Jump to content

ATEİSTFORUMUN SON FAŞİZAN EYLEMİ!

Recommended Posts

olayı anlamadım

konu ne?

doğan olayı anlayan yok zaten ,

kişisel hezeyanlara bağlı olarak yapılan ateizm sadece, Ateizm benimle düşünce platformunda karşılaşamayınca sürekli ırkçılık söylemiyle atıp Evangelist cevirilerle Ateistcilik oynayan bir Ateizmimizin önündeki en büyük engel beni susturma operasyonu. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bergüzar,

Benim seninle içtiğim bir bardak çay forumu neden ilgilendirsin? Senin aklından zorun mu var?

Ben sen miyim dışarıdaki ilişkilerimi foruma taşıyayım?

....

Uğraşma benimle. Benim üzerimden oynama. Özelimi de karıştırma. Sen burada sadece benimle değil, onlarca başka insanla da çay içmişsin. Üstelik onların evlerine de gitmişsin.

Hepsiyle can ciğer falan mısın? Hepsi de forumda seni koşulsuz onaylamak zorunda mı?

Bu ne hastalıklı bir anlayış? Üstelik ben her defa senin yanında olmuş, ateistleri karşıma almışım.

Kadınsın diye..

Ama sen tuhaf oyunlarına, kişisel ilişkilerine falan beni bulaştırmaya kalkarsan, ben de bir yerde "dur" derim.

Bu da en doğal hakkım.

Benimle uğraşma.

Hakkımda açtığın şu haksız ve yersiz başlıktan dönemiyorsun bile. Her şey gün gibi ortadayken.

Benim üzerimden oynama, daha fazla istismar etme. Derdin kimlerleyse git onlarla çöz.

Senin kaç yüzün olduğunu göstermek için şu bold yaptığım yer yeterde artar bile.

Benim burada kiminle çay içtiğimi ve kimin evine gittiğimi bir sen biliyorsun. Nerde onlarca kişi? Bel altı bu olsa gerek. Tabi biz çarıklılar elit olmadığımız için elitist belaltı vuruş bilmiyoruz. Sayende öğrenmiş olduk, sağol.

Sana birşey diyeyimmi?

Ben yaşadığım ve yaptığım hiçbirşeyden pişmanlık duymadım, duymamda. Onları asla ve asla saklama gereğide duymam. Çünkü bütün eylemlerim bana aittir ve beni oluşturur. Ben onlara sıkı sıkıya bağlıyımdır. Ama iyi ama kötü. Asla kendimi reddetmem.

Ama ya sen, ya sen...

Fahişelik haktır diye senin kızın bu hakkını kullanmak istese deyince döktün gerçek yüzünü.

En son kızıma dokunanı yakarım dedin.

Bir anne olarak sana bunu söylememen gerektiğini söyledim ve arkadaşca söyledim bunu. Ama sen dinlemedin. Benim kızımın sağlam bir annesi var diyerek fahişeliği bir şekilde seçmiş yada seçmek zorunda olanların annelerinin hepsini çürüğe çıkardın. Bak gördün mü seviyen nerelerde senin?

Ve bu forumda seni ben deşifre ettim. Herkesten çok bu forumda seni seven ben!!!

Yeter artık... Kendine yapıldığında kötü olduğunu kabul ettiğin bir eylem için başkaları adına hak demekten vazgeç ve insan olduğunu koy ortaya. Bu kadar!!!

Bu forumda sevdiğim ve değer verdiğim kim olursa olsun onunla dostluk kurarım, arkadaş olurum vs vs. Bunları özel bilgi saymam. Ama bazı şeyler vardır özel insanlara anlatılır. Paylaşma adına. Bunlar buraya ulu orta yazılmaz, tıpkı yukarıda yaptığın gibi. Sen beni salak mı sandın be kadın!!!

Ben diyeceğimi dedim, gerisi sana kalmış.

Selametle...

Sitelerde Paylaş

Dünden beri üyeliği sonlandırılan kullanıcılar başlığına Akhenaton'un niye banlandığı, bunun niye ilan edilmediğine dair vicdanlı forum üyeleri tarafından yazılar yazıldı.

O yazılar yazılırken online görülen mod IfeelGood idi, şimdide yine online görülen kendisi.

İma :

İFeelgood Akhenaton' u attı iması.

Akhenaton'u kimin uzaklaştırdığını bilmiyorum.

İFeelgood tarafından imaya yanıt verilmiş.

Burada bir üyenin üyeliği sonlandırılıyor. Neden yaptıkları ve bu işin kim tarafından yapıldığı belirtilmiyor. Üyenin ricası üzerine bunu foruma sorduk. Susuldu.

İmaya devam edilmiş.

Arkadaşlar..

Forumu siz değil, biz idare ediyoruz.

Atılanları ben attım.

Bu kadarını bilmeniz yeter. Daha başka ne bilmek istiyrosunuz?

Hacı abim tarafından son nokta konulmuş.

Berguzar yanlış kişiyi suçlamış, haksızlık yapmış, her şer ortaya çıktı.

Akhenaton' u atan ortada, berguzar.

Daha neyi tartışıyor, uzatıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Ayejj kaçamak cevaplar yazma , soruma cevap ver. Benim bugüne kadar nerden kaçtığı gördün sen.

Üye olduğum bir forumda daha tek ileti dahi yazmadan cigi üyeliğimi banlayıp TD forumda Kürt Varsa Sorun vardır başlığı açtığüım için banladım yazıp altına bunla ilgili alın buda bord kayıtları astımı asmadımı. ?

Forumda tek satır yazım dahi yoktu

Bak TD forumdakiler ve olayın bire bir şahitleri daha ölmedi.

Hadi gelsin yazsın bakalım, şimdi kaçtı yanlız , yönetim bu başlığı silene kadarda foruma gelmez.

Kardeşim sen anlamıyor musun?

Bizi ilgilendirmiyor başka yerlerde olup bitenler. Yukarıda da yazdık, okumadın mı?

Burada gelip önüne gelene "yahudisin, siyonistsin, ermenisin, kürtsün," demekten başka yaptığın bir şey yok. Girdiğin başlığı resmen gaspediyorsun ve tartışmaları içinden çıkılmaz bir hale sokuyorsun. İnsanları geriyor, sinirlendiriyorsun. Diğer taraftan da doğru düsüt yanıtlar ve açıklamalar yapmak yerine o hezeyan dolu suçlamalara devam ediyorsun.

Irkçısın. Bu zaten tescilli. Türk olmayan milletler hakkında nefret kusuyor, "yok edilmeliler" diyecek kadar şuurunu yitiriyorsun.

Bin kere atıldın, her defa sana yeni bir şans verildi. Döndün, kimse ses çıkarmadı ama sen bir süre sonra kaldığın yerden devam ettin. Yine atıldın.

Şimdi seni savunan üç beş kişiye aldanıp da istediğini yapabileceğini zannetme. Burada kurallar belli. El birliğiyle onları değiştirebileceğinizi, yönetimi manipüle edebileceğinizi düşünüyorsanız aldanıyorsunuz.

Birileriyle başka türlü, başka yerlerden kalma hesabın var ise, onları dışarıda gör. Tabii seni ciddiye alır da yanıt verirler mi bilmem..

Burası senin çöplüğün, savaş alanın değil.

Sabah da başka procokatif bir nickle gelmiş, kotayı usulsüzce aşmış, kafeyi abuk sabuk hezeyanlarınla doldurmuşsun. O üyeliği sonlandırdım ve şimdi de bunula gelmişsin.

Kurallara uymamakta ısrarcı olur ırkçılık yaparsan, hezeyanlarınla insanları taciz edersen, bizi hiç ilgilendirmeyen başka forumlarda olan bitenin hesabını sormak adına birilerine saldırısan yine atılacaksın.

Bu sana yapılan son UYARI'dır.

Sitelerde Paylaş

Ama Cigi nin bu konuda açıklaması var...

Yazacaktır merak etme..

Sevgili Thamate,

Ateistforum sitesi diger sitelerde yasanmis olaylarin tartismalarinin hesaplasmalarinin yapilacagi bir yer degildir diye düsünüyorum.

Dolayisi ile kisa ve öz bir sekilde gerekli yaniti arkadasa verdim ve yazimin silinmesini istedim.

Bu tip agiz dalaslarinin forum tartismalarina bir getirisinin olmadigini kaliteyi düsürdügünü savunan birisiyim. Ayrica etik bulmadigim icin yanit yazmam. Fakat isterse sana kanitlarini yollarim.

O düsüncede olan kisiler ile bu tarz yazisma gereksiz zaman kaybidir.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Senin kaç yüzün olduğunu göstermek için şu bold yaptığım yer yeterde artar bile.

Benim burada kiminle çay içtiğimi ve kimin evine gittiğimi bir sen biliyorsun. Nerde onlarca kişi? Bel altı bu olsa gerek. Tabi biz çarıklılar elit olmadığımız için elitist belaltı vuruş bilmiyoruz. Sayende öğrenmiş olduk, sağol.

Sana birşey diyeyimmi?

Ben yaşadığım ve yaptığım hiçbirşeyden pişmanlık duymadım, duymamda. Onları asla ve asla saklama gereğide duymam. Çünkü bütün eylemlerim bana aittir ve beni oluşturur. Ben onlara sıkı sıkıya bağlıyımdır. Ama iyi ama kötü. Asla kendimi reddetmem.

Ama ya sen, ya sen...

Fahişelik haktır diye senin kızın bu hakkını kullanmak istese deyince döktün gerçek yüzünü.

En son kızıma dokunanı yakarım dedin.

Bir anne olarak sana bunu söylememen gerektiğini söyledim ve arkadaşca söyledim bunu. Ama sen dinlemedin. Benim kızımın sağlam bir annesi var diyerek fahişeliği bir şekilde seçmiş yada seçmek zorunda olanların annelerinin hepsini çürüğe çıkardın. Bak gördün mü seviyen nerelerde senin?

Ve bu forumda seni ben deşifre ettim. Herkesten çok bu forumda seni seven ben!!!

Yeter artık... Kendine yapıldığında kötü olduğunu kabul ettiğin bir eylem için başkaları adına hak demekten vazgeç ve insan olduğunu koy ortaya. Bu kadar!!!

Bu forumda sevdiğim ve değer verdiğim kim olursa olsun onunla dostluk kurarım, arkadaş olurum vs vs. Bunları özel bilgi saymam. Ama bazı şeyler vardır özel insanlara anlatılır. Paylaşma adına. Bunlar buraya ulu orta yazılmaz, tıpkı yukarıda yaptığın gibi. Sen beni salak mı sandın be kadın!!!

Ben diyeceğimi dedim, gerisi sana kalmış.

Selametle...

Bergüzar, gittikçe çirkinleşiyorsun. Hala kızımı alet ediyorsun. Hala beni fahişelik üzerinden yazdıklarım ve hatta yazmadıklarımla, kendi sapık hezeyanlarınla vurmaya kalkıyorsun. Sana ne benim düşüncelerimden? Her başlıkta düşüncelerimin hesabını mı vereceğim sana?

Nedir bu fahişelikle ilgili saplantınız?

Bu forumda defalarca sen yazmadın mı "bir sürü ateistle tanışırım, evlerine gider kalırım" diye? Kendin defalarca yazmadın mı bunu?

Hasta mısın sen? Şuurunu mu yitirdin?

Eğer devam edersen ve kızımı da özelimi de kullanmakta ısrarcı olursan uzaklaştırılacaksın.

Haddini bil Bergüzar. Haddini bil!

Sitelerde Paylaş

Bu forumda defalarca sen yazmadın mı "bir sürü ateistle tanışırım, evlerine gider kalırım" diye? Kendin defalarca yazmadın mı bunu?

Hasta mısın sen? Şuurunu mu yitirdin?

Eğer devam edersen ve kızımı da özelimi de kullanmakta ısrarcı olursan uzaklaştırılacaksın.

Haddini bil Bergüzar. Haddini bil!

Bir sürü ateistle tanışırım demişimdir ama evlerine gider kalırım demedim.

Ama onlarca ateistle çay içip evlerine gitmişliğim senin ağzından çıktı, benim değil. Ki böyle birşey yok. Senin bildiğinden başka. Anlıyor musun?!!!

Bunu ispatlamanı istiyorum, genele yazdığım yazılarla.

Bu yüzden beni tehdit etmekten vazgeç...

Ve bir daha yalan konuşma!!!

Sitelerde Paylaş

Bir sürü ateistle tanışırım demişimdir ama evlerine gider kalırım demedim.

Ama onlarca ateistle çay içip evlerine gitmişliğim senin ağzından çıktı, benim değil. Ki böyle birşey yok. Senin bildiğinden başka. Anlıyor musun?!!!

Bunu ispatlamanı istiyorum, genele yazdığım yazılarla.

Bu yüzden beni tehdit etmekten vazgeç...

Ve bir daha yalan konuşma!!!

İki senedir buradayım, iki senedir senin ateistlerle olan arakadaşlığını, evlerine kadar gidip kaldığını anlattığın yazıları okur dururum. Herkes de okuyordur. Benimle olan tanışıklığın da dahil.

Ben burada benim bildiğim "özel" hiçbir şeyi konuşmadım, konuşmam. İma dahi etmem. Bunu ne sana, ne de bir başkasına yapmam. Benim yazdıklarım forumda yazdıklarınızdan ibarettir.

Sen onları başka türlü yoruyorsan da senin sorunun.

Ben seni tehdit etmiyorum. Akıl almaz bir çirkinlikle kızımı alet ediyorsun hala. Buna göz yummayacağımı daha önce de söylemiştim.

Bu pis muhabbet yetti artık. Ya susarsınız, ya da susturulursunuz. Hiçbir şey bu kadar ucuz değil. İnsanların çoluğunu çocuğunu çirkince kullanmaya utanmıyorsunuz da.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Boethus'un birkaç gündür yazdıkları çok dikkatimi çekiyor.

Foruma alkış efekti istiyorum. Öyle bir şey yapılsınki bir tuşa basınca üyeler hangi başlıkta olursa olsun müthiş bir alkış sesi çıksın ve üyeler o başlığa yönlendirilsin.

Aslınta iletilerin sağ alt köşesin de kırmızı yeşil renkli + ve - bölümü var, kullanmayı ben de çok isterdim.

Ancak sistem çalışmıyor :)

Sitelerde Paylaş

Ifeellll Yahudi-Kürt nikli üye ben değilim. Lütfen üyelere doğru bilgilendirelim. ne zaman geldimde kendimi sakladım..

Yazınızı düzeltiniz ve benden özür dileyiniz.

OK. Beyanını doğru kabul ediyor, özür diliyorum.

Yine de inceleyeceğim.

Sitelerde Paylaş

İki senedir buradayım, iki senedir senin ateistlerle olan arakadaşlığını, evlerine kadar gidip kaldığını anlattığın yazıları okur dururum. Herkes de okuyordur. Benimle olan tanışıklığın da dahil.

Ben burada benim bildiğim "özel" hiçbir şeyi konuşmadım, konuşmam. İma dahi etmem. Bunu ne sana, ne de bir başkasına yapmam. Benim yazdıklarım forumda yazdıklarınızdan ibarettir.

Sen onları başka türlü yoruyorsan da senin sorunun.

Ben seni tehdit etmiyorum. Akıl almaz bir çirkinlikle kızımı alet ediyorsun hala. Buna göz yummayacağımı daha önce de söylemiştim.

Bu pis muhabbet yetti artık. Ya susarsınız, ya da susturulursunuz. Hiçbir şey bu kadar ucuz değil. İnsanların çoluğunu çocuğunu çirkince kullanmaya utanmıyorsunuz da.

Peki ben yanlış anlamış olayım. Onlarca lafını da ben demiş olayım. Büyüklük bende kalsın.

Ama bir daha sokakta hiç tanımadığın insanların evlatları hakkında bu tür şeyler yaparsan sende karşında beni bulacaksın.

O insanlar buralara üye değil, buraları okumuyor, sen onları tanımıyorsun diye onları yalnız zannetme.

Sen kabul etsende etmesende benim toplumsal sorumluluk anlayışım bu yönde.

Sadece yazdıklarına biraz daha dikkat edeceksin, biraz daha özen göstereceksin o kadar.

Ki islam sapık bir din, inanırlarıda sapık ibarelerine hiç dokunmuyorum bile. :) Anlıyor musun?!!!

Ve insanlarla tanışma konusunda bir ayırım yapmam, ateist değil diye. Olayı başka boyuta çekmek istediğini görmediğimi sanma. Hala beni salak yerine koyuyorsun ama olsun. O kadar hukukumuz var. Senden gelen başım üstüne!!!

Görüyorsunki çok şey istemiyorum...

Sitelerde Paylaş
Ama bir daha sokakta hiç tanımadığın insanların evlatları hakkında bu tür şeyler yaparsan sende karşında beni bulacaksın.

O insanlar buralara üye değil, buraları okumuyor, sen onları tanımıyorsun diye onları yalnız zannetme.

Sen kabul etsende etmesende benim toplumsal sorumluluk anlayışım bu yönde.

Sadece yazdıklarına biraz daha dikkat edeceksin, biraz daha özen göstereceksin o kadar.

Olur, başüstüne. Bundan sonra iyi bildiğim bir konu bile olsa sana sormadan yazmayacağım.

Önce senin onayını alırım, sen kendi İslami ahlaki doğrularınla onları bir değerlendirirsin, sonra da uygun bulursan ben asarım.

Bunu niye daha önce düşünmedik ki biz?

Meşguliyetle tedavi! Süper!

Sitelerde Paylaş

Akhenaton 'u hangi yazsından banladığını burda deşifre et. Deşifre edemiyorsan çırpınma.

Sana hesap mı vereceğiz burada..

Ben Votkalimon'u attım. Sululuk yaptığı ve senin gibi boktan iletiler astığı için.

Bu minval üzere devam edersen, seni de şutlayacağım, senin gibi davranan suluları da.

Burası fikir alışverişi yapılan bir forum.

Başkalarına laf atmaya hakkınız yok.

Sizi ve burada yazan herkesi ciddi olmaya davet ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Başlık zıvanadan çıkmış, hiç gereksiz mevzular konuşulmuş.

Başlık yazısı aynı nedenden (ırkçılık) dolayı defalarca atılmış ve buna rağmen yazmasına izin verilen kişiye arka çıkma amacıyla açılmış, son derece gereksiz bir başlık. Malum kişi yine atılır, yine gelir... Hal böyleyken sizi bu konuda üzen, kafanıza takılan nedir?

Forumda yeni bir sıkı yönetim uygulanmak istenmiyor, umut edelim ki uygulanmasını gerektiren bir durum da oluşmaz.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...