Jump to content

Chp-Mhp Koalisyonu Yolda

Recommended Posts

Atatürk sistemi kuran kişidir. Büyük bir liderdir. Fakat artık bu işler Atatürk'ün kurduğu sistemle alakası olmayan yerlere ulaştı. Bürokrasi o kadar gelişti ki, Atatürk bile gelse, bazı şeyleri kontrol edemeyebilir. Şu anki chp ile Atatürk'ün kurduğu chp arasında dağlar kadar fark var. Nasıl anlatsam bilmiyorum ki, düşün bir kere akp yüzde 47 oy almasına rağmen az daha kapatılıyordu. Düşün bir kere, sistem ne yaptı akıllı ol, bizim dediklerimiz yap, yoksa bir dahaki sefer seni kapatırız dedi. anayasa değişikliği oylaması vardı. izlemişsindir belki, parti kapatmayı zorlaştıran karar düştü değil mi? Hemde kimim sayesinde akpdeki bazı milletvekilleri, birde dtpliler sayesinde. en çok kapatılan iki siyasi gelenek tam anlamıyla evet diyemedi. Neden acaba diye hiç düşündün mü? Uzun lafın kısası şu anki bürokrası o kadar dallandı budaklandı ki, Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetle alakası olmayan bir sisteme dönüştü. Bu arada evet ben Atatürkçüyüm, bazıları gibi naylon Atatürkçü değil. Harbi

Yorumlarin'da o kadar cok Handikap varki , hengicini alip sana kullansam diye bakiyorum ! :)

Neyse bu seferlik fazla karismiyacagim.. Cunku isten yeni geldim ve ilgilenmem gereken cok kagit var...

Ama gelecek sefere insanlara Olimpos dagindan bakar gibi bakmasan iyi edersin..

-Dedigin gigi bu sistemi ATATURK kurdu ! :)

Selamet ile...

tarihinde Ege2010 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen o zaman yaşadığın sistemi yık, ve başına geç. O zaman kahraman olursun. Aynı Ulu önder Atatürk gibi. Eğer başarısız olursan, hain olur. Atatürk'ün yaptığı aynen budur. Benim söylediklerimde çelişki yok. Dikkatli okursan mantığını anlarsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...