Jump to content

Bayrak tasarım

Recommended Posts

• İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Che ve Apo'yu karşılaştıran grafiğimi de savunuyorum. %100 doğrudur. Yanlışını gösterin.

Che ölmeden önce son sözleri;

Buraya beni öldürmeye geldiğini biliyorum. Vur beni korkak, yalnızca bir adam öldürmüş olacaksın.

Apo yakalandığında;

Benim annem de Türktür.Ben Türkleri çok severim.

tarihinde Liberta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Noldu benim dediklerime cevap versene,ben tanımıyormuyum yoksa Nihal Atsızı böyle koymuşum. :))))

Grafiğimi tekrar asıp gösterirdim ama Che hayranı moderatör bana UYARI verdi. Che'sine laf ettirmicek. Apo gibi "şerefsiz köpek, Türk'e karşı ayaklanma şerefsizliğine cüret edebilmiş pis iğrenç bir Kürt" ile o karizmatik, yarı insan yarı ilah, yakışıklı, erdemli, üstün, mükemmel devrimci Che'yi karşılaştırma küfrünü ettiğim için beni atılmakla tehdit etti. Ben de susuyorum.

Sitelerde Paylaş

Grafiğimi tekrar asıp gösterirdim ama Che hayranı moderatör bana UYARI verdi. Che'sine laf ettirmicek. Apo gibi "şerefsiz köpek, Türk'e karşı ayaklanma şerefsizliğine cüret edebilmiş pis iğrenç bir Kürt" ile o karizmatik, yarı insan yarı ilah, yakışıklı, erdemli, üstün, mükemmel devrimci Che'yi karşılaştırma küfrünü ettiğim için beni atılmakla tehdit etti. Ben de susuyorum.

aha sus çok güzel ama ekleyeyim Che hiç kimseyi ırka bölmezzz ona göre öldürmezz.:)

hehe apo diyor ki;

kürt kadınları pis kokar.

Dağda o kadar kürt karısıyla yattı hala sevemedi görüyo musun? :))))

Sitelerde Paylaş

O grafikte Che mi vardı? Ben sevmem Che'yi, hayranı mayranı da değilim. Manyak mısın nesin.

Apo'yu gördüm ve başlıkla ilgisi olmadığı için sildim. Mesele tamamen PKK ile ilgili tartışmaların başka başlıklara sıçramasını istemiyor oluşumuz.

Boşuna bir sayfa dolsusu yazmışsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...