Jump to content

Ermenileri Kesenler Kürtler ve Cerkesler

Recommended Posts

Katil Kürtler hem Ermenilerden hemde Türklerden özür dilemelidir.

Iste bu akil mantik ve cifte standart beyinlerinde ırkçı virüsleri kurtcuklari ile dolu olanlarda olur.

Önce...

..."Bu ülkede Kürt yoktur herkes Türkiye Cumhuriyeti vatandasidir"...

...sonra kalkip utanmadan...

..." Katil Kürtler hem Ermenilerden hemde Türklerden özür dilemelidir...

...diyeceksin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurd ve Ermeni kardesligi niye tek benim arzum ve hayalim olsun ??

Kotu bir seymi bu ??

Alice harikalar diyarında.

Komuşusu komşusuyla anlamayıp makinalı tüfekle tarayan şahsiyetlerden nameler. :lol:

Ermenilerden nefret eden hala Kurtler var! Ve bunlarin yukardaki (Tutankhamun) Veledi gibi sunetsiz,musluman olduklarini ileri soyluyorlar.

Yavrucuğum terörö örgütün üst yapısının soy geçmişi ve çatışmalarda ele geçirilen şahsiyetlerin sünnetsiz olduğu kayıtlı tescilli.

Yoksa sendemi Sünnet olmadın. :lol:

Sen Hegelistik Siyaset felsefesi nedir bilirmisin. Biraz oku oku.

Sitelerde Paylaş

..."Bu ülkede Kürt yoktur herkes Türkiye Cumhuriyeti vatandasidir"...

...sonra kalkip utanmadan...

..." Katil Kürtler hem Ermenilerden hemde Türklerden özür dilemelidir...

...diyeceksin.

İşte cigi... işte olaylara bakışı. !!!!

Türkler öyle büyük bir Milletir ki , bu işleri yapanların kürtler ve cerkesler olduğunu bile bile eğitim polikasına almaz.Beraber yaşadığı insanların kimliğine bakmaz, onları korur.

Zaten bunu bugüne kadar anlamadıysan bu saatten sonrada anlaman zor.

Emperyalizmle bir dolu işbirliğine girmiş insanların yüzüne çarpmışmıdır hiç. Çanakkaleden kaçanların ayaklanmasıyla Musul ve Kerküğü kaybeden Türk Milleti bunu hiç dile getirmişmidir, Eğitim kitaplarına almışmıdır. ?

Ana yazıyı okumadan hezeyan belirtme ;

Ana yazıda BDP partisi elemanı ne diyor " Türkler Ermenilerden Özür dilesin "

Bu şahsiyetleri kendi bok çukurunda boğacaksın ki dünya temizlensin.

Ah cigi ah...

Sitelerde Paylaş

Ermenileri Kürtler öldürdü,Osmanli kimdir,Türkler o aralar ne isle mesguldular,Osmanli Türk degilse,Türkler neredeydiler.Dersim de,maras ta,sivasta, 1955-56 olaylarini kim yapti.Hrant Dinki kim öldürdü...Iyi kivirmalar,yalanlariniza sadece kendiniz inanirsiniz,siz hakli akilli dünya aptal hemi...

Sitelerde Paylaş

Ermenileri Kürtler öldürdü,Osmanli kimdir,Türkler o aralar ne isle mesguldular,Osmanli Türk degilse,Türkler neredeydiler.Dersim de,maras ta,sivasta, 1955-56 olaylarini kim yapti.Hrant Dinki kim öldürdü...Iyi kivirmalar,yalanlariniza sadece kendiniz inanirsiniz,siz hakli akilli dünya aptal hemi...

ok.. Sana katiliyorum..

Ama kurtlerin'de bu katliam'da etkilidir..

Bu olmustur,yasanmistir..

simdi Kurtler tedavulden kaldirilmak isteniyor.. Ama bu olmadi.. Askeri olarakta ,siyasi olarakta bunu yapmak isteyenler cuvalladi..Bunlari biliyorsun!!!

Sonuc ortada!

Kurtlerin 21 yy'da cagdas medeni dunya'da yerini alirken gecmisi ile yuzlesmesi nin zamani nin geldigini dusunuyorum..

Sitelerde Paylaş

Yeni cinayetlerini planliyorlardi...

Ben yukarıda boşuna ahlak zafiyetinden bahsetmedim, aynı zafiyet 2010 olmuş devam ediyor. Sene 3000 olsada ahlak zafiyetiniz devam edecek.

Boş konuşmayın Ermenilerden özür dileyin.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kürtler olayin tetikcileridir,bunu inkarda etmiyorlar,kivirmiyorlarda ama arkadaslar isine gelmeyeni osmanliya yikiyorlar,isine gelenlere sahip cikiyorlar.Suclu ittihat terakki zihniyeti,osmanli bunlardan daha medeniydi...

Sitelerde Paylaş

Tutankhamun ! insanlari kiskitmaya devam edersen sana kalkip birileri tutacagin 'Beyaz sapli,Oynar Basli' bir sey verecek...

Akilli ol..

Ermenilerden ve Türklerden özür diliyoruz diye başlık açın.

Artık yüzleşin kimliğinizle, kimliğinizi size verdik , gereğini yapın.

Sitelerde Paylaş

Çerkeslerin soykırım yapması diye birşey olamaz.Zira bölgede Çerkesler yaşamıyor.

Ancak orduda subay olarak veya Teşkilatı Mahsusada vazifeli olarak münferiden katılmış çerkesler olabilir.

Tıpkı Türk subay ve memurların katılması gibi.

Bu ortamda Ruslar, 93 Harbi sonunda Osmanlı’ya 1878 Ayastefanos’u imzalatırlar. Bizim ders kitaplarının (tövbe!) bahsetmediği bir 16. Maddesi vardır bunun (çok merak ederim, gerçekleri kendimizden saklayarak ne halt edebilmeyi ummuşuzdur?): “Babıali, Ermenileri Kürtlerden ve Çerkeslerden koruyacak, derhal reformlara girişecektir”. İngiltere telaşlanır çünkü Ruslar fena öne geçmiştir. Hemen Ayastefanos iptal ettirilir, yerine Berlin imzalanır. Ama onun da 61. Maddesinde aynı şey yazmaktadır çünkü Ermenilerin doğudaki felaket durumu ayyuka çıkmıştır.

Burada kastedilen Çerkesler batıda yaşayanlar olabilir.Çünkü Çerkesler Türkiyenin orta e batısında yoğun olarak yaşar.İstanbul ve çevresi kastedilmiş olmalıdır.

1859’da Şeyh Şamil’in Ortodoks Ruslara yenilmesi üzerine Anadolu’ya akmaya başlayan Müslüman G. Kafkasya halkları aynı “eylem”e derhal iştirak edeceklerdir. Yağma, en kolay üretim biçimidir.

Burdada tarihe dikkat edin 1859 ...Şeyh Şamilin yenildiği tarih ortada ve açık.

ama ermeni olayı ise 1915..

Üstelik Çerkeslerin göçleri yoğun olarak gemiyle ve samsun üzerindendir.

Baskın Oran antlaşma maddelerinde Çerkes ismini görünce ''mal bulmuş mağribi gibi ''atlamış olaya...

O antlaşmlarda kastedilen çerkesler zaten vilayeti sittede yaşamıyor.

Ancak batıda yaşayan Çerkeslerin batıdaki Ermenilere karşı intikam saldırısı yapmaması için konulmuş olablirler.

Dolayısıyla bu maddeye dayanarak 1915 olaylarıyla Çerkesleri ilişkilendirmek hem saçma hem yanlıştır.

Sitelerde Paylaş
Gelelim kimlik verme ve isteme olayina !!!!!!!!!!

Burasi onemli cunku..

Yilardir pkk'li olan etrafimdaki arkadaslara derim..

T.c somurgeci ise neden somurgecilerden kimliginizi talep ediyorsunuzki ???

Tersine yakin onlarin kimliklerini !

Mesela D.bakir'da pkk nin gosterilerine katilan 1.5 milyon kisi bir kampanya yapsin ve D.bakirin en buyuk meydanin'da T.c kimliklerini cikarsin herkez... Ve bu kimliklerden bir Dag yapsinlar sonrada benzin dokup yaksinlar!! sonra'da Booooooom!!

Madem T.c isgalci ise ve Parlementoya guveniniz yok ise niye telep ediyorsunuzkimlik ???

Yakin,onun kimligini...

Kimlik yakmak suctur ve cezasi vardir..

Bunu biliriz.

Peki bunu 1.5 milyon aclik sinirin'da yasayan Kurd yaparsa ne olur ???

Devlet cezami verir !

:)

Gulmemek elde degil.

Bir sey yapamaz devlet ve oylece inek gibi BAKAR.

1.5 milyonu tutuklamak,dagitmak ,kursun SIKMAK sadece Kuredistan Devrimi icin guzel bir Antreman olur!!

Siyaset yapanlara kimlik yaktıramazsın!

Evet bir çoğu sadece siyaset yapıyor.

Dağdaki teröristler kimliklerini yakabilir, geçici olarak dağda değilse eğer.

Ama şehirdeki, köydeki insanların batıdakilerden hiç farkı yok.

Ertesi günü o yaktığı kimliğe ihtiyacı olan onbinler kuyruğa girer Nüfus Müdürlükleri önünde.

Çünkü çoğu devlette, kamuda görevlidir, müteahhittir, taşerondur, memurdur, işçidir, esnaftır. Vergi daireleri ile, Gümrükle, bankalarla, valilikle, belediye ile, SSK ile, Bağkurla, okullarla, hastanelerle ilişkilidir.

Yani, çoğunun zincirlerinden pardon kimliklerinden başka kaybedecek şeyi çoktur.

O nedenle yapmazlar, yapamazlar.

Yada baska kampanyalar duzenleyin diyorum..

Madem T.c somurgeci diyorum.. Kitlesel protesto edin DEVLET kurumlarini,okullarini her seyini !Devleti tamami ile Ceset KILIN ! Kurt cografyasin'da diyorum..

PKKli arkadas bana bakip ! -Hewal herseyin bir sirasi var diyip! ne kadar ciddiyetsiz oldugunu bana gosteriyor sadece..

PKK ve kitlesi nin kafalari coook karisik..

Evet. somurgecilerden kimlik talep edilmez. ALINIR.................

SOke ,soke alinir hemde..

Sen onlara "Bırakın bu siyaset yapmayı!" demiş oluyorsun.

Onların yaptığı terör destekli siyaset.

Siyaseti bıraktıklarında geriye sadece terör kalır.

Bu durumda söke söke bir b.k alamazlar. Tek alacakları bombalar olur.

Çünkü sadece terör yapanlara onların dilinden konuşur devlet.

Ve devletin işi çok daha kolaylaşır o zaman.

Şimdi kitleler arasında terörist ayıklarken, o zaman ayıklamaya gerek kalmaz.

İşte o yüzden de bunu teklif ettiğin PKK'lılar sana "Kafayı yemiş herhalde" gözüyle bakar. :D

Sitelerde Paylaş

İşte o yüzden de bunu teklif ettiğin PKK'lılar sana "Kafayı yemiş herhalde" gözüyle bakar. :D

Zaten onlar hiiic anlasamiyorum,artik! :)

-Yukar'da yazdiklarin'da hakli oldugun noktalar var! ama SSk,Bag-kur-memur vs,diye uzattigin kesim PKK 'ya cok yakin bir kesim degilki !!

Pkk nin kitlesi Bolge'de en azami ,aclik sinir'da yasayan kitledir..Digerleri zaten Merkezi otariteye bir sekilden baglidir! Ya AKPlidir yada CHP 'li..

Zaten onlardan kimse bi sey yapmasini beklemiyor.. Pek dise dokunur bir sey de yapmadilar 35 yillik pkk nin seruvenin'de!! Tek tukleri saymassak tabiki..

PKK ya destek veren 2.5 milyon insan var ve cok actif ,faal bir kitle bu! Bunu'da unutma.

Sitelerde Paylaş

Osmanlı Ermenilerin katledilmesini inkar etmiyor.

Hallaçoğlu' nun bulgularına bakınca buunu görürsünüz.

Bunu Ermeniler de söylüyor katledildik diyor.

Ama Ermni diasporasınla ülkemizin ayrıldığı nokta şurasıdır.

Onlar bu katledilmelerin devletin iradesiyle, planlı bir şekilde olduğunu iddia ediyorlar, Osmanlı ve Osmanlı tarihçileri de bizim gibi bunun devlet planı olmadığını, sürgüne gidenlerin çete saldırılarıyla öldürüldüklerini iddia ediyor. Yağma için öldürüldüler.

Tabi burada sürgünde ölen, öldürülen tek kişi bile olsa bu devletin sorumluluğundadır bunu kabullenmek laızm. Madem kontrol altına alamıyorsun, neden sürgüne gönderiyorsun derler adama. Ki kaldı ki gönderilen Suriye çölleri 900 bin 1 milyon Ermeni nüfusunu nasıl doyuracaktır o da ayrı bir sorudur?

Neyse devam edelim :

Doğudaki çetelerin, çete reislerinin, bu olaylara engel olamayan askerlerin isimleri vardır, kayıtları vardır Osmanlı' da tek tek idam edimiştir.

Ermeni diasporası tehcirin başlangıcını dahi soykırımın başlangıcı olarak görüyorlar. Tehcirden önce Ermeni erkekler askere alındı ve çoğu yok edildi, erkeksiz yani savunmasız kalan kadın ve çocuklar da tehcirle beraber temizlendi diyorlar.

Çok tartıştım onlarla, tek başıma altı-yedi Ermeni diasporası üyesiyle tartıştım, forumlarında tartıştım ordan biliyorum bu bilgileri. Resmi bilgiler dışında anlatılanlar var dışarıda Ermeni soykırımı o bilgilerle donatıldığı için çoğu dış ülkede kabul edildi.

Olayın Kürt-Türk-Çerkez yönününe gelirsek devleti yönetenler Türk' tür o bakımdan ilk sorumluluk bizlere yöneltiliyor, sorumluluğun altına girip yükümlülükleri bizim ülkemizin çekmemizi istemektedirler diasporadakiler.

Olay politik haline gelmiştir, kazanç ve çıkar kavgasına dönüşmüştür, konuyu bu şekil ayağı düşürüp ahlaksızlaştıran hatta o dönemde ölen yakınları için kan paraları isteyecek kadar, ölüden, mezardan medet uumacak kadar küçülen de Ermeni diasporasıdır, bu adamlar kendini Anadolulu görürler güya ama aslında Rus ve ABD köpekleridir.

Ben o dönem ölen Ermeniler için ülkem adına özür dilerim ama bu diaspora köpeklerine acımakla, nefret etmek arasında gidip geldiğim zaman nefret bile edemiyorum acıyorum bu zavallılara, sadece acıyorum.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...