Jump to content

O GEMİDE ASLINDA KİMLER VARDI ?

Recommended Posts

Iste böyleee, Gercekten yardim etmegi seviysen,apartmanlarda duran terörist filistinlilere degül Tavuk kümesi gibi yerlerde duran ac susuz ciplah kendi halkimiza yardim etsenize.

bu adam bu gemilerin amacını bile anlayamamış.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O silah bizede doğrultulacak sayelerinde.Biz arapların kıçını yalamasaydık kimse bize silah doğrultmazdı,dünyanın saygın devletlerinden olurduk.İlk Cumhuriyet yılları gibi.Türkiye olur olmadık zamanda olur olmadık işlere burnunu sokuyor,ulan sanane israil-arap savaşından !

Hayır oda değil şimdi biz gaza gelip İsrail'e savaş açtık ve haritadan sildik diyelim :) (hayal kuruyoruz)

TSK o kadar can ve mal kaybı verip kazandıktan sonra oradan hemen çıkmaya yanaşacak mı? Kıbrısta olduğu gibi çöreklenmek istemeyecek mi?

Peki bu durumda Filistin halkı Kıbrıslılar kadar mülayim olur mu? Yoksa beline bomba bağladığı çocukları Tük birliklerinin arasında patlatır mı? Okullardan falan füze fırlatmaz mı(Zaten tarihten kaynaklanan bir husumetleride var)

Biz ülke olarak bütün kendi sorunlarımızı çözdük mü de gidip elalemi kurtarıyoruz?

Nedir bu saçmalık

Sitelerde Paylaş

Biz ülke olarak bütün kendi sorunlarımızı çözdük mü de gidip elalemi kurtarıyoruz?

Araplar için kaldırdığımız kıçın 3'te 1'ini kendi insanımız için kaldırsak şuan bunları konuşmazdık.Araplara pikachular gidiyorda biz yine 3'ün 1'ini alıyoruz,vatandaş aç yahu aç.ulan suudilerin bile umrunda değil,adam jakuzide şuan ense yapıyordur,komedi resmen ya.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de bunu arzu eden çok vatandaşımız var

Bu halktan adam olmaz,bu halk İsrail'i hiç sevmedi,gazzeye girmeden öncede sevmedi,Malum islamlaşma başladıktan sonra biz bütün dinimiz dışı ülkelere nefret besledik,Hatta İsrail'de düzenleniyor diye Eurovision'dan çekilmiştik bir keresinde.Çünkü İsrail'in araplarla olan derdi bizim milleti hep gerdi.Bu millet kendinden başka herkesi düşündü,bir kendini düşünmedi.

Sitelerde Paylaş

Bu halktan adam olmaz,bu halk İsrail'i hiç sevmedi,gazzeye girmeden öncede sevmedi,Malum islamlaşma başladıktan sonra biz bütün dinimiz dışı ülkelere nefret besledik,Hatta İsrail'de düzenleniyor diye Eurovision'dan çekilmiştik bir keresinde.Çünkü İsrail'in araplarla olan derdi bizim milleti hep gerdi.Bu millet kendinden başka herkesi düşündü,bir kendini düşünmedi.

israilliler bizi hep sevdi değil mi?

israilliler tüm dünyayı seviyor ama dünya israillileri sevmiyor.

vah zavallılar vah

bi de kalkmış o sığ beyniyle halkı yargılıyor

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ADama sorarlar !

Peki sen Devlet olarak niye yillarca MAHMUR kampina Kizil hactan Ve AB 'deki sivil toplum kuruluslarindan yardim gitmesin diye diplomosi yapiyordun ??

yardim eden ulkeleri tehdit ediyordun ???

mahmur pkk nin kampi diyordun..

Turkiye ,iran ve diger arap ulkeleri gibi iki yuzludur.. Farki'da Yoktur ..

Israilin'de Gazzeye ,Hamasin guclenip ,moral bulmamasi icin yaptigi bu mudahaleyi t.c nin sesini cikarmamasi gerekiyordu !

Ama cikardi..

Simdi bu BAHAR ,ulkenin Dogu tarafi GAZZE'den beter olursa sasmiyacaksiniz!!

Bu neden ile israil ve pkk nin uyum icin'de olmasi pek normaldir..kendi politikalarina gore..

Degilmi ??

Sitelerde Paylaş

Yahudiler Türkleri severdi,eskiden.Verdiğim linke gir bak.

Yahudiler kadirşinas insanlardır, kalleşlik nedir bilmezler, apılan iyilikleri unutmazlar. Dini nefretler insanların gözünü kör etmiş durumda, birde aşırı güçlü bir ülke ve cemaat olmalarından kaynaklı bir çekememezlik var tabi

Sitelerde Paylaş

Terörist çapulcuları asıyor diye adamlar şimdide sefil, yobazmı oldu. İran tarih sahnesinin ender kültürlerinden biridir.

irandakilerdemi TERORIST ??? oldu ...

:lol:

Iran islam Molla kiraligi Kurtum diyeni ,Musluman degilim diyeni-asacak,kesecek,bicecek !! Buna ADALET diyeceksin..

Ve insan sifatina buruneceksin..

Bu Kraliga karsi cikip ,ADALET arayani'da TERORIST diyeceksin...

Git! Cocuk basimdan ...

Sitelerde Paylaş

ADama sorarlar !

Peki sen Devlet olarak niye yillarca MAHMUR kampina Kizil hactan Ve AB 'deki sivil toplum kuruluslarindan yardim gitmesin diye diplomosi yapiyordun ??

yardim eden ulkeleri tehdit ediyordun ???

mahmur pkk nin kampi diyordun..

Turkiye ,iran ve diger arap ulkeleri gibi iki yuzludur.. Farki'da Yoktur ..

Israilin'de Gazzeye ,Hamasin guclenip ,moral bulmamasi icin yaptigi bu mudahaleyi t.c nin sesini cikarmamasi gerekiyordu !

Ama cikardi..

Simdi bu BAHAR ,ulkenin Dogu tarafi GAZZE'den beter olursa sasmiyacaksiniz!!

Bu neden ile israil ve pkk nin uyum icin'de olmasi pek normaldir..kendi politikalarina gore..

Degilmi ??

Terörist çapulcuların silah tüccarları için çalışması başka ülkesi işgal altında olanlara yardım etmek yine bir başka.

Olayları beyninizle anlayın.

Bu ülke izin versin o doğunun anasını beller bu millet sen kafanı yorma böyle şeylere .

Sitelerde Paylaş

Yahudiler Türkleri severdi,eskiden.Verdiğim linke gir bak.

Türkiyede de yahudileri seven insanlar var arkadaşım.

ben ne diyorum sen ne diyorsun

ben diyorum maydanozlu domatesli salata sen diyorsun kerevizli havuç çorbası.

Sitelerde Paylaş

Iran islam Molla kiraligi Kurtum diyeni ,Musluman degilim diyeni-asacak,kesecek,bicecek !! Buna ADALET diyeceksin..

Ve insan sifatina buruneceksin..

Bu Kraliga karsi cikip ,ADALET arayani'da TERORIST diyeceksin...

Git! Cocuk basimdan ...

Millet müslüöan değilim dediği içinmi asılıyor, özgür gündemdeki çapulcu resimlerini bastırma bana. Bir dolu şebek resimleri mevcut, isteyen girere bakar.

Sitelerde Paylaş

O silah bizede doğrultulacak sayelerinde.Biz arapların kıçını yalamasaydık kimse bize silah doğrultmazdı,dünyanın saygın devletlerinden olurduk.İlk Cumhuriyet yılları gibi.Türkiye olur olmadık zamanda olur olmadık işlere burnunu sokuyor,ulan sanane israil-arap savaşından ! Bizden başka hangi ülke bu kadar .ikledi bu durumu onlarada mı silah doğrultacak israil tüm dünyaya mı doğrultacak ? İsrailin derdi araplarla biz niye bulaşıyoruz ki Suudilerin sesi bile çıkmadı,onlar jakuzide yüzüyor,biz onların .okunu temizlemeye çalışıyoruz,oh ne ala dünya anasını satim,bi kerede arapların ezikliğine karşı kahramanlık yapmak yerine ülke insanını açlıktan kurtarsak şimdiye yaşam standartında tavan yapardık.

hadi len:) irlanda, yunanistan, almanya vs ülkelere de mi savaş açacak! yok artık lebron james:D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...