Jump to content

İsrail gemileri harekete geçti

Recommended Posts

• İleti 974
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O dediğin eğer o gemi Gazze'ye değil de Mısır'a tatile ya da başka yere gidiyor olsa olurdu. O zaman İsrail "durup dururken" içinde Türkler bulunan bir gemiye saldırmış olurdu. Ama gemilerin nereye gittiği, amacının ne olduğu, içinin de tıkabasa İsrail düşmanı insanlarla dolu olduğu, ve bunların politik bir mesaj verme peşinde olduğu belli.

Eğer ki İsrailliler ya da başka bir ülkenin insanları kalkıp Mahmur kampına ya da PKK ile ilişkili başka bir yere gidip "insani yardım" götürmek isteseler senin tepkin ne olur? Bu "insani yardım" denilen şeyin verdiği politik anti-Türkiye mesajı hakkında ne hissedersin?

Ne gazze senin toprağın ne karasular İsrail'in nede gemide silah var.Hiçbir somut gerekçen yok.

Silah olsaydı ve bunu ispatlasaydın ya yok.

YALANCI DÜZENBAZ ÇİRKEF TOHUMLUĞUN LÜZUMU YOK.

ABD'deki yahudiler dahi İsrail'in bu tavrını protesto edecek kadar olgun.Çünkü onların beyni sizin gibi uyuşturulmamış.

Sitelerde Paylaş

Sen yazılanları okumuyormusun yoksa araştırmıyormusun. ? PKK ya gelen yardımları tüm dünya öğrendi TC sınırları içerisinde bir tek sen kaldın hala öğrenemeyen. Bununla ilgili bir dolu yazıyı ben bastım bu forumda. Çakma Liboşculuk oynayacağına biraz okuma vaktin geldi. Adamlar göstere göstere yardım yapıyor, sen nerde yaşıyorsun Ay'damı.

Ben bu dediğine dair bir delil görmedim. İsrail'in ya da Amerika'nın PKK'ya yardım ettiğini ya da bundan bir çıkarları olduğunu zannetmiyorum.

Ayrıca konu göstere göstere "insani yardım" yapılması. Türkler'in çoğu zaten Hamas'a gönülden destek veriyor, yardım kuruluşları hayır hasenat diye Hamas'a gidecek para topluyor. Ama bu gemiler göstere göstere İsrail'e karşı bir nefret ve Hamas'a bir destek mesajıydı. Bunu birisi bize yapsa aynı şekilde ne hissedersiniz?

Sitelerde Paylaş
En büyük satıcı senin genel sekreterin..

İki günde unuttunuz uğruna göz yaşı döktüğünüz başkanınızı..

Helal olsun Tayyibe, bir avuç dolusu korkak dinciyle Gandi Kemal fırtınasını melteme çevirdi..

Salla salla bu Yahudi yalanlarını..

Sonra bunlara Yahudi tohumu diyince kızıyorlar..

İsrailin dediğine babalarının sözü gibi inanıyorlar..

Sözüm ona ateistler bir de..

Yalan da, dolan da sizde!

Al işte! İsrail'in TBMM'de kınanma deklarasyonu bile muhalefetin zorlamasıyla çıkabildi.

AKP kıvırdı ama kaçamadı, sonunda mecbur kalıp imzaladı da oybirliği ile geçti.

Yine muhalefetin İsrail'e boykot ve ambargo yaptırımı önerisine AKP karşı çıktı ve engelledi.

İşte ikiyüzlülük, işte gerçek!

Haddini bil, ölçüyü kaçırma o "Yahudi tohumu" lafını yediririm sana aşağılık soytarı!

Sitelerde Paylaş

Bırakın şimdi uluslararası su muhabbetini. Gemilerin ne amaçla yola çıktığı da belli, İsrail'in gemilere müdahele edeceği de. Madem "barış mesajı" taşıyan gemisin, o zaman İsrail askeri gemiye el koyduğunda pasif direniş falan yap. Yok savaşçıysan da o zaman silahlarını getirseydin. Sopayla silahlı adamlara girişmek neyin nesi? Sonra komando seni gebertince de zırlama. Ben olsam direk teslim olurum. İsrail "gemiyi alacam, içini kontrol edecem, erzakı ben teslim edecem Gazze'ye, yolcuları da uçakla sınırdışı edecem" diye baştan söyledi. Madem buna karşı ciddi bir direniş planladın, planında SOPAYLA KOMANDO DÖVMEK mi vardı? Hakkaten de o komandoları etkisiz hale getireceklerini mi düşünüyorlardı? Nedir bu? Biz de bu beyinsizlere oturup ağlayalım mı?

Biri yolda sana tecavüz etse ve senin tecavüzcün sana yardım etmek isteyen biri öldürse vereceğin cevap ''canım herif psikopat, çok tahrik etti o da '' mı diyeceksin? Cevapların bana hep kurbanını suçlayan tecavüzcü mantığını hatırlatıyor: Onlar da tahrik etmeseydi:blink:

Sitelerde Paylaş

Ben bu dediğine dair bir delil görmedim. İsrail'in ya da Amerika'nın PKK'ya yardım ettiğini ya da bundan bir çıkarları olduğunu zannetmiyorum.

Ayrıca konu göstere göstere "insani yardım" yapılması. Türkler'in çoğu zaten Hamas'a gönülden destek veriyor, yardım kuruluşları hayır hasenat diye Hamas'a gidecek para topluyor. Ama bu gemiler göstere göstere İsrail'e karşı bir nefret ve Hamas'a bir destek mesajıydı. Bunu birisi bize yapsa aynı şekilde ne hissedersiniz?

Sen bunları bir kenara bırak. Uluslararası sularda beyaz bayraklı bir gemiye saldırıp katliam düzenlemek suç mudur değil midir?

Sitelerde Paylaş

Diyorlar ki israil mallarını protesto edlim, peki gerizekalılar o malların Türkiyeye girmesine izin veren o ONE MİNUTE diyen başbakanınız değil mi?

Başbakan dün yapılan toplantıda israille ekonomik ilişkilerin süreceği sinyalini verdi, anlamıyoruz kızmanız gereken birisi varsa o da başbakandır, resmen sizi öküz yerine koyuyor haberiniz yok sefiller...

Bir ara rusya doğalgazı kesecem diyince nasıl kıvırdı başbakan, bu salaklarda sanıyor ki savaşıcaz bitecek siz o zaman görün sefaleti birbirinizi yağmalarsınızancak ne salaklar var ya..

Adama one minute diyor, hala israil malları ülkemizde öyle kolay kaldırılmıyor savaşlar sadece toğla tüfekle olmuyor kafaya çuvalı yersin boş milliyetçiliğe devam edersin.....

internettin_hocam o israil mallarının ve ürünlerinin çoğunu araplar tüketiyor ve hissedar

ayrıca

bana bi liste göndermişler yahudilerin facebook'undan :) israil mallarını boykot etmek için

BU SUÇAAA ORTAK OLMAAAAA diyor

Arkadaşlar bu ürünler her yıl bir aylık cirosunu israil ordusuna bağışlıyor. Bunların kurucuları yahudi kökenli odukları için israile destek veriyorlar.. Yani bu ürünlere harcadığınız her lira: filistinli bir annenin kucağındaki çocuğunun kalbindeki bir kurşun demek.. Gerisini artık siz düşü...

By: Hayatro

ama

o kadar çok ürün varki bu listede

vallaha en az yarısını alıyoruz desem yalan olmaz :)

peki iyi almayalımda bu liste çok uzun hem akılda kalmaz onun için bu ürünlerin yerine telafi etmek için bari kısaca arap ürünlerinin listesini gönderin

dedim

:)

Sitelerde Paylaş

Ludwig sen görmüyorsun duymuyorsun diye yokmu oluyor şimdi. Araştır konuyu öğren bir dahada böyle söylemler yapma.

Türklerin çoğunun Hamasa destek vermesi seni bağlamaz, sen nasıl Evangelistlere destek veriyorsan Türklerde Hamasa verir. bende hamasa destek veriyorum, hamas İşgal altındaki topraklar için savaşıyor.

İsrail tikko ve uzantısı pkk desteğini zaten yapıyor, bize bilmediğimiz bir şeyler söyle.

Ha bu arada İsrail devleti nasıl kuruldu bilirmisin.

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o kadar çok ürün varki bu listede

vallaha en az yarısını alıyoruz desem yalan olmaz :)

peki iyi almayalımda bu liste çok uzun hem akılda kalmaz onun için bu ürünlerin yerine telafi etmek için bari kısaca arap ürünlerinin listesini gönderin

dedim

Hurma listesi göndermişlerdir :)

Sitelerde Paylaş

Geminin nereye gittiği belli. Geyik yapma.

Dansözlük yapma şimdi. Soru açık ve net, soruya cevap ver. Hamas'a para ve silah yardımı gemiyle mi yollanır gerizekalı? Bunu gizlemenin bin bir çeşit yolu var. Hamas'a bir türlü el altından yardım yapamayan Türkiye üç beş tane gemiyle mi bu yardımı sağlayacak? Bu ne angutça bir düşünüş şeklidir.

Bu arada gemide ne olduğunu da bir zahmet belirtebilir misin?

Sitelerde Paylaş

Yalan da, dolan da sizde!

Al işte! İsrail'in TBMM'de kınanma deklarasyonu bile muhalefetin zorlamasıyla çıkabildi.

AKP kıvırdı ama kaçamadı, sonunda mecbur kalıp imzaladı da oybirliği ile geçti.

Yine muhalefetin İsrail'e boykot ve ambargo yaptırımı önerisine AKP karşı çıktı ve engelledi.

İşte ikiyüzlülük, işte gerçek!

Haddini bil, ölçüyü kaçırma o "Yahudi tohumu" lafını yediririm sana aşağılık soytarı!

Gelde yedir...GOP tayım..

Varmı sende o yürek..

Muhalefetin zorlaması ile çıkmışmış..

Utanmadan bunu bile kullanıyorsunuz..

Sitelerde Paylaş

Ne gazze senin toprağın ne karasular İsrail'in nede gemide silah var.Hiçbir somut gerekçen yok.

Silah olsaydı ve bunu ispatlasaydın ya yok.

YALANCI DÜZENBAZ ÇİRKEF TOHUMLUĞUN LÜZUMU YOK.

ABD'deki yahudiler dahi İsrail'in bu tavrını protesto edecek kadar olgun.Çünkü onların beyni sizin gibi uyuşturulmamış.

Silah olması veya olmaması değil sorun. İsrail Hamas'ın eline silah geçmemesi için Gazze'yi ablukaya almış gireni çıkanı kontrol ediyor. Bu onların kendi terörle mücadele yöntemi. Sen ne diye adamların işine karışıp bunların teöristlerine "insani yardım" göndermek kılığında İsrail düşmanlığı yapıyorsun ki? NE diye burnunu sokuyorsun? Onlar Mahmur Kampına "insani yardım" konvoyları gönderiyor mu? Bir kere olsun Kürt meselesinden dolayı bizi rahatsız ettiler mi bugüne kadar? Kalkıp "allah belanızı versin, bu Kürtlere yaptığınız nedir" dediler mi? "Ermenileri kestiniz hayvanlar" dediler mi? Ama Türk halkı İsrail'e kin kusuyor. Hamas'a gönülden açıktan destek veriyor.

tarihinde porkistan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yukarda yazan öküz ben polis oğluyum sen kimsin lan şerefsiz, İki tokat çeksem ağlarsın mal....Biz israili savunmuyoruz, ama araplarıda savunmuyoruz...erkeksen ver adresini özelime bakalım savaş çığırtkanlığı yapıyorsun cesaretini görelim..siz hep aynısınız savaş olsa sizden iyi savaşırız rahat ol korkak pislik...

Kafaya çuvalı yemek hoşuna mı gidiyor gerizekalı....

SİZ VATANSEVER DEĞİL, ARAP SEVERSİNİZ.....Yoksa vatanın sorunlarına daha duyarlı olurdunuz.....

Bizim israili savunduğumuz yok yahudilerde, pislik araplarda..Kelimelerine dikkat et alırım aşağı seni korkak tavuk svaş çıkartıp kaçanlardansınız iyi tanırım sizin gibileri...

Bende polis oğluyum Osmaniyedeyim ne olacak şimdi.Sana ne diyorum küfür etme diyorum anlamıyormusun.Polis oğlu olunca ne oluyorsa artık.

Sitelerde Paylaş

Silah olması veya olmaması değil sorun. İsrail Hamas'ın eline silah geçmemesi için Gazze'yi ablukaya almış gireni çıkanı kontrol ediyor. Bu onların kendi terörile mücadele yöntemi. Sen ne diye adamların işine karışıp bunların teöristlerine "insani yardım" göndermek adına İsrail düşmanlığı yapıyorsun ki? NE diye burnunu sokuyorsun? Onlar Mahmur Kampına "insani yardım" konvoyları gönderiyor mu? Bir kere olsun Kürt meselesinden dolayı bizi rahatsız ettiler mi bugüne kadar? Kalkıp "allah belanızı versin, bu Kürtlere yaptığınız nedir" dediler mi? "Ermenileri kestiniz hayvanlar" dediler mi? Ama Türk halkı İsrail'e kin kusuyor. Hamas'a gönülden açıktan destek veriyor.

Bu mücadele yönteminin hukuki bir dayanağı varmı.Gazze'yi ne hakla hangi hukukla ablukaya alabiliyorsun?

Ermenileri katletmişizde kürtlere yapmışmışız geçeceksin bunları.Konuyu saptırma salakça benzerliklerine karnımız yok.

İsrail, Türkiye düşmanlığı yaptı bizde İsrail düşmanlığı hakkını elde ettik.Artık işiniz bitik.Tek bir Türk'ün kanını akıtın bakalım ne olacak.

Sitelerde Paylaş

Kürt meselesinden dolayı bizi rahatsız ettiler mi bugüne kadar? Kalkıp "allah belanızı versin, bu Kürtlere yaptığınız nedir" dediler mi? "Ermenileri kestiniz hayvanlar" dediler mi? Ama Türk halkı İsrail'e kin kusuyor. Hamas'a gönülden açıktan destek veriyor.

Yine angutluğun nüksetti. Burda yazdıklarının bir tanesi hakkında zerre bilgiinin araştırmanın olmadığını pentagon gazetesinin partalı silahsörlerini tekrarladığını sende bende gayet iyi biliyoruz. Değilmi Ludwig'ciğim. mesela nerde ermeniler kesilmiş, ne yapılmış kürtlere, böyle ucuz provakatif söylemlerle gerçek kapatılamaz. Kürtleri dağlara çıkaran yahudiler , bu devlete silah satan yahudiler, bunu anlamayan anlamaza gelen su kurnazı sen. :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...