Jump to content

Yahudi Soykırımı Oldumu?

Recommended Posts

• İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mesela 1 ve 2 dünya savaşını yahudilerin çıkarmış olduğu , mesela rusyanın dönemsel yahudi panik atakları sebebiyle Wall-street desteği ile devrim yapıldığı, Mesela Hitlerin baskı ve şiddet yöntemiyle yahudileri Filistine naklettiği, mesela avrupada 68 olayları ile karışıklık çıkararak arka pşlanda merkez bankası yasalarını değiştirerek FED'e bağlandığı gibi bir dolu Hegelistik Fenemolojiden müstesna gerçek bilgi.

Bunların üniv. olmamasının sebebi çizgi dışına çıkan profların bilim kilisesinden aforoz edilmesidir. Amerikada bu yüzden kürsü bırakan bir dolu prof mevcuttur.

Herkes her şeyi bilir fakat eğitim sistemi ki, İnönünün imzaladığı eğitim anlaşmasını forumda verdim, Amerikan Batı grubu kaşesi altındadır.

Akhenaton

Öncelikle söyleyeyim ben ortaçağ zihniyetine sahip ortodoks beyinli bir insan değilim.Siyasete partizanca bağnazlaşmış bir bakışım olmadığı gibi Tarih alanında da kendi tarafıma mutlak bir inanmışlığım yok.Ama Almanların bile kabul ettiği soykırımı sen nasıl reddedersin anlamadım :)

Şu an tüm dünyada yahudi lobilerinin gücü ve soykırımı sürekli gündem de tutmaları beni irrite ediyorsada yapılan bu nazi katliamı da yalanlanmamalı.

Akhe yahudi soykırımı sen kabul etmesende insanlık tarihinin belkide en büyük katliamıdır.Sistematik bir şekilde insanlar katledilmiştir.Bu konuda yazılan çok kitap var ve ben okuyamıyorum.Gerçekten insanlık dışı ve bir yazarın dediği gibi "auschwitz varsa eğer,Tanrı var olamaz"!

Sen bambaşka şeyler anlatıyosun..sana göre herkes yahudi o zaman.

Ayrıca Almanlar tarih ve siyaset biliminde,sosyoloji biliminde en fazla birikime sahip millettir.Alman toplum bilimcileri bile soykırımı kabul eder.

bak bir örnek:

"auschwitz'den sonra şiir yazmak babarlıktır."

theodor wolfgang adorno

bence hissi davranan sensin Akhe..soğukkanlı değilsin. :)

tarihinde zensen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Akhe yahudi soykırımı sen kabul etmesende insanlık tarihinin belkide en büyük katliamıdır.Sistematik bir şekilde insanlar katledilmiştir.Bu konuda yazılan çok kitap var ve ben okuyamıyorum.Gerçekten insanlık dışı ve bir yazarın dediği gibi "auschwitz varsa eğer,Tanrı var olamaz"!

Oralarda Alman komünistleri ve çingeler yakılıp uydurma yahudi isimleriilerki zamanlarda verildi.

Yahu hala anlayamadınız şu yahudileriya ona yanıyorum.

nereye gitti bu Marksist Alman Komünleri hiç düşündünüzmü.

Malesef derin düşünemiyorsunuz, yaratılan hegelistik yapıyı göremiyorsunuz.

Sen bambaşka şeyler anlatıyosun..sana göre herkes yahudi o zaman.

Ayrıca Almanlar tarih ve siyaset biliminde,sosyoloji biliminde en fazla birikime sahip millettir.Alman toplum bilimcileri bile soykırımı kabul eder.

bak bir örnek:

Gerçeği herkes yazmaz, yazsada yayımlayacak yayın evi bulamaz, bulsada kısıtlı bastırılır ve dağıtılmaz.

Yahu Almanyada Alman Komünler öldürülmüştür, adamlar her yönden çıkmazda kendi ülkelerinde kendi insanlarını gaz odalarında yaktıklarını nasıl açıklasınlar dünyaya, bu nasıl bir salaklıktır diye sormazlarmı.

Almanlar sosyal bilime falan sahip değildir, Sosyal bilime hakim olan yahudilerdir. Sosyal bilimede hakim olsanız bir takım güçler istemeden hiç bir düşünce tarih sahnesinde öne çıkmaz.

Valla siz küçüksünüz heralde. :)

Söylediğin tesisin Elektirik tesisatını kim döşedi.

Bu tesiste kullanılan Ziklon B gazını kim üretti. ?

Almanlarmı. ?

Gülerim bak. :lol:

Siz Fenemolojik tarihtesiniz hala, Disney tarzı dünya görüsü, somutsuz , delilsiz, mit.

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu olay kim tarafından ne amaçla yapılırsa yapılsın,

sonuçta o kadar insan öldü,masumlarda vardı içinde çoluk çocuk kadın,ister yahudiler kendi adamlarını öldürsün yinede insanlar öldü,bu gerçeği değiştiremezsiniz.

Sitelerde Paylaş

Kristal gecesinde Hitler emriyle öldürülenler saf kan Yahudi değil de melez Yahudi olsa ne değişecek?

Bu sefer 6 milyon saf kan Yahudi değil de melez Yahudi öldürülmüş olacak.

Ortada yine bir soykırım olduğu gerçeği değişrmeyecek.

6 milyon melez soykırıma uğradı buna hayır diyebilir misin Akhe?

Sitelerde Paylaş

Ortada yine bir soykırım olduğu gerçeği değişrmeyecek.

6 milyon melez soykırıma uğradı buna hayır diyebilir misin Akhe?

Soykırım gerçeği ama nasıl bir soy kırım gerçeği.

yahudi soy kırımı dersen işin boyutu değişiyor.

Rusyada 20 milyon kişi devrim masalıyla katledildi bunuda gören yok tabi.

gerek almanyada gerekse rusyadaki ölen insanların tek sorumlusu yahudilerdir.

Bu cambaza bak oyunudur.

Sitelerde Paylaş

bu olay kim tarafından ne amaçla yapılırsa yapılsın,

sonuçta o kadar insan öldü,masumlarda vardı içinde çoluk çocuk kadın,ister yahudiler kendi adamlarını öldürsün yinede insanlar öldü,bu gerçeği değiştiremezsiniz.

Ölenler Alman komünistler öldürenler yahudiler.

Sonuç ?

üstüne üstlük birde almanyayı haraca bağladılar Holokost masalıyla.

Alman Komüncüler niye öldürüldü bilirmisin.

Siyonist Karl Marks Amcacılara sor bakalım.

Ama onlarda bilmez ayrı konu. :lol:

Allahsız Goministler 2 lenin çevirisi ookur Marksist olur. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ölenler Alman komünistler öldürenler yahudiler.

Sonuç ?

üstüne üstlük birde almanyayı haraca bağladılar Holokost masalıyla.

Alman Komüncüler niye öldürüldü bilirmisin.

Siyonist Karl Marks Amcacılara sor bakalım.

Ama onlarda bilmez ayrı konu. :lol:

Allahsız Goministler 2 lenin çevirisi ookur Marksist olur. :lol:

Koca Almanya senin bildiklerini bilmiyor mu ?

tarihinde KahtaliMiCheGuevera tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Koca Almanya senin bildiklerini bilmiyor mu ?

Tarih sahnesinin iki aptal devleti vardır biri Almanya diğeri Rusya.

Diğer aptal devletlerdede 6-7 eylül - varlık vergileri tarzında uygulama yapılarak para transferi gerçekleşmiştir.

Almanya akıllı olsa ne olcak ?

Üniversitelerde Amerikan batı grubu tarihi bilim diye dayatılıyor, Adamlar japon bilim adamlarının somut bulgulu tarihsel verilerini dahi kendi yazdıkları tarihe uymuyor diye kabul etmiyor -görmeze geliyor.

Bugüne kadar insanoğluna ne dediler ;

Rusyada çarlık rejiminin halka baskısı sonucu rejim oldu. ?

Peki böylemi oldu.

Tabiki Hayır, bunla ilgili arşivler dolusu belge var.

Bunları yazan bir dolu Sosyolog var, TC de malesef kitap çıkmıyor.

Bununları yazan Alman felsefecinin ismi şuan aklıma gelmedi sonra mesajla sana bildiririm.(herkese verme ama bilgi güçtür. :lol: )

Sitelerde Paylaş

Tarih sahnesinin iki aptal devleti vardır biri Almanya diğeri Rusya.

Diğer aptal devletlerdede 6-7 eylül - varlık vergileri tarzında uygulama yapılarak para transferi gerçekleşmiştir.

Almanya akıllı olsa ne olcak ?

Üniversitelerde Amerikan batı grubu tarihi bilim diye dayatılıyor, Adamlar japon bilim adamlarının somut bulgulu tarihsel verilerini dahi kendi yazdıkları tarihe uymuyor diye kabul etmiyor -görmeze geliyor.

Bugüne kadar insanoğluna ne dediler ;

Rusyada çarlık rejiminin halka baskısı sonucu rejim oldu. ?

Peki böylemi oldu.

Tabiki Hayır, bunla ilgili arşivler dolusu belge var.

Bunları yazan bir dolu Sosyolog var, TC de malesef kitap çıkmıyor.

Bununları yazan Alman felsefecinin ismi şuan aklıma gelmedi sonra mesajla sana bildiririm.(herkese verme ama bilgi güçtür. :lol: )

Akıl sadece Yahudi de mi var ?

Şimdi bu bilgileri sende kitaplardan okuyorsun. Sonuç olarak herkes okuyabilir.

Dediğin gibi Alman komunistler katledilseydi hiç mi belli olmayacaktı o dönemde ? Öldürülen 3-5 kişi değil ki.

Hem de Almanya kendi tarihini bilmeyecek mi ? 2000 yıl öncesinin olayı değil yakın tarih. O döneme ait resmi evraklar, belgeler Almanya'da mevcuttur. Madem dediğin gibi bu planlar kabak gibi ortada ve söylediklerin gerçek Almanya gibi bir devlet bu kara lekeyi üstünde taşır mı ?

Dr. Mengele, Bayer, İlaç sanayi bunları da unutmamak lazım tabi.

Sitelerde Paylaş

Akıl sadece Yahudi de mi var ?

Şimdi bu bilgileri sende kitaplardan okuyorsun. Sonuç olarak herkes okuyabilir.

Dediğin gibi Alman komunistler katledilseydi hiç mi belli olmayacaktı o dönemde ? Öldürülen 3-5 kişi değil ki.

Hem de Almanya kendi tarihini bilmeyecek mi ? 2000 yıl öncesinin olayı değil yakın tarih. O döneme ait resmi evraklar, belgeler Almanya'da mevcuttur. Madem dediğin gibi bu planlar kabak gibi ortada ve söylediklerin gerçek Almanya gibi bir devlet bu kara lekeyi üstünde taşır mı ?

Dr. Mengele, Bayer, İlaç sanayi bunları da unutmamak lazım tabi.

Felsefeler bizim gibi ülkelerde kitapların satın alındığı okutulup, rafa kaldırıldığı kitaplardır. Fakat bu batıda böyle değildir.

Hayatı ve olayları kontrol etmek için geliştirilmiş en iyi felsefe Hegelistik diyalektik yöntemidir. Bunu en iyi anlayanlardan biri K. Marks , diğeri Hitler dir...Mantığı Zıt kutuplar-tez ve anti tezdir. Bu iki uçlu bir oyundur. Rakibinden çok fazla şey istersin stop-loss seviyende anlaşırsın.Bu seviye aslında başlangıçta istediğin şeydir.

1 ve 2 dünya savaşı klasik olarak hegelistik bir yapıda kurgulanmıştır. Bunu derinlikli düşünemeyen halk tabakasının anlamasına imkan yoktur.

Nazi almanyasıyla ilgili belgeleri nette bile bulabilirsin.

Kimsenin bir şey okuduğu falan yok. 2 Dünya savaşından itibaren her sene düzenli çekilen 2 tane nazi filmi ile adamlar 50 yıldır beyinlere yahudi soykırımı masalını kazıdı.

Kim okuyor Oswald Spengler, Joseph Toynbee , W.McNeill

Yıllardır ermeni meselesiyle uğraşıyoruz bu meselenin mimarı kim ?

Toynbee ...kim biliyor...kimse....

Medeniyetler çatışmasını ilk kim söyledi Toynbee...kim biliyor kimse....

2 dünya savaşının bir komplodon ibaret olduğuyla ilgili kamyonlar dolusu kitap var, hepside somut kanıtlı. Yahudilerin yakıldığı gaz odalarına atıldığı bir sistemin tüm finansmanını tüm alt yapısını yahudiler hazırlarmı...Tüm finans hareketleri teker teker deşifre edilmiş durumda.

Avrupa eğitim sisteminde Holokost masalı yavaş yavaş çıkarılıyor, bunu diğer başlığımda verdim. Vatandaş uyandı artık, fakatuyansa ne olur bu saatten sonra, israil kuruldu artık.

Al buda yahudilerin Nazilerle girişmiş oldukları para hareketleri

http://www.thirdworldtraveler.com/Fascism/Trading_Enemy_Higham.html

Bir insan başka birisini öldürecekse parasını nakletmek için niye özel banka kursun. ?

Almanlar ucaklarını ucuracak yakıtı kimlerden aldı. ?

Almanların savaşa devam edebilmesi için fon kuruldu , bu fonu kimler desteklerdi. ?

Almanyanın en büyük zırhlı araç üreticisi yahudilere aitken bu firmanın üretmiş olduğu araçların sentetik yakıtını kimler sağladı, aracı üretende yahudi, yakıtı sağlayanda. ?

Dönemin almanyasında yahudiler ekonominin kralıydı ve oldukça zengindi.

Bu konularla ilgili bir çok sigorta şirketi bu işleri muvazalı bulup para ödemeyi red edince ne oldu. ?

Yahu bu işleri çözemek için osmanlıya kadar inmek gerekli, vesselam dönem dönem somut kanıt ve verileri ile yazmak gerekli.

Sitelerde Paylaş

Bekliyorum bekliyorum şöyle bu konuyu bilimsel manada yani nesnel verilerle tartışmaya dahi açacak hiç bir ileti yok.Öyle ise daha açık bir şekilde anoloji kurarak ifade edelim ne demeye çalıştığımızı.Öyle kuru kuruya "biz 6 milyon Yahudinin soykırıma maruz kaldığına inanıyoruz" demek, "sen ne dersen de" demek, parantez içinde ateist! şüpheciliğinden çok, 6 milyon Yahudi soykırımına olan bu inanç, forumda yerden yere vurulan "afyonlanmış koyun dindar" vizyonuna daha yakın değil midir?Anlayamayan embesiller için anolojiyi daha da açık hale getireyim:

Tanrı nın varlığı-yokluğu tartışıldığında, basit bir ateist argümanı vardır; yokluğun ispatı olmaz, var diye iddia edenin nesnel kabul edilebilecek kanıtlar ortaya sürmesi lazımdır.Şimdi bu temel argümanı alın, olduğu söylenilen 6 milyon Yahudi soykırımı ile birleştirin.Bu soykırımın olduğuna inananlarca ortaya sürülen, nesnel kabul edilebilecek kanıtlar nelerdir?Sanırım bu soruyu daha sonra yine kendim cevaplayacağım.Çünkü başlıkta, bu soykırımın olduğuna dair kuru duygusal inanç dışında bir şey görmedim.

Şimdi, bence gündemde olan İsrail konusuyla birlikte, siyonist yalanların savunucusu durumuna gelmiş soykırıma inanan, ama konu hakkında bilgisi olmayan sözümona ateistlerimiz, burada karşı bir takım fikirler geliştirmek için internette bir araştırma gayretine girecektir.Gerçi onu da göremedik.Ama bu araştırmayı inançlarından sıyrılıp yapabilen şüpheci ve kendine dürüst olmayı beceribilen ateistler şunu göreceklerdir; soykırımın olduğuna dair öne sürülen tüm kanıtlar düzmecedir.Soykırımın olduğuna dair şüpheleri dile getiren tüm sorular yanıtsızdır.Çünkü iddia edildiği gibi bir soykırım olmamıştır.Bunun dışında bırakın sorulara yanıt vermeyi, hiç bir siyonist Yahudi bu tartışmalara dahi girmez, söylenilenlere karşı kulaklarını tıkar.Çünkü tarihin en büyük yalanını tezgahlamış olanlar, bu konunun tartışılmaya başlandığı an geniş kitlelere ulaşacağını ve tartışmalar sonucunu yalanlarının ortaya çıkacağını bilir.İşte buna karşı da geliştirilmiş bir yöntem vardır.Bunu bir bakış açısı ile şöyle dile getirebilirim:

İsrail konulu tüm başlık ve medyada, İsraili özeleştiri ve aklı selim düşünme adına savunan veya savunur gibi gözükenler, Yahudi veya siyonis uşağı olmakla itham edilir.Bu forumda da böyledir, medyada da böyledir.Bunu yapanlardan biri de benim.Çünkü gerçek siyonistlerin İsrail devletini kurmak için sergilediği oyunlar o kadar adice ve bir o kadarda zekicedir ki, bir paranoyağı bile kıskandırabilir.Asıl konu bu olmamakla birlikte, İsrail lehine fikir beyan edenlerin siyonist bir Yahudi olmadıklarını elbette ben de biliyorum.Gündem üzerinden İsrail lehine konuşmak, konuşanı siyonist ve Yahudi yapmaz, ama kandırılmış doğal piyonlar yapar.Bu bakış açısı ile, Yahudi soykırmına şüphe ile yaklaşmak veya yok demek, bu fikri savunmak, savunanları anti-semitik bir ırkçı yapar mı?Irkçılığın hortlamasına sebep olur mu?Hayır.Öyle ise Kanada ve Avustralya dahil, hemen hemen tüm dünyada olmadığını söylemek, olduğu söylenen soykırıma dair şüphelerini dile getirmek neden suçtur?Bunu dile getirenler mahkeme kapılarında, bazen ceza evlerinde neden süründürülmüşlerdir?Sağduyuya sahip gerçek ateistleri düşünmeye davet ediyorum.

Yahudi soykırımına dair olmadığını veya üzerinde şaibeler olduğu dile getiren kitap sayısı dünyada yüz civarındadır.Kitap sahipleri ve bu konuyu dile getiren akademik kimselerin bazılarının hayatlarına göz attığınızda, düşüncelerini dile getirmeden önceki hayatlarından çok farklıdır yani kötüdür.Bu kimselerin durumu siyonizmin celladı Mossad alt başlığı altında incelenmeye daha uygundur.

Konuya bir de ateizm fikrinin ortaya koyduğu dünya görüşü açısından bakmak gerekir.Bir ateist teiste mi karşıdır yoksa onun inandığı dine mi?Din, tek başına soyut bir kavramdır, onu somutlaştıran ona inanandır.Fakat bir ateistin kişinin yaptığı dinsel etkinlikleri, kendisine bir zararı olmadığı taktirde engellemesi düşünülemez.Çünkü ateist ve ateizm dinin ortaya koyduğu inanmaya dayalı dünya görüşüne karşıdır.Peki neden?Bunun cevabını bir ateistin, kişilere göre değişebilmekle birlikte, vermesi gerekir ama ben muhtemel cevabı söyleyeyim; din ateistinde içinde bulunduğu dünyayı daha güvensiz, daha kısıtlı, kısaca daha kötü bir duruma sokar.Daha kelimesini kullanmamın sebebi, aklı başında hiç bir ateistin, din ortadan kalkınca kötülüklerinde ortadan kalkacağını düşündüğünü düşünmüyor olmamdandır.Bu açıdan bakınca siyonizmin dünyayı ne kadar, ne derece kötü yaptığına bakalım.Bilmeyen eblehler için tekrar edeyim, siyonizmin varlığı dine yani Yahudiliğe dayanır.Peki bunun kötülük neresinde diye soracak olursanız, Türkiyede yaşayan bir ateist olarak başınızı kumdan çıkarıp etrafınıza bakınmanızı tavsiyeden başka bir şey söylemek zaman kaybıdır.Negatif ateistseniz şöyle de düşünebilirsiniz; Filistinde hatta Gazze de yüzyıllardan beri yaşayan bir sülalenin ateist bireyi olsaydınız, Yahudiliğe karşı tavrınız ilgisiz olur muydu?Abluka altında İsrail lehine akılcı düşünce voltaları atar mıydınız?Hiç sanmıyorum..Neden?

Çünkü İsrail terörist bir din devletidir.Siyonist Yahudiler, ilahlarının kendilerine vaad ettiği topraklar üzerinde güçlü bir Yahudi devleti kurmaya kendilerini adamışlardır.Onlar için tek gerçek budur.Bunun için, aslında ilahlarının emrini yerine getirmek için kendileri dahil, herşeyi feda etmeye hazırdırlar.Nitekim etmişlerdir de.Binlerce Yahudiyi, ama 6 milyon değil, feda etmişlerdir.Üstelik bunu yaparken kendi yorumlarına göre Tevrata harfiyen uymuşlardır.Somut örneğini aşağıda vereceğim.

Bu geldiğim noktaya ve foruma özel, dar bir ateizm eleştirisi yapayım.Genel bir göz gezdirmede Ayşenin yaşı, nerede ise ilgili-ilgisiz her başlık altında, kolayca çıkarılıp sıkılan etkili bir silah halini almış.Bunu ateistlerin fikir kısırlığı ve kendilerine olan güven eksikliğine bağlamakla birlikte, ateizm fikrinin maksadının aşıldığına dair bir işaret olarak görüyorum.Açacak olursak, Ayşenin yaşının küçük olmasından hareketle getirilen din daha doğrusu spesfik olarak İslam eleştirilerine karşı, evet öyle olmuştur diyenler olduğu gibi, ateistlerce revizyonist diye adlandırılan kişilerden hayır Ayşe nin yaşının büyüktür, yorumunu getirenler de var.Peki forum sakini ateist hangi yorumu tercih ediyor?Tabiki kendine olan güvensizliği ve ateist kimliğinin tehlikeye girmemesi için Ayşenin yaşının küçük kabul eden yorumu tercih ediyor.İnanılmaz ama gerçek, bunu ona inanan teistten daha fazla savunuyor.Bir taraftan bunu kötü olarak görürken, dine getirdiği eleştri konularının hacminin azalmaması için, gerçekte küçük bir kızı fikren feda ediyor.İnanca dayalı bir dünya görüşü kötü olmayabilir, inanca dayalı yorumun ortaya koyduğu aksiyonlar kötüdür..Tıpkı siyonst Yahudilerin aksiyonları gibi..Fakat savunma olarak bir ateist şunu söyleyebilir; ben dinin tamamen ortadan kalkması için dinin kötü taraflarını farklı yorumlanabilse de sivriltmeliyim.Eğer dinin tamamen ortadan kalkacağına samimi olarak inanan ateist varsa, siyonist Hollywood ta kendisine gereken değer verilecektir.Çünkü bu ateistte hayalleri gerçek olarak görebilme veya buna inanabilme kabiliyeti mevcuttur..Siyonistlerin Yahudi soykırımı hayallerini gerçekmiş gibi sunarken kiralık ateist aklı ve inancı ile siyonistlere kusursuz bir hizmetkar olabilir.. diyerek ateizm eleştirimi keseyim.İşte siyonistler de inanca dayalı dünya görüşlerini, örneğimizdeki ateist gibi sonuna kadar savunurlar.Dava adamlarıdırlar.Tek fark siyonist Yahudinin Tevratı veya muadilleri vardır, ateistin ise bir kitabı olmamasına rağmen, siyonistin önüne koyduğu ... sı vardır.

Tevrat siyonistlerde önemlidir.Daha doğrusu Tevrattan destek alınarak ortaya konulan yorumların pratiğe dökülmesi samimi bir inanırdan beklenen birinci ve en doğal istektir.Zaten bunun adı dindir.Siyonistler bu konuda belki de en samimi inanırlardır.Tanrılarının kendilerine vaad ettiği topraklarda bir Yahudi devleti kurarken, yapılması gerekenler noktasında Tevrata harfiyen uyarlar.Hiç düşünmezler.Örneğin İsraile Yahudi nufusunu arttırmak için başka ülkelerden Yahudileri istemeselerde zorla getirirler.Sıra vereceğimi söylediğim örneğe geldi.

Etiyopya'da asırlardır yaşayan siyah derili Yahudiler (Falaşalar) da İsrailliler'in "sürgünleri toplama" programından paylarını aldılar.Falaşalar'ın İsrail'e göç ettirilmesi, Aliyah Bet tarafından düzenlenen, 1984 yılındaki "Musa Operasyonu" ile 1991 yılındaki "Solomon Operasyonu" aracılığıyla gerçekleştirildi. 1984'teki operasyon için İsrailliler Etiyopya yönetimine yüklü miktarda rüşvet vermişlerdi.İsrail Hükümeti sadece Etiyopya liderine rüşvet vermekle kalmadı, aynı zamanda Yahudilerin Sudan üzerinden taşınabilmesi için devrik devlet başkanı ile yakın yardımcılarına da rüşvet sundu.Sudan Başkanı Cafer Nimeyri ile Başkan Yardımcısı Ömer El Tayid ve her türlü yasadışı işleme karışmakla ünlendiği için adı 'Bay Yüzde 10'a çıkan özel danışman Baha İdris, İsrail Hükümeti'nden Falaşalar'ın Sudan üzerinden nakledilmesine göz yummaları karşılığında 56 milyon dolar aldılar.Kısacası Etiyopya ve Sudan liderleri ile yapılan pazarlıklar sonucu, Falaşalar Siyonist liderlerce satın alınmışlardı.Sahibinden satın alınan köleler gibi. Bu pazarlığa oturan taraflar, Etiyopya Yahudilerine nerede yaşamak istediklerini dahi sorma gereği duymamışlardı. Etiyopya liderlerine parası ödenen Falaşalar, yurtlarından sökülüp düzenlenen seri uçak seferleri ile İsrail'e götürüldüler.Falaşalar'a yapılan bu uygulama, birtakım uluslararası kuruluşların dikkatinden kaçmadı.Örneğin, Fransız Dayanışma Birliği adlı insan hakları örgütü İsrail hükümetine tepki gösterdi ve Etiyopyalı Yahudilerin Vadedilmiş topraklar'a göç ettirilişinde İsrail Hükümeti'nin insancıl amaçlar gütmediğini ilan etti.

Yalanlarla ve itiraflarla süslenmiş sahibinin sesi pardon kaynağı: http://www.salom.com.tr/news/detail/11989-Kayip-Kabilelerin-Torunlari-FALASALAR.aspx

O dönemdeki İsrail hükümeti ise Falaşalar'a yönelik Etiyopya hükümetinin tavrı karşısında sessiz kalmayı yeğliyordu.Bunun nedeni de daha fazla Etiyopyalı Yahudiyi getirmek istemesiydi.İsrailliler Falaşalar'ı tam Yahudi saymıyorlardı; göç ettirilmek istenmelerinin nedeni de, işgal altındaki Arap topraklarına yerleştirilecek olmalarıydı. Dolayısıyla İsrail'in Falaşalar'a yönelik politikası hiçbir zaman insancıl olmadı.1984 yılında, gerçekleştirilen Musa Operasyonu ile 7000 Falaşa Siyonist liderlerce İsrail'e kaçırılmıştı. Her ne kadar İsrailli yöneticiler bu göç operasyonunu bir "kurtarma" operasyonu olarak tanımlayıp, dünya kamuoyunu ferahlatmaya çalışsalar da, aslında yaşanmış gerçekler hiç de öyle "pembe" değildi. Falaşalar bu göç ile iddia edildiği gibi kurtulamamış, aksine birçoğu bu operasyon sırasında can vermişti. Nitekim, Şalom da bu gerçeği itiraf ediyor, Musa Operasyonu'nu, "son yüzyılın en büyük Etiyopyalı Yahudi kaybı" olarak tanımlamak zorunda kalıyordu:

"Musa Operasyonu'nun 1000 Etiyopyalı Yahudinin ölümüne neden olduğu belirtilirken, bu ölümlerin yüzyılın en büyük Etiyopyalı Yahudi kaybı olduğu vurgulanıyor. Ölümlerin çoğunun Sudan'a geçiş sırasında vukuu bulduğu biliniyor."

Teorik anlamda köleliği karşı çıkan ateistlerimizin, pratik anlamda günümüzde yapılmış bu insan ticaretine ilgisiz kalmaları, insanlığa verdikleri önem ve şahsi değer yargıları ile sınırlı olabilir.Ama ateist dünya görüşüne sahip bir beynin, bir kutsal kitabın ayetlerini aynen pratik eden terörist din devletine karşı fikirsel açıdan tepkisiz kalması, topiği ateist olan bu forumun, siyonist ateist olarak adlandırılmasına şık bir sebep teşkil eder.Tamam.Paranoyak bir Yahudi düşmanı olmayayım ve uzatmayayım.Herkes kendi açıklamasını getirsin.İster forumun ateistinin cahilliği, ister istenilen şekilde meleyen koyun olması açıklamaları mantıksız olmayacaktır.

Olayın ateistleri ilgilendiren yönü, Falaşalar'ın İsrail'e getirilişinin Muharref Tevrat hükümlerine uygun bir biçimde gerçekleştirilmiş olmasıdır. Görünen o ki, İsrailliler, Musa ve Solomon operasyonlarını Tevrat ayetlerine uydurmaya özen göstermişlerdir.Tevrat'ta şöyle denir:

Ve Rab dedi: Mısır için, Habeş ili (Etiyopya) için, alamet ve örnek olarak kulum İşaya, nasıl üç yıl çıplak ve yalınayak yürüdü ise; Asur kralı Mısır'a utanç olsun diye Mısır esirlerini, ve Habeş (Etiyopya) sürgünlerini, gençleri ve kocamış adamları, böylece çıplak ve yalın ayak ve oturak yerleri açık olarak sürecek. Ve güvendikleri Habeş ilinden dolayı şaşıracaklar ve utanacaklar. (İşaya, 45/14)

Gerçekten de, Falaşalar üstteki ayet uyarınca "çıplak ve yalın ayak olarak", Siyonist liderlerce "sürülerek", yani kendilerine dahi sormadan, zorla getirilmişlerdir.Ayrıca, yine Tevrat ayetinde de belirtildiği gibi, "güvendikleri Habeş (Etiyopya) ilinden dolayı şaşırmışlar ve yurtları Etiyopya'dan utanmışlardır", çünkü başkanları Mengistu Mariam kendilerini parayla başkalarına satmıştır. Üstelik, yeni sahipleri konumundaki İsrail'in kendilerine kötü davranması, Etiyopyalı Yahudilerin eskiden "güvendikleri" Etiyopya'dan, daha da fazla "utanmalarına" sebep olmaktadır.

Tevrata harfiyen uyalmasından dolayı sayıları 14.000 bini bulan insan ticareti ve yine Tevrat a harfiyen uyulmasından dolayı katledilen 1000 insanın sanırım ateizm adına eleştirilecek çok yönü vardır.Üstelik bunlar günümüzde olmaktadır.Sanıyorum bunlar siyonist yemleri ile afyonlanan, dikkati dağılmış güzide ateistlerimizin gözünden kaçmış olmalı.Yoksa dünyanın hücra köşelerinde Kuranda yazmamasına rağmen recm edilen insanları şahin bakışı ile görüp adına kampanyalar düzenleyen ateistlerimizin bunları görmemesi, hala İsrail lehine konuşabilmeler, misyoner, siyonist yaftalamaları yaftalayanların şizofren ırkçı olmasından başka ne ile izah edilebilir değil mi?Bence, sözde Yahudi soykırımına, meşhur şüphelerini bir kenara bırakıp, delilleri gözleri görmüşçesine inanan güzide ateistlerimizin şahin gözlerinde bir sorun var veya bunlar şahin görünümlü serçe..

Buraya kadar söylediklerimi net bir biçiçmde ifade edeyim:

6 milyon Yahudi ölmemiştir, soykırım yoktur.

Soykırım olarak adlandırılan ve dünyaya yutturulan büyük yalan, Hitlerin çalışma kamplarında kamp ve çalışma şartlarından hastalanan safkan olmayan sayıları 300-500 bin olan Yahudilerdir.

İlgili tarihlerde tüm Avrupa daki Yahudi nufusu bile 6 milyonu bulmaz.

Gaz odaları tabir edilen mekanlar, hasta Yahudilerin tedavi edilmeye çalışıldığı yerlerdir.

İnsan yakma fırını olarak yutturulanlar dezenfeksiyon amaçlı olarak ölen hastaların yakıldığı krimatoryumlardır.

Bütün olanlar Hitlerin üyesi olduğu Yahudi Thule örgütü dışında tüm mason localarını kapattıktan sonra, Siyonis-Nazi ittifakı sonucu tezgahlanıp, dünyaya soykırım diye yutturulan büyük yalanlar silsilesinden başka bir şey değildir.

Bu söylediklerimizi teyid eden, 18 Ağustos 1934 New York Times ın ikinci sayfasına haber olan, Siyonistlerin Hitler için oy istediği ilanların, Nazi-Siyonist işbirliğinin dışında hiç bir açıklaması yoktur.

Buraya kadar soykırıma ait hiç bir nesnel kanıtı değerlendirmedim.Çünkü soykırıma inananların olduğuna dair delil getirmelerini gerekmektedir.Soykırıma dair tüm deliller aslında soykırımın olmadığının kanıtıdır.Ancak siyonist yemlerle afyonlanan beyinlerin bu yalanlara secde etmekten vazgeçmesi zordur.Afyonlanmış ateist beyinler sadece gördüğünün, kendisine gösterilenin gerçek olduğuna inanmaya siyonist efendilerinin istekleri doğrultusunda şartlandırılmışlardır.Asıl gerçeğin göremedikleri, kendilerine gösterilmeyenler olabileceğin şüphe dahi edemeyecek bir inanca sahiptirler..

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...