Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

Irkçı olmayan biri, özellikle İsrail'i şiddetle protesto eden ve hükümeti destekleyen biri soruma yanıt versin.

Malum, ırkçılar sapıtıyor. Soruya bir yanıt veremiyor, yine kalkıp Yahudi düşmanlığı yapıyor. :lol:

Türkiyede Ateizm nedir ?

Müslüman Türk ve Arap düşmanlığı değilmidir. :lol:

Şimdi forum sahibi sizsiniz diye siz hümanist ben ırkçımı oluyorum. :lol:

Dikkat edersen Tüm Atsızcı sitelerin bu konudaki düşünceleri benimle terstir.

Şimdi olayı Hükümeti destekleyen biri minvaline sokmak cambaza bak oynamanın farklı versiyonudur. Bu olayın iç siyasetle uzaktan yakından alakası yoktur. Öldürülen insanlar ve Türk bayrağına saldırı vardır. Tabi malum ateistlerimizin bayrağı Rusya bayrağı olduğu için ... :lol:

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ayrıca o Noam Chomsky denen beyefendi Osman Baydemir adlı herifin sayesinde Diyarbakır'a gelmiş ve Kürtlerle ilgili olarak konuşmuştur. Öyle hiç de Türk yanlısı felan değildir.

Solcu dediğin zaten öyle olur. İsrail'de Filistin, Türkiye'de Kürt hakkını savunur. Senin aklın ermez.

Sitelerde Paylaş

Sağcı modeller kendilerini içinde bulundukları halkkın elit bir kesiminden görür, ona buna aptal der, kendi ulusuna hakaret etme aymazlığına düşer, gücün peşinde gider. Mesela İsrail kıçı yalamak gibi.

Sitelerde Paylaş

Şimdi bir soru:

1. olay:

Geçen yıl şubat ayında İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Mizrahi, Davosta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perese Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz sözleriyle tepki gösteren Başbakan Erdoğan için Aynaya baksın ifadelerini kullanmıştı.

Mizrahi, İsraili suçlayan Türkiyenin uzun yıllar önce Ermenilere dünyanın en büyük katliamlarından birini yaptığını söylemişti.

2. olay:

İsrail yardım gemilerine saldırdı, katliam yaptı.

İki olaydan hangisi daha önemlidir ve hangisinde İsrail daha suçludur?

Yardim gemilerine saldiri daha buyuk suctur, bu hukuk disi saldirida sivilleri oldurduler. Ermeni soykirimi olmustur-olmamistir demek bir suc teskil etmez, kisinin dusuncesidir.

Sitelerde Paylaş

Solcu dediğin zaten öyle olur. İsrail'de Filistin, Türkiye'de Kürt hakkını savunur. Senin aklın ermez.

Solcu geçinenlerin Sovyetlerdeki ve Rusya'daki halkları ne kadar savunduğunu da biliyoruz, ya da senin gibilerin kimi ne kadar savunduğunu da.

Kimin aklının ermediği belli. Bilmediği her konuda ahkâm kesip daha sonra cevabı alınca tüyen ben değilim.

:)

7 bin mesajı olan fakat tek gram zekâ belirtisi bulunmayan aptal!

Önceki mesajında attığın iftirayı kanıtlayacak mısın yoksa böyle embesilliğe devam mı edeceksin? Seni adam yerine koyup cevap vermeme rağmen karşılığında bir şey yazmayıp, ludwig'in yazmasını bekleyerek mesajına eklediğin çok bilgilendirici(!) smiley ile ne mal olduğunu gayet güzel gösteriyorsun. Karşılıklı yazmayı beceremeyecek kadar korkak ve gerizekâlının tekisin.

Sitelerde Paylaş

Bu Ludwige eski ve yeni ahit konusunda yaklaşık olarak 250 defa hodri meydan dedim. :lol:

Başka bişey dediğin yok zaten. Türklerin uzaylı olduğuna inanan biriyle nasıl akıl ve bilim sınırları içerisinde tartılabilirki

Sitelerde Paylaş

Başka bişey dediğin yok zaten. Türklerin uzaylı olduğuna inanan biriyle nasıl akıl ve bilim sınırları içerisinde tartılabilirki

Dene gör.

Mesaj atayımmı modlara eski ve yeni ahit diye. ?

Varmı o yürek ve bilgi. ?

Sitelerde Paylaş

Uzaylılar hakkında tartışsak?

Onuda ikinci başlık yaparız. Yaşamın kökenini dünya üzerinde bilim adamları bulamadı demek ki sen buldun. Dünyada senin hodri meydandaki yazılarını takip edip yaşamın kökenini öğrenmiş olur.

Sana tarihe geçme fırsatı ......

Eski ve yeni Ahit kozmoloji-kozmogoni-tarih-arkeoloji.

İstediğin yahudi teolog, ejiptologu kullanabilirsin, sana her şey serbes.

Bak sana tarihe geçme şansı verdim.

Sonra her başlıkta AKHENATON bitti yazarsın.

Evet şimdi cevap...!!!!!!

Tüm forumdadanda sınırsız destek alabilrsin.

Sitelerde Paylaş
Yardim gemilerine saldiri daha buyuk suctur, bu hukuk disi saldirida sivilleri oldurduler. Ermeni soykirimi olmustur-olmamistir demek bir suc teskil etmez, kisinin dusuncesidir.

Yanıt için teşekkürler.

AKP hükümeti birinci olay için İsrail'e nota verirken, 2. olay için nota vermedi.

Demek ki hükümetin gözünde 1. olay, 2.sinden daha önemliymiş. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş

Bilmediğin konulara niye müdahil oluyorsun o zaman. ?

Ludwig eski ahit kronolojisini verdi onu savunacaktı, lafta tabi. Sen savunabilirimisin bunu. ?

Forumun seviyesini yerlere indiren adamların başında geliyorsun bence. Sirke çeviriyorsun burayı.

Sitelerde Paylaş

Bilmediğin konulara niye müdahil oluyorsun o zaman. ?

Ludwig eski ahit kronolojisini verdi onu savunacaktı, lafta tabi. Sen savunabilirimisin bunu. ?

Benmi müdahil oldum salak, beni neden hodri meydana çağırıyorsun, ben bir kronoloji verdim mi?

Sitelerde Paylaş

Küba'da İslam Cumhuriyeti olmaya başlamış.Araplara müslümanlara sahip çıkıyorlar.

“Küba Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, İsrail ordusu özel kuvvetlerinin 31 Mayıs'ta şafak vakti uluslararası sularda seyreden ve Gazze'de yaşayan Filistin halkına yardım taşıyan gemi filosuna yaptığı, ölüm ve yaralanmalarla sonuçlanan cani saldırıyı büyük bir endişeyle öğrenmiş bulunmaktadır.

Küba Dışişleri Bakanı, İsrail hükümetinin yaptığı bu cani ve hukukdışı saldırıyı suçladığını tüm gücüyle ifade eder. Uluslararası kamuoyuna ve barışsever toplumlara İsrailli yetkililerin Gazze bölgesindeki Filistin halkına karşı uyguladıkları hukukdışı, acımasız ve soykırım amaçlı ablukanın hemen kaldırılması için çağrıda bulunmaktadır. Küba, saldırı kurbanlarının ailelerine taziyelerini sunar ve Filistin halkına desteğini ve başkenti Kudüs olan bağımsız Filistin devleti kurulması da dahil olmak üzere vazgeçilmez hakları için dayanışmasını bu vesileyle tekrar ifade eder”

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...