Jump to content

O GEMİDE ASLINDA KİMLER VARDI ?

Recommended Posts

Sağolasın baba. Aman dikkat et seni ateist ilan ederler beni de müslüman. Hele hele saldırı anında bir ara Allahu ekber diye bağırdığımı bilseler vay halime :)

Ama sende çaktırıyorsun :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En çok İsrailli askerlerin neye benzediğini merak ediyorum, çok mu iğrenç yratıklar? Neye benziyorlar?

çok yakışıklı ve karizmatik çocuklarmış yahudi askerleri cadı.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vururken van münit dedikleri doğru mu?

Öyle bir olaya tanıklık etmediğim için yorum yapamam. Ama benim tanıklık etmemem böyle bir olayın olmadığı anlamına gelmez tabiki. Katliamın tamamlanıp geminin teslim alınmasının ardından, tavırları iddia edildiği gibi edğil. Helikopterle su ve soğuk hava işkencesi akabinde de içeriye aldıklarında sıcak hava işkencesi yaptılar. Gazsetelerde okudum aç bırakmışlar türünden. SBonuna kadar yalan. Cezaevine grildiğinde bizimkiler meyvelere ekmeklere yemeklere öyle bir saldırdılarki İsraillilerin mutfağına incir ağacı diktiler mübarek. Haksız gözaltı ve tutuklamayı yı protesto etmek önerdiğim açlık grevi eylemi (ilk başlarda bir çok kişi tarafından olumlu bulunulmuştu)cezaevine girişimizde masaların üzerindeki yiyecekler sayesinde unutuldu rafa kaldırıldı. :)

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Bir ara milli görüş forumlara da göz atmalı, onlardan da giden olmuştur mutlaka, acaba nasıl aktaracaklar olayları...

Senin en tarafsız gözlemcilerden biri olduğundan da eminim...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hallac ...

eğer hiç bir karşılık verilmeseydi acaba hiç kimse ölmeden bu iş atlatılabilir miydi...

yani sanki onlar tarafından da bu iş biraz kontrolden çıkmış ilk başlarda gibi bir düşüncem var...

Abicim bunu sorgulamadan önce İsrail askerlerinin nden sabaha karşı 04.00'ü terncih ettiğini sorgulamamız gerekir. 2 saat bekleselerdi gün ışığında gelselerdi sonuç böyle olurmuydu. Filmin koptuğu an, karanlıkta gelip 3 askerlerinin ekarte edilmesi oldu. Gün ışığında gelselerdi böyle bir durum olmazdı.

Bunun yanında saldırıdan önce 22.30 civarında gerçekleştirilen taciz olmasaydı kitle savaş pozisyonunda değil mışıl mışıl uyuyor olacaktı.

Karşılık verilmeseydi sorusuna gelince. Burada kanunsuz olan insanların gemilerinin işgal edilmemesi için direnmeleri değil, hukuksuz olarak genişlettikleri karasularının millerce ötesinde luslrarası karasularda gerçekleştirilen kanundışı operasyondur. Sizi kastetmiyorum ama olayı yorumlayış biçimimiz bile yanlış. Kanunsuz bir operasyondan önce insanların en doğal direnme hakkında arıyoruz suçluyu..

Saygğılarımla

Sitelerde Paylaş

Abicim bunu sorgulamadan önce İsrail askerlerinin nden sabaha karşı 04.00'ü terncih ettiğini sorgulamamız gerekir. 2 saat bekleselerdi gün ışığında gelselerdi sonuç böyle olurmuydu. Filmin koptuğu an, karanlıkta gelip 3 askerlerinin ekarte edilmesi oldu. Gün ışığında gelselerdi böyle bir durum olmazdı.

Bunun yanında saldırıdan önce 22.30 civarında gerçekleştirilen taciz olmasaydı kitle savaş pozisyonunda değil mışıl mışıl uyuyor olacaktı.

Karşılık verilmeseydi sorusuna gelince. Burada kanunsuz olan insanların gemilerinin işgal edilmemesi için direnmeleri değil, hukuksuz olarak genişlettikleri karasularının millerce ötesinde luslrarası karasularda gerçekleştirilen kanundışı operasyondur. Sizi kastetmiyorum ama olayı yorumlayış biçimimiz bile yanlış. Kanunsuz bir operasyondan önce insanların en doğal direnme hakkında arıyoruz suçluyu..

Saygğılarımla

traşı keste depoda neler vardı onları anlat hele sen

gemi anti-semitist yahudi düşmanıyla dolu,o gemiye değil israil askeri yahudi çocuk binse onuda keserlerdi,Yahudi düşmanlığı kanına işlemiş aşırı sağcı insanların doluştuğu gemide elbet böyle olaylar çıkar,neler olduğunu tahmin etmek zor değil,senin yalanlarına kanmamakta zor değil,Diğer gemilerde olay çıkmadı,çünkü diğer gemilerin sadece yardım amacı vardı,bu gemi savaşa gidiyordu !

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir ara milli görüş forumlara da göz atmalı, onlardan da giden olmuştur mutlaka, acaba nasıl aktaracaklar olayları...

Senin en tarafsız gözlemcilerden biri olduğundan da eminim...

Onlara bakmaya bile gerek yok ki ablası. Normal basında yazılanları okuyorum, ben farklı bir gemide mi gözaltına alındım diye soruyorum kendime. Bu olayda tarafım. Ama taraf olmam, yaşanılmamış bir şeyi yaşanmış gibi göstermeme gerekçe dahi olamaz. Çırılçıplak soyunduranlar var. Belki biri ikisi doğrudur ama sanki herkes böyle bir uygulamaya tabi tutulmuş gibi. Evet beni de soydular ama soydukları tek şey ayakkabılarımdı.
Sitelerde Paylaş

hallaç, israil ordusuna karşı direnmek ne kadar mantıklı sence? Belki vatandaşlarımız böylesi bir şehitlik mertebesi fırsatını kaçırmak istemediklerinden o kadar akıl dışı ve agresif davranmışlardır

Sitelerde Paylaş

Saygğılarımla

katılıyorum.

forumdakilerin olayı yorumlayış biçimi beni adeta çıldırttı.

sanırsın israilin kucağından bağlanıyorlar internete.

Sitelerde Paylaş

Hallac, ölenleri tanıyor muydun? Orada yaşanan karmaşayı hayal bile edemiyorum...

Destek al, gerekmez deme, mutlaka al...

Ölenlerden ikisini birebir tanıyordum. Özellikle Cevdet denen arkadaşın yeri ayrıydı. Tüm günümüz birlikte geçiyordu. Basın odasının iletişim sorumlusuydu, karşxılaştığımız her sorunla tek tek ilgilenip bize yardımcı oluyordu. Ve öldürüldüğünde üzerindeki tek silah fotoğraf makinasıydı...
Sitelerde Paylaş

Hallac, ölenleri tanıyor muydun? Orada yaşanan karmaşayı hayal bile edemiyorum...

Destek al, gerekmez deme, mutlaka al...

Haberlerde Furkan adında bir gencin orda öldüğünü gördüm :( hala etkisindeyim çocuk 19 yaşında amerikan vatandaşı bir türk.Tanımak gerekmiyor ki gencecik evlat gitmiş insan nasıl dayanır buna bir an annesini düşündüm aklım gitti sanki :(

Sitelerde Paylaş

hallaç, israil ordusuna karşı direnmek ne kadar mantıklı sence? Belki vatandaşlarımız böylesi bir şehitlik mertebesi fırsatını kaçırmak istemediklerinden o kadar akıl dışı ve agresif davranmışlardır

aynen öyle oldu bundan hiç şüphem yok,hallaçın 1. ağız olması hiç problem değil akla mantığa güveneceksin o gemi aşırı muhafazakarlarla dolu

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...