Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

• İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bana diğer gemilerin adını verebilecek olan kimse var mı?

Bir link, v.s. de olabilir...

Birinin adı stefanos gibi bir şeydi. Kaptanını vurmuşlar.Kesin tarikatçidir.

Sitelerde Paylaş

Kimsenin gözünün kör olduğu yok, giden insanlara laf eden de yok...

Bile bile ses etmeyen sözde aklıselimleri sorguluyoruz...

İçinizden kim evladını koyardı o gemilere, göz göre göre...

Hallac'a helal, gazeteci kimliğiyle de olsa o gemiye bindi ve cesaret gösterdi, hele bi sağsalim dönsün onunla da didişeceğim...

Sitelerde Paylaş

Nasıl vururlar, sadece Mavi marmara'da çatışma oldu denildi.

Diğer tüm gemiler zorluk çıkarmadan karşılamış güya...

Bir kısmı limana ulaştı deniyor ama gemi takip sisteminde Mavi Marmara gözükmüyor...

Bir dakika ben limandan bakacağım... Gemi adından olmayacak bu iş...

Sitelerde Paylaş

Gemide(gemiler) sadece Türkler ve müslümanlar yok. NTV'de görmüştüm 27 İngiliz, 5 İsrail vatandaşı da varmış. Başka ulustanda birçok insan var ama çoğunluk Türk vatandaşı.

NTV'ye emekli bir İsrail askeri bağlanmıştı. Bu saldırıyı protesto edeceklerini söylemişti. İsrail'de de kınayanlar var bu saldırıyı.

tarihinde KahtaliMiCheGuevera tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu organizasyonu destekleyen ülkeler hangileri?

Özellikle hangi Arap ülkeleri destekliyor bilen var mı?

Sevgili Pante;

Benim gazetelerden takip ettiğim kadarıyla Arap ülkelerinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Arap ülkelerinin bu organizasyonda yer aldıklarını da desteklediklerini de sanmıyorum.

Olayı kınadığını açıklayan tek ortadoğu ülkesi de İran.

Sitelerde Paylaş

Israille savaşa girdik aha.Gerizekalılar,aptallar.İsrail iyi etmiş ama bütün Türklere düşman artık.Müttefikle düşman yaptınız lan bizi kodumun arapçıları,HEPİNİZİ ASTIRMAK İSTİYORUM türkiyenin içine ettiniz.

İsrail'in yaptığı bir yanlış yok,adamlar dedi 40 mil yaklaşırsanız dalarım diye,buna müdafa denir,senin israilde ne işin var ? helal olsun israile adamlar kendilerini korumayı biliyor bizim gibi gerizekalı değiller.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail askerlerinin Gazze'ye giden yardım gemilerine düzenlediği operasyonda en az 2 kişinin ölmesinin ardından İsrail Dışişleri Bakanlığı'nın da acil olarak toplandığı bildirildi.

İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman'ın, Kudüs'teki ofisinde acil bir toplantı gerçekleştirdiği belirtildi. Bakanlık ayrıca Türkiye'de bulunan İsrailli turistlere tatillerini iptal ederek geri dönme çağrısında bulundu.

İsrail televizyon kanallarının şu ana kadar 16 kişinin öldüğünü duyurduğu olaylarla ilgili İsrail makamlarından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Lieberman'ın toplantısının ardından bir açıklama yapılıp yapılmayacağı ise bilinmiyor.

bu ülke artık bitmiştir,sokakta tekbirlerle israil bayrağı yakanı mı bulursun,adamlar vatandaşlarını koruyacak tabi,türkiyenin haline bak geldiği duruma bak.

Hükümet kendi kaşındı bilerek,ölüme gönderdiğini biliyordu milletin muhafazakarlığı arap damarı atsın diye,akpnin oyları düşmeye başladı çünkü.Kurtulamayacaksın lan akp 2011'de eski türkiye geri dönecek.

Sitelerde Paylaş
Gemide(gemiler) sadece Türkler ve müslümanlar yok. NTV'de görmüştüm 27 İngiliz, 5 İsrail vatandaşı da varmış. Başka ulustanda birçok insan var ama çoğunluk Türk vatandaşı.

NTV'ye emekli bir İsrail askeri bağlanmıştı. Bu saldırıyı protesto edeceklerini söylemişti. İsrail'de de kınayanlar var bu saldırıyı.

Gemiye istendiğinde yüzlerce ecnebi bulmak zor değil.

Bunlar bir gösterge değil.

Önemli olan dünyanın gözünde nasıl algılandığı.

Dünya kamuoyu bu yardım operasyonunu "insani yardım" olarak mı yoksa "İslami yardım" olarak mı algılıyor?

Bu operasyon planı "Filistinlilere yardım" olarak mı algılanıyor yoksa "İsrail'e karşı bir harekat" olarak mı?

Sitelerde Paylaş

3 askerimiz şehit oldu bugün,bir sürü madenci öldü,hepsi unutuldu ama 1-2 hacı hoca gebermiş onlara ağlıyoruz,yazık,akp nasıl unutturuyor işte.

ayrıca vatanda birinin çok güzel yorumu var:

'' hamas bir terör örgütüdür..israil pkk için insani yardım gemisi gönderse biz o gemiyi ne yapardık? ''

ayrıca alın size saldırı öncesi açıklama:

'' "Şu anda çatışma bölgesine yaklaşıyorsunuz. Rotanızı değiştirip Aşdod limanına doğru ilerleyin. Orada yardımlar boşaltılıp Gazze’ye gönderilecek; sizler de ülkelerinize dönersiniz. Yardımların Gazze’ye iletildiğini de göreceksiniz" denildiği belirtildi. ''

mavi marmarada çıkmış olaylar sadece,diğer gemiler adam gibi askerlerin dediklerine uymuşlar,kime karşı çıkıyosun lan sen bir ülkenin askeri birliğine karşı çıkıyosun sivil sakallı halinle.

Buradan hareketle gelen yardımın insani yardım değil islami askeri yardım olduğunu görürsünüz,adamlar direnmişler kesin erzak yerine silah doludur gemide.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kardeşim zaten sadece mavi marmarada olanlar bunlar.Bizden üç diğer milletlerden 6 gemi var bildiğim kadarıyla.

Tarikaçi derken ironi yapmıştım .Elbette kınayacaklar3 .dünya savaşı sebebi bile olabilir bu durum çok ciddi malesef.

Sitelerde Paylaş

Gemiye istendiğinde yüzlerce ecnebi bulmak zor değil.

Bunlar bir gösterge değil.

Önemli olan dünyanın gözünde nasıl algılandığı.

Dünya kamuoyu bu yardım operasyonunu "insani yardım" olarak mı yoksa "İslami yardım" olarak mı algılıyor?

Bu operasyon planı "Filistinlilere yardım" olarak mı algılanıyor yoksa "İsrail'e karşı bir harekat" olarak mı?

Sevgili pante,

Sende çok iyi biliyorsunki nasıl dayatırsan öyle algılanır.

3 askerimiz şehit oldu bugün,bir sürü madenci öldü,hepsi unutuldu ama 1-2 hacı hoca gebermiş onlara ağlıyoruz,yazık,akp nasıl unutturuyor işte.

ayrıca vatanda birinin çok güzel yorumu var:

'' hamas bir terör örgütüdür..israil pkk için insani yardım gemisi gönderse biz o gemiyi ne yapardık? ''

ayrıca alın size saldırı öncesi açıklama:

'' "Şu anda çatışma bölgesine yaklaşıyorsunuz. Rotanızı değiştirip Aşdod limanına doğru ilerleyin. Orada yardımlar boşaltılıp Gazze’ye gönderilecek; sizler de ülkelerinize dönersiniz. Yardımların Gazze’ye iletildiğini de göreceksiniz" denildiği belirtildi. ''

mavi marmarada çıkmış olaylar sadece,diğer gemiler adam gibi askerlerin dediklerine uymuşlar,kime karşı çıkıyosun lan sen bir ülkenin askeri birliğine karşı çıkıyosun sivil sakallı halinle.

Buradan hareketle gelen yardımın insani yardım değil islami askeri yardım olduğunu görürsünüz,adamlar direnmişler kesin erzak yerine silah doludur gemide.

Ya ne biçim yorumlar yapıyorsunuz.

Yarın öbür gün Hakkaride sınıra yakın yerde ciddi bir olay olsa, halkda bu ateşin içinde kalsa ve birileri cidden halka yardım eli uzatsa o zaman onlarada PKK ye yardım ediyorlar, o terör örgütü diye reddedelim.

Ama şunu hatırlatırımki Haması terör örgütü kabul edenlerin bir sürüsü PKK için aynını düşünmüyor.

Objektif olmayı ne zaman öğreneceğiz hiç bilmiyorum... Ya neyse...

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

İslam - müslüman düşmanlığı gözünüzü kör etmiş.

Yahudi düşamanlığıda sizin gözünüzü kör etmiş

Bir tarafta islamın kutsal ırkı öldürülen Araplar, bir tarafta allahın tiksintiyle karışık nefret ettiği yahudiler.

Dünyada tek zor durumda olan halk Filistinliler sanki, sizi duyan gerçekten insan yaşamına değer verdiğiniz sanıcak. Türkiye çok yanlış işler yaptı, hep bu şeriatçı hükümet yüzünden başımıza kötü şeyler gelecek

Dünyada İsrail'e karşı bir sürü ülke ver, bu moloz ieriatçıların yaptığını yapan, ,İsrail ile arasını açan var mı? Yok. Çünkü kavga etmek ne durumu değiştirir nede bize bişey sağlar

Sitelerde Paylaş

6 gemi varmis , birinin ismi mavi öbür 5 geminin ismi ni bilen varmi ???

Malesef, ne biçim işse bu hiç birinin adını öğrenemiyorum...

Sadece Mavi Marmara ve Gazze gemileri...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Filistine yardıma giden Yunan gemisi vardı,Askerlerin uyarılarına bağlı olarak rotalarını değiştirip insani yardımı yaptılar,direnmediler,olaya karşıda konsoloslukta tepkilerini gösterdi yunan halkı.

İşte bizim farkımız,bir gemide eli yüzü düzgün seviyeli insan varken bizim gemide terörist dolu,hacı-hoca dolu,şimdi bende olsa saldırırdım.Üstüne üstlük direniyorlar birde,askerlerin uyarılarına karşı geliyorlar,konsolosluğa taşla sopayla dalıyorlar,protesto bu mudur tanrı aşkına medeniyetimizi kaybediyoruz demeyecem kaybettik bile hayvanlaştık iyice.

Sitelerde Paylaş

Filistine yardıma giden Yunan gemisi vardı,Askerlerin uyarılarına bağlı olarak rotalarını değiştirip insani yardımı yaptılar,direnmediler,olaya karşıda konsoloslukta tepkilerini gösterdi yunan halkı.

İşte bizim farkımız,bir gemide eli yüzü düzgün seviyeli insan varken bizim gemide terörist dolu,hacı-hoca dolu,şimdi bende olsa saldırırdım.Üstüne üstlük direniyorlar birde,askerlerin uyarılarına karşı geliyorlar,konsolosluğa taşla sopayla dalıyorlar,protesto bu mudur tanrı aşkına medeniyetimizi kaybediyoruz demeyecem kaybettik bile hayvanlaştık iyice.

Biz daha rotamızın ne olduğunu dahi bilemiyoruz. Ki önemli olan bu değil. Önemli olan uluslararası sularda bu işin yapılmış olması. Ve o sularda yüzen gemiler hangi ülke bayrağını taşıyorsa o sular o ülkenin toprağı demektir o anda. Hala anlamıyorsun canım ya...Saldırı İsrail karasularında geçseydi haklıydın ve haklılardı...

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...