Jump to content

OROSPULUK VE İSLAM

Recommended Posts

Hakareti kimin başlattığını öğrenmek isteyenler 13. sayfaya göz atabilirler.

Göz attık...

İlk hakaret!

Cık, eyle deil

Başka cevabın yok mu?

Bu aptalca polemikten başka yani...

Siz adam olmazsınız diyenleri haklı çıkarmak zorunda mısın?

Adam gibi bir laf edin.. Sonra dişimi kırın razıyım.

Hepiniz aynı bokun soyundan gibi davranıyorsunuz.

Ahan da beyle. Ondan sonraki sıçıp sıvazladığın mesajlara değinmiyorum bile.

Laikten kastettiğim şey şeriatın gelmesine karşı mücadele edenlerdi.

Fasıklar, zalimler ve kafirler meselesinden söz ediyorsun sanırım.

Bu ayetlerde şeriat ile hükmetmeyenlerin en iyi ihtimalle fasık ve zalim olduğundan söz edilmiş.

Laik kesimler bu ayetleri de kabul etmeyerek İslam'a göre zalim ve fasık olduklarını da inkar ettikleri için kafirdir.

Bilindiği gibi bir ayeti bile inkar eden kafirdir. Laik devlet altında yaşayan herkes kafir değildir ama laik devletin devamını istiyor ve şeriatın gelmemesi için mücadele ediyorlarsa dinden çıkarlar. Eğer ne savaşıyor ne de kabul ediyorlarsa zalim ve fasıktırlar ama zalim ve fasık olduklarını kabul ettikleri sürece. Eğer zalim ve fasık olduklarını da kabul etmezlerse kafir olurlar. İslam hukukuna göre kafirler derhal tekfir edilir ve hapsedilir. Sonrasını biliyorsun zaten.(mürtedin katli)

Laiklikten ne anlıyoruz? Sen ne anlıyorsun? Kendine hem müslüman, hem laik diyen ne anlıyor? Bunları da bilmemiz gerekiyor aksi halde diğer yazdıklarımız bir anlam ifade etmez.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 721
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam neden orospuları sevmez?

İslam neden ahlaksızları sevmez?

İslam neden sokak çocuklarını sevmez?

İslam neden ibneleri sevmez?

İslam neden düşkünleri, yoksulları sevmez?

Allah onların da Allah’ı değil midir?

Onların Allah’ı yok mudur? Onlar Allah’sız mıdır?

Onlar sahipsiz midir?

Onları Allah kendi istediği gibi yaratmamış mıdır

İslam kim bir adam mı

haa bir düzen mi sistem mi?

Sevip sevmemesinden bahsediliyor.

Mecdelli Meryem i taşlalanmasını engelleyen İsa Mesihtir.

Kendisi bir orospuydu.

Bu dinin peygamberi davranışı bu

Ne cüretle bu kanıya varıyorsunuz.

Mevlana ne olursan ol gene gel demiş

geldiğin gibi kal dememiş

Kuran defalarca yanlıştan dönülmesi tövbe edilmesini söylerken

dışlayıcı değil,kucaklayıcı tavır sergilemiştir.

Ahlaksızların bu nizamda nasıl yeri olur.

Halak yapı,düzen,plan demektir.

Ahlakta bu manadan isimdir.

Hırsızlık bu plan çizgisi dışına çıkmaktır.

emeğe saygısızlıktır.Emek hırsızları niye sevilsin ki.

Yahut seni karnında taşıyıp senin boklu poponu temizleyen insana saygısızlık bu planda yeri olmayandır

ahlaksızlığın en büyüklerindendir

Bu ahlaksızlar niye sevilsin ki.

Sokak çocuklarını niye sevmeze gelince anlayan beri gelsin.ne diyeyim

islam nizamı eşcinsel yaklaşımları hoş görmez.

Bunları bir hastalık,bir tercih olarak değil,

sapkınlık olarak görür.

Bu da halk ediliş ilkesine uygun olmadığındandır.

Bir dışlama gene söz konusu geğildir.

İnsanlara son nefeslerine kadar kendilerini düzeltme hakkı vardır.

İslam sistemi neden yoksul ve düşkünleri sevmezmiş.

Bu ne yaa

bu ne saçmalık

İlk ayetlerden beri

yetim-toplumda kimsesizler-,yurtsuz-miskin-ler ön plandadır

tüyü bitmemiş yetimin hakkı diye bir söz duydunuz mu

Bedir de iki tarafta Allahlıydı.Her iki tarafta teistti.

Sadece itiraz Muhammedin peygamberliğine idi.

Ebu cehil kumandasındaki ordu savaşa başlamadan önce Ebu Cehilin şöyle bir dua ettiği rivayet edilir.

"Şu SERVET DÜŞMANlarına karşı bize zafer ver"

Münafık infak-harcama yapmayan- demektir.

Harcamaların anababaya,yakınlara,yetimlere,yurtsuzlara,ve yolcuya-hak yolunda mücadele eden-yapılamsını söyleyen bir nizama,sisteme çamur atılacaksa

Biraz isabetli atın.

El insaf diyorum.Başka bir şey demiyorum.

Haa kendilerine bu sistemin neferi gibi gösterip bütün pislikleri işleyenleri örnek gösterip,tu kaka derseniz oda sizin sammimiyetiniz.

Bu cevap şekli doğru bir cevap şeklimidir.

Yok öyleyse dişinizi falan kırmayayın dedim de.

Sitelerde Paylaş

İslam neden orospuları sevmez?

İslam neden ahlaksızları sevmez?

İslam neden sokak çocuklarını sevmez?

İslam neden ibneleri sevmez?

İslam neden düşkünleri, yoksulları sevmez?

Allah onların da Allah’ı değil midir?

Onların Allah’ı yok mudur? Onlar Allah’sız mıdır?

Onlar sahipsiz midir?

Onları Allah kendi istediği gibi yaratmamış mıdır

İslam kim bir adam mı

haa bir düzen mi sistem mi?

Sevip sevmemesinden bahsediliyor.

Mecdelli Meryem i taşlalanmasını engelleyen İsa Mesihtir.

Kendisi bir orospuydu.

Bu dinin peygamberi davranışı bu

Ne cüretle bu kanıya varıyorsunuz.

Mevlana ne olursan ol gene gel demiş

geldiğin gibi kal dememiş

Kuran defalarca yanlıştan dönülmesi tövbe edilmesini söylerken

dışlayıcı değil,kucaklayıcı tavır sergilemiştir.

Ahlaksızların bu nizamda nasıl yeri olur.

Halak yapı,düzen,plan demektir.

Ahlakta bu manadan isimdir.

Hırsızlık bu plan çizgisi dışına çıkmaktır.

emeğe saygısızlıktır.Emek hırsızları niye sevilsin ki.

Yahut seni karnında taşıyıp senin boklu poponu temizleyen insana saygısızlık bu planda yeri olmayandır

ahlaksızlığın en büyüklerindendir

Bu ahlaksızlar niye sevilsin ki.

Sokak çocuklarını niye sevmeze gelince anlayan beri gelsin.ne diyeyim

islam nizamı eşcinsel yaklaşımları hoş görmez.

Bunları bir hastalık,bir tercih olarak değil,

sapkınlık olarak görür.

Bu da halk ediliş ilkesine uygun olmadığındandır.

Bir dışlama gene söz konusu geğildir.

İnsanlara son nefeslerine kadar kendilerini düzeltme hakkı vardır.

İslam sistemi neden yoksul ve düşkünleri sevmezmiş.

Bu ne yaa

bu ne saçmalık

İlk ayetlerden beri

yetim-toplumda kimsesizler-,yurtsuz-miskin-ler ön plandadır

tüyü bitmemiş yetimin hakkı diye bir söz duydunuz mu

Bedir de iki tarafta Allahlıydı.Her iki tarafta teistti.

Sadece itiraz Muhammedin peygamberliğine idi.

Ebu cehil kumandasındaki ordu savaşa başlamadan önce Ebu Cehilin şöyle bir dua ettiği rivayet edilir.

"Şu SERVET DÜŞMANlarına karşı bize zafer ver"

Münafık infak-harcama yapmayan- demektir.

Harcamaların anababaya,yakınlara,yetimlere,yurtsuzlara,ve yolcuya-hak yolunda mücadele eden-yapılamsını söyleyen bir nizama,sisteme çamur atılacaksa

Biraz isabetli atın.

El insaf diyorum.Başka bir şey demiyorum.

Haa kendilerine bu sistemin neferi gibi gösterip bütün pislikleri işleyenleri örnek gösterip,tu kaka derseniz oda sizin sammimiyetiniz.

Sen şimdi bize cevap mı verdin?

Zahmet etmeseydin...

Ayrıca ilk terbiyesiz iletini de unutmadık senin.

Sitelerde Paylaş

Laiklikten ne anlıyoruz? Sen ne anlıyorsun? Kendine hem müslüman, hem laik diyen ne anlıyor? Bunları da bilmemiz gerekiyor aksi halde diğer yazdıklarımız bir anlam ifade etmez.

Kişi laik olamaz, devlet laik olur. Ama bugünlerde kişiler için de laik denilebildiği için bunu ben de kullanacağım.

Ben laik bir ateistim. Laikliğin her alanda geçerli olmasını savunuyorum ve bunun bilincindeyim.

Laik kesim veya başka bir deyişle laikçiler diye tabir edilenler laik ve demokratik sistemi savundukları halde kendilerine müslüman diyenlerdir. Mesela ben bir CHP seçmeni olarak CHP'ye bilinçli olarak oy verenin dinden çıkacağını biliyorum. Kahrolsun şeriat diye bağıranlar müslüman sayılmaz bence. Aslında müslümanlar olarak bu ülkede sayınız az sizin.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kişi laik olamaz, devlet laik olur. Ama bugünlerde kişiler için de laik denilebildiği için bunu ben de kullanacağım.

Ben laik bir ateistim. Laikliğin her alanda geçerli olmasını savunuyorum ve bunun bilincindeyim.

Laik kesim veya başka bir deyişle laikçiler diye tabir edilenler laik ve demokratik sistemi savundukları halde kendilerine müslüman diyenlerdir. Mesela ben bir CHP seçmeni olarak CHP'ye bilinçli olarak oy verenin dinden çıkacağını biliyorum. Kahrolsun şeriat diye bağıranlar müslüman sayılmaz bence.

Sayın freand ;

Kuran'da AKP'ye oy verenler için neler diyor ? :)

Laik ateist diye bir şey mi var yeminle yeni duydum :huh:

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen şimdi bize cevap mı verdin?

Zahmet etmeseydin...

Ayrıca ilk terbiyesiz iletini de unutmadık senin.

Ne oldu işinize gelmiyor mu?

Çizdiğiniz şablona girmiyor muyum?

Klasik Putperest müslümanlar gibi olsam

Daha çok mu hoşunuza gidecek

Siz tepeden bakacaksınız

Aşşağılayacaksınız

Hepiniz aynı bokun soyundansınız diyeceksiniz.

Bunlar hakaret olmaz tabii

Felsefenin altın kuralı

"Kendisine yapılmasını istemediğin şeyi sende bir başkasına yapma"

Aman kendinize yapılanı unutmayın

Bunun adı Kindir

Ne kadar kudurursanız kudurun.

O kininiz sizi boğar.

Bu bir tesbittir.hakaret değil

Toplumunda,insanında,fizik gibi kuralları vardır.

Kendinizi sizin gibi düşünmeyenlerden üstün görmüyormusunuz.

Onları amip beyinli embesil olarak görmüyormusunuz.

Eee doğrular ne zaman hakaret oluyor.

Bu forumun amacı düzeyli bir fikir alışverişi olmalı.

Karşı görüştekini aşşağılamak değil.

Ama bunun içinde sağlam bir karakter olmalı.

Sitelerde Paylaş

Sayın freand ;

Kuran'da AKP'ye oy verenler için neler diyor ? :)

Laik ateist diye bir şey mi var yeminle yeni duydum :huh:

AKP'ye oy verenler konusunda itilaf var. Alparslan Kuytul bir açıklamasında normal şartlar altında Akp'ye oy vermenin caiz olmadağını ama eğer ülkenin şeriattan uzaklaşma tehlikesinde kalması halinde bunun yapılması gerektiği söylemişti. O herif bir müslüman.

Sana 7:47 anında kadın ve çocukların da kılıçtan geçirilmesiyle ilgili bir hadis asmıiştım. Bir sürü şiddet ve katliam ayeti vardı o iletide oku onları ve gerçek yüzünü gör İslam'ın. Anladığım kadarıyla dinin siyasete alet edilmesinden şikayetçisin ama bu bir tutarsızlık zira dinler zaten siyasi sistemlerdir. İslam, sadece bir din değil, yaşamın ve toplumun her anını kuşatan, beyin yıkayıcı bir teokratik rejimin ideolojisinin adıdır ve siyasi bir dindir. Dinler toplumları ortak düşünceler ve hayallerle birbirine bağlayan kurgusal sistemlerdir. Sistemin başında hayali bir yaratıcı bulunur ve sistemi yönetenler de bu sistemin esiri olurlar. Başlangıçta toplumu şekillendirmek için dini yaratanlar, daha sonra kendi yarattıkları sistemin esiri olmuş ve kendi yalanlarına inanmaya başlamışlardır. Gerçekleştiğine dair zerre kanıt olmayan olaylara inandırmak adına, din mensupları çocuklarının beynini küçük yaşlardan itibaren yıkarlar.

Sitelerde Paylaş

Bu arada.. orospuların camide namaz kılmasına izin veriyor musunuz?

Neden kılamasın? Bir engel mi görüyorsun? Köteğini yer gelir namaza.

Laik kesim veya başka bir deyişle laikçiler diye tabir edilenler laik ve demokratik sistemi savundukları halde kendilerine müslüman diyenlerdir. Mesela ben bir CHP seçmeni olarak CHP'ye bilinçli olarak oy verenin dinden çıkacağını biliyorum. Kahrolsun şeriat diye bağıranlar müslüman sayılmaz bence. Aslında müslümanlar olarak bu ülkede sayınız az sizin.

İslam'a kısmen laik bir dindir denilebilir. Devletin esasları dine göre belirlenir ancak dini kararlar tüm vatandaşlara uygulanmaz. Çünkü islam inanç özgürlüğü vardır. Kendi aralarında kendi dini kanunlarını uygulamakta serbesttirler. Ancak laik olduğu iddia edilen tc'de böyle birşey yok.

Sitelerde Paylaş

İslam'a kısmen laik bir dindir denilebilir. Devletin esasları dine göre belirlenir ancak dini kararlar tüm vatandaşlara uygulanmaz. Çünkü islam inanç özgürlüğü vardır. Kendi aralarında kendi dini kanunlarını uygulamakta serbesttirler. Ancak laik olduğu iddia edilen tc'de böyle birşey yok.

Laik bir dindir derken bir kez daha düşünmek gerekir. İslam'da zımmılik sistemi vardır. Gayrimüslümler cizye ödemek şartıyla öldürülmezler. Bu konuda Bakara 256 ayeti vardır.(dinde zorlama yoktur ayeti)

Ama aslında İslam'da inanç özgürlüğü yoktur. Müslüman bir ailede doğan veya sonradan müslüman olmuş kişilerin İslam'ı terk etmeleri yasaktır. Müslüman olan bir kişi, dinden çıkması halinde İslam devleti tarafından hapsedilir ve yeniden İslam'a dönmesi için 3 gün mühlet verilir. Eğer mürted müslüman olmazsa, derhal idam edilir ve cenaze namazı kılnmaz. Böyle bir durumda inanç özgürlüğünden söz edilemez. İslam hukunun geçtiği yerlerde ateist veya agnostik olanlarla, başka dine geçenler idam edilmektedir. Bu yasak bazı ülkelerde mezhep değiştirmek konusunda da uygulanır. İran'da atiest veya agnostik olanlar idam edilmektedir ve bu hüküm uygulanır.

Eğer bir kişi kuran'daki ve sahih hadislerdeki ceza hukukunu inkar ediyorsa dinden çıkarak kendi idam fermanını da imzalamış olur. İslam'da zina edenin 80 sopayla cezalandırılması, hırsızın elinin kesilmesi veya Muhammed aleyhine konuşanların ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi de vardır. Bu hükümlerin uygulanıp uygulanmaması müslümanlara bırakılmamıştır. Recm de vardır, Muhammed bizzat çok sayıda kişiyi recm etmiş ve taşlayarak öldürmüştür. İslam'da kölelik vardır, köleleik meşrulaştırılmış ve veda hutbesinde ayaklanan kölenin lanetlendiği söylenmiştir. Savaş esiri kadınlar, özgürlükleri kısıtlarak cariye yapılır. Muhammed kocasını ve kardeşlerini gözlerinin önünde öldürdüğü bir sürü kadını cariyesi yapmış ve onları zorlamıştır.

Sitelerde Paylaş

Laiklikten anladığınız oysa, yani Osmanlı gibi her türlü özgürlüğü gavur dediklerinize verecekseniz ,bence islama aykırı davranan sizsiniz.Konu Türkiye Cumhuriyeti'ne gelmişken ;

Türbanlı kadınlar kocalarını 3 tane kadınla paylaşsın mı?

İsterseniz soralım o kadınlara gerçekten isterler mi bunu.Ama sanmıyorum.''Keşke bizi İngilizler '' yönetseydi diye feryat edecek kadar hainleşen o kadınlar sizce neden kapağı anında islam ülkelerine değil de Gavur Avrupa'ya atıyorlar?Gavurlara bu kadar sempati empati, korkarım asıl sizleri dinden imandan edecek..Gavur İngiliz'i kendi halkına tercih edecek kadar gözü dönenlerin simgesi olan türban,bir başörtüsü değildir biliyorsunuz.Rahibelerin kıyafetinden esinlenilmiştir.Belki ondan bu gavurlara aşırı hoşgörü.Mehdi de geldi zaten değil mi?

Diyalog olayları malum..

Sayın freand

Alpaslan mı kim bilmiyorum o adamı.Ama siz de kabul edin Kuran alpaslan'a endexli değil herhalde.

Sitelerde Paylaş

Laiklikten anladığınız oysa, yani Osmanlı gibi her türlü özgürlüğü gavur dediklerinize verecekseniz ,bence islama aykırı davranan sizsiniz.Konu Türkiye Cumhuriyeti'ne gelmişken ;

Türbanlı kadınlar kocalarını 3 tane kadınla paylaşsın mı?

İsterseniz soralım o kadınlara gerçekten isterler mi bunu.Ama sanmıyorum.''Keşke bizi İngilizler '' yönetseydi diye feryat edecek kadar hainleşen o kadınlar sizce neden kapağı anında islam ülkelerine değil de Gavur Avrupa'ya atıyorlar?Gavurlara bu kadar sempati empati, korkarım asıl sizleri dinden imandan edecek..Gavur İngiliz'i kendi halkına tercih edecek kadar gözü dönenlerin simgesi olan türban,bir başörtüsü değildir biliyorsunuz.Rahibelerin kıyafetinden esinlenilmiştir.Belki ondan bu gavurlara aşırı hoşgörü.Mehdi de geldi zaten değil mi?

Diyalog olayları malum..

Bu iletinin bir üstünde yazdım cevapları, bu arada ateistcafedeki başlığa da git oraya da yazdım bir şeyler.

Türban konusunda haklısınız, İslam'da türban yoktur ama tesettür vardır. Genellikle çarşaf önerilir dinciler tarafından.

Kadınlar elbette ki kocalarını paylaşmak istemezler, türbanlılar da istemezler ama kocaları 3 kadın getirse de üstüne ses çıkarmaya hakkı yoktur.

Kuran'da belli şartlar gerçekleşmiş olmak koşuluyla çok eşlilik serbest bırakılmıştır.

Kadınların ses çıkarmaya hakkı yoktur İslam'da.

Aksi takdirde kocanın karısnı dövme hakkı da vardır.(nisa 34.ayette yazıyor.)

Sitelerde Paylaş

Sayın freand

Alpaslan mı kim bilmiyorum o adamı.Ama siz de kabul edin Kuran alpaslan'a endexli değil herhalde.

Laik bir dindir derken bir kez daha düşünmek gerekir. İslam'da zımmılik sistemi vardır. Gayrimüslümler cizye ödemek şartıyla öldürülmezler. Bu konuda Bakara 256 ayeti vardır.(dinde zorlama yoktur ayeti)

Ama aslında İslam'da inanç özgürlüğü yoktur. Müslüman bir ailede doğan veya sonradan müslüman olmuş kişilerin İslam'ı terk etmeleri yasaktır. Müslüman olan bir kişi, dinden çıkması halinde İslam devleti tarafından hapsedilir ve yeniden İslam'a dönmesi için 3 gün mühlet verilir. Eğer mürted müslüman olmazsa, derhal idam edilir ve cenaze namazı kılnmaz. Böyle bir durumda inanç özgürlüğünden söz edilemez. İslam hukunun geçtiği yerlerde ateist veya agnostik olanlarla, başka dine geçenler idam edilmektedir. Bu yasak bazı ülkelerde mezhep değiştirmek konusunda da uygulanır. İran'da atiest veya agnostik olanlar idam edilmektedir ve bu hüküm uygulanır.

Eğer bir kişi kuran'daki ve sahih hadislerdeki ceza hukukunu inkar ediyorsa dinden çıkarak kendi idam fermanını da imzalamış olur. İslam'da zina edenin 80 sopayla cezalandırılması, hırsızın elinin kesilmesi veya Muhammed aleyhine konuşanların ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi de vardır. Bu hükümlerin uygulanıp uygulanmaması müslümanlara bırakılmamıştır. Recm de vardır, Muhammed bizzat çok sayıda kişiyi recm etmiş ve taşlayarak öldürmüştür. İslam'da kölelik vardır, köleleik meşrulaştırılmış ve veda hutbesinde ayaklanan kölenin lanetlendiği söylenmiştir. Savaş esiri kadınlar, özgürlükleri kısıtlarak cariye yapılır. Muhammed kocasını ve kardeşlerini gözlerinin önünde öldürdüğü bir sürü kadını cariyesi yapmış ve onları zorlamıştır.

Sitelerde Paylaş

İslam'ın fakirlere, düşkünlere, çeşitli sorunları olanlara bakışı çok farklıdır.

İslam bünyesine katılan insanlardan mükemmelik bekleyen bir dindir.

Ve bu mükemmelik kendi tanımladığı mükemmelik olmalıdır.

Müslüman insan diğer insanlardan üstündür.

Erkeği kadınlardan daha makbuldür.

Sağ yanlısı sol yanlısından üstündür. Sol yanlısının mutlaka bir sorunu vardır.

Halk içinde ve özellikle Ramazan aylarında sol eli ile iftar açan bir solyanlı öldürülebilir. Öldürüldüğü vakalar vardır.

Müslüman bir ülkede yaşayan azınlıkların dikkat edecekleri bazı hususlar vardır.

Yolun kenarından ve sessizce yürürler. Yüksek sesle konuşamazlar.

Müslüman olmadıklarını belirten işaretlerle belirlenmişlerdir.

Müslümanlara hitabederken saygılı olmak zorundadırlar. Ve daha bir sürü kurala uymakla yükümlüdürler.

Eşcinsellerin yaşama hakkı yoktur. İran'da eşcinsel olmadığını iddia eder mollalar. Çünkü yakaladıklarını öldürmüşlerdir.

Ama İran'da orospuluk kurumlaştırılmıştır.

İslam halka değil Allah'a hizmeti amaçlayan bir dindir.

Sokak çocuklarına, aç ve fakirlere, düşkünlere, orospu ve fahişelere öncelik verilmez.

Öncelikten vazgeçtik,onlara yaşama hakkı bile çok görülür.

Sokak çocukları adapte edilmez ve eğitilmez. Aşağılanır ve kullanılır.

İllegal ilaçlara bağımlılar insandan sayılmaz.

İslam'dan dönen bağışlanmaz.. Cezası ölümdür.

Orospular sadece bir simge.. Orospulara gelinceye kadar ezilen kesim çoktur.

İslam güçlü erkeklerin dinidir.

İyi bir Müslüman ibnelere, ilaç müptelası olanlara, fahişelere, sokak çocuklarına, çingenelere ve düşkünlere başını çevirip bakmaz.

Ama bakması gerekir, eğer insanlığa hizmet etmek istiyorsa..

İslam insanlığa hizmet için değil, Allah'a kölelik için vardır.

Herşey olmayan sapık Allah'a adanır.. İstisnasız herşey.

İslam'ın insanlığa yararlı bir veya iki ilkesi vardır. Hepsi o kadar.

Bu dinin insanlığa yararı yoktur.

İslam insanı İslam devleti ve Allah adına kullanmak için vardır.

Amaç Allah'ın bu sapık dinini yaymak, bütün insanlığı Müslüman yapmaktır.

Oysa bir dinden beklenen insanlığa hizmettir. İnsanlığa yararlı olmaktır.

Amaç o olmalıdır. İslam insanlığı sömüren bir sahtekarlıktır.

Bütün ilkeleri yalan ve dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir hırsızlık şebekesidir.

Bunu bilen bazı akıllı Müslüman geçinen fırsatçılar, zavallı cahil ve masum ama aynı zamanda aptal Müslümanları dolandırmakta ve onların üzerinden trilyonlar yapmaktadırlar.

İslam bu tür sahtekarlıklara çanak tutan, izin veren bir dindir.

Bütün bunların nedeni İslam'ın kuvvetli erkeklerin dini olmasıdır.

Başka herşey onlar ve Allah içindir.

İslam için orospuların ne önemi olabilir. Sol yanlıların bile yaşamasına izin vermeyen bu sapık din, o zavallıları mı insandan sayacaktır.

Sitelerde Paylaş

Sayın freand

Kuran'da recm ile ilgili tek söz geçmez...

Ama recm bazı İslam ülkelerinde uygunanır. Bir gelenektir.

Irzına geçilen kadınların bile recme maruz kaldıkları bilinir.

Irzlarına geçilen kadınlar bile şeytandır, Allahsızdır, orospudur.. Ölüme layıktır.

Erkeği baştan çıkarmış sayılır..

Sitelerde Paylaş

Sayın freand

Kuran'da recm ile ilgili tek söz geçmez...

Ayet yoktur ama çok sayıda hadis vardır.

Ebu Hureyre(r.a)’dan, şöyle demiştir: Resulullah(s.a.v) mescidde ekin müslümanlardan bir kimse yanına geldi ve ona bir nida edip:-Ya Rasulullah! Ben zina yaptım dedi. Peygamber ondan yüz çevirdi. Bu sefer o zat peygamberin yüzünü döndürdüğü tarafa geçip yine:

-Ya Resulullah! Ben zina ettim dedi. Peygamber(s.a.v) ondan yüz çevirdi. Nihayet o zat bu itirafı dört kere tekrarladı. Bu şekilde kendi aleyhine dört kere şehadet edince Resulullah onu çağırıp:

-Sende delilik var mı? Diye sordu o zat:

-Hayır dedi. Resulullah: sen evli misin? Diye sordu. O zat:

-Evet dedi. Bunun üzerine Resulullah oradakilere: -Bunu götürünüz ve recm ediniz emrini verdi.

Ubedetubnu Samid(r.a) şöyle dedi. Rasulullah(s.a.v) şöyle buyurdu :

Benden alınız benden alınız.Muhakkak ki Allah zina yapan kadınlar için bir yol tayin etmiştir. Evlenmemiş olan evlenmiş olanla zina ederse bunların her birine yüz değnek ve bir sene sürgün cezası vardır. Evli veya dul olan. Evli veya dul olanla zina ederse bunların her birine de yüz değnek ve recm cezası vardır.Allah,a ve ahiret gününe inananlar iseniz Allah’ın dinini uygulamada sizi, onlara karşı acıma duygusu tutmasın. Müminler bir gurupda onlara yapılan azaba şahit olsun.

Sitelerde Paylaş

Ama recm bazı İslam ülkelerinde uygunanır. Bir gelenektir.

Irzına geçilen kadınların bile recme maruz kaldıkları bilinir.

Irzlarına geçilen kadınlar bile şeytandır, Allahsızdır, orospudur.. Ölüme layıktır.

Erkeği baştan çıkarmış sayılır..

Sayın hacı

Evet maalesef sefil islam ülkelerinde recm uygulanıyor ve kadınlara daha fazla uygulanıyor.O tür cezaların uygulandığı toplumları insani özelliklere sahip olmadıklarından dolayı insan yerine koymuyoruz zaten.Araplar, Kuranda yazmasa bile her şeyi kılıfına uydurup ortaçağ sapıklıklarına devam ediyorlar.

Freand,

Siz hadisleri ciddiye alıyorsanız, Kuran'ı daha fazla almanız gerekmez mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...