Jump to content

ABD Vatandaşlık yemini

Recommended Posts

Biz ölünce ardımızdan gelecekler için yine devletimiz ve milletimiz olacak.

Siz değilmisiniz kürdistan hayalleriyle yanıp tutuşan. ?

Siz değilmisiniz ana dilde eğitim hakkı söylemleriyle olmayan bir dil yaratmaya çalışan ?

Siz değilmisiniz sağdan soldan efsane ve mitoloji çalarak yeni efsaneler üreten ?

Siz değilmsiniz gerçek kimliğinizi red eden. ?

Siz değilmisiniz bu millet bu devleti kurarken emperyalizme işbirliğine girip arkasından vuran.

Ahh bu gizli milliyetçilik yokmu adamı yer bitirir.

Korkma, sizi de biz kurtaracagiz,sizin gibi özürlü insanlari görünce üzülüyorum,devlet tektip insan yaratinca hep defolu oluyor...

Sitelerde Paylaş

Sevgili Drekinci ikili oynamayı çok sever.

Ben ona alıştım artık. Onu olduğu gibi kabul ediyorum.

Kimseye bir zararı olmamıştır onun. Olmayacaktır da.

Sadece lafını eder.

Zaten burada bütün ürettiğimiz lafı güzaf değil mi?

Ama bazı lafları TC hükümeti yüzünden üretiyoruz. Bunu açıklamam lazım.

Dünya hızla değişiyor. Eskiden Türk vatandaşlarının başka bir ülkenin de vatandaşı olabileceğini rüyamızda görsek inanmazdık.

Şimdi milyonlarca Türk çifte vatandaş veya başka ülkenin vatandaşlığına geçmiş durumda.

Dananın altında buzağı arar gibi onları sorgulayıp, davranışlarında vatana ihanet aramak her zamam mümkün.

Bunu yapmaktan sizi kimse alıkoyamaz.

Ama unutmayın ki onların birçoğu kendilerine TC hükümeti tarafından başka ülkenin vatandaşı olmaları tavsiye edilen insanlar.

TC hükümeti bunu iyi vatandaşlık örneği olarak görüyor.

Benden de istendi ABD vatandaşı olmam. Hatta izin almadan ABD vatandaşlığına geçmemi tavsiye etti NY konsolosluğu.

Çünkü o sıralarda Ermeni sorunları için bir lobi oluşturmak istiyordu TC hükümeti.

Ben izin verilmeden ABD vatandaşlığına geçtim ve normalde TC hükümeti izin almadan başka bir ülkenin tabiyesine geçenleri TC vatandaşlığından atarken, ben ve benim gibi binlerce kişi atılmadı. Bizim için özel bir af çıktı.

Görüyorsunuz TC hükümeti kendi çıkarı için bizi (Türk vatandaşlarını) kullanmasını bildi.

Ben şikayet etmiyorum tabii ama bu olay sanıldığı gibi değil.

TC vatandaşlarının başka bir ülkenin ve özellikle ABD ve Almanya gibi, güçlü ülkelerin vatandaşı olması TC hükümeti açısından çok önemli ve gerekli. Bu vatana ihanet olmadığı gibi, vatana hizmet olarak da düşünülebilir.

En azından TC hükümetlerine hizmet anlamına gelebilir.

Zaten dünya politikasında desteksiz ve arkadaşsız bir ülkeyiz.

Sevilmiyoruz. Hatta nefret ediliyoruz.

Buna karşı herşeyimizle mücadele etmek zorundayız.

Bu da öyle bir şey işte.

Bence asıl hainler Türkiyede yaşıyor. Meclisi onlar işgal ediyor.

Onlar bizim adımıza karar veriyor ve onlar ülkemizi bir çıkmaza sürüklüyor.

Sitelerde Paylaş

Adama NE ALAKA dedirten, KEL ALAKA, tipik bir Drekinci yanıtı.

Zevahiri kurtayım kaygısıyla boş boş karalamış gene, ama kurtulacak yanı da var gibi görünmüyor doğrusu.

Kah inersin yeryüzüne seyreder komüşler seni,

Kah çıkarsın gökyüzüne, seyredersin komünel toplumu

Huşu içinde aldanarak, kanarak ve kandırarak,

Gece gündüz safsata içinde debelenip,

Saç yiyip saman sıçarak...

Yürü be Drekinci!

Yürü de iyice rezil olma.

Sevgili DİRİLİŞ

Öyle görünüyor ki sen de yakup gibi dersini alıp, zıbardıktan sonra yeniden dirilerek foruma avdet edenlerden birisin. Önceki niklerini söyle de bakayım kimsin ve nerede dayak yemişsin.

Ne alaka, kel alakaları kavrayacak kadar aklın olsaydı bu iletiyi yazmazdın.

Ben, senin gibilere, adam olmanın asgari şartlarını yazıyorum. Senin gibiler ise, adam olmamak için direniyor.

Benim iletimin boş da senin ki çok mu dolu?

Komünist düşmanı olduğunu beyan etmekten başka ne var iletinde. Hadi ben komünizme kanmışım, sana ne oluyor. Seni veya başkalarını kandıracağımdan mı korkuyorsun. Zaten senin tiyniyetindekileri aramıza kabul etmeyiz ki. Sen bu kafa ile zaten komünist olamazsın ki. Değil komünist hiç bir şey olamazsın. Avatarına bakılırsa gardrop Atakürkçülerine özenenlerden birisin.

Yürü be diriliş. Kim tutar seni. Sen Vatana, Vatan sana kurban olsun.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Drekinci ikili oynamayı çok sever.

Ben ona alıştım artık. Onu olduğu gibi kabul ediyorum.

Kimseye bir zararı olmamıştır onun. Olmayacaktır da.

Sadece lafını eder.

Zaten burada bütün ürettiğimiz lafı güzaf değil mi?

Ama bazı lafları TC hükümeti yüzünden üretiyoruz. Bunu açıklamam lazım.

Dünya hızla değişiyor. Eskiden Türk vatandaşlarının başka bir ülkenin de vatandaşı olabileceğini rüyamızda görsek inanmazdık.

Şimdi milyonlarca Türk çifte vatandaş veya başka ülkenin vatandaşlığına geçmiş durumda.

Dananın altında buzağı arar gibi onları sorgulayıp, davranışlarında vatana ihanet aramak her zamam mümkün.

Bunu yapmaktan sizi kimse alıkoyamaz.

Ama unutmayın ki onların birçoğu kendilerine TC hükümeti tarafından başka ülkenin vatandaşı olmaları tavsiye edilen insanlar.

TC hükümeti bunu iyi vatandaşlık örneği olarak görüyor.

Benden de istendi ABD vatandaşı olmam. Hatta izin almadan ABD vatandaşlığına geçmemi tavsiye etti NY konsolosluğu.

Çünkü o sıralarda Ermeni sorunları için bir lobi oluşturmak istiyordu TC hükümeti.

Ben izin verilmeden ABD vatandaşlığına geçtim ve normalde TC hükümeti izin almadan başka bir ülkenin tabiyesine geçenleri TC vatandaşlığından atarken, ben ve benim gibi binlerce kişi atılmadı. Bizim için özel bir af çıktı.

Görüyorsunuz TC hükümeti kendi çıkarı için bizi (Türk vatandaşlarını) kullanmasını bildi.

Ben şikayet etmiyorum tabii ama bu olay sanıldığı gibi değil.

TC vatandaşlarının başka bir ülkenin ve özellikle ABD ve Almanya gibi, güçlü ülkelerin vatandaşı olması TC hükümeti açısından çok önemli ve gerekli. Bu vatana ihanet olmadığı gibi, vatana hizmet olarak da düşünülebilir.

En azından TC hükümetlerine hizmet anlamına gelebilir.

Zaten dünya politikasında desteksiz ve arkadaşsız bir ülkeyiz.

Sevilmiyoruz. Hatta nefret ediliyoruz.

Buna karşı herşeyimizle mücadele etmek zorundayız.

Bu da öyle bir şey işte.

Bence asıl hainler Türkiyede yaşıyor. Meclisi onlar işgal ediyor.

Onlar bizim adımıza karar veriyor ve onlar ülkemizi bir çıkmaza sürüklüyor.

Hainlerin içimizde olduğu çok doğru ve bazı kalın kafalılara bir türlü anlatamadığımız bir gerçek.

Bu kafalar o kadar kalın ki İran gibi kıçı boklu bir kabile devletinin bile tüm dünyayı sömürdüğü iddia edilen ABD'den bağımsız kendi başına bir ülke olduğunu, sınırları kapatıp tüm komşulara rest çekmenin hiç de sanıldığı kadar güç olmadığını ve tek başına kalmanın bir marifet olmadığını bir türlü anlayamıyorlar.

Yolda kayıp düşseler etrafta CIA ajanı arayan bu tiplere göre bizler sütten çıkma ak kaşığız ve tüm Batı dünyası da her an bizleri sömürmek için fırsat kollayan şeytani yaratıklardır.

Bu dahilere göre yan gelip yatan Türk milleti o kadar müthiş bir ekonomik değer üretmedir ki ABD bu bereketli değeri sömürerek lüks içinde yaşamaktadır.

Her zaman haklı, her zaman mağdur ve şikayetçilerdir.

Her boku da bilirler üstelik...

Ne desek kar etmez...

Sitelerde Paylaş

Ne desek kar etmez...

Ne dedin sen şimdi!

ABD den bağımsız bir politika izlemek kötü mü demek istiyorsun.

ABD den bağımsız bir politika izlemek vatan hainliyi mi oluyor?

CİA, Türkiye'nin çıkarlarını mı koruyor?

Bizler eksik gedik, bir bok savunuyoruz. Savunduklarımızın arkasındayız.

Ne savunduğunuz bile belli değil.

Şöyle birkaç madde halinde neyi, nasıl ve niçin savunduğunuzu yazabilseniz, biz de ne olduğunuz hakkında karar verelim.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Bu kafalar o kadar kalın ki İran gibi kıçı boklu bir kabile devletinin bile tüm dünyayı sömürdüğü iddia edilen ABD'den bağımsız kendi başına bir ülke olduğunu, sınırları kapatıp tüm komşulara rest çekmenin hiç de sanıldığı kadar güç olmadığını ve tek başına kalmanın bir marifet olmadığını bir türlü anlayamıyorlar.

Düzeltme ;

İran dünya üzerinde en köklü geleneğe ve tarihine sahip ender üşkekerden biri olup dış politka konusunda Sabetay cenneti Türkiyeye on basar.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...