Jump to content

ATEİSTFORUMUN SON FAŞİZAN EYLEMİ!

Recommended Posts

Himmmm...

Yazi degil...farkli nikler fakat ayni ip leri kullanan kisinin kaniti idi canim.

Olayi saptirma.

Su anda dahi Pante'nin ismini anarak ve sahit göstererek yalan yazmaktasin cünkü orada Pante'ye hakaret ediyor belden asagi vuruyordun.

Not:Konu ile ilgisi olmadigi icin özür dilerim...silebilirsiniz.

Pante ,Ajejj, Pray karşılıklı başlıkta buluşalımmı.

Sen gerçekten ahlak yoksunu bir insansın.

Turan dursunda gidelim istersen başlık açarak forum yöneticilerine ve yazmış olduğun yazıları deşifre edlim.

Yazık sana

hemde çok yazık.

İşte senin ateist ahlakın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Başka forumlarda geçmişte ne olup bittiği bizi ilgilendirmiyor. Onların tartışılacağı yer Ateistforum değil.

Adı geçen forumdan gelerek burada yazmakta olan üyelerimize saldıran ve sürekli oradaki tartışmaları buraya taşımakta ısrar edenler oldu ve üyeliklerini sonlandırmak zorunda kaldık.

Yine aynı şey olmasın. Yeter artık dedikodu..

Sitelerde Paylaş

Başka forumlarda geçmişte ne olup bittiği bizi ilgilendirmiyor. Onların tartışılacağı yer Ateistforum değil.

Adı geçen forumdan gelerek burada yazmakta olan üyelerimize saldıran ve sürekli oradaki tartışmaları buraya taşımakta ısrar edenler oldu ve üyeliklerini sonlandırmak zorunda kaldık.

Yine aynı şey olmasın. Yeter artık dedikodu..

Hakkımda ahlak naraları atan şahsiyetin ahlakını belirttim sadece. Başlıkla hiç bir ilgisi ve bilgisi olmadan ahlak naraları atanlar bilinki en ahlak yoksunu kişilerdir.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Bergüzar Abla -izninizle abla demek isterim-. Amacım kimsenin yanında durmak, arka çıkmak felan değil ama sizin açtığınız bir başlık üzerinde durduğum, dikkat eçekmek istediğim konuyla birebir örtüşüyor;

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=38203

Ah bunu yeni gördüm.

Bana istediğini diyebilirsin. Hatta eşek bile diyebilirsin yeterki samimi ve içten olsun.

Evet o başlık çok güzel özetliyordu herşeyi.

Zaten yeri tavanarası idi o yüzden.

Gerekende yapıldı. :)

Selamlar canım.

Sitelerde Paylaş

israil başlığında ben yazdım sana

ona buna bok atma diye...

bergüzar da arkasından yazmış..akhe atıldı cevap veremez diye

ben de bilmiyordum,zaten farkmaz yeni nick alır gelir cevap verir dedim...

akşam da zaten öm atmışsın cevap verdim gerisi gelmedi..

senin dandik ırkçılığınla işim olmaz...

gene diyorum efendiliğini muhafaza et...

yaşının adamı ol...

beğenmediğin,hoşuna gitmeyen iletilerin yazarlarına hayali etiketler yapıştırma..

Sitelerde Paylaş

beğenmediğin,hoşuna gitmeyen iletilerin yazarlarına hayali etiketler yapıştırma..

karşımdaki bilgi yoksunu hezeyanlarının bu başlıkla ilgisi yok, ilgili yerlerde bilgi ile karşıma çık. Senin ucuz yazılarınla uğramamam.

Akhenaton sadece bilgi ile ilgilidir.

Eğer yoksa karşıma çıkma, yada git kum havuzunda yaz. İmzasına islam karşıtı bir şey yazım adammı oldun.Seni görende islam kültürü falan biliyor sanacak.

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Akhenaton sanal kavgalar yapmayı seviyorusun.

Her forumda başına gelen herşeyin sebebi bu.

Bu davranışın aslında çok bencilce bir hareket olduğunu görmelisin.

forumları domine etmeye çalışıyorsun ki boşa uğraşıyorsun bunu sana yaptırmazlar

Sitelerde Paylaş

Akhenaton sanal kavgalar yapmayı seviyorusun.

Her forumda başına gelen herşeyin sebebi bu.

Bu davranışın aslında çok bencilce bir hareket olduğunu görmelisin.

forumları domine etmeye çalışıyorsun ki boşa uğraşıyorsun bunu sana yaptırmazlar

Ayejjj , cigi hakkımda uydurma bord kaydı yapıp Td foruma bu yüzden attım yazdımı yazmadımı. ?

hadi buna cevap yaz bakalım.

Benim forumlarda başıma bir şey geliyorsa oda dürüstlüğümdendir ve bundan asla ödün vermem, hiç yönetime yalakalık yapmam.Ölürüm dürüstlükten dönmem.

Hadi sen cevap yaz bakalım soruma.

Sitelerde Paylaş

aslan parçası

senin bilgi dağarcığın ona buna sabetaycı,yahudi dönmesi,israil ajanı,hıristiyan demekten öteye mi gidiyor ??

boş teneke...

Senin ne bilgin ne seviyen yeter bana. Bunu sende bende gayet iiyi biliyoruz, hiç kendi kendine triplere girme. Üç yazı okyup dünyanın her sırırını çözmüş çok ateist gördük biz.

Sıkışıncada banlama, hakaret.

Sabetay konusunuda biliyorsan Endülüs tarihinden başlayalım. Varmı hiç bilgin, Sıfır bilgi bol laf.

Sitelerde Paylaş

Ayejjj , cigi hakkımda uydurma bord kaydı yapıp Td foruma bu yüzden attım yazdımı yazmadımı. ?

hadi buna cevap yaz bakalım.

Benim forumlarda başıma bir şey geliyorsa oda dürüstlüğümdendir ve bundan asla ödün vermem, hiç yönetime yalakalık yapmam.Ölürüm dürüstlükten dönmem.

Hadi sen cevap yaz bakalım soruma.

Eet yazdı.

ama kendisinin açıklaması var .

Yazsın açıklamasınıda bütün millet görsün ozaman.

sende buna var mısın?

tarihinde Thamate tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eet yazdı.

ama kendisin açıklaması var .

Yazsın açıklamasınıda bütün millet görsün ozaman.

sende buna var mısın?

Ayejj kaçamak cevaplar yazma , soruma cevap ver. Benim bugüne kadar nerden kaçtığı gördün sen.

Üye olduğum bir forumda daha tek ileti dahi yazmadan cigi üyeliğimi banlayıp TD forumda Kürt Varsa Sorun vardır başlığı açtığüım için banladım yazıp altına bunla ilgili alın buda bord kayıtları astımı asmadımı. ?

Forumda tek satır yazım dahi yoktu

Bak TD forumdakiler ve olayın bire bir şahitleri daha ölmedi.

Hadi gelsin yazsın bakalım, şimdi kaçtı yanlız , yönetim bu başlığı silene kadarda foruma gelmez.

Sitelerde Paylaş

Ayejj kaçamak cevaplar yazma , soruma cevap ver. Benim bugüne kadar nerden kaçtığı gördün sen.

Üye olduğum bir forumda daha tek ileti dahi yazmadan cigi üyeliğimi banlayıp TD forumda Kürt Varsa Sorun vardır başlığı açtığüım için banladım yazıp altına bunla ilgili alın buda bord kayıtları astımı asmadımı. ?

Forumda tek satır yazım dahi yoktu

Bak TD forumdakiler ve olayın bire bir şahitleri daha ölmedi.

Hadi gelsin yazsın bakalım, şimdi kaçtı yanlız , yönetim bu başlığı silene kadarda foruma gelmez.

Yazdı dedim ya ne kaçamak cevabı verecekmişim.

Ama Cigi nin bu konuda açıklaması var...

Yazacaktır merak etme..

Sitelerde Paylaş

Ifeelllll

Sicilin o kadar kabarık ki , yazmaya başlasam serves kapasiteniz dolar ; Şimdi bir kaçını yazalım cevap ver diğerine geçeyim.

1- Aptal yazdığım için attın , sonrada arkamdan ırkçılıktan atıldı yazdın.

İsrail başlığında Aptal Türkler yazıldı , kaç defa alıntıladım her defasında görmeze geldin.

Şimdi hangi Aptal ırkçılık kapsamında, bunu belirtirsen başka üyeler aptal yazıp ırkçılıktan atılmak zorunda kalmaz.

Aptal olan Türklerse normal, Türkler yazıyorsa ırkçılıkmı.

Bu ilk soru.

Daha çok var çokkkkkk.

Sitelerde Paylaş

Yazdı dedim ya ne kaçamak cevabı verecekmişim.

Ama Cigi nin bu konuda açıklaması var...

Yazacaktır merak etme..

Tek satır iletimin olmadığı bir platformda ne açıklaması olabilir. ? Yazmadığım yazıyı o yazxdı demek nasıl bir ahlak yapısıdır. Valla ben bu Ateistlerden çok korkmaya başladım.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...