Jump to content

Hangi Pezevenk?

Recommended Posts

• İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe terbiyesizleştin diyene bak

Doğan sen kendinden sorumlusun.

JackBauer sen de..

Burada herkes kendinden sorumlu..

Kimsenin bu tür terbiyesizlik yapmasına izin veremem.

Kimseyi bu şekilde töhmet altında tutamazsınız.

Erkekçe veya kadınca fikrinizi söylersiniz. O fikir popüler olmayabilir ve beğenilmeyebilir.

Ama o sınırı aşamaz, kimseye kişisel olarak hakaret edemezsiniz.

Tabii ağzınız torba değil. Dikemem...

Tek yapabileceğimi yaparım.

Başkalarını rahatsız ettiğinizi hissedersem hiç acımaz şutlarım...

Görevimiz de odur zaten.

Sitelerde Paylaş

Sen ılımlı Müslümansın; Taliban aşırıcı/radikal Müslüman. Sen diyorsun ki "İslam'ın tek yorumu benimki gibidir" o da sadece kendi yorumunu doğru hatta var kabul ediyor, seni Müslüman kabul etmiyor. Ama ikiniz de yanlışsınız. İkiniz de Müslümansınız. Ve biz sizi ılımlı ve aşırıcı diye ikiye ayırıyoruz.

ben deist yaklaşımlı bir müslümanım ılımlı grubuna falan girmek bana hakarettir ^_^

:angry:

Sitelerde Paylaş

Queenofhearts yani sana göre bir yaratan var, ama o yaratanin peygamberlere ihtiyaci yok, zaten peygamberim diyenlerde alayi bu nedenden dolayi "yalanci", hatta en son peygamber diye tanitilan adamin yasamis olabileceginde de inanmiyorsun, ama yeri geldiginde "tüm araplar" senin "yasamamis ihtimali de var" diyebildigin insan gibi 9 yasindaki birisi ile evlenmesinden dolayi elestirebiliyorsun ?!

Peki bu bizim last prophet muhammed'in teblig ettigi bir allah yok ise( ki zaten muhammedin kendisi yasayip yasamadigi kuskulu), herhangi bir baska yaratan güc hangi gerekcelerden dolayi var ? böyle birseyin varligindan söz edenleri niye ciddiye alalim ?!

biraz kendi dogrularini anlat da, canimiz sikildica okuyup okuyup egleniriz surada :)

kolay gelsin, ben bir iki gün sonra basliga tekrar bir göz atarim.....

Sitelerde Paylaş

Queenofhearts yani sana göre bir yaratan var, ama o yaratanin peygamberlere ihtiyaci yok, zaten peygamberim diyenlerde alayi bu nedenden dolayi "yalanci", hatta en son peygamber diye tanitilan adamin yasamis olabileceginde de inanmiyorsun, ama yeri geldiginde "tüm araplar" senin "yasamamis ihtimali de var" diyebildigin insan gibi 9 yasindaki birisi ile evlenmesinden dolayi elestirebiliyorsun ?!

Peki bu bizim last prophet muhammed'in teblig ettigi bir allah yok ise( ki zaten muhammedin kendisi yasayip yasamadigi kuskulu), herhangi bir baska yaratan güc hangi gerekcelerden dolayi var ? böyle birseyin varligindan söz edenleri niye ciddiye alalim ?!

biraz kendi dogrularini anlat da, canimiz sikildica okuyup okuyup egleniriz surada :)

kolay gelsin, ben bir iki gün sonra basliga tekrar bir göz atarim.....

nikini söyle sonra gel hadi ...

hem ben ne zaman peygamberin yaşamama ihtimali var dedim..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bir zamanlar BOP'a felan karşı çıkıyordum.Ama bu Müslümanlar boş bırakılmaya gelmiyo.Petrolü ele geçirip,Saddam gibi İran gibi dünyanın başına bela olmasını kim ister ki,birileri ABD ye düşmanlık yaparken acaba kimleri desteklediğinin farkında mı?, İran gibi Barbar bir rejimi olan ve bunu dünyaya yaymak isteyen adamları destekliyosunuz aslında, İranda süpergüç olduğunda sizde eminsinizki mazlum-güçlü demeden şeriatı dünyaya yaymak için bölgenin anasını ağlatacaktır.Gönül ister ki kan dökülmesin savaş olmasın, ama kültürel çatışma, gerçek bir çatışmanın zeminini hazırlıyor.Bir tarafta özgür liberal dünya düzenini savunan taraf, diğer tarafta şeriatçı dünya düzenini kökten değiştirmeyi amaçlayan, aslında tüm dünya insanlığını tehdit eden taraf, hangisi size cazip geliyo bana ABD geliyo.O yüzden safım belli.

Sitelerde Paylaş

İran gibi Barbar bir rejimi olan ve bunu dünyaya yaymak isteyen adamları destekliyosunuz aslında, İranda süpergüç olduğunda sizde eminsinizki mazlum-güçlü demeden şeriatı dünyaya yaymak için bölgenin anasını ağlatacaktır.

İrandaki rejimin barbar olduğunu Yeni Roma İmparatorluğu Amerikalı Sorosmu söylüyor. :lol:

Arkadaşlar asla şah dönemindeki üstüne oturdukları kuyuları geri alamayacaklar.

İran Modern Cağın Spartaküsüdür.

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İrandaki rejimin barbar olduğunu Yeni Roma İmparatorluğu Amerikalı Sorosmu söylüyor. :lol:

Arkadaşlar asla şah dönemindeki üstüne oturdukları kuyuları geri alamayacaklar.

İran Modern Cağın Spartaküsüdür.

Spartaküs'ün başarıları olmuştur.

Köleleri bir araya getirmiştir. Roma ordularını yenmiştir.

Kölelere özgürlük tanımıştır.

İnsanların özgürlüğü için ölmüşlerdir.

İran bunların hiç birini yapmadan mı modern çağın Spartaküsü oluyor?

Sinek küçüktür ama mide bulandırır.

Bu özlüsöz İran için çok daha uygun.

Şah dönemi İran'ın altın çağıdır. Bunu şimdi anlıyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...