Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

• İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Telasa hic gerek yok...

Türkiye'de " itler vadisi " isimli bir tv dizisi var...

Israil'e gerekli olan müdahaleyi hemen yapacaklardir...

Sakin olmakta fayda var.

Muz Cumhuriyetinde bu tip olaylar cok normaldir.

Sitelerde Paylaş

Telasa hic gerek yok...

Türkiye'de " itler vadisi " isimli bir tv dizisi var...

Israil'e gerekli olan müdahaleyi hemen yapacaklardir...

Sakin olmakta fayda var.

Muz Cumhuriyetinde bu tip olaylar cok normaldir.

Zaten ne kadar fos, ezik bir ülke olduğumuz böyle olaylarda ortaya koyduğumuz tavırla ayan beyan ortaya çıkıyor.

Ancak kendimizi tekerlemelerle, palavralarla, dizilerle, filmlerle tatmin edip, avuturuz.

Sitelerde Paylaş

Bu olayı İsrail ile İsrail hükümetini, Hamas ile Filistin halkını, insani yardımla İHH ve benzeri dinci kuruluşları, mazlumlarla mazlumlar üzerinden nemalanmayı amaçlayanları birbirinden ayırdederek değerlendirmek gerek.

Hamasi nutuklar Hamas'a yarar. O nutuklardan bazılarına bugün tanık olacağız.

Bu Arap devletleri kenara çekilir, Türkiye ile İsrail'i karşı karşıya bırakır.

Gidişat bu yöndedir.

Bizim sorunlarımız zaten bize yetmekte.

Bir de İsrail'i sorun edinmenin mantığını anlamak mümkün değil.

RTE macera peşinde ama bu macera bize pahalıya mal olabilir.

Sitelerde Paylaş

Sanki biz insan değiliz, sanki Filistin ölsün dedik...

Yapılan yardım girişimini nicedir eleştiriyorum diye denmedik laf kalmadı...

Ama çoluk çocuk demeden insanları yok eden bir ırk devleti bu yardımı hoş karşılar mı arkadaşlar...

Testi kırıldı...

Sitelerde Paylaş

Baykalın kasedinin arka yüzünü şimdi anladınız mı arkadaşlar?

Baykal olayı gündemi değiştirmek içindi. Ne zaman Türkiyede böyle gündem kaydırılsa arkasından çok daha vahim şeyler olmuştur. Ben bunu etrafıma hep söyledim. Belki burayada yazdım bilmiyorum ama Baykal olayı cambaza bak cambaza gösterisi idi. Kalabalık toplandı ve şimdi başkasının elleri bizim cebimizde...

Sitelerde Paylaş

DHA 31 Mayıs 2010

İsrail ordusu, Gazze’ye yardım konvoyuna düzenlenen baskında en az 10 yolcunun öldüğünü ve düzinelerce kişinin de yaralı olduğunu duyurdu. Ordu sözcüsü, çatışmanın, İsrail komandolarından birinin elindeki bir silahı ele geçiren bir yolcunun ateş açmasıyla başladığını öne sürdü.

Gerekçe buymuş. Zaten ilk kanı hiç onlar dökmezler!!!!

Sitelerde Paylaş

RTE ABD le iyi olunca devleti sattı diye çığırısınız.Arapla bir olunca laiklik elden gider.Siz ne aymaz insanlarsınız.Adamlar resmen uluslararası sularda yardım için gelen çok uluslu filoya saldırıyor.Sizi görende türkiye techizatla israili topa tuutmak için gitti sanır.Acıyorum zihniyetinize.Takmışsınız bir at gözlüğü.RTE ve araplar en nihayetinde din ..Yazık ya yazık biraz insancıl olamazmısınız?

Sitelerde Paylaş

Baykalın kasedinin arka yüzünü şimdi anladınız mı arkadaşlar?

Baykal olayı gündemi değiştirmek içindi. Ne zaman Türkiyede böyle gündem kaydırılsa arkasından çok daha vahim şeyler olmuştur. Ben bunu etrafıma hep söyledim. Belki burayada yazdım bilmiyorum ama Baykal olayı cambaza bak cambaza gösterisi idi. Kalabalık toplandı ve şimdi başkasının elleri bizim cebimizde...

Bergüzar,

İşin ilginç yanı ne ara organize oldular, ne ara onca yardım neması sağlandı, ne ara limanlara taşındı, ne ara izinler alındı...

Ben gemi işi yapıyorum, takip sisteminden bakayım gemilerin seyirlerine dedim, blokeli...

Nasıl oldu ne ara ayarladılar anlayamıyorum....

Binali Yıldırım alkışladı bu gemileri, yahu limanlar sana bağlı nasıl izin verdin bunlara...

Bekliyoruz hep beraber...

Sitelerde Paylaş

DHA 31 Mayıs 2010

İsrail ordusu, Gazze’ye yardım konvoyuna düzenlenen baskında en az 10 yolcunun öldüğünü ve düzinelerce kişinin de yaralı olduğunu duyurdu. Ordu sözcüsü, çatışmanın, İsrail komandolarından birinin elindeki bir silahı ele geçiren bir yolcunun ateş açmasıyla başladığını öne sürdü.

Gerekçe buymuş. Zaten ilk kanı hiç onlar dökmezler!!!!

Görende silahlı adama evlerinde ateş açtılar sanır.Uluslararası sularda ! helikopterle çıkartma yaparak !!

Sitelerde Paylaş

Hamasi nutuklar Hamas'a yarar. O nutuklardan bazılarına bugün tanık olacağız.

Bu Arap devletleri kenara çekilir, Türkiye ile İsrail'i karşı karşıya bırakır.

Gidişat bu yöndedir.

Bizim sorunlarımız zaten bize yetmekte.

Bir de İsrail'i sorun edinmenin mantığını anlamak mümkün değil.

RTE macera peşinde ama bu macera bize pahalıya mal olabilir.

Aynen öyle sevgili Pante.

Uluslar arasi iliskiler denilen bir politika ve siyaset anlayisi vardir.

Türkiye hükümeti insani yardim etmek istedi de Israil geri mi cevirdi?

Dogal afet gecirmis bir ülkeye dahi yardim edilmek istenirken uluslar arasi iliskiler devreye girer.

Mazlum-der mis...

Kim oluyor bunlar?

Bir devleti cemaat tarikat iliskileri icinde yönetmeye kalkarsaniz...

...sonuclari cok agir olur.

Ucuz kahramanlik yapmaya calisanlarin baslari sag olsun.

Sitelerde Paylaş

Bergüzar,

İşin ilginç yanı ne ara organize oldular, ne ara onca yardım neması sağlandı, ne ara limanlara taşındı, ne ara izinler alındı...

Ben gemi işi yapıyorum, takip sisteminden bakayım gemilerin seyirlerine dedim, blokeli...

Nasıl oldu ne ara ayarladılar anlayamıyorum....

Binali Yıldırım alkışladı bu gemileri, yahu limanlar sana bağlı nasıl izin verdin bunlara...

Bekliyoruz hep beraber...

O gemide bir sürü milletten, görüşten, meslekten insan var. Gayri müslim din adamları bile var.

Bu gemileri nurcular organize etti demek cemaate bağlandırılamaz.

Gemilerin organize olması basından aslında fazla saklanmadı. Basın sadece Baykalın pipisi ile Türk insanını uğraştırırken yapıldı herşey.

Sonuçta orada olanlar masum ve bir davaya inanmış yada inandırılmış insanlar. Oradakiler mazlum. Bu görülse yeter aslında...

Sitelerde Paylaş

Nurcular mı diyorlarmış?

Şu organizasyon hakkında bilgisi olan kısaca aktarırsa seviniriz.

Biraz önce NTV'de izledim, merkezi Fatih'te olan bir örgüt bu. Kocası gemide olan bir kadın "kocam için üzülmüyorum; Allah bana da Gazzeli müslümanlarla ölmeyi nasip etsin" dedi. İnanmadım.. İzleyen vardır mutlaka.

Gidenlerin hepsi tarikatçı. Yardım falan hikaye, teröriste destek şahane.

Olayın uluslararsı hukuk boyutu var ve İsrail suçlu. Bu ayrı. Yoksa yardımmış, iyi niyetiş falan, hikaye.

"Güçsüz olan her zaman haklıdır, güçlü olan haksız" diye bir kural yok. Filistin dünyanın başına bela, adeta ayrık otu gibi varlığını sürdüren bir ülke.

Onların hepsi kenara çekilecek, olan Türkiye'ye olacak. Bir avuç İslam savaşçısı terörist yüzünden Türkiye tarihteki en büyük sorununu yaşıyor İsrail'le.

Sitelerde Paylaş

İslam - müslüman düşmanlığı gözünüzü kör etmiş.

İmza...

İmza...

İmza...

Yazık, şu yorumları okuyorumda çok ama çok yazık.

Şili depremine hükümet yardım yolladı. Ona da teşekkür etmediniz.

Şimdi bir avuç cemaatciyi suçluyorsunuz, yazık, billahi yazık.

Orada her gruptan insan var. Aralarında bilim adamları, aydınlar, gazeteciler, ateistler bile var.

Bir avuç cemaat hepsini kandırmış!!!

Sitelerde Paylaş

İslam - müslüman düşmanlığı gözünüzü kör etmiş.

Neyseki aklı selim olanların gözleri görüyor.Bu körlerle beraber yanan gören gözlere acıyorum ben .

Sitelerde Paylaş

Üstelik Israil yönetimi tarafindan uyari var.

Uyari dikkate alinmiyor...hatta uluslar arasi iliskilerin devreye gecirilmesi dahi istenilmiyor ve beklenilmiyor.

Bu olaylar gelisirken Türkiye yönetimi ise kilini kipirdatmiyor.

Simdi ne yapacak?

Israile savas mi ilan edecek?

One minute...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...