Jump to content

Baş Örtüsü Hakkımız Söke Söke Alırız

Recommended Posts

• İleti 900
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bence Atatürk şu an gelse üniversitelerde türban sorunu kalmaz. Zaten Atatürk'ün eşinin başı da kapalıydı. Bizim sahte Atatürkçüler Atatürkçülüğü din düşmanlığı, yahudi uşaklığı, ermeni uşaklığı olarak algılıyorlar. Yanlış yerdesiniz.

Atatürkçülük diye bir şey yoktur, bugün Atatürkçülük bayraktarları (Sabetaylar) Başbuğun şüpheli ölümü ile Başbuğun kitaplarını yasaklatarak yeni bir Atatürkçülük (Zümre üstünlüğü) yaratmışlar adınada Atatürkçülük demişler.

Bunla ilgili Türk solunda güzel bir yazı vardı, okunmasını tavsiye derim.

Sitelerde Paylaş
Hic merak etme pante, kendisi senin hangi degirmene su tasdigini, geminin hangi limanda malzeme yükledigini cok cok iyi biliyor, zaten ilk ikna olanda kendisi oldu.

sen birak akheyi makeyi'de kendi su düstügün haline agla, asaglik herif dedigin insan kadar adam olmayi basarabilmis olsa idi, gelen giden sana vasilin sürüp meydana birakmazdi.

sen birak akheyi makeyi'de kendi su düstügün haline agla, asaglik herif dedigin insan kadar adam olmayi basarabilmis olsa idi, gelen giden sana vasilin sürüp meydana birakmazdi.

Akhenaton senin iftirana hak veriyorsa yazar. Madem şahit gösteriyorsun, işte meydan!

Senin adamlığına gelince, yavşaktan adam olmaz!

İftira etmek kadar kolay bir adilik yok.

Adam olan, hiç kimseye iftirada bulunmaz.

Kapasitesi yetiyorsa fikriyle, bilgisiyle yarışır.

Benim hiç birisine iftira ettiğim görülmüş mü?

Birinin hakkında böyle bir iddiam olmuş mu?

En fazla liboşluğunu, Kürtçülüğünü, dinciliğini yazarım o kadar.

Ama senin adın çıkmış. Her forumda iftiralarınla, kişisel sataşmalarınla, tahriklerinle, provakatörlüğünle ünlüsün.

TD deyip duruyorsun. Yavşak herif, ben istediğim an TD'ye girerim.

Senin g.t'ün yiyor mu, İnvi olarak girebiliyorsan hadi gir bakayım!

Sen haklıysan ben giremem oraya, ben haklıysam sen giremezsin.

Hadi yaz mesajını, ardından ikimiz de online olalım. Var mısın pislik?

Olamazsın. Çünkü sen adi bir iftiracısın!

Sitelerde Paylaş

Şu kişisel atışmalardan ne zaman vazgececeksiniz. TD forumda en fazla haksızlığa uğrayan benim fakat o defterleri kapatın. Konularınızı ve kozlarını burda hakaretsiz tartışın. Td forumda yazamıyorduk burda özgürce tartışın , araya başkalarını almak istemiyorsanızda Hodri bölümü var.

Hakaret vari konuşmalarınızı okumuyorum ve dikkate almıyorum ona göre.

Hangi konuda yarım kaldıysanız bu forumda devam edin. Ama siz işi çok fazla kişiselleştirdiniz. yarın yine yüzyüze bakarız bir yerde, vazgeçin.

Sitelerde Paylaş
Hangi konuda yarım kaldıysanız bu forumda devam edin. Ama siz işi çok fazla kişiselleştirdiniz. yarın yine yüzyüze bakarız bir yerde, vazgeçin.

Bu yavşak İnvi ile mi yüzyüze bakacağım, uzak olsun.

Her pante'yi ağzına aldığında yalan, iftira, çamur eksik olmuyor.

Çok acıtmışım besbelli.

Sanki kazık soktuk, alt tarafı davul tokmağı. :lol:

Sitelerde Paylaş

Pante sana kazigi misyoner cemaatleri vasilinlemeden sokmus zaten, halin ortada, desifre oldun. td sitesi beni dogru bildigimden sasmadigim icin yasakladi, seni ise kullandiktan sonra siktir etti, konu bu kadar acik, git turan dursun sitesinde yaz, yaz da yavsakligin ile orayi da mahkum birakma. senin gibi yari militarist statükocularin bu toplumda artik yeri yok ! bunu anla, yarinlarin türkiyesinde senin yerin olmadigi icin, td sitesinden giderken, arkandan adam olan hickimse kal demedi. ama sende yüz ve ahlak yok ki, sen kovuldugun, istenilmedigin yere bile tekrar gidersin, yalakalik senin ruhunda var ! git de gör görecegini, seni bugüne kadar ben vasilinledim, birazda onlar vasilinlesin.

seni hem misyoner cemaatleri istedigi gibi kullaniyor, hemde td sitesindeki yönetim seni yillarca kullandi, sen alismisin kullanilip bir kenara atilmayi, bizim mayamizda ise kendimizi bile bile kullandirmak gibi birsey yok.

sen birak da simdi onu bunu yukarida jadiye hitaben yazdigim sorulara cevap ver, istersen misyoner cemaatlerin bu konular hakkinda ne düsünyor onuda bizimle paylasabilirsin, görelim senin adamligini, demokratligini, neyüdügü belirsiz panteist ahlakini.....

tarihinde Cheragh tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu yavşak İnvi ile mi yüzyüze bakacağım, uzak olsun.

Her pante'yi ağzına aldığında yalan, iftira, çamur eksik olmuyor.

Çok acıtmışım besbelli.

Sanki kazık soktuk, alt tarafı davul tokmağı. :lol:

ben de anlamadım onu pante valla bana da çatıyor benden de mi var kuyruk acısı anlamadımki :D

Sitelerde Paylaş
Pante sana kazigi misyoner cemaatleri vasilinlemeden sokmus zaten, halin ortada, desifre oldun. td sitesi beni dogru bildigimden sasmadigim icin yasakladi, seni ise kullandiktan sonra siktir etti, konu bu kadar acik, git turan dursun sitesinde yaz, yaz da yavsakligin ile orayi da mahkum birakma. senin gibi yari militarist statükocularin bu toplumda artik yeri yok ! bunu anla, yarinlarin türkiyesinde senin yerin olmadigi icin, td sitesinden giderken, arkandan adam olan hickimse kal demedi. ama sende yüz ve ahlak yok ki, sen kovuldugun, istenilmedigin yere bile tekrar gidersin, yalakalik senin ruhunda var ! git de gör görecegini, seni bugüne kadar ben vasilinledim, birazda onlar vasilinlesin.

seni hem misyoner cemaatleri istedigi gibi kullaniyor, hemde td sitesindeki yönetim seni yillarca kullandi, sen alismisin kullanilip bir kenara atilmayi, bizim mayamizda ise kendimizi bile bile kullandirmak gibi birsey yok.

Hala anlayamıyorsun.

S.ktir edilmiş olan sensin.

Biz ise yurtsever demokratlar olarak kendimiz protesto edip ayrıldık.

Bize kapı hala açık. Ama sen istesen de giremezsin. Senin gibi tahrikçi provakatörü orada bile tutmazlar.

Dua et, burası çok daha özgürlükçü site. Banlandıktan sonra farklı nickle yine iftiralarına, küfürlerine devam edebiliyorsun. Buna rağmen nankörsünüz, site aleyhinde atıp tutmaya devam edersiniz.

Sen gel Bilimselfelsefe'ye, Ateistplatform'a da gerçek tekmenin ne olduğunu gör. :lol:

sen birak da simdi onu bunu yukarida jadiye hitaben yazdigim sorulara cevap ver, istersen misyoner cemaatlerin bu konular hakkinda ne düsünyor onuda bizimle paylasabilirsin, görelim senin adamligini, demokratligini, neyüdügü belirsiz panteist ahlakini.....

Seni ben adam yerine koyup da hiç tartışır mıyım?

Bitti o günler!

Benimle tartışma zevkinden-hazzından mahrum edeceğim sizin gibileri. :lol:

İftira ettikten sonra kanıtlayamadığı halde, özür dileme erdeminden yoksun olan küçük adamları asla bir daha muhatap almam.

Merak etme yalnız değilsin. Senin gibi birkaç tane daha var böyle.

Özür dilemeden hiçbir müfteriyi affetmem.

Hem özür hem tevbe, aksi halde uzak durun benden.

Ama utanma yok ki, ben "uzak durun" dedikçe daha da sırnaşıyorlar.

Arsız herifler! :D

Sitelerde Paylaş

Jadi sorular gayet basit !

1 : Insanlarin cezayi isleme tabi tutmak icin, onlarin giyim ve kusamlari ile mi orantili olmali, yoksa isledikleri suc ile mi ?!

2 : Türbanli bir ögrencinin "güzel sanatlar", "kimya", "hukuk" "ögretmenlik" "hekimlik" , veya "sosyal bilimler" okumasina niye karsisiniz ?!

3 : Siz aksamlari erkeleri düsünerek masturbasyon yapmaniz dogal ise, aynisini yapanlarin "sirf türbanli" olduklari icin kötü mü ?!

4 : niye masturbasyon yapiyorsunuz, etrafinizda sizi tatmin edecek, sizin köleniz olmak isteyen bir deli kanli yok mu :)?!

dördüncü soruyu cevabini cidden merak etmiyorum, ama paylasmak isterseniz tesekür ederek okurum tabi.

türban takan biri otomatikman zaten şeriat isteyen bir yobazdır zaten istemese de istetirler ona yobaz erkekleri

türbanlı kullanılan elemandır, kadrolaşmak için türbanı icat ettiler 70lere kadar yoktu böyle bir problemimiz

ilerdeki yobaz arap devletinin altyapısını hazırlamak için o türboları eğitiyorlar

diğer sorularını terbiyesizce buldum ...

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ben de anlamadım onu pante valla bana da çatıyor benden de mi var kuyruk acısı anlamadımki

Pantefobi var onda.

Pante'ye yakın gördüklerinden de korkuyor.

O yüzden hırlıyordur.

Hırladığında "Hoşt!" diyordum eskiden kuyruğunu kıstırıp kaçıyordu.

Şimdi çok sırnaştı, o da fayda etmiyor. :lol:

Sitelerde Paylaş

queenofhearts sana tesekür ederim, beni gene yaniltmadin, demek türban takmak yobazlik icin yeterli senin icin, yobazlik oldugi icinde cezayi isleme tabi tutulmali!! yani ortada fiiliyata gecmis herhangi bir suc olmaksizin, yargilamayi dogru bulan bir ahlak algisina sahipsin sen ve senin gibi sig insanlar. iste senin gibi yaratiklarinda yarinlarin türkiyesinde yeri yok ! bu topraklarda müslümanlar kurani kerim kanunlarinca yargilanmak ve toplumsal düzenin ona göre saglanmasini istediginde ona karsi koyabilecek bir güc varmi ki ?! olmadigina göre, demek ki bu insanlar böyle bir özlemleri yok ! tam tersine insanlik haklari olan haklari talep ediyorlar, ama senin gibi insanliktan, azami sosyolojiden yoksaun insanlar bunlari anlamaz.

Dangalak pante,

turan dursun sitesinde gicina vasilin sürülüp gönderilen ben degilim, sensin ! sena siktir cekenler ise, yarim aklin ile onlari zor durumda biraktigin icin siteden gitmene birsey demediler. bu kadar basit. yavsaklasmaya gerek yok, insanda biraz arlanma utanma olur.

beni muhtap alamazsin, beni muhtap almak icin onun bunun yavsakligini birakip öncelikle en az benim kadar adam olmalisin.

Sitelerde Paylaş

queenofhearts sana tesekür ederim, beni gene yaniltmadin, demek türban takmak yobazlik icin yeterli senin icin, yobazlik oldugi icinde cezayi isleme tabi tutulmali!! yani ortada fiiliyata gecmis herhangi bir suc olmaksizin, yargilamayi dogru bulan bir ahlak algisina sahipsin sen ve senin gibi sig insanlar. iste senin gibi yaratiklarinda yarinlarin türkiyesinde yeri yok ! bu topraklarda müslümanlar kurani kerim kanunlarinca yargilanmak ve toplumsal düzenin ona göre saglanmasini istediginde ona karsi koyabilecek bir güc varmi ki ?! olmadigina göre, demek ki bu insanlar böyle bir özlemleri yok ! tam tersine insanlik haklari olan haklari talep ediyorlar, ama senin gibi insanliktan, azami sosyolojiden yoksaun insanlar bunlari anlamaz.

Dangalak pante,

turan dursun sitesinde gicina vasilin sürülüp gönderilen ben degilim, sensin ! sena siktir cekenler ise, yarim aklin ile onlari zor durumda biraktigin icin siteden gitmene birsey demediler. bu kadar basit. yavsaklasmaya gerek yok, insanda biraz arlanma utanma olur.

beni muhtap alamazsin, beni muhtap almak icin onun bunun yavsakligini birakip öncelikle en az benim kadar adam olmalisin.

çakma entel bırak şimdi hikaye anlatmayı da ağzını topla biraz panteye ettiğin hakaretler yüzünden ceza alıcaksın

evet türban bir siyasi simgedir dinle imanla ilgisi yoktur bunu savunan adam delinin tekidir oldu mu

müslüman dediğin nedir senin

müslümanlığın ilk şartı nedir??

türban mıdır??

şu ülke nüfusunun yüzde kaçı müslümandır ve neye göre böyledir

çünkü yeri gelince yüzde 99 müslüman oluyor!!

liboş nurcu ağzı ile entellik yapma

yerin senin sosyolojini :D

insanlıktan yoksun lafını sana iade ettim çakma demokrat..

ulan insan biraz düşünür bu yobazlar madem islami rejim derdinde değil hem neden utanmadan türban takmayan her normal insanı dinsizlikle suçlar ve zoru görünce avrupaya defolup kaçar

bunlar nedir liboş müslüman mı??

Sitelerde Paylaş

Dangalak pante,

en entel en adam sensin :D

Sitelerde Paylaş

Gene sacmalamadan edememisin, yok yobazlik mis yok fetoslukmus, hem diyeceksin fetos amerikanin himayesinde hareket ediyor, hemde yobaz diyeceksin :) ister yazdikca tüm tutarsizliklarin tek tek gün isigina cikiyor.

panteye daha tek bir hakaretim olmadi ! ona hak ettigi gibi davraniyorum.

senin gibi sig insanlarin insanlarin hür iradeleri ile kullandiklari tercihlere bile saygin yok !

biz sana diyoruz ki, yobaz olsa bile, ortada fiiliyata gecmis hic bir suc yokken, insanlari sirf düsüncelerinden dolayi yargilamak adil birsey mi ?!

ama senin aklin bu gibi sorulari cevaplamak icin yetmez, ancak pante yavsakligi elden biramkayanlardan meddet umarsin.

Sitelerde Paylaş

çakma entel bırak şimdi hikaye anlatmayı da ağzını topla biraz panteye ettiğin hakaretler yüzünden ceza alıcaksın

evet türban bir siyasi simgedir dinle imanla ilgisi yoktur bunu savunan adam delinin tekidir oldu mu

müslüman dediğin nedir senin

müslümanlığın ilk şartı nedir??

türban mıdır??

şu ülke nüfusunun yüzde kaçı müslümandır ve neye göre böyledir

çünkü yeri gelince yüzde 99 müslüman oluyor!!

liboş nurcu ağzı ile entellik yapma

yerin senin sosyolojini :D

insanlıktan yoksun lafını sana iade ettim çakma demokrat..

ulan insan biraz düşünür bu yobazlar madem islami rejim derdinde değil hem neden utanmadan türban takmayan her normal insanı dinsizlikle suçlar ve zoru görünce avrupaya defolup kaçar

bunlar nedir liboş müslüman mı??

Queen çok ilginç bir tipsin;) Tespitlerin mükemmel;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...