Jump to content

Soytarı Google

Recommended Posts

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Google'a kesinlikle bir yasak getirilmediğini söyleyen Yıldırım, "Vergisini ödesin, Türkiye'de istediği yayını yapsın. Google'a erişimdeki yavaşlığın kesinlikle bizimle bir alakası yoktur. Yasak sözkonusu değil. Youtube'a IP'lerinin engellenmesi sözkonusudur, firma bilerek engelli IP'leri Google için kullanıyor" dedi.

http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/521639-vergisini-odesin-istedigi-yayini-yapsin

son zamanlarda hırsız alçak namussuzların sığınağı oldu basın özgürlüğü kisvesi.

kendi gelir kalemlerine sansür uygularken utanmayan yüzsüz herifler başımıza sansürsüz internetçi kesiliveriyor.

p çocukları

başlık sahibine sonuna kadar katılıyorum

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu saydığın şeylerin hepsinde ABD dünya lideri.

İthalatında (Hırsızlığında) evet. En iyi kalemi bile taklitçi. :lol:

Şu her bokun uzmanıyız olayınızda deli ediyor beni. Biraz sanat tarihi konularında yoğunlaşında foruma katkılarınızı görelim. Nasılsa uzmansınız.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Google yasaklıcığını desteklemenin ardında amerikan düşmanlığı varmış.

Ama yasaklayanların da başka bişeye düşmanlığı var.

Sonuçta olan yasağa mağdur kalanlara oluyor.

Sen kimseye düşman olmsanda, kendini uzaydan dünyayı yönetmek için gönderilmiş üstün yaratık sanan birkaç akıl hastası çıkıp kendi düşmanlıkları için yasak koyabileceğini sanıyor.

Sen amerikaya, internete filan düşmansan git kendi kendine küfret, diğer insanları ne karıştırıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Aç gözlüğümden dolayı ikisni birden seçiyorum.

Gördüğün gibi her konuda senden daha aşşğıyım. ÇÜnki ben uzaylı değilim.

İçler acısı...

Kişi ve Kuruluşların bir takvim yılı içerisinde elde etmiş olduğu gelirler üzerinden gelir vergisi vermesi gerektiği kanunlarla belirlenmiş olduğu konusu diye bir şey duydunmu hayatında hiç. ?

Duymadıysan uğraştırma beni. :lol:

Sitelerde Paylaş

Kişi ve Kuruluşların bir takvim yılı içerisinde elde etmiş olduğu gelirler üzerinden gelir vergisi vermesi gerektiği kanunlarla belirlenmiş olduğu konusu diye bir şey duydunmu hayatında hiç. ?

Duymadıysan uğraştırma beni. :lol:

Vergiy miş mus maş mış ...

Bu kadar kötü yalan söyleyen biri aptal mı sayılır üstün mü bilemedim. :lol:

Bırak vergiyi filan, senin derdinin bu olmadığı yukada yazdıklarıdnan belli, yok ''Yoz amarikan'' kültürüymüş, spor muş sex miş. Google zaten yahudilerin beyin yıkama aracıyış da. :lol:

Balatayı sıyırmışsın sen.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar kötü yalan söyleyen biri aptal mı sayılır üstün mü bilemedim. :lol:

Bırak vergiyi filan, senin derdinin bu olmadığı yukada yazdıklarıdnan belli, yok ''Yoz amarikan'' kültürüymüş, spor muş sex miş. Google zaten yahudilerin beyin yıkama aracıyış da. :lol:

Balatayı sıyırmışsın sen.

Google , devletin vergi sorunu uzun süredir devam ediyor, sen yenii duymuş olabilirsin fakat benim mesleğim gereği sürekli takip ederim.

Yoz amerikan kültürüne konu sonradan geldi, demekki başlıkları okumadan hezeyanlarını yazıyorsun.

İşte bu ülke bu yüzden arpa boyu ilerlemiyor.

İşiniz gücünüz müslümanları yaftalamak, dönün birde aynaya bakın.

Sitelerde Paylaş

GVK 'ya göre Tam ve Dar mükellef olmanın şartları bellidir. Google dar mükelleftir ve dar mükelleflerin yurt içinden elde etmiş oldukları kazancı Dar mükellef kapsamında TC maliyesine ödemek zorundadır.

1- Elektronik kazançlar hususundaki mevzuat yeterli değil. Google Ads'ten para kazananların kaçı vergi ödüyor?

2- Muhtemelen Google'ın burada para işlerine bakan ofisi bağımsızdır; onlar da yaptıkları ''aracılık işi'' karşılığında vergilerini veriyordur. Böyle olmasa bile Google bundan sonra böyle yapar, zaten dava da oldukça uzun sürecektir.

3- Daha evvel vergi için kaydetmeyi aklına getirmediğin bir firmaya ayırıcı olarak (''ayırıcı'', zira Google'la aynı işi yapan bir sürü portal var) vergi tahakkuk ettirmek pek ''yasal'' kabul edilmese gerek. Google'ın Türkiye'de uzun bir süredir ofisi vardı zaten, Maliye'nin aklı neredeydi?

Adamlar kendilerini nasıl savunacaklar, göreceğiz. Tabii savunmaya gerek görürlerse :))

Sitelerde Paylaş

Sence hangisi. ?

Bunu söylemek içinmi bir gün bekledin. ?

:))

Valla Akheciğim, daha bugün öğleden sonra gittim son projemi hocaya teslim ettim. Ancak bugünden sonra tatil yapma fırsatım olacak :)

24 saat forumda olamadığım gibi; geçmişte yaşadıklarımdan dolayı foruma çok vakit ayırma gereği duymuyorum. Ha, bu sende kuşku uyandırıyorsa kusura bakma :))

Sitelerde Paylaş

Adorno sana bugün hangi hocaya ne teslim edip etmeyeceğini sormadım.

Soruya cevap ver, bir dolu masal yazma.

Üç maddeli yazıyı senmi yazdın. ?

çok açık ve net değilmi sorum.

:))

Valla daha önce de aynı ikonu kullandım, üstelik açıklamamın ne tür bir bağlama oturduğu da belliydi: Yine de, senin anlayacağın düzeyde ''açık'' ve ''net'' bir yanıt vereyim; kulakları çınlasın, Hitler'in propagandanın nasıl yapılması gerektiğine dair bir sözü vardır, sen iyi bilirsin :)

Elbette ben yazdım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...