Jump to content

OROSPULUK VE İSLAM

Recommended Posts

İsa iktidarsızsa bu muhammedin suçumu. ? :lol:

kölelerin hakkını savunmak için iktidarsız olmak mı lazımdı ?

Nasıl bir mantık bu

Ayrıca biraz saygılı olur musun lütfen

Ben İsaya değer veriyorum ve onunla düzgün konuşulmasını istiyorum

Benle konuştuğun gibi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 721
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Haklısın Muhammed cariye ve köle edinebilecek zenginlik ve konumda olanlar için gelmiştir

İsa ise köle ve cariye edinilenleri kurtarmak için gelmiştir

Bu da aralarındaki bir diğer fark zaten

Muhammed sizleri bağrına basmıştır .Siz onu beğenmeseniz de :) Bizde basarız erdem nereden gelirse gelsin değerlidir.

Sitelerde Paylaş

Bizler peygamberler arasında ayrım yapmayız, hepsini severiz. Bu da bizim aramızdaki fark...

Hadi ordan, hepsini severlermiş.Muhammedin karikatürü çizilince dünyayı ayağa kaldırır, katli vacip dersiniz.

İzlediğim bir çok filmde isayı alaya alan isaya küfreden bölümler mevcuttu.Bu filmleri büyük bir zevkle izlersiniz,sesiniz bile çıkmaz.

Ne kadar kendine peygamber demiş şarlatan varsa hepsinden nefret etmekteyiz biz de.

Sitelerde Paylaş

orospular islamda olmasa bile müslümanlar arasında hakettikleri yeri almışlardır, bir kaç tane münferit örnekler hariç (iranda, sudanda, suudi arabistanda senede en fazla 30-40 tane) orospuların el üstünde tutuldukları yerlerdir, müslümanların çoğunluk olduğu yerler.

şimdi bunun islamla alakası ne?

alakası şu ki, ilk cümleyi fazla ciddiye almazsanız, dinsel bağlamda fahişeliği legalleştiren tek din islamdır. her ne kadar sünnilerin ekserisi buna katılmasa da -kesinlikle yanlış yapıyorlar zira, ayetlerle sabittir(öyle allah yazdı peygamber bozduya da gelmem ona göre)-, mut'a nikahı. iranda milyar dolarlara yaklaşan bir sektördür, mut'a nikahı sektörü. bence bulunmaz nimet, ve tez elden bütün islam ülkelerin getirilmelidir, zira genelev orospusu ile geçici sürelik te olsa ev hanımı arasında, toplumsal algılanışında falan yerden göğe fark var. hem dinibütünlakinarasıraşeytanauyanmüslümankardeşlerimiz de böylece kitaben günaha girmemiş olurlar. tabi özünde ahlaksızca bir kadın sömürüsü olması olgusunu gözardı edemeyiz ama sonuçta bizim islam -))

Sitelerde Paylaş

ram, anamavradımolsunallahınıkitabınısikerim-))--şaka, şaka..

hem velev çocuk yanlış söylüyor olsun, ama sen şunu cevapla: isadan ala şarlatan mı var? ve ya geldi mi öyle birisi şu dünyamıza? soruyu meryemden ala şırfıntı mı var diyerek te genişletebiliriz.

yani burasında riyakarca da olsa, haklıdır çocuk..

Sitelerde Paylaş

Hadi ordan, hepsini severlermiş.Muhammedin karikatürü çizilince dünyayı ayağa kaldırır, katli vacip dersiniz.

İzlediğim bir çok filmde isayı alaya alan isaya küfreden bölümler mevcuttu.Bu filmleri büyük bir zevkle izlersiniz,sesiniz bile çıkmaz.

Ne kadar kendine peygamber demiş şarlatan varsa hepsinden nefret etmekteyiz biz de.

Siz kimlerden bahsediyorsunuz? Ben öyle müslüman yapıtları izlemedim. Filmlerdeki o bölümleri büyük bir zevkle izleyenler de asla müslüman değildir.

Peygamberlere sövenleri de, sözde espri(!) yapanları da sözlerinden ötürü kaile almıyorum, sizi de...

Sitelerde Paylaş

Siz kimlerden bahsediyorsunuz? Ben öyle müslüman yapıtları izlemedim. Filmlerdeki o bölümleri büyük bir zevkle izleyenler de asla müslüman değildir.

Peygamberlere sövenleri de, sözde espri(!) yapanları da sözlerinden ötürü kaile almıyorum, sizi de...

say bakayım remzi efendi, hangilerini seversiniz?

amcayı çok seversiniz, babayı mı??

Sitelerde Paylaş

Sevginin boyutunu ölçseniz ne olur ölçmeseniz ne olur? Alakayı kuramadım. İsim takmazsanız sevinirim.

tamam tarantass, tamam.. sevginin boyutu çok önemlidir ama. zira duyulan sevgiler arasında bir hiyerarşi mevcuttur islamda ve kurtuluşa ermek için bunların bazılarının bazılarının üstünde olması lazım ki, bu da, ayetlerle, hadislerle sabittir. bunu biliyoruz demi? işte ben de o yüzden sordum -))

p.s. ama doğrusunu söylersem, beklediğim cevap 'ebeni'ydi, karşılığında ben de, rahmetli de seni severdi diyecektim -))

tarihinde mefisto tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 9 months later...

Ama orospular insanlığın bir gerçeğidir ve insanlık tarihinden bu yana mevcutturlar.

Bu şartlarda da mevcut olmaya devam edeceklerdir.

Belki de korunmaya muhtaç varlıklardır, soylarının tükenmesine engel olmak gerekebilir.

Kimi insana kalsa köpeklerin, yılanların, akreplerin, çıyanların kökünü kurutmak ister.

Akhe de bunlardan biri. :lol:

Aslında konuyu Dinsel teoloji ; Cenneten kovulma ve kadına yüklenen Şeytan imajı ile Doğu ve batı kültürleri arasındaki analizlere (Jung-Freud) getirmeye çalışsamda bu konularda yazışabileceğim kişi veya kişileri bir gün TC sınırları içerisinde bulursam o gün en mutlu günümdür. :)

Diaver denemişti bu konuları bir ara Ana-Erki kavramı ile fakat Marksist ayetleri yetmedi. :)

tarihinde Yenilmez Güneş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...

Kendinden mi bahsediyorsun? Bence kesinlikle öyle. Bak;

"Dini yalanlayanı gördün mü? İşte, öksüze kötü davranan odur. Yoksulları doyurmaya da yanaşmaz."

Başka cevabın yok mu?

Bu aptalca polemikten başka yani...

Siz adam olmazsınız diyenleri haklı çıkarmak zorunda mısın?

Adam gibi bir laf edin.. Sonra dişimi kırın razıyım.

Hepiniz aynı bokun soyundan gibi davranıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Senin gibi bir müfteriye, en iyi ihtimalle cahile başka ne cevabım olacak?

Senin gibi Kur'an'dan bilgisi olmadan ya da Kur'an'dan bilgisi olduğu halde bok atanlara ne cevap vermemi bekliyorsun?

Eğer kendine "müslümanım" diyenlerin yedikleri bokların kokusundan rahatsız oluyorsan İslam'a değil, o bokları yiyenlere çemkireceksin, anladın mı?

Sitelerde Paylaş

Başka cevabın yok mu?

Bu aptalca polemikten başka yani...

Siz adam olmazsınız diyenleri haklı çıkarmak zorunda mısın?

Adam gibi bir laf edin.. Sonra dişimi kırın razıyım.

Hepiniz aynı bokun soyundan gibi davranıyorsunuz.

kudur kudur kudur

kinin nefretin

yüzüne damarlarına işlemiş

bu sevgisizliğin seni boğacak

nasıl oluştuğunu unutup bir hiçken

bir su damlasıyken

sana et ve kemik giydirmişler

300 gr da beyin vermşler

bir iki şeyde öğrendin ya

diğerleri aşşağılık mahlukat

sen oooo sadrazamın sol daşşağı

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...