride o yönde kullanabilir. Bu onun hakkıdır demem, diyemem. Benim kabullerimde bu yönde. Oğlumu ahlaksızda ilan etmem, ki eşcinsel vs hiç kimseyi tercihinden ötürü ahlaksız ilan etmiyorum. Sadece bir takım ahlaksızlıkların yasalar eliyle desteklendiğini bildiği halde bunlara susan, göz kapayanlar ahlaksızdır, en geneli bu işte. Ha neyse oğlum için ne yaparım, yetkin biri eliyle onun bu sorununu gidermesine yardım ederim, sonuç ne olur bilemem? Bu benim oğlum için değil herkes için geçerlidir. Ve dolayısı ile benim oğlum ne kadar benim için kuzu ise her birey birilerinin ana kuzusu. Umarım artık bunu görürsün.

Umarım artık meramımı anlatabilmişimdir. Bu yüzden bana bu kadar tavır almana gerek yoktu yani. :)

Bende en az sen kadar savunduklarımın arkasında durur, mezardan babam bile çıksa pençelerimi ona bile uzatırım. Bundan da kimsenin kuşkusu olmasın.

Selamlar canım...

Sitelerde Paylaş

Ya işte kendileri özgür olamamışlar, olanları kıskanıyorlar, yok toplum bizi ahlaksız görüyormuş bilmemne. Hiçte kimse öyle bişeyin imasını bile yapsa bari, ki ben o kadarda başıma buyruğumdur yani, işimde olsun, komşularımdan, tanıdıklarımdan olsun o kadarda saygı görürüm. Kendi bizi öyle görüyor yada öyle görülmemizi istiyor yada bizim öyle hissetmemizi istiyor...vs

Daha da enteresanı ne biliyor musun?

Biz aslında daha disiplinli, çoğunluğa göre daha muhafazkar yaşıyoruz. Kurallarımız kesindir, eğilip bükülmezler.

Ama diğer yandan uygun yerde topless güneşlenirim ve bu insanların gözünde bir anda ahlaksız fahişe falan oluveririm.. Kocam da yanımdadır ve o da bir anda "p..." ilan edilir!

Ya da dediğin gibi biraz iddialı giyinip ve rahat davrandın mı da öyle ilan edilirsin.

Bizi tanımıyor, sınırlarımızı ve değerlerimizi bilmiyorlar. Ne nerede yapılır, ne neyi temsil eder vs..

Kocasını aldatan kadından size ne, sizi ne ilgilendirir dediğin anda kocasını sevgilisini aldatan, önüne gelenle yatabilen kadın olursun. Oysa bal gibi de bilir ki kendisinden çok daha dürüst ve güçlüsündür, aldatmak yerine boşayacak kadar cesursundur. Aldatmayı düşünmezsin bile. İstemediğin biri, kocan bile olsa sana dokunamaz, buna izin vermezsin.

Oysa ben biliim ki kocalarından nefret ederler, gece onların koynundayken başkalarını düşlerler ama o evlilik de öyle sürer... O aldatmak olmaz nedense.. Onlar namuslu, yuvasına sadık kadınlardır falan filan.

Çevremizdeki insanlar bizi tanıdıkları için saygı duyuyorlar. Görüyorlar. Nasıl yaşadığımızı, etrafımıza verdiğimiz mesajı vs.. biliyorlar.

Herkes kendine, kendi dünyasına baksın... Başkalarının namusu ve ahlakı hakkında da ahkam kesmesin.

Sitelerde Paylaş

Bergüzar biz fahişelik muhteşem bişeydir, kadınlar için ideal meslektir falan demiyoruz. Bana göre mide bulandırıcı bişey aslında, ama bir kadın bunu yapmayı tercih ediyorsa bu onu ahlaksız yapmaz. Parayı ve getirdiği avantajları sağlıklı bir cinselliğin önüne koyan bir kadın bunu yapabilir, bana sanki açlıktan ölsem yinede yapamam gibi geliyor. Zaten ağır bir bedel ödüyorlar, birde senin aşağılamaların en son ihtiyaçları olan şey heralde

İkinci vurgulanması gereken ise erkeker seks karşılığı para ödemeye istekli olduğu sürece bu meslek ortadan kalkmaz. Boş yere çenenizi yormayın. Alınabilecek tek önlem kadınların bu yola zorla düşürülmesi ve kadının emeği karşılığı kazandığı paraya pezevenklerin el koyması. Seks işçileri emeklerinin karşılığı olan parayı kendileri kazanamıyor maalesef

Sitelerde Paylaş

Oysa ben biliim ki kocalarından nefret ederler, gece onların koynundayken başkalarını düşlerler ama o evlilik de öyle sürer... O aldatmak olmaz nedense.. Onlar namuslu, yuvasına sadık kadınlardır falan filan.

Bunu tecrubelerine dayandırıyorsun sanırım.Başkalarının düşüncelerini okumaya başlamadıysan öyle olmalı.Tahrik etmek için böyle amiyane duruşlara hiç gerek yok.Seviyeni belirliyorsun .

Sitelerde Paylaş

Bergüzar biz fahişelik muhteşem bişeydir, kadınlar için ideal meslektir falan demiyoruz. Bana göre mide bulandırıcı bişey aslında, ama bir kadın bunu yapmayı tercih ediyorsa bu onu ahlaksız yapmaz. Parayı ve getirdiği avantajları sağlıklı bir cinselliğin önüne koyan bir kadın bunu yapabilir, bana sanki açlıktan ölsem yinede yapamam gibi geliyor. Zaten ağır bir bedel ödüyorlar, birde senin aşağılamaların en son ihtiyaçları olan şey heralde

İkinci vurgulanması gereken ise erkeker seks karşılığı para ödemeye istekli olduğu sürece bu meslek ortadan kalkmaz. Boş yere çenenizi yormayın. Alınabilecek tek önlem kadınların bu yola zorla düşürülmesi ve kadının emeği karşılığı kazandığı paraya pezevenklerin el koyması. Seks işçileri emeklerinin karşılığı olan parayı kendileri kazanamıyor maalesef

Jadı alemsin yahu.

Sen diğer başlıkta geçim sıkıntısı yüzünden evlenen kadınlar ile fahişeleri aynı kefeye koymuştun ve bende öyle düşündüğümü yazmıştın. Görmedin bunu yoksa görmezden mi geldin bilmiyorum? :) Neyse...

Biz fahişeler yada yaptıkları iş ahlaksız demiyoruz, en azından ben demiyorum. Ama onları buna iten sistem ahlaksız, bunu özellikle ve şiddetle vurguluyorum.

Hatta daha ileri gideyim, bir laf var ve çok itibar edilir oldu artık günümüzde.

Tecavüz kaçınılmazsa sırt üstü yatıp keyfine bakacaksın.

Benim istemediğim hiçbir erkek bu kocam bile olsa bana el süremez. Ölürümde billahi olmaz bu. İlkem budur benim.

Ama literatüre kazandırdığımız yukarıda örneğini verdiğim özlü sözlerimiz!!! artık bolca. Bunları düşün ve altında yatan nedenleri irdele derim ben.

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

Senin gibi kuran mucizesi aramıyor anti efendi.

Selam Noir, müslümanım diyorsun ama Kuran'ın bu özelliğini bilmiyorsun sanırım :)

Hatırlatayım, kimse Kuran mucizesi aramıyor; sadece Kuran'ın belirtiği gibi, vakit geldiği zaman Allah gerekeni açığa çıkartıyor.

Bilim ve teknoloji çağındayız. Eski insanlar yok artık. İnsanlar herşeyi sorguluyor.

Kuran'ın bu çağa ayak uydurabilmesi için gerekli donanımlara sahip olması gerekir.

Örneğim, Alak sözcüğü eski insanlar için normal görünsede, günümüz bilim ışığında önemli bir tıbbi işarete gebedir.

Musa'nın halkı mucize görecekte bizim nesil göremiyecek mi ? Nerede o Allah'ın adaleti o zaman ?

:)

Sitelerde Paylaş

Bergüzar,

Öyle bir yazıyorsun ki, ben sanki "kadınlar fahişelik yapsın, bu meslek iyi bir meslektir" falan diyorum gibi bir anlam çıkacak.

Diğer başlıkta da yazdım. Fahişelik saygın bir meslek değildir. Tuvalet temizlikçiliği de saygın bir meslek değildir. Fakat fahişeliğin ahlakla direkt bir bağı yoktur. O, profesyonel bir iştir. Bir fahişe aynı zmanda gerçekten çok ahlaksız biri de olabilir. Ama aynı şey tuvalet temizlikçisi için de geçerli..

Aynı şeyleri yazmayayım.

Ben bu foruma dün gelmedim. İki yıldır yazıyorum, düşüncelerim, üslubum, hayata bakış açım vs. bilinir. Herkes tarafından değil tabii ki ama iki başlıkta yazıştığım insanlar tarfından bilinir. Yıllardır tartışır yazışırız.

Yani demek istiyorum ki, benim gibi birinin kızı fahişe olmaz. Benim gibi biri kızına "fahişelik de güzel bir meslektir, eğer istersen onu da seçebilirsin" demez. Bunu hiçbir anne baba çocuğuna söylemez, her şeye rağmen fahişe olmuşsa da hoş görmez, kabullenmez.

Onun için bu kadar saçma sorular sormanın amacı gerçekten fikrimizi öğrenmek değil, bence bizzat küfür. Bus oru hiçbir anne babaya sorulacak soru değildir.

Hele benim gibi birine sormanız hepten absürd. Beni tanımıyor olsanız amenna ama basbayağı tanıyorsunuz.

Eşcinsellik ayrı bir konu. Oğlunda bu tür bir eğilim bugüne kadar görmedi ve hissetmediysen ve kızlara ilgi duyduğundan eminsen, endişelenecek bir şey yok. Seksüel ilişki için henüz erken zaten. Çocuk daha lise öğrencisi..

Bu yaşta biraz korkarlar. Doğal gelişimine bırak, nasılsa olacak. Önce kızları tanısın, flört etsin ve ilişki kurmanın yollarını öğrenip kendini geliştirsin. Bu yaşlarda mastürbasyon yeterli sayılır. Hem partner bulmak zordur. Bir fahişeyle yapması ise tümden sakıncalı. Bazı anne babalar kendi elleriyle fahişe kiralıyorlar falan ama yanlış.

Bak yine duramadım ve yorum yaptım..

Sen istersen tanıdığın bir uzmanla konuşup bilgilen. İçin rahat etsin.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...