Jump to content

İslam'dan bir başka sorun daha

Recommended Posts

ısrarla olayı görmek istemiyorsun.

aslında görüyorsun ama işine gelmiyor.

islam vicdanını da köreltmiş senin.

bak bir daha yazıyorum:

müminun 6. ayet:

'Ancak eşleri ve ellerinin altında bulunan cariyeleri bunun dışındadır. Onlarla ilişkilerinden dolayı kınanmazlar'

islam zaten olayı çözmüş. ırza geçmeyi meşru hale getirmiş.

şimdi anladın mı?

sanmıyorum

Sen kısa donla altına sıçarken biz meleket eymanın aslında ne olduğunu öğretiyorduk.

İslam'a olan öfken ve saldırgan tavrın ile bir sürü halüsinasyonik rivayet senin beynini abondone etmiş.

Senin de beni anlamanı beklemiyorum.Ama yazıyoruz işte.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tecavüz kendine ait olmayan herhangi birşeye sahibini etkisiz hale getirip zorla sahip olmaktır.

Haneye tecavüz, hakka tecavüz, cinsel tecavüz, ...

Bunların hepsi haddi aşmaktır.Kuran haddi aşanları sevmiyor.Ucu son derece açık.Zaten evrenselliği de burada.

Sitelerde Paylaş

ben seni vicdanın tarafına çağırıyorum.

Sağduyu ve hoşgörünün olmadığı yerde vicdan sorulamaz...

Ben birim, tekim, ben benim, o nedenle her tarafta ama hiçbir taraftayım...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen kısa donla altına sıçarken biz meleket eymanın aslında ne olduğunu öğretiyorduk.

Beraber öğretiyorduk. hem öğrenip hem öğretiyorduk.

Değnekle yürüyenin koluna girdik, beraber yürüttük, yürüyünce bıraktık kendi yolunu çizdi...

Bir kitap dolusu öğüdü okuduğunda bile insan olamayanların yanında, tek kelimeye bile ihtiyaç duymayan kanatsız melekleri gördük ...

Sitelerde Paylaş

peki ya sen nerdesin lotus çiçeği??

islam dinini eleştirirken için hiç mi sızlamaz??

Bu forumun ATEİST forum olduğunu anımsatmak gereği duydum yazdıklarını okuyunca.

Sorduğun soruya gelince, asıl İslam'ı eleştirmeyen/eleştiremeyen insanın içi sızlamalıdır.

Dahası, bu evrende boşu boşuna yer kapladığını ve insanlığa zarar veren bir ur kitlesi olduğunu göremiyor ve üstüne bir deu sapıklığı savunuyorsa gidip yüksekçe bir yerden kendini aşağı atmalıdır.

Namusu iki apış arasının bekçiliği olarak tanımlamak namussuzlukların en büyüğüdür!

Sitelerde Paylaş

Bu forumun ATEİST forum olduğunu anımsatmak gereği duydum yazdıklarını okuyunca.

Sorduğun soruya gelince, asıl İslam'ı eleştirmeyen/eleştiremeyen insanın içi sızlamalıdır.

Dahası, bu evrende boşu boşuna yer kapladığını ve insanlığa zarar veren bir ur kitlesi olduğunu göremiyor ve üstüne bir deu sapıklığı savunuyorsa gidip yüksekçe bir yerden kendini aşağı atmalıdır.

Namusu iki apış arasının bekçiliği olarak tanımlamak namussuzlukların en büyüğüdür!

keyy lotus nikli bir delidir ve aslında arapları savunur hep

böyle yazmanın nedeni buydu neden atladın bir sorunun var yine galiba senin :D

bu forumda 24 saat islamı herkesden çok savunup da neler neler yapanlar yok mu? biliyorsun!

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kurana baktığında nikah akdi olmadan hiçbir cinsel ilişkiye izin verilmediğini görürsün. O zaman senin söylediğini de kuran ayeti kabul edelim (ki iman ettiklerin emevi uydurması hadislerdir) ahanda kuranda çelişki var diyelim.

Nikah akdi varsa tecavüz edebilir misin peki?? var mı bununla ilgili bir bilgi kuranda??

Sitelerde Paylaş

keyy in lotus olduğunu biliyorum ona karşı yazılarımın dinle ilgisi yok atlamasın kimse

tabiki müslümandım ben de bir zamanlar.

ve şu an forumdaki islam savunucuları gibi ben de deliler gibi islamı savunuyordum.

gerçi benim deliliğim biraz ileri boyuttadır o ayrı konu.

Sitelerde Paylaş

Tecavüz eğer cinsel manada ise zina olarak yorumlanmış olabilir. Eğer öyleyse ayrıyeten Kuran'da tecavüz geçmemesi bundan dolayı olabilir.

Zina ve fuhuşun anlamlarına gelirsek.

Bunların ne manaya geldiği de bence pek net değil.

zaten islam alimleri de senin gibi düşünmüşler ve başlıkta verdiğim son derece mantıklı(!) çözümü bulmuşlar.

Sitelerde Paylaş

Sağduyu ve hoşgörünün olmadığı yerde vicdan sorulamaz...

Ben birim, tekim, ben benim, o nedenle her tarafta ama hiçbir taraftayım...

muhammedin küçük bir kızla evliliğini eleştirmek sağduyulu davranmak değil midir?

islamın cariyeler konusundaki duruşunu eleştirmek sağduyulu davranmak değil midir?

Sitelerde Paylaş

lotus neye inandığını umursamıyorum canım sadece ikiyüzlü olman berbattı..

iki yüzlü davranmaya ihtyacım yok.

geçmişimi söyledim.

10 yıl cemaat yurtlarında pineklemiş biriyim.

96 yıllarında refah partisi için çalıştım.

ülkeye şeriat getirmek için uğraştım.

günde 1000 defa salavat getirir, 5 vakit namazımı cemaatsız kılmaz, nafile oruçla nefsimi terbiye etmeye çalışan bir mürit idim.

fethullahçılar, süleymancılar, yazıcılar, menzil grubu nakşilerin içinde bulundum. inandım, mürit oldum. cebimden bir sürü yardım yaptım.

daha anlatayım mı?

yüzünü hiç görediğim biriyle evlenecektim( babamın engellemesiyle olmadı)

ve daha pek çok şey.

ama şimdi şükür ki(!) o dar dünyamdan kurtuldum.

lütfen şimdi başlığın içine etme çabandan vazgeç.

Sitelerde Paylaş

:) yok öyle yalan söyleyip kaçmak

şimdi açıkla bize sende nasıl bir mantık nasıl bir arayış vardı ki

önce fetullahçılar gurubuna

sonra yazıcılar gurubuna

sonra süleymancılar gurubuna

sonra menzil gurubuna

sonra nakşi (bunu nasıl yaptın bende anlamadım nakşi diye sade bir gurup yok)

açıkla bize

yada yalan söylediğini itiraf et

senin neden kaçtığını çok iyi biliyorum ama neyse.

seni tekrar tekrar rezil kepaze etmekten büyük zevk duyduğum için yazıyorum bunları.

bir kere sıralamayı yanlış yapmışsın.

lisede süleymancılar grubundaydım. elhamdulillah ızhara kadar okudum. tabi sen ızharın ne olduğunu da bilmezsin.

üniversiteye hazırlıkta menzilcilere takıldım. hatmeye katılmaktan daha ileri gidemedim. bu yaklaşık bir yıl sürdü. zira o sıralar hem çalışıyor hem üniye hazırlanıyordum. vird denilen farklı bir zikir daha vardı ama nasip olmadı(!) tabi sen vird nedir onu da bilmezsin

ünide yurt imkanı sağladıkları için önce tekrar süleymancılara, sonra da fethullahçılara takıldım. ilk iki yıl böyle geçti

üçüncü sınıfta da yazıcılarla haşir neşir oldum. bu yaklaşık yarım dönem sürdü. son bir buçuk seneyi de arkadaşlarla cemaatlerden uzak geçirdim.

başka senin isteyip de benim veremediğim bir durum varsa söyle yardımcı olayım. zira sıra birazdan bana geçecek

Sitelerde Paylaş

bu arada başlıktaki bazı iletiler sonsuzluğa uğurlanmış galiba.

:) xislam senin rezil olmana dayanamadı yalancılığını ortaya çıkardığım mesajlarımı sildi

bravo ona bir kez daha ateizmi kurtardı

xislama not:keyy in yalancı olduğunun ortaya çıkmasının ateizmin yenilgisi falan değil üzülme ya

Sitelerde Paylaş

senin neden kaçtığını çok iyi biliyorum ama neyse.

seni tekrar tekrar rezil kepaze etmekten büyük zevk duyduğum için yazıyorum bunları.

bir kere sıralamayı yanlış yapmışsın.

lisede süleymancılar grubundaydım. elhamdulillah ızhara kadar okudum. tabi sen ızharın ne olduğunu da bilmezsin.

üniversiteye hazırlıkta menzilcilere takıldım. hatmeye katılmaktan daha ileri gidemedim. bu yaklaşık bir yıl sürdü. zira o sıralar hem çalışıyor hem üniye hazırlanıyordum. vird denilen farklı bir zikir daha vardı ama nasip olmadı(!) tabi sen vird nedir onu da bilmezsin

ünide yurt imkanı sağladıkları için önce tekrar süleymancılara, sonra da fethullahçılara takıldım. ilk iki yıl böyle geçti

üçüncü sınıfta da yazıcılarla haşir neşir oldum. bu yaklaşık yarım dönem sürdü. son bir buçuk seneyi de arkadaşlarla cemaatlerden uzak geçirdim.

başka senin isteyip de benim veremediğim bir durum varsa söyle yardımcı olayım. zira sıra birazdan bana geçecek

yalanını tamamlıyamadın nakşilere nasıl girdin onu anlat

Sitelerde Paylaş

:) xislam senin rezil olmana dayanamadı yalancılığını ortaya çıkardığım mesajlarımı sildi

bravo ona bir kez daha ateizmi kurtardı

xislama not:keyy in yalancı olduğunun ortaya çıkmasının ateizmin yenilgisi falan değil üzülme ya

böyle ucuz tavırlarla karakterini daha fazla açık etme.

başlıktaki sorulardan kaçmak için daha iyi bir numara bul kendine.

ezik seni

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...