Jump to content

Türkiye hayır dedi !

Recommended Posts

http://www9.gazetevatan.com/turkiye-hayir-dedi/310226/30/Dunya

haber uzun olduğundan kopyalamak istemedim

arkadaşlar,AKP seçildiğinden beri gelen bir söylem vardır,AKP amerikanın kuklası,israilin kuklası falan.Ben buna hiç bir zaman inanmadım,AKP hiç bir ülkenin kuklası değildir,öyle olsaydı ABD'nin ısrarına rağmen hayır diyemezdi,bakın ben öncedende inanmıyordum çünkü bu akp'nin bir oyunuydu hep,Batı yanlısı gözükmeye çalıştı,Ve bu son zamanlarda yaşanan filistin gibi meseleleri el üstünde tutarak,bunların propagandasını yaparak halka açıktan batı nefretini aşıladı.Sonra bu gemi olayı çıktı halktaki batı nefreti iyice arttı.Ve artık halkın yeterince batıdan uzaklaştığını düşünen AKP,Batı yancılığını bıraktı.

AKP batının kuklası değildi,batı AKP nin kuklasıydı,AKP batıyı istediği gibi kullanıp attı.Haberlere bakın batı basını Türkiye'nin ani değişime gittiğini söylemiş,sizcede uyanmanın vakti gelmedi mi ?

Bunlar şeriatın ayak sesleridir.

Sitelerde Paylaş

http://www9.gazetevatan.com/turkiye-hayir-dedi/310226/30/Dunya

haber uzun olduğundan kopyalamak istemedim

arkadaşlar,AKP seçildiğinden beri gelen bir söylem vardır,AKP amerikanın kuklası,israilin kuklası falan.Ben buna hiç bir zaman inanmadım,AKP hiç bir ülkenin kuklası değildir,öyle olsaydı ABD'nin ısrarına rağmen hayır diyemezdi,bakın ben öncedende inanmıyordum çünkü bu akp'nin bir oyunuydu hep,Batı yanlısı gözükmeye çalıştı,Ve bu son zamanlarda yaşanan filistin gibi meseleleri el üstünde tutarak,bunların propagandasını yaparak halka açıktan batı nefretini aşıladı.Sonra bu gemi olayı çıktı halktaki batı nefreti iyice arttı.Ve artık halkın yeterince batıdan uzaklaştığını düşünen AKP,Batı yancılığını bıraktı.

AKP batının kuklası değildi,batı AKP nin kuklasıydı,AKP batıyı istediği gibi kullanıp attı.Haberlere bakın batı basını Türkiye'nin ani değişime gittiğini söylemiş,sizcede uyanmanın vakti gelmedi mi ?

Bunlar şeriatın ayak sesleridir.

Bekir Coşkun'lar, Emin Çölaşan'lar çok önceden yazdı bunları ama takan olmadı...

Sitelerde Paylaş

Akp'nin amacını sanırım bilmeyen yok, zaten oy verenlerde o amacı bilerek verdiler.Ggerekirse papaz elbisesi giyerim falan demiş zamanında....

Ama Akp bu tarz şeyleri hep yapıyor ancak sonunu getiremiyor, bakınız; ırak savaşında teskere vermedi ama arkasından Türk askerinin kafasına çuval geçirdiler, Rusyayı ilişlikeri keseriz diye tehdit etti, rusya tamam gel bakalım kesiyorum doğalgazı dedi hoop tayyipten bir U dönüşü daha, one minute dedi, insanlarımızı öldürdüler, ve başbakanın sözü; ''israil'le ilişkilerimiz israilin tutumuna bağlı'' demiştir....Hatta o sinirden pancar gibi kızarıp one minute diyipte, cahil halkın tayyibi kahraman ilan ettiği dönemde, israille her türlü ilişkimiz devam ediyordu...Amerika kulağını çekince aklı başına gelir..Ama amacı ortada her türlü entrikayı dener..artık avrupa birliği diye bir şey yok, arap tarafını seçiyor tayyip..

Sitelerde Paylaş

IMF'ye nasıl kafa tuttuklarını hatırlayın. Önceden IMF ne derse yaparlardı şimdi ne değişti acaba?

Halkı yeterince kandırdılar,işleri bitti.

ABD umarım AKP'nin kulağını çeker,ABD müdahale etmezse artık iş ilk seçimlere kalıyor,oda olmazsa söylemesi zor ama ASKERİ DARBE.Mümkünse 10 yıl cunta gelsin.Yoksa şeriata gidiyoruz,bu adamlar dünyaya kafa tutuyorlar görmüyor musunuz ! BM'yi,ABD'yi,IMF'yi her şeyi karşılarına almaya başladılar,Batı dumur olmuş vaziyette bu adamlar benim köpeğim değil miydi diyorlar.

Aynı İran gibi...İran'da batı yanlısıydı,bir gece noldu...İran dünyanın gözü önünde şeriata gitti,Eskiden müttefiği olan ABD yardım etti mi ona ? El uzattı mı ?

tarihinde VahsiPense tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burdakilerin kafası çalışıyorsa bende hiçbir şey bilmiyorum. Amerikan, İsrail, Avrupa yalakalığı yapmayı dengeli dış politika yapmak diye yutturmayın, kimse bunları yemez. İlkeli ve bağımsız politika gerektiği zaman, dünyanın jandarmalığına soyunmuş devlete bile rest çekebilmektir. Bu yüzden bu yapılan şeyi çok yararlı buluyorum. Bazıları demişki, yok türkiye batıdan uzaklaşıyor, doğuya yaklaşıyor. Türkiye'nin doğuya falan yaklaştığı yok, sadece yaptığı kendi geleneklerinden gelişmiş uygarlık düzeyine ulaşmaya çalışıyor.

Sitelerde Paylaş

Burdakilerin kafası çalışıyorsa bende hiçbir şey bilmiyorum. Amerikan, İsrail, Avrupa yalakalığı yapmayı dengeli dış politika yapmak diye yutturmayın, kimse bunları yemez. İlkeli ve bağımsız politika gerektiği zaman, dünyanın jandarmalığına soyunmuş devlete bile rest çekebilmektir. Bu yüzden bu yapılan şeyi çok yararlı buluyorum. Bazıları demişki, yok türkiye batıdan uzaklaşıyor, doğuya yaklaşıyor. Türkiye'nin doğuya falan yaklaştığı yok, sadece yaptığı kendi geleneklerinden gelişmiş uygarlık düzeyine ulaşmaya çalışıyor.

Oraya buraya rest çekerek politika yürümez.İran'ı arkana almak demek ben doğuyu seçtim demektir,o kadar.Modern bir Türkiye tereddüt etmeden eveti basardı oraya.

Sitelerde Paylaş

Ahahahah :D Brezilya'ya da şeriat geliyor herhalde.

Brezilya'da muhafazakar bir ülke.Hristiyanlığın iranı.ABD'ye rest çekmeleri normal.Hiç sevmem Brezilyalıları.

tarihinde VahsiPense tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Brezilya'da muhafazakar bir ülke.Hristiyanlığın iranı.ABD'ye rest çekmeleri normal.Hiç sevmem Brezilyalıları.

Rio karnavalına muhafazakarlar katılıyor değil mi? Brezilya devlet başkanı Lula Da Silva'dır. Bildiğim kadarıyla kendisi muhafazar değil, solcu bir devlet başkanıdır. Yani bizim çakma solcular gibi değil. Pense, senden ilginç fikirler öğreniyorum. Brezilya hristiyanlığın iranıymış. Peh hahahhaa

tarihinde bakkalamcaninferyadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Türkiye batililara diklenebilecek 5 ülkeden biridir.

Bu güc ve yere sahap bir ülkedir.-Tek basina dikelmesi sorun yaratsada,baska ülkeleride arkasina aldiktan sonra Türkiyenin .........ne isterselerde .........nlar.

Zararli kendileri cikarlar.

Helede Rusya gibi bir süper güc arkadasinsa.

Ben burda Erdogani destekliyorum.

Amaaaaaaa milli egitimin basida SOROSCU cihinca bu ne perhiz,bu ne lahana tursusu demektende geri duramiyorum.

O zaman diyorumki ACABA BU HÖKÜMAT BIZDEN YANAMI YOHSA SOROSDAN (gavIrdan ) YANAMI?

Hahli degülmüyüm?

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Brezilya ve Türkiye yaptıkları takas anlaşmasının ardında durdular.Her iki ülkeyi de tebrik ediyorum.

Aynı düşüncedeyim.

Hem daha önce Brezilya ve İran'la takas projesini oluşturup, hem de o projeye rağmen yaptırıma "evet" demek tam bir ABD uşaklığı olurdu.

Eğer hükümet ortada böyle bir girişimi yokken yaptırıma karşı çıksaydı, bunu 2 türlü yorumlayabilirdik.

- Eksen Kayması

- AB'ye karşı rest'ini göstermek (Blöf)

Ama bu oylamadan her ikisi de çıkarılamaz.

Yine de hükümet, bunu AB'ye karşı kullanabilirse en doğrusunu yapmış olur.

Yani, hiç savunma yapmaya girişmemeli. Oyunun arkasında durmalı ve susmalı.

"Yanlış anlamayın" la başlayan açıklamalar, resti yokeder.

Sitelerde Paylaş

İran nükleer bombayı çıkartıp ortaya koyunca göreceksiniz dış politika başarısını.

ulan ABD insanlığın beynine beynine atom bombası yağdırdı hala adam olmadınız.

şimdi kalkmış iran bomba yapıyor diyor.

böyle terbiyesizlik şerefsizlik kepazelik adilik hayvanlık hiç bir yerde vuku bulmuş değil.

fakat ne gariptir ki iki dudağından çıkan her kelime bizim elitlerce ayet gibi ezber ediliyor.

'iranın nükleer programına hayır'

yazıklar olsun

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...