Jump to content

RACHEL CORRİE İKİNCİ KEZ ENGELLENDİ.

Recommended Posts

Hırsızlık , savaş , milliyetsizleştirme, Aiile yapısını bozma , Nazi masalları üzerine yapılan çalışmalar sizin için bilim ve sanatsa ben almayım.

Bir yahudi sosyal bilim alanında 3 konu üzerinde çalışma yapar ;

1- Milliyetsizleştirme (marksist, anarşist, liboş zırvalıklar)

2- Aile yapısını bozma (hepsi sapık ensesttir)

3- Sürekli karşıtlık çıkararak milli gücü azaltma.

Bir yahudi Bilim alanında ise şunları yapar ,

1- Savaş

2- İlaç sanayi.

Sizde şu insanlığa verdikleri nelerdir belirtirseniz bizde öğrenmiş oluruz.

Akhe ırkçı devlet politikasına göre bütün yahudileri genellediğinin farkında mısın?

sen hayatında yakınen "bir yahudi"tanıdınmı?

İstanbulda kaldığım evin bitişik dairesinde musevi bir aile oturur.Annem yaşlarında olan bu yahudi kadınla senelerce komşuluk hatta bunun ötesinde arkadaşlık yaptım.Özele girmeden şunu söyleyeyim ben bu kadındaki vefayı hiçbir türkte görmedim.

ne ensesti ne aile yapısını bozması neler diyosun akhe? :)

forumca ensestle bozduk kafayı..Ensest'in herhangi bir ırkla,dinle ,mezheple ve tabii ahlakla bir ilgisi yok.

Bilimsel verilere göre Asya ve Afrika'yı bilmiyorum ama Avrupa'da ensestin en çok görüldüğü ülke Fransa.Sebebini tabii ki bilemem,genetik ve sosyal psikoloji'ye giren bir konu çünkü.

Akhenaton soğukkanlı olup kabul etmek gerekiyor bazı şeyleri.Yahudiler dünyanın en eski semavi dininin mensubu olmalarına rağmen en az inanır olan bir topluluk.

senin tezinin savunulur hiçbir yanı yok.Çok sade yaşayan ve çok çalışkan bir millet.Senin aile yapısını bozduğunu iddia ettiğin yahudiler kudüsten gelipte istanbul'un gece hayatını görünce adapte olamayıp kaçıyorlar akhe :)

senin haberin yok..

tarihinde zensen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

İşte bir milletin bütününü genellerseniz olacağı budur .Zensene katılıyorum.Benim çocukluğumun geçtiği yerde de vardı bu çeşit insanlar..Bunlar iyi ile kötünün çatışmalarıdır arkadaşlar.Her yerin iyisi kötüsü zalimi barışçılı vardır.Kötü olan ehliyetin gücün zalimin elinde oyuncak olması.Çünkü kendileri erdemden yoksun oldukları için başkalarının erdemlerini bile kötü yolda kullanmaya hiç çekinmezler..Kötünün partisi dili dini sınıfı olmaz.O bütün değerleri kullanır.Önemli olan bunu farkedecek izan gerektiğidir ki bu insanlardan korunalım.

Sitelerde Paylaş

Zulmün karşısında duran insan için evrim aptal genler barındır diyor öyle mi?

Hımmm...

Sanırım bu yüzden burada bazıları bas bas hayvanız diye bağırıyor!!!

Senin sivil vatandaşını, kadınını, gencini, çocuğunu rasgele seçip parçalayarak öldüren intihar bombacısını nasıl cezalandırırsın, ya da caydırırsın?

İsrail intihar saldırısının ertesi günü intihar bombacısının evini yıkmak gibi bir yöntem benimsemişti. Böyle intihar bombacısı olacak kişi ailesine zarar vermemek için bu işten vazgeçebilirdi.

Rachel Corrie gidip bir intihar bombacısının evinin önünde dozere engel olmak istedi ve ezilip öldü.

Senin küçük kafana göre zengin ve güçlü olan otomatikman "zalim" olduğu için tabi olayları bu detayları ile ilgilenmiyceksin biliyorum. Sen sadece kim zengin ve güçlü onu tespit edip onun kötü olduğuna hükmeden basit bir formulle dünyayı anlamaya çalışan bir aptalsın.

tarihinde ludw1g tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Akhe ırkçı devlet politikasına göre bütün yahudileri genellediğinin farkında mısın?

sen hayatında yakınen "bir yahudi"tanıdınmı?

Hepsini çok iyi tanırım.

Yahu hayatı bu at hızsızlarının içinde geçmiş birine anlatma bu masalları. :lol:

tarihinde JackBauer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rachel Corrie gidip bir intihar bombacısının evinin önünde dozere engel olmak istedi ve ezilip öldü.

Siz olaya ya hep ya hiç modunda bakıyorsunuz...

Mesela Filistinliler toptan teröristtir, bırakın ölsünler demeye geldi bu sözünüz...

Herhalde kürtler teröristtir demezsiniz, çünkü terör örgütü olan PKK'dır mesela, ve herhangi bir kürde zulüm uygulanır da onu kurtarmaya kalkan biri ölürse bir terörist uğruna ölmüş olmaz...

Severek bakın, zaten sevgisiz olan gözünüze batar... Ama sevgisiz bakarsanız, sevgi dolu olan göze gelmez...

Rachel Corrie, severek baktı, sevgisiz olan gözüne battı ama karşısındaki sevgisiz baktığı için sevgi dolu olanı göremedi...

Kusura bakma arkadaşım ama o dozerin operatörü de senin kafadaydı ve Rachel'ı terörist addederek acımadan ezdi...

Sitelerde Paylaş

Severek bakın, zaten sevgisiz olan gözünüze batar... Ama sevgisiz bakarsanız, sevgi dolu olan göze gelmez...

Rachel Corrie, severek baktı, sevgisiz olan gözüne battı ama karşısındaki sevgisiz baktığı için sevgi dolu olanı göremedi...

Önemli olan sevmek değil nasıl sevdiğindir.

Aptalca severek öldürmek ve ölmek marifet sayılmaz.

Sitelerde Paylaş

Siz olaya ya hep ya hiç modunda bakıyorsunuz...

Mesela Filistinliler toptan teröristtir, bırakın ölsünler demeye geldi bu sözünüz...

Herhalde kürtler teröristtir demezsiniz, çünkü terör örgütü olan PKK'dır mesela, ve herhangi bir kürde zulüm uygulanır da onu kurtarmaya kalkan biri ölürse bir terörist uğruna ölmüş olmaz...

Kusura bakma arkadaşım ama o dozerin operatörü de senin kafadaydı ve Rachel'ı terörist addederek acımadan ezdi...

Rachel Corrie'nin korumaya çalıştığı evde bir gün öncesine kadar yaşamakta olan teröristin parçaladığı ve sakat bıraktığı masum siviller konusunda nasıl bir "severek bakma" uyguluyorsun?

Bu arada niye herşeyi imla kuralına göre yazarken "Kürt" kelimesini küçük harfle yazıyorsun? Onların tarihte bir askeri başarısı devleti falan yok diye isimleri de büyük harfle yazılmayı haketmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Rachel Corrie'nin korumaya çalıştığı evde bir gün öncesine kadar yaşamakta olan teröristin parçaladığı ve sakat bıraktığı masum siviller konusunda nasıl bir "severek bakma" uyguluyorsun?

Bu arada niye herşeyi imla kuralına göre yazarken "Kürt" kelimesini küçük harfle yazıyorsun? Onların tarihte bir askeri başarısı devleti falan yok diye isimleri de büyük harfle yazılmayı haketmiyor mu?

Ludwig müslüman kardeşlerimiz böyledir.Kendileri kısasa kısası savunurlar ama iş başklarını öldürmüş teröristlere yardıma gelince hepsi sevgi pıtırcığı olurlar.İki yüzlülüktür bu.Şimdi yine yahudi aşığı damgası yicem ama değilim.Vakti zamanında bende Filistin'e yardım gönderdim ama Kızılay'la.İyilik yap denize at diye bir sözümüz vardır.Bu müslümanlar bu gruptan değiller.

Sitelerde Paylaş

Yok ben popoma hiç bir zaman güvenmedim zaten..O kadar güzelmi poponki bu kadar güveniyorsun..

Ya git işine çocuk..Zaten ben yazmaya başlamadım, sen yazdığımı sanıyorsun

Güya öldürülen Yahudilerde aptal gen havuzunda yitip gitmiş ise senden bir +1 daha bekliyoruz :)

Ben tarafsızım Yahudilik İslam farketmez ikisininde canı cehenneme,

aptal genler nerden eksilirse + 1 koymaya çekinmem.

Beynim sayesinde azalarım güvende ama sana dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Senin sivil vatandaşını, kadınını, gencini, çocuğunu rasgele seçip parçalayarak öldüren intihar bombacısını nasıl cezalandırırsın, ya da caydırırsın?

İsrail intihar saldırısının ertesi günü intihar bombacısının evini yıkmak gibi bir yöntem benimsemişti. Böyle intihar bombacısı olacak kişi ailesine zarar vermemek için bu işten vazgeçebilirdi.

Senin küçük kafana göre zengin ve güçlü olan otomatikman "zalim" olduğu için tabi olayları bu detayları ile ilgilenmiyceksin biliyorum. Sen sadece kim zengin ve güçlü onu tespit edip onun kötü olduğuna hükmeden basit bir formulle dünyayı anlamaya çalışan bir aptalsın.

Bu intihar bombacisinin ismi neydi?

Sitelerde Paylaş

Bu intihar bombacisinin ismi neydi?

http://en.wikipedia.org/wiki/House_demolition_in_the_Israeli%E2%80%93Palestinian_conflict

Bu linke göre IDF (İsrail ordusu) ev yıkma politikasını şu amaçlarla yapmaktaydı:

1) Caydırmak: İntihar bombacısının ailesinin evini yıkarak kimsenin intihar bombacısı olmayı düşünmemesi için

2) Kontra-terör: Militan karargahlarını, bomba yapma laboratuarlarını yıkmak

3) Bubi tuzağıyla donatılmış bir evde saklanan kişiyi dışarı çıkmaya zorlamak için, askerle girip askerlerin hayatını tehlikeye atmama için

4) Meşru müdaafa: Mümkün gizlenme yerlerini ve bazuka noktalarını yoketmek için

5) Savaş mühendisliği: Tanklar ve ağır askeri araçlar için yola açmak için

Rachel Corrie bu ev yıkma politikasına karşı canlı kalkanlık yapan bir aktivistti. Ben onun bir intihar bombacısının evini korurken öldüğünü sanıyordum. Ama Wiki'deki sayfasında bakınca onun o gün engellemeye çalıştığı yıkım olayının bir intihar bombacısı evi değil "gerillaların gizlenme yerlerini ve Gazze'ye Mısır'dan silah sokmakta kullanılan tünelleri" yıkmak amaçlı bir yıkım olayı olduğunu okudum. Buradan kendimi düzeltiyorum.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie#Corrie.27s_death_and_subsequent_controversy

Sitelerde Paylaş

Çok akıllısın ama eksiksin.

Ben öyle küçük hilelerle uğraşmam.

KÜRT sevmek bana dert olmaz, yeri gelir baş tacı yaparım yeri gelir kulağını çekerim...

Ama çocuksu eylemlerle iş bitirmem...

Sitelerde Paylaş

Sizin kafanız yemin ederim tam eski Çin hanedanlarının kafasından...

Çin'de biri bir suç işledi mi kişinin tüm soyu kılıçtan geçirilirdi...

Bu sırf otokontrol sağlayabilmek için yapılmıştı...

Biri Filistin dedi mi hürraaaa tepesine üşüşüyorsunuz, oysa ki bi durun bakalım bi lafa boğmayın ortalığı bi bırakın da yazışalım çizişelim, bir konuda eleştiririm diğer konuda takdir ederim, sizden icazet alarak mı fikir beyan edilecek?

Bi laf yaz, aptal, öbürünü de, gerzek, iyi valla...

Asıl aptallık geni değil de fuzuli tantana geni arasak daha iyi olacak...

Sitelerde Paylaş

Şu an Filistin'in doğru dürüst bir devlet yapısı ve bir ordusu var mı?

Ama var olan bir gerçek İsrail hükümetinin Filistin halkıyla savaş halinde olmasıdır.

Evet aynı mantığı Türk gemisine yaptıkları saldırıda gördük.

Olabilecek!!! çatışmayı engellemek için İsrail askerleri 9 kişiyi kendilerine ait olmayan bir yerde öldürdüler.

Yaşasın İsrail!!! Yaşasın Ludwig!!!

Bu kişinin iletilerini hiç şikayet etmeyeceğim. Millete yapıştırdığı yakıştırmalarıda.

Ama aynısı ile cevap verebilirim. Kendisi buna hazır mı bilemiyorum?

http://en.wikipedia.org/wiki/House_demolition_in_the_Israeli%E2%80%93Palestinian_conflict

Bu linke göre IDF (İsrail ordusu) ev yıkma politikasını şu amaçlarla yapmaktaydı:

1) Caydırmak: İntihar bombacısının ailesinin evini yıkarak kimsenin intihar bombacısı olmayı düşünmemesi için

2) Kontra-terör: Militan karargahlarını, bomba yapma laboratuarlarını yıkmak

3) Bubi tuzağıyla donatılmış bir evde saklanan kişiyi dışarı çıkmaya zorlamak için, askerle girip askerlerin hayatını tehlikeye atmama için

4) Meşru müdaafa: Mümkün gizlenme yerlerini ve bazuka noktalarını yoketmek için

5) Savaş mühendisliği: Tanklar ve ağır askeri araçlar için yola açmak için

Rachel Corrie bu ev yıkma politikasına karşı canlı kalkanlık yapan bir aktivistti. Ben onun bir intihar bombacısının evini korurken öldüğünü sanıyordum. Ama Wiki'deki sayfasında bakınca onun o gün engellemeye çalıştığı yıkım olayının bir intihar bombacısı evi değil "gerillaların gizlenme yerlerini ve Gazze'ye Mısır'dan silah sokmakta kullanılan tünelleri" yıkmak amaçlı bir yıkım olayı olduğunu okudum. Buradan kendimi düzeltiyorum.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie#Corrie.27s_death_and_subsequent_controversy

Vah vah, öylemiy miş?

BM'in İsraile verdiği toprak parçası ile bugünkü topraklarınada bakıver o vikipediden. Niye değişmiş onlarıda yazıver buraya.

Ama senin için ne fark eder.

Senin için adının, milletinin, tarihihin, kültürünün zerre kadar önemi yok.

Sen hayatta kalmayı akıllı!!! genlere bağlayan birisin.

Halk arasında biz buna her davulcunun önünde oynayan diyoruz.

Anladın mı?

Aptal!!!

Şimdi dürüstçe söyle bakalım.

İsrailin gözünde Filistin = Hamas mı değil mi?

Aptal!!!

Sitelerde Paylaş

İki üç gündür İsrail'e köpürüyordum ama biraz aklı selim ve denge politikası güdeceğim.

Mesele yardımların Gazze'ye ulaştırılması ise Aşdod Limanından da ulaştırılır.BM gözlemcileri ve uluslararası denetmenlerce.Çünkü İsrail gemilerde silah olacağını yahut silah yapımında kullanılacak hammadde olabileceğini düşünüyor.

Mesele illaki Gazze'ye gitmekse ona İsrail hükümeti askeri müdahele ile karşılık veriyor.Gemisini gönderen ülke peşine savaş gemisi taksın madem, Gazze takıntısı varsa.Askeri müdaheleye askeri karşılık veremiyorsa ötmesin.

Türk hükümeti sivil gemilerin gitmesini istiyorsa Gazze'ye peşine savaş gemisi takmalı.Madem ısrarcı bu kadar.Aksi takdirde limanlarından kalkacak gemilere engel olmalı

Gazze ablukasının kalkması fevri sivil gemilerce değil uluslararası bir anlaşma ve İsrail'i rahatlatacak bir taahhütle mümkün görünüyor.Gazze'den abluka kalktıkdan sonra İsrail'e atılacak her füze gittikçe artıyorsa abluka demektir.Ve İsrail haklı demektir olacak.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...