Jump to content

O GEMİDE ASLINDA KİMLER VARDI ?

Recommended Posts

Haberlerde Furkan adında bir gencin orda öldüğünü gördüm :( hala etkisindeyim çocuk 19 yaşında amerikan vatandaşı bir türk.Tanımak gerekmiyor ki gencecik evlat gitmiş insan nasıl dayanır buna bir an annesini düşündüm aklım gitti sanki :(

Allahım müthiş alemlerde keyif çatan biri için neden üzülüyorsun anlamıyorum, ne biçim inanç bu sizinki

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hallaç, israil ordusuna karşı direnmek ne kadar mantıklı sence? Belki vatandaşlarımız böylesi bir şehitlik mertebesi fırsatını kaçırmak istemediklerinden o kadar akıl dışı ve agresif davranmışlardır

hala aynı kafa.

israil askerlerinin yaptığı densizliği görmek yerine vatandaşlarımızın o anki psikolojilerini analize kalkışıyor.

bunun adı ne şimdi?

Sitelerde Paylaş

hala aynı kafa.

israil askerlerinin yaptığı densizliği görmek yerine vatandaşlarımızın o anki psikolojilerini analize kalkışıyor.

bunun adı ne şimdi?

Doğru söyleyini de dokuz köyden kovuyorsunuz yani. Bu devirde şehit olmak kolaymı key, hemde İsrailli bir asker tarafından şehit edilmek nasıl bir mertebe. Bir çok müslümanın hayallerini süsler bu akıbet

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allahım müthiş alemlerde keyif çatan biri için neden üzülüyorsun anlamıyorum, ne biçim inanç bu sizinki

İnanç senin sünger beyninde öyle tecelli etmişse bunda benim suçum günahım yok jadı.

Sitelerde Paylaş

hallaç, israil ordusuna karşı direnmek ne kadar mantıklı sence? Belki vatandaşlarımız böylesi bir şehitlik mertebesi fırsatını kaçırmak istemediklerinden o kadar akıl dışı ve agresif davranmışlardır

Anadolu paylaşıldığında da, bağımsızlık şiarıylma bir araya gelenlerde de mantık varmı diye düşünüldü. Vietnam halkı, dünyanın jandarması ABD'ya kafa tuttuğunda, böyle bir gücün yenilmezliği tartışılmıştı... Mantık teslimeyette ise bazen mantıksızca hareket etmek lazım. İlk saldırı başladığında, İHH'den bir yetkiliye, "Bu savaş şu anda kazanılmıştır" dedim... İsrail Gazzede filistin topraklarında yüzlerce kişiyi öldürdüğünde bu kadar tepki toplamadı.

Gazze diye bakarken insanların aklına sadece Hamas geliyor. Hamas dışında bir dünya var orada. Çocukların, kadınların da bulunduğu.. insanların yaşadığı bir dünya... Bu dünyaya gözümüzü kapatmamamız lazım... Mantık diye tutturdukça, ölen her çocuğun vücu-dundaki kurşundan bizde sorumluyuz demektir.

Sitelerde Paylaş

İnanç senin sünger beyninde öyle tecelli etmişse bunda benim suçum günahım yok jadı.

Sen şehitlerin cennette en üst mertebere sorgusuz sualsiz gittiğine, en güzel hurileri aldığına inanmıyor musun?

Sitelerde Paylaş

Anadolu paylaşıldığında da, bağımsızlık şiarıylma bir araya gelenlerde de mantık varmı diye düşünüldü. Vietnam halkı, dünyanın jandarması ABD'ya kafa tuttuğunda, böyle bir gücün yenilmezliği tartışılmıştı... Mantık teslimeyette ise bazen mantıksızca hareket etmek lazım. İlk saldırı başladığında, İHH'den bir yetkiliye, "Bu savaş şu anda kazanılmıştır" dedim... İsrail Gazzede filistin topraklarında yüzlerce kişiyi öldürdüğünde bu kadar tepki toplamadı.

Gazze diye bakarken insanların aklına sadece Hamas geliyor. Hamas dışında bir dünya var orada. Çocukların, kadınların da bulunduğu.. insanların yaşadığı bir dünya... Bu dünyaya gözümüzü kapatmamamız lazım... Mantık diye tutturdukça, ölen her çocuğun vücu-dundaki kurşundan bizde sorumluyuz demektir.

Sen bir cevhersin hallacım.Aklı selim denen şey işte budur.

Sitelerde Paylaş

Doğru söyleyini de dokuz köyden kovuyorsunuz yani. Bu devirde şehit olmak kolaymı key, hemde İsrailli bir asker tarafından şehit edilmek nasıl bir mertebe. Bir çok müslümanın hayallerini süsler bu akıbet

yazıların beni çıldırtıyor cadı.

yahudi askerlerinin dini inancı müslümanlarınkinden daha dehşet vericidir.

biraz dürüst ol.

masa başından atıp tutuyorsun.

ayrıca İHH sadece gazzeye değil tüm dünya insanlarına yardım gönderen bir kuruluştur.

müslümanken ben de bir ara bir ilin temsilcisi aracılığıyla kayıt olup çalışmalara katıldım.

nasıl çalıştıklarını iyi bilirim.

çitosları yoğurda banıp ahkam kesmekle olmuyor bu işler.

Sitelerde Paylaş

Vietnam halkı, dünyanın jandarması ABD'ya kafa tuttuğunda, böyle bir gücün yenilmezliği tartışılmıştı...

Hallaçtan masallar.ABD yenilmez bir güçtür,o savaştada yenilmedi,düşün,sen bir ülkeye saldırıyorsun,o ülkeyi harap ediyorsun,içine .ıçıyorsun,savaş bitiyor geri dönüyorsun,karşı taraf kazandı oluyor,ama sen evine rahat dönüyorsun,ama kazananın topraklarının içine .ıçılmış,bu durumda kazanan kim ?

ABD'yi yenmek demek savaşı onun topraklarında kazanmaktır,buda imkansız bile değil,uçuk.

Olası bir filistin zaferindede aynı şey israil için geçerli olacak,ama tabi israil bırakmaz orayı,gözü dönmüş çünkü.

Sitelerde Paylaş

Şu çocuk muhabbetinden de bana bay geldi gerçekten. Sizi duyanda İsrail'in sapık olduğu için özel olarak gidip anaokullarını, çocuk parklarını falan vurduğunu sanır yani. Yahu adamlar okulun içinden füze fırlatıyorlar, sonra İsrail vurunca da ölü bebeklerle şov yapıyorlar. Musum çocukların bedenlerini savaş taktiği olarak kullanan Hamastır ve suçlanması gereken de odur

Sitelerde Paylaş

Ölenlerden ikisini birebir tanıyordum. Özellikle Cevdet denen arkadaşın yeri ayrıydı. Tüm günümüz birlikte geçiyordu. Basın odasının iletişim sorumlusuydu, karşxılaştığımız her sorunla tek tek ilgilenip bize yardımcı oluyordu. Ve öldürüldüğünde üzerindeki tek silah fotoğraf makinasıydı...

Olan oldu, malesef dönüşü yok, bizim derdimiz şu an itibariyle elbette sensin...

Geçmiş olsun, başın sağolsun...

Daha güzel günlerde ve gerçekten faydalı etkinliklerde, birlikte, hepbirlikte yer almak dileğiyle...

Kendine dikkat et...

Sitelerde Paylaş

Şu çocuk muhabbetinden de bana bay geldi gerçekten. Sizi duyanda İsrail'in sapık olduğu için özel olarak gidip anaokullarını, çocuk parklarını falan vurduğunu sanır yani. Yahu adamlar okulun içinden füze fırlatıyorlar, sonra İsrail vurunca da ölü bebeklerle şov yapıyorlar. Musum çocukların bedenlerini savaş taktiği olarak kullanan Hamastır ve suçlanması gereken de odur

Haklı olabilirsiniz. Bizim gemidende onlara füze atışı yapılmıştı zaten... Cevdet arkadaşın boynundaki fotoğraf makinasının içinde de bomba düzeneği vardı aslında. Özür kaçırdık burasını...
Sitelerde Paylaş

Haklı olabilirsiniz. Bizim gemidende onlara füze atışı yapılmıştı zaten... Cevdet arkadaşın boynundaki fotoğraf makinasının içinde de bomba düzeneği vardı aslında. Özür kaçırdık burasını...

Ne yani, okullardan hastanelerden füze sallamadı mı Hamas?

Sitelerde Paylaş

Karşı köy varya karşı köy, ohoo onlar cahil, arsız, aptal, gerizekalı, beyinsiz, salaklar ordusu, beceriksiz, v.s....

Eee ya sizin köy?

Boşver bizim köyü, karşı köye bak sen...

Sitelerde Paylaş

ya nasıl bu kadar rahat konuşabiliyorsun sen.

israil askerlerini dini duygularının nasıl olduğunu biraz olsun araştırdın mı?

insan kesmede ne kadar ileri gidebileceklerini bir kez olsun araştırdın mı?

bu nasıl bir kepazeliktir?

dini duygularla beslenen insanlardan her türlü rezillik beklenirken neden bunu israil askerlerinden ırak tutmaya çalışıyorsun.

senin derdin nedir arkadaşım?

yahudi misin nesin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...