Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

Hoşa gitmeme-çıkarlara aykırı olma ayrı birşeydir, çıkarına uymayan bir şeye böyle insanlıkla alakası olmayan, sivillere zarar veren bir biçimde karşılık vermek ayrı birşeydir. Çok büyük sorumsuzluk, canilik ve destekli kuvvet ve cesaret gerektirir. Bence böyle birşeyi ne Türkiye ne de başka bir ülke kolay kolay yapabilirdi. Kanun belli hukuk belli, hukuk olmasa bile insanlık diye birşey var. Karasularında olmayan bir gemiye böyle saldırılmaz.

Adamlar askeri müdahalede bulunacağım dedi, sorumluluk almam demş oldu.

Senin başbakan olarak görevin bu ihtimali düşünüp öyle yola çıkartmaktı gemilerini.

Ölen 10 kişinin sormlusu başbakandır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gazze I. Dünya Savaşı sırasında, İngiliz kuvvetlerine teslim oldu ve İngiliz Mandası altında Filistin'in bir parçası haline geldi. [4]1948 Arap-İsrail Savaşı sonucu, Mısır yönetiminde Gazze Şeridi'nde bazı gelişmeler olmuştur. 1967 yılında İsrail tarafından Altı Gün Savaşı sonucu ele geçirildi; ancak 1993 yılında, şehir yönetimi Filistin Ulusal Yönetimi'ne geçti. Hamas, 2007 yılında aylar süren çatışmalar sonucu El Fetih'den şehri teslim aldı ve o tarihten beri İsrail tarafından abluka altında tutulmaktadır.

Kendisine ait olmayan bir toprak parçasını abluka altında tutuyor ve kendisine ait olmayan toprak parçasına gireni yakarım diye uyarmışmış!!!

Ne diyorsunuz siz yahu?

Bu ülke askeri Somaliye gitti, Afganistana gitti, Korede savaştı. Burada şehit verdi, gazi verdi.

Bu kadar mı vazgeçtiniz insanlığınızdan?

Yarın Gazzede 8.0 şiddettinden deprem olsa kim yardım götürecek?

Zulmü bir şekilde destekleyen iki kere zalimdir.

İsrail uyarmışmış?

Zalimler sizi!!!

Sitelerde Paylaş

Kendisine ait olmayan bir toprak parçasını abluka altında tutuyor ve kendisine ait olmayan toprak parçasına gireni yakarım diye uyarmışmış!!!

Berguzar arkadasim,

Sivil olanlar ve gerekli izine sahip olmayanlar bu uyariya uymak zorundadirlar.

Bariscil sinyaller göndermeyi ihmal eden ve uyarilara yanit vermeyen biri Ruslar digeri Amerikalilar tarafindan Iran ve Kore sivil ucaklari düsürülmüstür.

Bu tip isler cocuk oyuncagi degil.

Youtube ve oradan siteye astigim videoyu dikkatli izlemini öneririm.

Sitelerde Paylaş

Umarım bir gün Abd yada başka bir ülke PKK ya yardım amaçlı böyle gemiler,uçaklar vs. gönderir de bu bizim "sevgi pıtırcığı" insanlarımız onları destekler.Sonuçta insani bir yardım ama dimi!!! Bırakın bu masalları.Tamamen gövde gösterisine dönüşmüş adınada yardım denilmiş bir organizasyon.Bugün Yunanistan uçakları bile bizim hava sahamıza girdiği an hükümetimiz başlıyor notaları vermeye.Ki İsrail-Filistin savaş halinde.Bu kadar düşüncesiz olmayın.Kızılay zaten yardımları gerekli zamanlarda yapıyor.Madem amacın insani yardım kızılayla ulaştır.Sen hangi akla hizmet oraya o kadar yaşlı-kadın-çocukları toplayıp o cehenneme götürüyorsun.Böyle birşey olcağı apaçık belliydi ama işte amaç İsrail'i dünyaya öcü olarak tanıtmak.

Sitelerde Paylaş

filistin yönetiminin nazilerle işbirliği yaptığını unuturlar...

kudüs müftüsünün nazi selamı verdiğini unuturlar...

filistin halkının israillilere para karşılığı ev,apartman,arsa,tarla sattıklarını da unuturlar...

söyleyince de israil hayranı yaftası yersin...

Sitelerde Paylaş

Ateistlerdeki İsrail hayranlığı, cidden ilgi çekici.

Çok akıllılar, çok çalışkanlar ve müthiş bir eğitim sistemine sahipler. O iğrenç dine rağmen, dünyanın, bilimsel alanda en çok söz sahibi milleti. Daha doğrusu bilim adamlarının pek çoğu yahudi.

Buna elbette hayran olunur. Kim olsa hayranlık ve saygı duyarım. Üstelik ben yahudi dinini İslam dininden daha da itici bulanlardanım.

Bir avuç yahudiye tahammül edemedi dünya. Onlar da zekalarını, bilgi ve enerjilerini kullanıp güçlendi.

Müslüman kimliğinden sıyrılarak, objektif bakmayı dene bir de. Güçlü her zaman haksızdır önyargısı yanlış..

Şu olayda da Türkiye kendi geri zekalılığının kurbanı. Tayyip Efendi İslam aleminin halifeliğine soyundu, başımız pislikten çıkmıyor. Bir din savaşımız eksikti, o da oldu.

Sitelerde Paylaş

Aptal Türkler, salak şeriatçılar, hadi bakalım savaşın kurtarın kalleş arap kardeşleriniz

Aptal görmek istiyorsan git aynaya bak gel, ben bekliyorum, dönünce izlenimlerini yazarsın.

Bu yazıyı farklı birisi yazsa ırkçılıktan atılmazmı.

Ya sabır ya, teröristlere yardım götürücaz diye İsrail gibi bir ülkeyle savaşmaya değer mi nasıl bir zeka seviyesi bu ya

Terörist senin savunduğun Judaize Hırsız dünyanın kahramanlarına denir.

tarihinde VotkaLimon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok akıllılar, çok çalışkanlar ve müthiş bir eğitim sistemine sahipler. O iğrenç dine rağmen, dünyanın, bilimsel alanda en çok söz sahibi milleti. Daha doğrusu bilim adamlarının pek çoğu yahudi.

Siz bilimsel hırsızlıkla yaratıcılığı karıştırmışsınız anlaşılan. Biraz bilimsel bulguların altını araştırın bakalım yahudilerin çalıp çırpmadığı ne kalmış dünya ,üzerinde.

Buna elbette hayran olunur. Kim olsa hayranlık ve saygı duyarım. Üstelik ben yahudi dinini İslam dininden daha da itici bulanlardanım.

Bir avuç yahudiye tahammül edemedi dünya. Onlar da zekalarını, bilgi ve enerjilerini kullanıp güçlendi.

Müslüman kimliğinden sıyrılarak, objektif bakmayı dene bir de. Güçlü her zaman haksızdır önyargısı yanlış..

Şu olayda da Türkiye kendi geri zekalılığının kurbanı. Tayyip Efendi İslam aleminin halifeliğine soyundu, başımız pislikten çıkmıyor. Bir din savaşımız eksikti, o da oldu.

Çok güzel cambaza bak oynasanızda kimsenin yemeyeceğini bilmeniz gerekirdi.

Sitelerde Paylaş

Senin, Altı Gün Savaşı nasıl ve neden çıktı zerre bilgin var mı acaba berguzar?

Orada da mı İsrail suçlu?

İnsanlığınız buysa hay insanlığınıza sizin.

Bu mantık çok yanlış ve çok sakat bir mantık barış. Niye dersen?

Yarın birgün birileride İstanbula çıkarma yapar ve burası Konstantinopolisdi, 1453'den önceye bak derse İstanbulu altın tepside vermek zorunda kalacak mısın?

İşte en başta yazdım ya. Dünyada savaşların nedeni b.ktan... Sizin inek şu tarihte bizim hıyar tarlasına girdiydiden öte gidemez.

Geçmişte olanlar ile bugünü değerlendirirsen haklı va haksız çok yanın çıkar ortaya. Ve bugün hiçbir zaman bugün olamaz, gelemez yani.

Bunu gör bari Barış.

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

Siz bilimsel hırsızlıkla yaratıcılığı karıştırmışsınız anlaşılan. Biraz bilimsel bulguların altını araştırın bakalım yahudilerin çalıp çırpmadığı ne kalmış dünya ,üzerinde.

Çok güzel cambaza bak oynasanızda kimsenin yemeyeceğini bilmeniz gerekirdi.

Votkalimon

Votkayı çok kaçırmışsın.

Zırvalıyorsun. İtirazın varsa adam gibi yaparsın.

Votkayı kaçırmış sarhoşlar gibi değil.

Sitelerde Paylaş

İsrail'in PKK ile işbirliği içinde olduğunu ve Türkiye'ye düşmanca tavır içinde olduğunu bilen biri olarak hem İskenderun hem gemilere olan saldırının aynı zamanda olması tesadüf değil kanımca.

İsrail Türkiye'ye 4 koldan savaş ilan etmiştir.Türkiye'ye meydan okumaktadır.

Hamas ile PKK'yı bir tutan İsrail PKK'ya açık desteğini vermektedir.MOSSAD- PKK ittifakı canımıza okuyacak bu böyle biline.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden kendilerine ait olmayan topraklar oluyormuş anlamıyorum. İsraillilerin o topraklarda yaşayan diğer halklardan farkı nedir?

Sen hakikaten aptalsın. Sizin gibi tarihten bihaber sürekli ahkâm kesen soytarılar yüzünden insanlar da yanlış bilinçleniyor. Eline bir 20. yüzyıl siyasi tarihi kitabı al da öğren İsrail'in farkı neymiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...