Jump to content

SOROSUN CÜCÜKLERI

Recommended Posts

Iste böyleee,

Türkiyemizde kimler kimlerle kimler icin at oynatiyor?

İLGİNÇ BAĞLANTILAR

George Soros

Can Paker , Nimet Çubukcu , Canan Barlas , Mehmet Barlas

ABD ve SOROS beslemesi TESEV başkanı Can Paker'in kız kardeşleri Mehmet BARLAS' ın eşi Canan BARLAS ve Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKCU' dur.

Kemal Derviş , Asaf Savaş Akat

Soru : Kemal Derviş, DSP lideri Ecevit tarafından Türkiye'ye ilk davet edildiğinde kimin evinde kalmıştı ? En yakın ilişki içinde olduğu kişi kimdi? Yanıt : Asaf Savaş Akat !..

Soru :Başka ?

Yanıt :Hurşit Güneş;...

Hurşit Güneş

Soru :Asaf Savaş Akat, hangi üniversitenin eski rektörlerindendir?

Halen hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir?

Ve şu anda da orada öğretim üyesidir ?

Yanıt : BILGI ÜNIVERSITESI. ..

Soru : Asaf Savaş Akat hangi gazetede yazmaktadır?

Yanıt : VATAN gazetesi..

Soru : Vatan gazetesinin sahibi kimdir ?

Yanıt : Zafer Mutlu...

Zafer Mutlu

Soru : Zafer Mutlu hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir ?

Yanıt : BILGI ÜNIVERSITESI.

Mustafa Sarıgül

Soru : Mustafa Sarıgül hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir ?

Yanıt : BILGI ÜNIVERSITESI

Soru : Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Oğuz Özerdem, başka hangi "sivil" toplum örgütünün (!) yönetiminde görevlidir ?

Yanıt : AÇIK TOPLUM ENSTITÜSÜ...

Soru : Açık Toplum Enstitüsü'nün arkasında kim vardır ?

Yanıt : George SOROS

Soru : Soros Türkiye'ye geldiğinde hangi üniversitede konferans vermişti ?

Soru : Soros'un desteklediği ve bağlantılı olduğu Ünivesite hangi Üniversitedir?

Soru : George Soros ve Açık toplum Enstitüsü Türkiye'de nereye maddi destek sağlar?

Yanıt : Bilgi Universitesi, Sabancı Üniversitesi, TESEV.

Soru : George Soros ve Açık Toplum Universitesi başka nereye yardım sağlar? Yanıt : Kadın Derneklerine (Uçan Süpürge, Kadın Girişimciler Derneği, Kadın Yurttaş..), sözde Demokrasi derneklerine.

Soru : TESEV (Türkiye ve Ekonomik ve Sosyal Etudler Vakfı;) yurtdışında başka hangi kurumlarla ilişki içindedir?*Yanıt : CFR (Council on Foreign Relations), Bilderberg ve Trilateral Komisyon.

Soru : Nerden biliyorsunuz CFR ilişkisini?

Yanıt : Çünkü CFR Uyeleri 2003 Temmuz ayında TESEV'e gelip, MGK'nin TSK etkisinden arındırılması ve MGK ile TSK'nın zayıflatılması için TESEV'de toplantı yapmışlardır.

Soru : Kimlerle?

Yanıt : TESEV başkanı Can Paker (AKP'li Bakan Nimet Çubukcu'nun abisi), Cengiz Çandar ve diğer Amerikancı başka vakıf üyeleriyle.

Cengiz Çandar

Soru : Sonra ne oldu?

Yanıt : MGK etkisizleştirilmiş; ve TSK'ya karşı bir psikolojik savaş başlamıştır.

Soru : Siz paranoyak mısınız?

Yanıt : Hayır, gazeteleri ve çıkan kitapları takip ediyorum.

Soru : Bilderberg ve CFR nereye bağlıdır?

Yanıt : Amerikan National Security Council'a, (ABD Derin Devletine), tüm CIA ve istihbarat örgütleri yöneticileri CFR üyesidir.

Soru : Yok canım, abarttınız!

Yanıt : Sadece sorularınızı yanıtlıyorum.

Soru : Peki Soros'la bağlantılı başka vakıflar var mıdır? Yanıt : Neden olmasın. Democracy Project isimli Sivil Demokrasi Projesinin finansörü NATIONAL ENDOWMENT FOR DEMOCRACY (NED), ki demokrasilerin içindeki bir truva atıdır, bu ilişkileri ve projeleri finansal olarak desteklemektedir.

Soru : Aklım karıştı, şu TESEV'in İNSAN HAKLARI raporunu ve Liberal Düşünce Topluluğunun yaptığı TSK aleyhindeki anketini de NED finanse etmemiş miydi?

Yanıt : Evet. Tam üstüne bastınız.

TSK aleyhindeki her hareketin finansörü NED'dir,

kendi demokrasi anlayışlarına göre TSK işlerini bozuyor ya!

Liberal Düşünce Topluluğu ve TESEV tamamen Amerikan Vakıfları gibi çalışmaktadır ve SOROS VAKFI VE AÇIK TOPLUM ENSTITÜSÜ VAKFI ile ilişkilidir.*

Soru : Sorosun AÇIK TOPLUM ENSTİTÜSÜ, TÜSIAD, TÜSEV, AÇEV, Uluslarası Basın Derneği vb. Sivil Örümcek Kuruluşları da desteklemiyor mu?

Yanıt : Evet. Bu kadar da değil.. Tablo çok daha büyük. Türkiye içinde NED'in ve SOROS'un artık devlet içinde devlet olduğunu söyleyebiliriz.

Soru : Yani Mustafa Sarıgül Amerikan Vakıfları ve istihbarat yapılanmaları tarafından mı destekleniyor?

Yanıt : Bravo, BILGI Üniversitesi de bu eylemler için merkez Üniversite.

Soru : Mustafa Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı seçildikten sonra eski Şişli Belediye Başkanı (ve tabii yine Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi !) kanun kaçağı Gülay (Atığ) Aslıtürk zamanında yapılan Bilgi Üniversitesi ile ilgili usulsüzlüklerin üzerine gitmiş midir ?

Yanıt : ??????????????????????????? Gitmiştir canım, niye gitmesin !.......................

Gülay Aslıtürk

Soru : Hurşit Güneş'in öncülerinden olduğu" Yeniden" Hareketi Kemal Derviş'i ve Mustafa Sarıgül'ü destekliyor mu ?

Yanıt : Buna şüphe var mı ?

Soru : Yeniden Hareketi'nin çıkardığı derginin adı nedir ?

Yanıt : AÇILIM...

Soru : Taner Berksoy, Serhat Güvenç, Erol Katırcıoğlu, Ayhan Kaya, Şule Kut, Pınar Uyan, Boğaç Erozan gibi AÇILIM dergisi yazı kurulu üyeleri hangi üniversitede öğretim üyesidirler?

Yanıt : BILGI ÜNIVERSITESI. ..

Soru : Yoksa BILGI ÜNIVERSITESI aslinda bir Amerikan Üniversitesi mi acaba?

Yanıt : GÜNAYDIN!

Dr. Ahmet N. İMRE

--

Bu mesajı "Atatürkçü Düşünce Derneği" E-posta Grubuna üye olduğunuz için aldınız.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Isteee,Simdi anlayamadigim birsey var.

Basimizdaki böyükler kimden yana.

Agnayan varsa banada agnatsin LÜTFEN.

Vay benim basima gelenler.

Kimler yohki bizi gucagina almayan.

Ümüt ettigimiz daglara buz bile degül das yagiyor dasda bizim gibi salatalihlar onlarI CICEK saniyor.

Tolon dede

Sitelerde Paylaş

Tolon abi , Düzen değişsede düzülen değişmez diye boşuna kendimizi yırtmıyoruz. Yukarıda yazmış olduğun hem sağı hem solu hemde kendine milliyetçi diyen partileri ele geçiren şahsiyetlerin Sabetay olması raslantımıdır.

Tolon Paşa, canını sıkacak birşey söliim: Oğuz Özerdem Bilgi Üniversitesi'ni sattı, bu çook eski bir yazı olsa gerek :)

Sende bunamı takıldın. ?

Yazık aldığın eğitime, bu ülkede düşünebilen Üniversite öğrencisi gördüğüm zaman gidip 2 rekat namaz kılıcam camide.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sende bunamı takıldın. ?

Yazık aldığın eğitime, bu ülkede düşünebilen Üniversite öğrencisi gördüğüm zaman gidip 2 rekat namaz kılıcam camide.

Türkçenin içine mıçıyorlar azizim, ben yine de yanıt vereyim: Evet buna takıldım; aynı yazının bütün forumlarda, hiçbir eleştirel süzgeçten geçirilmeden, senelerce kullanılıyor olmasına takılıyorum, ne yapayım?

Ek olarak: Zuzaylıcı üniversite öğrencisinden bol ne var? Senin kadar ''düşünceli'' dolu arkadaşım var benim.

tarihinde adorno tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynı zamanda soros genç sivilleri destekler. Genç sivillerin bu denli palazlanmalarının arkasında soros vardır.

Al işte! Genç Siviller'in gelir-gider defterini oturup incelemiş, sonra da bu karara varmış bir arkadaş daha :)

tarihinde adorno tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ek olarak: Zuzaylıcı üniversite öğrencisinden bol ne var? Senin kadar ''düşünceli'' dolu arkadaşım var benim.

Sen google başlığımdaki soruya cevap ver uzaylı konusunu sonra açarız.

Sırayla, dövmek için para almıyorum.

Önce buna cevap ver bakalım ;

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=38565&pid=615972&st=40entry615972

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynı zamanda soros genç sivilleri destekler. Genç sivillerin bu denli palazlanmalarının arkasında soros vardır.

Önemli olan çakma akıllarla yönetilen yurdum insanı değil, bu çakma akılı enjekte eden Soros'un arkasında kim olduğu. Soros sadece bir tetikçi.

Bunlara dönemsel beyin aşısı yapılır, bir bakarsın marksist olurlar, dünyayı değiştiriler bir bakarsın sivil olarak karşımıza çıkarlar, geçiş dönemlerinde askercilik oynarlar. Oynarlarda oynarlar.

Sitelerde Paylaş

Tolon abi , Düzen değişsede düzülen değişmez diye boşuna kendimizi yırtmıyoruz. Yukarıda yazmış olduğun hem sağı hem solu hemde kendine milliyetçi diyen partileri ele geçiren şahsiyetlerin Sabetay olması raslantımıdır.

Sende bunamı takıldın. ?

desene beynamaz kalcan

:)

sadece türkiye değil dünyada eğitim almıycan

ki

özgürce düşünebilesin

Sitelerde Paylaş

desene beynamaz kalcan

:)

sadece türkiye değil dünyada eğitim almıycan

ki

özgürce düşünebilesin

Cami ve Kiliselerle birlikte Üniversitelerinde kaldırılması gerekiyor. Malum yurdum insanı üniversiteye ya karı kız götürmek için gider yada eylem yapmak için. :)

Ötesini ben daha göremedim. :)

Sitelerde Paylaş

Birde kendilerine sorsan halkı beğenmezler, dünyanın sırlarına ulaşmıştır hepsi. Ülke adına ne üretebilirler nede düşünebilirler, hepsi yabancı firmaların ya satış temsilciliğini yada çıkarlar doğrultusunda üretilmiş düşüncenin taşeronluğunu yapmanın ötesine geçemez.

Sitelerde Paylaş

Liberallerden hoşlanmayan arkadaşlar meraklanmayın, Soros artık taraf değiştirmiş, akıllılık edip ileri görüşsüz abilerini (Rockefeller ve Rotschild) satmış, globalizm karşıtı bir insan olmuştur. haliyle demokrasileri desteklemeyecek artık. onun yerine ergenekon farelerinden temizlenmiş atıl durumdaki TSK'yı muharip bir güce çevirecektir ki bu bizim iyiliğimizedir. neden iyi olacağını ancak 2017'den sonra anlayabileceğiz..

artık TSK işin doğasına uygun olarak savaşan zıpkın gibi bir ordu haline getirilecektir. neden? çünkü Afganistan ve Pakistan'da savaşan güce ihtiyaç var. polisin yapacağı işi askere yaptıramazsınız, polis düzen sağlar, sivildir, asker ise imha edicidir, düzen sağlamaz. istese de yapamaz (Irak ve diğer bölgeler). o yüzden Pakistan ve Afganistan'da polislik yapacak asker beyhudedir, savaşan asker gereklidir.

yani artık herkes yavaş yavaş demokrasi çağının geride kaldığını, artık otoriter rejimlerin tüm dünyaya hakim olacağını, küreselleşmenin iflas ettiğini onun yerine yerelleşmenin geleceğini, sıkıyönetimlerin 50-60 yıl kadar zorunlu olarak "moda" olacağını kabullenmelidir.

gözünüz aydındır, Altan biraderler, Barlaslar, Çongarlar, Soros vakıflarından beslenen liberal tayfalar, ılımlı İslam, Taraf, Sabah, Hürriyet (doğan medya) ve paralelinde yazan İslamî medya tamamen tarih olacaktır (milli görüş daimidir).

Gülen Cemaati de kullanıldığını henüz anlamadı daha, bugün Perinçek'in çalıştığı adama çalıştıklarını söyleseniz size gülerler ama hakikat bu, bazen çok pis kontrpeyde bırakır..

tarihinde GDP tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...