Jump to content

erlerimizin başı sağolsun

Recommended Posts

• İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

PKK saldırıı sonucu ölenlerin arasında hakkarili bir erde var.Şimdi ailesi PKK zaferini kutluyor olabilir mi dersiniz ?

Oğullarını gömmek bekide umurlarında olmaz ha ne dersiniz PKK= kürt düşmanları.

kutlayamaz ama hepsi pkkyı destekliyor diyenler genelde o zihniyettekilerdir noircim

mesela hallaç arkadaşımız sürekli halk destekliyor der ama ben öyle bir şey demediğim halde neden sen herkesi pkklı ilan ediyorsun der

Sitelerde Paylaş

Şu çavdaki saçmalığa bakarmısınız!

"Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde, Deniz Üs Komutanlığı’na bağlı

İkmal Destek Komutanlığı'na PKK'lı teröristlerin düzenlediği

roketatarlı saldırıda 6 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı".

Roketatarı nereden bulduklarını merak etmiyorum ançıp

saldırı öncesinde nasıl roketatarı gizlediklerini merak ediyorum.

Bu saldırıyı önleyemeyen güvenlik güçlerimizi merak etmiyor musun..

Sınırlarımızı koruyanlar ne yapıyor....

Tüm halkını fişleyen bir istihbaratın olduğu bir ülkede bu saldırıların nasıl da olduğunu.... Güvenliğe dünyanın parasını harcıyoruz yine de bir arpa boyu yol almıyoruz... Bunları merak etmiyor musun..

Ben ediyorum..

tarihinde CarlitoBrigante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu saldırıyı önleyemeyen güvenlik güçlerimizi merak etmiyor musun.Sınırlarımızı koruyanlar ne yapıyor.Tüm halkını fişleyen bir istihbaratın olduğu bir ülkede bu saldırıların nasıl da olduğunu.... Güvenliğe dünyanın parasını harcıyoruz yine de bir arpa boyu yol almıyoruz... Bunları merak etmiyor musun..Ben ediyorum.

TSK'nın içgüvenlik yetkileri kısıtlıdır. İskenderun'a hiç gitmedim; büyük olasılıkla İskenderun İkmal Birliğinin sırtı, tem otoyolu çevresinin güvenliği polis mıntıkasıdır. Jandarmanın görev bölgesi olsaydı TSK'yı suçlamak usluklu gelebilirdi. Ançıp İskenderun İkmal Birliği, tem otoyolunun hemen altında imiş. Tem otoyolunun öteki yamacında ise Amonos dağları varmış ulayu amonos dağları, pkk'nın Suriye'den sızdığı bölge imiş; Kaynakça. Tsk'nın, o bölgede tem otoyolunun olmasından dolayı, askeri birlik dışını denetleyebilecek yetkisinin bulunduğunu sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

Birilerinin Doğu Akdeniz ve Karadeniz'de daha fazla hakimiyet sahibi olma isteğini ,

1.)Buna direnen üst düzey denizci subayların çeşitli tertiplerle (balyoz,kafes vsvsv) içeri alınmasıyla,

2.)İHH gibi bir örgütün bu kadar büyük bir organizasyonu hangi kaynaklarla,hangi bağlantılarla, yapabildiğiyle ve arkasındaki asıl gücün kim olduğuyla,

3.) İsrail'in gemideki görüntülerin dünyaya sızdırılmaması konusunda her türlü teknik imkana sahip olmasına rağmen operasyon görüntülerinin kanlı canlı tüm dünyaya servis edilmesiyle,

3.)Gemilere operasyon yapıldığı saatlerde Türkiye'nin Doğu Akdeniz'e açılan askeri kapısının profesyonelce vurulmasıyla birlikte değerlendirmek gerekiyor.

Önümüzdeki günlerde güvenlik gerekçesiyle Akdeniz'de sürekli kuvvet bulundurmak isteyecek ülke veya ülkeleri gözlemleyelim derim ben...

Sitelerde Paylaş

3.) İsrail'in gemideki görüntülerin dünyaya sızdırılmaması konusunda her türlü teknik imkana sahip olmasına rağmen operasyon görüntülerinin kanlı canlı tüm dünyaya servis edilmesiyle,

3.)Gemilere operasyon yapıldığı saatlerde Türkiye'nin Doğu Akdeniz'e açılan askeri kapısının profesyonelce vurulmasıyla birlikte değerlendirmek gerekiyor.

Önümüzdeki günlerde güvenlik gerekçesiyle Akdeniz'de sürekli kuvvet bulundurmak isteyecek ülke veya ülkeleri gözlemleyelim derim ben...

İşte aynı anda nasıl vurulabilir? Böyle tesadüf olmaz.

Eski senaryolar yine canlandırılıyor büyük balıklar tarafından, önce işgal edeceğin bölgede karışıklık çıkar sonra kişgal uvvetleri barış gücü adıyla orada kuvvet bulundurmak bahanesiyle ilhake start versin, halkımızın alıkları da seyredip baş sağlığı msjlarından bir adım öteye gidemesin.

Balban sağolasın, msjın dikkate değer görmek isteyenler için.

Sitelerde Paylaş

PKK görüntüsü verilmiş Mossad ajanlarından.

ya bi gidin işinize :D

İsrail'i karalama kampanyası devam ediyor.Şehit haberleriyle bu saldırı aynı günlerde gerçekleşti diye israilden biliyor herkes,zaten bunlar şehit haberlerini gölgede bırakmak için yapıldı daha ne.

Sitelerde Paylaş

ya bi gidin işinize :D

İsrail'i karalama kampanyası devam ediyor.Şehit haberleriyle bu saldırı aynı günlerde gerçekleşti diye israilden biliyor herkes,zaten bunlar şehit haberlerini gölgede bırakmak için yapıldı daha ne.

İsrail'e göre HAMAS=PKK'dır dolayısıyla Türkiye HAMAS'a destek olduğu için İsrail'de PKK'yı açıkca desteklemektedir.

Ayrıca İsrail'in karalanması için çaba harcamaya gerek yok.Zaten kara ve insanlık namına yüzkarası TERÖRİST bir devlettir.

Sitelerde Paylaş
Kurtlar VADİSİ ''PANTE''... Çok yakında, tüm marketlerde...

Anlıyorum, PKK'nın önderlerine konduramıyorsun CİA-Mossad'dan talimat almayı.

Ama belli ki CİA-Mossad Barzani-Talabani'nin omzuna binmiş, onlar da önderlerin kordonuna, önderler de adamlarının donuna..

Öyle ki Apo'yu bile takmıyorlar artık. "31 mayıs'tan sonra" demişti, bekleyemediler. Çünkü gemiler Gazze'ye yaklaşmıştı. :D

Benden sonra bakan Hüseyin Çelik, Kılıçdaroğlu benzer iddiada bulunmuş.

Hem iktidar hem de ana muhalefet böyle düşünüyor.

Beni kimse tanımaz. Sen onların reklamını yap "çok yakında" diyerek. :lol:

Sitelerde Paylaş

PKK nın saldırısının İsrail ile ilişkilendirilmesi saçmalık.PKK daha öncede Hatayda roketli saldırılar düzenlemişti.ABD nin radar üssünü vurmuştu ne yani onudamı İsrail yaptırdı.

Hem PKK yı El-Fetih eğitti deyip hemide PKK İsrailin maşası demek nasıl bir zeka gösterisiyse artık.

Sitelerde Paylaş
PKK nın saldırısının İsrail ile ilişkilendirilmesi saçmalık.PKK daha öncede Hatayda roketli saldırılar düzenlemişti.ABD nin radar üssünü vurmuştu ne yani onudamı İsrail yaptırdı.

O eylemi iyi incelemek lazım.

Radar üssüne atıldığı söylenen roketatar, radarın 200-300 metre uzağına düşüyor.

Bu olayda ise 100-200 metreden atış yapıyorlar. Ve 7'si ölü olmak üzere 15-20 askeri vuruyorlar.

Yani biri sadece bir uyarı atışı gibi, bu ise gerçek bir saldırı.

Üstelik ilk kez Dz. Kuvvetleri Komutanlığına böyle büyük çapta bir saldırı yapılıyor.

Tabi ilgisi olmayabilir de.

Ama dikkate alıp değerlendirmekten zarar gelmez.

Sitelerde Paylaş

O eylemi iyi incelemek lazım.

Radar üssüne atıldığı söylenen roketatar, radarın 200-300 metre uzağına düşüyor.

Bu olayda ise 100-200 metreden atış yapıyorlar. Ve 7'si ölü olmak üzere 15-20 askeri vuruyorlar.

Yani biri sadece bir uyarı atışı gibi, bu ise gerçek bir saldırı.

Üstelik ilk kez Dz. Kuvvetleri Komutanlığına böyle büyük çapta bir saldırı yapılıyor.

Tabi ilgisi olmayabilir de.

Ama dikkate alıp değerlendirmekten zarar gelmez.

Abi Rusya Gürcistanı bombalamaya başlamadan bir hafta öncede PKK Ardahanda BTC boru hattında bomba patlatmıştı.Ne yani şimdi bu olayıdamı ilşiklendireceğiz.Bunlar tesadüf PKK nın saldırı düzenlemediği günmü var.

Sitelerde Paylaş

Anlıyorum, PKK'nın önderlerine konduramıyorsun CİA-Mossad'dan talimat almayı.

Ama belli ki CİA-Mossad Barzani-Talabani'nin omzuna binmiş, onlar da önderlerin kordonuna, önderler de adamlarının donuna..

Öyle ki Apo'yu bile takmıyorlar artık. "31 mayıs'tan sonra" demişti, bekleyemediler. Çünkü gemiler Gazze'ye yaklaşmıştı. :D

Bi TSK ve Kılıçdaroğlu masum hacım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...