Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

İsrail'in PKK 'ya Mossad üzerinden destek verdiği hep söylenir eğer bu ispatlanırsa İsrail'in bu tavrı sorgulanmalıdır.

Sorgulanmasına gerek yok !!!!!!

FORUMDAKİ ATEİSTLERE BİR SORU

İsrail ilk Cumhurbaşkanı ve yöneticilerinin Terör sicili NEDİR. ?

bakalım konuya hakimiyet varmı.

Bunları ben yazınca israilci atelerimizin şimdiden yüz hallerini görebiliyorum.

HADİ BAKALIM TOP SİZDE.

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Biri yolda sana tecavüz etse ve senin tecavüzcün sana yardım etmek isteyen biri öldürse vereceğin cevap ''canım herif psikopat, çok tahrik etti o da '' mı diyeceksin? Cevapların bana hep kurbanını suçlayan tecavüzcü mantığını hatırlatıyor: Onlar da tahrik etmeseydi:blink:

Israil'le ilgili acilan her baslikta yazdiklarina bakilirsa Ludwig/porkistan/binbir nick Turk'ten once Israilli. Onun icin Israil'in her yaptigini savunmasi normal. Israil gazetelerine bakarsan onlar bile daha mantikli, daha elestirel Israil hukumetinin yaptiklari karsisinda. Simdi Israil tutsa Turkiye'nin bir sehrini bombalasa bu adam kalkar Turkiye tahrik etti der. Fazla tartismanin anlami yok, haklisin diyeceksin :)

Sitelerde Paylaş

Vay anasını ateistleri korkuttuk yine. :lol: Ayşenin fatmanın yaşı olsaydı şimdiye elli yazı yazmışlardı. :lol:

israili yada filistini sevmem.

ateistim.

ve yukarıdaki sorunun yanıtını merakla bekliyorum. lütfen yazar mısın. hatırım için.

Sitelerde Paylaş

israili yada filistini sevmem.

ateistim.

ve yukarıdaki sorunun yanıtını merakla bekliyorum. lütfen yazar mısın. hatırım için.

Yahu dur önce biraz dayak atayım, yoksa hiç heyacanı kalmıyor. :D Bu vatandaşların ilkcumhurbaşkanları tescilli terörist, otel bombalamadan gemi bombalamasına sağda solda pkk tarzı insan öldürmeye her türlü icraatı mevcut. Dönemin İngiltere başkanının dahi açıklamaları mevcut.

Şimdi şu israili savunan ateislerimiz israil nasıl kuruldu bizi aydınlatsın bizde konuyu derine çekelim. Biz boşuna Terörist devlet demiyoruz.

Ha bu arada ben ne teistim nede ateist. :D

Sitelerde Paylaş

Yahu dur önce biraz dayak atayım, yoksa hiç heyacanı kalmıyor. :D Bu vatandaşların ilkcumhurbaşkanları tescilli terörist, otel bombalamadan gemi bombalamasına sağda solda pkk tarzı insan öldürmeye her türlü icraatı mevcut. Dönemin İngiltere başkanının dahi açıklamaları mevcut.

Şimdi şu israili savunan ateislerimiz israil nasıl kuruldu bizi aydınlatsın bizde konuyu derine çekelim. Biz boşuna Terörist devlet demiyoruz.

Ha bu arada ben ne teistim nede ateist. :D

kanıtlar?

Sitelerde Paylaş

kanıtlar?

Ben işareti verdim gerisinide sen araştır artık. Konuyla ilgili Sedat laçinerin nette yazısı varmı bilimiyorum, tarat bak. Araştırmalısın ki, ikna olmalısın. Ben ön bilgiyi verdim.

http://www.pandora.com.tr/urun.aspx?id=181276

"Eğer ben sıradan bir İsrail vatandaşı olsaydım ve bir Filistinliyle karşılaşsaydım, yemin ederek söylüyorum ki, ben o Filistinliyi yakarak öldürür ve öldürmeden önce ona eziyet ederdim."

Ariel Şaron, İsrail Başbakanı

Bu Yahudi vatandaşlar İsrail devletine izin vermediğimiz için çanakkalede bile bizimle savaştı. Hiç duydunmu ?

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kanıtlar?

Yalniz bu tip genel bilgileri sormadan once Google'a bir bakivermek daha kolay degil mi?

Irgun hakkinda bilgi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Irgun

En unlu eylemlerinden Kind David otelinin bombalanmasi:

http://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing

Alintilar:

>> Critics of the Irgun have seen it as a terrorist organization. It was legally classified as such by the new State of Israel in 1948.

>> The Irgun was a political predecessor to Israel's right-wing Herut (or "Freedom") party, which led to today's Likud party. Likud has led or been part of most Israeli governments since 1977.

Sitelerde Paylaş

Yalniz bu tip genel bilgileri sormadan once Google'a bir bakivermek daha kolay degil mi?

Irgun hakkinda bilgi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Irgun

En unlu eylemlerinden Kind David otelinin bombalanmasi:

http://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing

Alintilar:

>> Critics of the Irgun have seen it as a terrorist organization. It was legally classified as such by the new State of Israel in 1948.

>> The Irgun was a political predecessor to Israel's right-wing Herut (or "Freedom") party, which led to today's Likud party. Likud has led or been part of most Israeli governments since 1977.

verdiğin linkler konuyu açıklamıyor. hangi şimdiki siyasi lider yapmış bu saldırıyı. verdiğin linklerde böyle bir bilgi yok.

Sitelerde Paylaş

Ben işareti verdim gerisinide sen araştır artık. Konuyla ilgili Sedat laçinerin nette yazısı varmı bilimiyorum, tarat bak. Araştırmalısın ki, ikna olmalısın. Ben ön bilgiyi verdim.

http://www.pandora.com.tr/urun.aspx?id=181276

"Eğer ben sıradan bir İsrail vatandaşı olsaydım ve bir Filistinliyle karşılaşsaydım, yemin ederek söylüyorum ki, ben o Filistinliyi yakarak öldürür ve öldürmeden önce ona eziyet ederdim."

Ariel Şaron, İsrail Başbakanı

Bu Yahudi vatandaşlar İsrail devletine izin vermediğimiz için çanakkalede bile bizimle savaştı. Hiç duydunmu ?

senin kanıt anlayışın bu mu?

otel saldırısını hangi siyasi lider yapmış gösterir misin lütfen?

Sitelerde Paylaş

senin kanıt anlayışın bu mu?

otel saldırısını hangi siyasi lider yapmış gösterir misin lütfen?

İlk başkanına bakman ve neti taratman yeterli . Sedat Şaçinerin konuyla ilgili bir dolu yazısı olduğunu biliyorum, şimdi oturup onların linklerini bulamam.

nete David Ben Gurion veya Jewish Terrorism yazdığınız vakit hepsi karşınızda zaten, istemediniz kadar kanıtı, somutu bulabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

verdiğin linkler konuyu açıklamıyor. hangi şimdiki siyasi lider yapmış bu saldırıyı. verdiğin linklerde böyle bir bilgi yok.

Nasil yok? Verdigim linkten:

Irgun Commanders

Supreme Commander 1937-1940: Ze'ev Jabotinsky

1931-1937: Avraham Tehomi

1937: Robert Bitker[4]

1937-1938: Moshe Rosenberg[5]

1938-1941: David Raziel[6]

1941-1943: Yaakov Meridor

1943-1948: Menachem Begin

Yani diyor ki, Menachem Begin denen amca 1943-48 yillari arasinda bu Irgun denen orgutun lideri. Dikkat et uyesi degil, lideri. Irgun'un en kanli saldirilari ve tarihleri, gene verdigim linkten:

>> Some of the better-known attacks by the Irgun were the bombing of the King David Hotel in Jerusalem on 22 July 1946 and the Deir Yassin massacre (carried out together with Lehi) on 9 April 1948.

Yani ikisi de bu Menachem Begin isimli teroristin liderliginde oluyor. Gene verdigim linkten:

Yani diyor ki, Irgun denen orgutu Israil devleti bile terorist olarak kabul etmis. Ondan sonra, bu linkteki Menachem Begin linkine tiklayarak bu elemanin Wikipedia sayfasina gidersen sunu gorursun:

>> Menachem Begin was an Israeli politician and the sixth Prime Minister of the State of Israel.

Yani adam milletvekilligi ve Israil'in basbakanligini yapmis.

Bu yalnizca bir tanesi, oturup Google/Wikipedia'dan rahatca bulunacak bilgileri cikarmakla ugrasmaya niyetim yok ama bunun gibi basla terorist organizasyon kokenli Israilli politikacilar ve liderler rahatlikla bulabilirsin.

tarihinde Sagredo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O gemi içinde, yahudi, müslüman, hristiyan ve ateistler var idi. Bir seyi elestirirken, ön yargısız eleştrin.

Yok efendim, gövde gösterisiymiş, bilmem neymiş. Davaları için, insanlar canlarını ortaya koyuyor görüyorsunuz işte.

Sitelerde Paylaş

O gemi içinde, yahudi, müslüman, hristiyan ve ateistler var idi. Bir seyi elestirirken, ön yargısız eleştrin.

Yok efendim, gövde gösterisiymiş, bilmem neymiş. Davaları için, insanlar canlarını ortaya koyuyor görüyorsunuz işte.

senin gibi insanların olduğunu bilmek güzel.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Ben Yücegüce inanan biriyim.

Benim tanrim,yüksek bir yerde sizden olmayanlari bekleyin geldilermi Anlinin gabagindan töbe vurun demez.

100 cariye 9 nikahli garinin yanina birde evlatliginin garisina aldemeyi birah alanin pipisini keser.

Töbe insanlari iyi veya kötü yola göndermez.

Ben kendime söz verdim,insanlarin yarisini cehennemlik yarattim töbe demez o islerlede ugrasmaz.

Sistem kurulmustur otomatik olarak calisir.

Benim Tanrinin tüm insanlar kuludur.

Yalniz yabani sünnetliler degül.

Bu duruma göre yalniz ben degül tüm ataistlerde inananlarin hasidir.

Tanrinin evrendeki var ettiklerini taniyamayan Yücegücü nasil tanirki?

Neymis Ellah Yarattigi Muhammede ASIH olmus.

Buna inanan zatan damgali PUTPEREST olur.

Bunlarin Ellahi vallah tipki ZÜGÜRT aga.

Ulan Tanridan gorhun.

Ama coh görülmez,eskiden hamurdan Allah yapiyorlar,ona yalvarip tapiyorlardi.

ACIKINCADA OTURUPDA BIR GÜZEL YIYORLARDI.

Ona baharsah cohmu coh ilerleme olmus.

Ellahlari diyormuski Muhammedin evine gittiginizde fazla oturmayin yemekten sonra bir gayfe ile birde cügere tüttürdünüzme galhin gedin.O coh utangactir ben büliyem onu, ilk okula barabar gidiyorduh.Ulan utanmasaniz Allah Muhammedin ayahlarinida yihadi bülem deyceniz.

Su sizin Allahi ayatlara dayanarah bir aglatsaniz bana.

Birde ben anlatam size.

Bahalim kimler ataist.

Yarmisiniz?

Sosyete hanimlarin Nörüsüsünün son yazdigi kitabin adi ALLAHLA GANDIRDILAR.

Söylermisiniz,KANDIRANLAR KIM , KANDIRILANLAR KIM?

Din adamlarinin en hasi

Eccik zampara ama böyüklerin yüzlerce garisi yaninda onun 3 denem olmus cohmu.

Hüseyin efendimizin 200 denem hatunu varmis.

Bundan yillarca önce Hacim söylemisti.

Hacida simdi yaslandi.

Ben söylemedim derse yalancida cihacagiz.

Ama bana haci ali sahatlih eder sanirim:-)))))))).

Dönelim asas konuya

Ulan sizin enböyyükleriniz davulla zirnayla biz 6 gemiyle 600 kisiyle Filistine gediyük didimi dimedimi.

Didi dimi.

Peki heriflerin isgali altindaki yere sen kimden izin alip oraya gediyom diyorsun.

Önünü kesmeselerdi gidecekmiydin getmiyecekmiydin.

Neymis milletler arasi sulardaymis.

Dua edinde AKP li milletvekilleri son anda gemiye binmekten vaz gectiler.

Birde 600 kisi ve coluk cocuk:-))))).Dersün dügüne gediyler.

Filistinin gardaslari Arap ülkeleri delüdür.Senin gibi Toplanip davul zurnaynen getmiyler.

Yoh yoh gülücüklü Manisalininda orda olmasini isterdüm valla.

Bahalim ordada onla bunla dalga gecebülecekmiydi.

Bu eccik GIZILDERILILERIN EMRIKEDE KAL,ALARA SALDIRMASINA BENZEDI:-)))))).

Ahhhhhh Atatürk Ahhhhhhh Ahhh.

Niye o ZIKKIMI icipde heste olup öldün.

Suan SANA OGEDDEN MUHTACIZKI,YÜCEGÜC bize acisada seni bize tekrer gönderse.Gelirkende eline hz Alinin GILINCINI almayi sahin unutma.Neolur ne olmaz bunlar tekin degül baharsin geregi olar.

BAKI SALAM.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili olarak kendisi de aslen bir Yahudi olan Roger Garaudy'nin kitaplarının okunmasını tavsiye ederim. Özellikle "Siyonizm Dosyası" adlı kitabında İsrail coğrafyasının geçmişi ve Yahudilerin bu topraktaki hakları, İsrail devletinin kuruluşu ve icraatları, İsrailli liderlerinin geçmişteki eylemleri ve demeçleri gibi önemli konularda güzel tespit ve araştırmaları var. Özellikle ludwig beyefendi okusa iyi eder.

Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili olarak kendisi de aslen bir Yahudi olan Roger Garaudy'nin kitaplarının okunmasını tavsiye ederim. Özellikle "Siyonizm Dosyası" adlı kitabında İsrail coğrafyasının geçmişi ve Yahudilerin bu topraktaki hakları, İsrail devletinin kuruluşu ve icraatları, İsrailli liderlerinin geçmişteki eylemleri ve demeçleri gibi önemli konularda güzel tespit ve araştırmaları var. Özellikle ludwig beyefendi okusa iyi eder.

Kitap tavsiyesi yapma sonra Irkçı derler. :lol:

Sitelerde Paylaş

Bu da Çetin Yetkin'in "Karşı Devrim" adlı kitabı gibi içi boş bir kitap değildir umarım.

Alıp okuyunca para ve zaman kaybına uğramışlığın acısı dışında birşey bırakmadı çünkü...

Sitelerde Paylaş

Bu da Çetin Yetkin'in "Karşı Devrim" adlı kitabı gibi içi boş bir kitap değildir umarım.

Alıp okuyunca para ve zaman kaybına uğramışlığın acısı dışında birşey bırakmadı çünkü...

Niye, o kitabın nesi varmış? Yazdıklarını beğenmesen bile sırf kaynak ve bibliyografya olarak bile elinde bulunsa yeter.

Ayrıca Roger Garaudy kitapları kütüphanelerde vardır, aç içine bak, oradaki başlıklardan bile nasıl olduğunu anlarsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...