Jump to content

Kadınları sakat bırakıncaya kadar dövün!

Recommended Posts

Selam Noir, müslümanım diyorsun ama Kuran'ın bu özelliğini bilmiyorsun sanırım :)

Hatırlatayım, kimse Kuran mucizesi aramıyor; sadece Kuran'ın belirtiği gibi, vakit geldiği zaman Allah gerekeni açığa çıkartıyor.

Bilim ve teknoloji çağındayız. Eski insanlar yok artık. İnsanlar herşeyi sorguluyor.

Kuran'ın bu çağa ayak uydurabilmesi için gerekli donanımlara sahip olması gerekir.

Örneğim, Alak sözcüğü eski insanlar için normal görünsede, günümüz bilim ışığında önemli bir tıbbi işarete gebedir.

Musa'nın halkı mucize görecekte bizim nesil göremiyecek mi ? Nerede o Allah'ın adaleti o zaman ?

:)

Onu kuranı allah yazdırdı diyenlere soracaksın.Sonrada amazondaki yerlilere neden kuran yollamamış bunu soracaksın.Sonrada Allahın kelimeleri tükenir mi bunu soracaksın.

Kuran kutsal bir kitap değildir.Ama bu onu değersiz yapmıyor.Bana göre gelmiş geçmiş en isabetli evren insan okumasıdır.Her bakımdan hemde.

Sana da selam :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 238
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya bergüzar, onları bu düzene iten sistem falan değil, kapitalizmi kaldır, parayı kaldır, insanlar yine birbirine teklif edecek maddi- manevi şeyler bulur. Kadınlar daha özgür olsa, evlenmeden olmaz falan demese, fuhuş otomatikman azalır, çünkü bazı erkekler aslında istemedikleri halde mecburen, kadınsızlıktan ve parasızlıktan gitmek zorunda kalıyor oralara

Bak benim kafamdaki sistem olsa, kadınlar tarafından rağbet görmeyi başabilen bir çok erkek fuhuşa para vermek zorunda kalmaz, çünkü kadınlar hiçbir karşılık beklenmeden cezbedildikleri erkeklerle birlikte olurlardı. Sadece en en en tipsiz, beyinsiz, espri yeteneğinden uzak ve iğrenç erkekler giderdi. 2. Kadınların zorla fuhuş yapması önlenirse, geriye sadece kendi isteğiyle fuhuş yapan kadınlar kalır, ve bunların sayısıda mecburen azalır. Hem artık piyasada dönen para o kadar çok değildir hemde en mide bulandırıcı erkeklerle muhattap olmak zorundalardır, kazandıkları para ödedikleri bedele değmez bir hale geliyor yani.

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bergüzar,

Öyle bir yazıyorsun ki, ben sanki "kadınlar fahişelik yapsın, bu meslek iyi bir meslektir" falan diyorum gibi bir anlam çıkacak.

Diğer başlıkta da yazdım. Fahişelik saygın bir meslek değildir. Tuvalet temizlikçiliği de saygın bir meslek değildir. Fakat fahişeliğin ahlakla direkt bir bağı yoktur. O, profesyonel bir iştir. Bir fahişe aynı zmanda gerçekten çok ahlaksız biri de olabilir. Ama aynı şey tuvalet temizlikçisi için de geçerli..

Aynı şeyleri yazmayayım.

Ben bu foruma dün gelmedim. İki yıldır yazıyorum, düşüncelerim, üslubum, hayata bakış açım vs. bilinir. Herkes tarafından değil tabii ki ama iki başlıkta yazıştığım insanlar tarfından bilinir. Yıllardır tartışır yazışırız.

Yani demek istiyorum ki, benim gibi birinin kızı fahişe olmaz. Benim gibi biri kızına "fahişelik de güzel bir meslektir, eğer istersen onu da seçebilirsin" demez. Bunu hiçbir anne baba çocuğuna söylemez, her şeye rağmen fahişe olmuşsa da hoş görmez, kabullenmez.

Onun için bu kadar saçma sorular sormanın amacı gerçekten fikrimizi öğrenmek değil, bence bizzat küfür. Bus oru hiçbir anne babaya sorulacak soru değildir.

Hele benim gibi birine sormanız hepten absürd. Beni tanımıyor olsanız amenna ama basbayağı tanıyorsunuz.

Eşcinsellik ayrı bir konu. Oğlunda bu tür bir eğilim bugüne kadar görmedi ve hissetmediysen ve kızlara ilgi duyduğundan eminsen, endişelenecek bir şey yok. Seksüel ilişki için henüz erken zaten. Çocuk daha lise öğrencisi..

Bu yaşta biraz korkarlar. Doğal gelişimine bırak, nasılsa olacak. Önce kızları tanısın, flört etsin ve ilişki kurmanın yollarını öğrenip kendini geliştirsin. Bu yaşlarda mastürbasyon yeterli sayılır. Hem partner bulmak zordur. Bir fahişeyle yapması ise tümden sakıncalı. Bazı anne babalar kendi elleriyle fahişe kiralıyorlar falan ama yanlış.

Bak yine duramadım ve yorum yaptım..

Sen istersen tanıdığın bir uzmanla konuşup bilgilen. İçin rahat etsin.

Arkadaşım,

Oğlumun öyle bir sorunu yada eğilimi yok, kızlardan hoşlanıyor ve daha yaşım küçük diyor. Ben onu örnek olarak verdim zaten, önerilerin için ayrıcada teşekkür ederim.

Ama bak yine takıldığım bir yer var. Evet birbirimizi tanıyoruz ve sen benim gibi birinin kızı olmaz diyerek tam olarak ne demek istiyorsun. Dünyada bütün olumsuz eylemleri yapan insanları aileleride aynı olumsuzlukta mı? Yani bu mantık yanlış, ama sende kendi açından haklısın. Çocuğuna verdiklerini birebir almıştır düşüncesi ile bunları yazıyorsun yani.

Yok ben dolaylı küfür etmem inan bana, direk ederim edeceksem ve hiç çekinmem. Bilen bilir. Cidden bakış açını öğrenmek için yazdım bunu, samimiyim.

Neyse sonuçta herkes ne demek istediğini açık açık koydu ortaya.

Hiçbir aklı başında kadın, inancı, dini, mesleği vs ne olursa olsun hiçbir onursuz-baskıcı-şiddet içeren duruşa cevaz vermez. Ortak akıl bunu emreder. Bunun dışında görülenler ya sistemin bozukluğundandır, yada bireyin kendi psikolojik, sosyolojik olgusudur vs vs vs.

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

Ama bak yine takıldığım bir yer var. Evet birbirimizi tanıyoruz ve sen benim gibi birinin kızı olmaz diyerek tam olarak ne demek istiyorsun. Dünyada bütün olumsuz eylemleri yapan insanları aileleride aynı olumsuzlukta mı? Yani bu mantık yanlış, ama sende kendi açından haklısın. Çocuğuna verdiklerini birebir almıştır düşüncesi ile bunları yazıyorsun yani.

Bak ne demişim Bergüzar:

"Yani demek istiyorum ki, benim gibi birinin kızı fahişe olmaz. Benim gibi biri kızına "fahişelik de güzel bir meslektir, eğer istersen onu da seçebilirsin" demez. Bunu hiçbir anne baba çocuğuna söylemez, her şeye rağmen fahişe olmuşsa da hoş görmez, kabullenmez. "

İnsanların neden fahişelik yaptıklarını, ne tür süreçlerden geçtiklerini biliyorum. Detaylarıyla biliyorum. Hangi önemsiz gibi görünen bir davranışın bir çocukta nasıl algılanabileceğini, neyi nasıl yorabileceğini, neleri nasıl modelleyebileceklerini biliyorum. Kendi çocuğumda çok daha iyi biliyorum çünkü onu iyi tanıyorum.

İnsanlar bilmiyorlar. Çocuklarına sahip değiller. Büyük hatalar yapıyorlar. Çocuk ne düşünüyor, neyi nasıl algılamış ve onu nasıl yorumluyor, farkında değiller.. Kendi doğruları varsa bile onları çocuklarına geçiremiyorlar.

"Fahişelerin ana babaları da fahişedir veya kadın satıcısıdır. En kötü hitimalde ahlaksız insanlardır"

Ben bu kadar geri zekalı olamam herhalde Bergüzar.

Sitelerde Paylaş

Müslümanmışsın sözüme verdiğin bu tarz bir cevap beni düşündürdü şimdi. :)

O halde bir daha düşnmeden konuşma :) kimsenin imanını da ölçme ben ölçmüyorum çünkü ;) anladın sen onu.Hepinizi tanıyorum ben.

Sitelerde Paylaş

O kadınlar bizim gibilerin çabaları sonucu fikirlerini değiştirdi, sizin gibi "kadınlar dayak yemekten zevk alır" diyen yüzeysellerin değil. Her ne kadar ülkemizde kadına yönelik şiddet oranı azalmasada, kadınların bilinçlenmeye başlaması çok büyük bir adımdır.

Sen ve Noir ve benzerlerinizin sorunu zaten hemcinslerinize karşı içinizde negatif duygular besliyor olmanız, noir durup durup kadın kadının kurdudur der durur mesela, herkezi kendi gibi sanıyor tabi

jadı,

Olmuşsa da dedim, ''Değişim olmuşsa da'', lütfen yazdıklarımı ileri geri çekip olmadık sözler üretmeyin. Eklediğim iletilerin tam da konunun içeriğine göre olduğunu belirttim.

Daha fazla yorum yazacak değilim konuya o yüzden yaptığınız her türlü saçma yorum ya da iftira sizinle kalır.

Ve senden ayrı olarak bir not düşeyim, o forumda birçok kişinin kendinden nefret ettiği dengesiz için bir not, adı bile miğdemi bulandırıyor, kaleme alamıyorum.

Ne olduğu, kim olduğu belli değil ama birden çok kimliğe bürünerek dengesizce ettiği laflarla anca kendini tatmin eder. Attığı iftiralarla da. Kendi çalıp oynar işte. Alışık zaten.

Hayatta küfür etmem ama karşımdaki sapıkca davranıyorsa sapık olduğunu söylerim.

Hani o küfür ettiğim iftirasını eden dengesize bu not.

Hayatımda onun kadar dengesiz görmedim.

tarihinde Serare tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak ne demişim Bergüzar:

"Yani demek istiyorum ki, benim gibi birinin kızı fahişe olmaz. Benim gibi biri kızına "fahişelik de güzel bir meslektir, eğer istersen onu da seçebilirsin" demez. Bunu hiçbir anne baba çocuğuna söylemez, her şeye rağmen fahişe olmuşsa da hoş görmez, kabullenmez. "

İnsanların neden fahişelik yaptıklarını, ne tür süreçlerden geçtiklerini biliyorum. Detaylarıyla biliyorum. Hangi önemsiz gibi görünen bir davranışın bir çocukta nasıl algılanabileceğini, neyi nasıl yorabileceğini, neleri nasıl modelleyebileceklerini biliyorum. Kendi çocuğumda çok daha iyi biliyorum çünkü onu iyi tanıyorum.

İnsanlar bilmiyorlar. Çocuklarına sahip değiller. Büyük hatalar yapıyorlar. Çocuk ne düşünüyor, neyi nasıl algılamış ve onu nasıl yorumluyor, farkında değiller.. Kendi doğruları varsa bile onları çocuklarına geçiremiyorlar.

"Fahişelerin ana babaları da fahişedir veya kadın satıcısıdır. En kötü hitimalde ahlaksız insanlardır"

Ben bu kadar geri zekalı olamam herhalde Bergüzar.

Ya o zaman burası gibi çok okunan bir forumda ne demeye fahişelik haktır diye yazıyorsun. Sen bu işin ehlisin bize göre. O zaman daha yapıcı niye olmuyorsun? Bir insan ve bir arkadaşın olarak soruyorum sana bunun hesabını, hadi ver bakalım o zaman!!!

Sitelerde Paylaş

jadı,

Olmuşsa da dedim, ''Değişim olmuşsa da'', lütfen yazdıklarımı ileri geri çekip olmadık sözler üretmeyin. Eklediğim iletilerin tam da konunun içeriğine göre olduğunu belirttim.

Daha fazla yorum yazacak değilim konuya o yüzden yaptığınız her türlü saçma yorum ya da iftira sizinle kalır.

Ve senden ayrı olarak bir not düşeyim, o forumda birçok kişinin kendinden nefret ettiği dengesiz için bir not, adı bile miğdemi bulandırıyor, kaleme alamıyorum.

Ne olduğu, kim olduğu belli değil ama birden çok kimliğe bürünerek dengesizce ettiği laflarla anca kendini tatmin eder. Attığı iftiralarla da. Kendi çalıp oynar işte. Alışık zaten.

Hayatta küfür etmem ama karşımdaki sapıkca davranıyorsa sapık olduğunu söylerim.

Ya bırak serare, beni yada ifeel'i diğer ateist erkek yazarlardan daha iğrenç kılan ne ki mideni bulandırıyoruz(fikirsel anlamda)? Resmen hemcinslerine karşı özel bir husumet besliyorsun

Sitelerde Paylaş

Ya o zaman burası gibi çok okunan bir forumda ne demeye fahişelik haktır diye yazıyorsun. Sen bu işin ehlisin bize göre. O zaman daha yapıcı niye olmuyorsun? Bir insan ve bir arkadaşın olarak soruyorum sana bunun hesabını, hadi ver bakalım o zaman!!!

Hala öğrenemedin mi ? fahişelik müslümanlara hak.Elitist kadınlar böyle davranmazlar.Alt tabaka ile üst tabaka hiç bir olur mu ?

Sitelerde Paylaş

Ya bırak serare, beni yada ifeel'i diğer ateist erkek yazarlardan daha iğrenç kılan ne ki mideni bulandırıyoruz(fikirsel anlamda)? Resmen hemcinslerine karşı özel bir husumet besliyorsun

Ben senin ismini telaffuz edebiliyorum, demek ki o dengesizle bir tutmuyorum.

Ve hemcinsim olduğunuzu düşünmedim hiç.

Sizi gördüm mü?

Tanıyor muyum?

Hayır!

Cübbeli de yok ortalarda.

En son o dengesizle ruh ikizi olduğunu söylemiştim ne hikmetse o gün bugündür kayıplarda.

tarihinde Serare tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya ne diyelim bergüzar, fahişelik yasaklansın yada aşağılansın mı? Fahişelik yapmak onursuzlukta para için başkalarına hizmetçilik yapmak çok mu onurlu? Ben kızımın ne fahişe olmasını isterim ne de hizmetçi mesela, ama bu, bu meslek çalışanlarını aşılama hakkını vermez bana

Sitelerde Paylaş

Benim ne sana ne de başkasına verecek bir hesabım yok. Sıktı artık bu muhabbet.

Ben yazacaklarımı her iki başlıkta da yazdım. Siz fahişelerle uğraşmaya devam edin..

Sitelerde Paylaş

Ben senin ismini telaffuz edebiliyorum, demek ki o dengesizle bir tutmuyorum.

Ve hemcinsim olduğunuzu düşünmedim hiç.

Sizi gördüm mü?

Tanıyor muyum?

Hayır!

Cübbeli de yok ortalarda.

En son o dengesizle ruh ikizi olduğunu söylemiştim ne hikmetse o gün bugündür kayıplarda.

Bırak bu palavraları artık. Bana kaç kere mideni bulandırdığımı falan söyledin mesela, bunu söyleme nedenlerinde belliydi. Forumdan ateist erkek arkadaşlarımızla samimi arkadaşlıklar kurduğun anlatılıyor. Bizi onlardan daha iğrenç kılan ne ki?

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya ne diyelim bergüzar, fahişelik yasaklansın yada aşağılansın mı? Fahişelik yapmak onursuzlukta para için başkalarına hizmetçilik yapmak çok mu onurlu? Ben kızımın ne fahişe olmasını isterim ne de hizmetçi mesela, ama bu, bu meslek çalışanlarını aşılama hakkını vermez bana

Ben kızımın fahişelik yapmasındansa tuvalet temizlemesini yeğlerim .Oğlumunda o tür yerlerde bulunmamamsı için elimden gelen ne varsa yaparım.

Fahişelik mesleği herkesin hakkıdır diyenin yüzüne de bir güzel tükürürüm.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar yine ahlak anlayışlarının bacak arasından ibaret olduğunu göstermişler bu başlıkta.Dayağı "hakeden" kadın diye söylemişler erkek olmama rağmen bu benim canımı çok sıktı.Sırf inandıkları şeyleri savunmak adına hemcinslerini,kendilerini böylesine nasıl aşağlıyabiliyorlar.İslam ahlakı bu başlıkta da çok güzel gösterdi kendini.

Fahişelik yapan herkese ahlaksız diyenler müslüman ahlakı ile yetişmiş olanlardır.Acıyorum sizlere gerçekten.Bir din ancak bu kadar alçaltır insanları,ancak bu kadar onursuz konuşmaya sevk eder.Lanet olsun islamada,onun tanrısanada,peygamberinede..

Sitelerde Paylaş

Ben kızımın fahişelik yapmasındansa tuvalet temizlemesini yeğlerim .Oğlumunda o tür yerlerde bulunmamamsı için elimden gelen ne varsa yaparım.

Fahişelik mesleği herkesin hakkıdır diyenin yüzüne de bir güzel tükürürüm.

Herkezin hakkı değildir, tercih meselesidir

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...