Jump to content

OROSPULUK VE İSLAM

Recommended Posts

ORUSPULUK VE ATEİZM

başlıklı topicim de silindi

ilk açtığım topic kişisel dediniz sildiniz bunu neden sildiniz?

başlıktan rahatsız olduysanız

biz de bu başlıktan rahatsız olduk

Herşeyden önce ateizm ile orospuluğun hiç bir şekilde ilişkisi yok.

Orospuların ateist olma durumndan başka.

Ama İslam öyle mi?

Herkesin dini değil mi?

İslam'a göre herkesi yaratan Allah değil mi?

Sen gocunduğun için böyle bir başlık açmak istiyorsun ama orada yazacak yazı bulamazsın.

Ne yazabilirsin oraya.

Ateistlerin insanlığa bir sözü mü var?

Bir kitabı ve ilkeleri mi var?

Ritüelleri mi var?

İslam Allah'ın adını yayarken orospuları ve benzeri ezilmişleri ihmal ediyor.

Biz ise ihmal etmemesi gerektiğini savunuyoruz.

Senin buna tepkin saldırı ve küfür şeklinde.

Önce beni hedef aldın ve küfrettin. Sonra ateizme saldırıyorsun. Ama saldırı nedenin sadece intikam almak.

Başka bir düşüncen yok. İyi niyetli değilsin.

Böyle bir başlığı kendi yerinde aç ve oraya ne yazabileceğini düşün.

Havanda su döversin. İslam ahlakı işte budur.. Senin ahlakın.

Bir orospu senden çok daha iyi ahlaka sahiptir. Bunu adım gibi biliyorum.

Çünkü sende İslam ahlakı var. Onda da biraz İslam ahlakı var. Biraz da hayatın kazandırdığı deneyimler var.

Senden çok daha değerli insanlardır orospular.

Hiç olmazsa bir işe yararlar.

Senin de işe yaraman için önce bir orospu ile yatman gerekiyor.

Yatana kadar değersiz bir Müslümansın sen..

En azından bana buradan öyle görülüyorsun..

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş
  • İleti 721
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam'ı aşağılamaya gelince...

Ben İslam'ı aşağılamıyorum. Size İslam'ın ne olduğunu kendi bakış açımdan söylüyorum.

Doğru da olabilirim, yanlış da.

Siz onları aşağılama olarak algılıyorsunuz.

Demek ki İslam aşağılık bir din. En azından size göre.. Ya da sizin benim, İslam'ı size nitelendirmemi değerlendirmenize göre...

Sizin oluyor da orospuların Allah'ı neden olmasın?

Kendinizi ne zannediyorsunuz?

Orospular ve o sitayişle bahsettiğiniz fahişeler Allah'a sizden çok daha muhtaç değil mi?

İslam'ın düşkünlere de elini uzatması gerekmez mi?

Ama erkeklerin elinde oyuncak olan İslam, erkeklerden başka kimseye sevecen, sıcak yüzünü göstermez.

O yüz yalnız erkeklere mahsusdur.

Kilise aslında orospulara ulaşmaya çalışıyor. Bazıları ibnelere de ulaşmaya çalışıyor.

Fakirlere yardım eden çok kilise var.

Türkiye'de cami hiç bir zaman içinde bulunduğu toplumun bu tür sorunları ile ilgilenmez.

Camiye hibe edilen paraları imamlar ve hocalar çarçur ederler.

Malum Müslüman ahlakı...

İslam erkeklere has exclusive club dır.. Çok özel bir klüptür.

Herkesi kabul eder ama, yalnız belli bir azınlık klübün avantajlarından yararlanır.

Diğerleri aidat ödemek, temizlik yapmak ve klübün ününü yaymakla (reklamı ile) uğraşırlar.

Siz burada bunu yapıyorsunuz yani.. Bu klübün aşağı kademe üyesisiniz.

Alan razı satan razı diyorsanız, sizin için sorun yok tabii.

Benim bahsettiğim fahişelerin Allah'ı paradır hacı.Senle ben ayrı ayrı tellerden dem vuruyoruz.Bin kere mi söylemek lazım.Genelevde ekmek parası için çalışmaya mecbur bırakılan kadına acıyorum diye?

Bunadıysan bir geriatri kliniğine git.

Ayrıca sen ve senin gibilerin tavrını o kadar tutuyorum ki iyiki varsınız diyecek kadar hemde.Çünkü bir müddet burada takılıp koftiden ateist olan insanlar sayenizde gerçek islamı tanıma şerefine nail oluyorlar.

Teşekkürle ATEİSTFORUM iyiki varsın.Türkiyenin en etkili camisi Ateistforumdur.Ateist forum bir markadır :) En tescillisinden.

Sitelerde Paylaş

Geçen gün İfeel ve ben fahişelerin ahlaksızlık olrak değerlendirilecek bişey yapmadıklarını, her insan gibi vücutlarını kullanarak para kazandıklarını savunduk.

Bunun üzerne forumun müslüman üyeleri alakalı alakasız her başlıkta bizim bu fikirlerimize imalı göndermeler yapan ietiler yazmaya başladılar. Ben şahsen Filistin yardımı başlığında bile bu fahişelik meselesine cevap vermek zorunda kaldım, bu konuda şahsi fikrim genel normlardan farklı olduğu için

En son ateizm ve ahlak başlığında bu konuyu yine temcit pilavı gibi sürekli önümüze getirip durudular. Sanırım hacı buna tepki olarak böyle bir başlık açtı

Ülkemizde neredeyse bütün evliliklerin maddi bir alışveriş şeklinde yapıldığını düşünürsek neden müslümanlar fahişeleri bu kadar aşağılık buluyorlar, bu çok mantıksız değil mi? Neden bir genç kız erkek arkadaşıyla birlikte olmak için erkeğin yetkililer huzurunda kendi bakımını üstleneceğine dair imza atmasını bekliyor? Erkeğin bu anlaşmayı imzalaması şartıyla vajinasını kullanıma sunuyor? Bu çok yüksek ahlakta fahişelik neden çok alçaklarda? Bütün savunduğunuz değerler çelişkili, hepsi kokuşmuş ve çağdışı

Sitelerde Paylaş

İslam neden orospuları sevmez?

İslam neden ahlaksızları sevmez?

İslam neden sokak çocuklarını sevmez?

İslam neden ibneleri sevmez?

İslam neden düşkünleri, yoksulları sevmez?

Bunları sevmeyen İslam değil, insanlardır.

Sitelerde Paylaş

Ülkemizde neredeyse bütün evliliklerin maddi bir alışveriş şeklinde yapıldığını düşünürsek neden müslümanlar fahişeleri bu kadar aşağılık buluyorlar, bu çok mantıksız değil mi? Neden bir genç kız erkek arkadaşıyla birlikte olmak için erkeğin yetkililer huzurunda kendi bakımını üstleneceğine dair imza atmasını bekliyor? Erkeğin bu anlaşmayı imzalaması şartıyla vajinasını kullanıma sunuyor? Bu çok yüksek ahlakta fahişelik neden çok alçaklarda? Bütün savunduğunuz değerler çelişkili, hepsi kokuşmuş ve çağdışı

Evliliği maddi bir alış veriş olarak görüyorsan zaten baştan konuya yaklaşımın belli.

Bu düşünceleri beynine binlerce yıldır aile yapısını bozmak için yazan yahudilermi aşılıyor. ?

Geçiniz bu işleri, bu milletin bu işlere karnı tok. Bu milletin insanlarının eline su dökemezsiniz siz. Ahlak , Ar , Namus kavramlarınız yerlerde sürünüyor.

Bu kadar çok Dalton kardeşler okursanız olacağınız bu.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tutank, Jadı müslümanların yaptığı evliliklerden bahsediyor ve bu çok doğru. Özellikle kadınlar flört bile etmeden evlendiriliyor. Bu kadınlar çalışmıyorlar onlara hayatları boyu kocaları bakıyor ve aşağılanıyorlar, özgür değiller köle gibiler...

Özgür bir kadın ne zaman evleneceğine kendisi karar verir. İster evlenir ister evlenmeden erkek arkadaşıyla birlikte yaşar.

Sitelerde Paylaş

Tutank, Jadı müslümanların yaptığı evliliklerden bahsediyor ve bu çok doğru. Özellikle kadınlar flört bile etmeden evlendiriliyor. Bu kadınlar çalışmıyorlar onlara hayatları boyu kocaları bakıyor ve aşağılanıyorlar, özgür değiller köle gibiler...

Özgür bir kadın ne zaman evleneceğine kendisi karar verir. İster evlenir ister evlenmeden erkek arkadaşıyla birlikte yaşar.

flört iyimi yani iyi benim evleneceğim kız benden önce 100 kişiyle flört etsin ben onla evleneyim insanın önüne bi tabak yemek geldimi başkası kaşık daldırırsa olurmu benim önümdeki yemeğe herkes kaşık uzatırsa buyrun sizin olsun derim .benim se sadece bana olmalı kadın evinde otursun ne zararı var hamal gibi çalışınca başı göğe erecekmi yat işte kimsenin kahrını cekme kölelikmi bu yani keşke eski zamanlar olsaydı şu flörtü yaydılar övüyolar

Sitelerde Paylaş

Valla biz bu toplumun içinde yaşıyoruz, kimse köle değil. Özellikle evlenen kadınlar ailelerinde tek söz sahibi oluyorlar. Feodalitesini aşamamış bir takım aşiret düzencilerle ne bu millet nede müslümanlar yargılanabilir. Şimdi onlarıda yazmayalım hemen ırkçılık yapıldığını söyler bizim ırkçı ateistlerimiz. Başı Türbanlılar bile evlenmeden önce Flört ediyorlar, arkadaşlar kendi ülkelerin tarihini bilmedikleri için toplumdan bir haber toplum için ahkam kesiyorlar.

Ben bu tür söylemleri Yobaz 68 kuşağının Rakı Masalarında yapmış olduğu Devrim olayına benzetiyorum.

Daha düne kadar Yahudiler hakkında methiyeler düzen ateistlerin islam hakkındaki bu düşünceleride takdire şayandır. :lol: Müslümanlar en azından görerek evleniyorlar, yahudilikte o bile yok. Yahudi ,yahudiyle evlenmek zorunda.Birde kalmışlar çağ dışı demezlermi insan o zaman kopuyor işte. Bunların Ateist olduğunu kim söyleyebilir.

Sitelerde Paylaş

Valla biz bu toplumun içinde yaşıyoruz, kimse köle değil. Özellikle evlenen kadınlar ailelerinde tek söz sahibi oluyorlar. Feodalitesini aşamamış bir takım aşiret düzencilerle ne bu millet nede müslümanlar yargılanabilir. Şimdi onlarıda yazmayalım hemen ırkçılık yapıldığını söyler bizim ırkçı ateistlerimiz. Başı Türbanlılar bile evlenmeden önce Flört ediyorlar, arkadaşlar kendi ülkelerin tarihini bilmedikleri için toplumdan bir haber toplum için ahkam kesiyorlar.

Ben bu tür söylemleri Yobaz 68 kuşağının Rakı Masalarında yapmış olduğu Devrim olayına benzetiyorum.

Daha düne kadar Yahudiler hakkında methiyeler düzen ateistlerin islam hakkındaki bu düşünceleride takdire şayandır. :lol: Müslümanlar en azından görerek evleniyorlar, yahudilikte o bile yok. Yahudi ,yahudiyle evlenmek zorunda.Birde kalmışlar çağ dışı demezlermi insan o zaman kopuyor işte. Bunların Ateist olduğunu kim söyleyebilir.

flörtün ne olduğunu bilmediğine kalıbımı basarım...

flört pastanede oturup tramisu yemeye denmez senin anladığın gibi

flörtünle "sevişirsin"

kapiş...

demek türbanlılar da flört ediyolarmış, yani sevişiyorlarmış hem de nikahsız

başımıza taş yağacak :)

Sitelerde Paylaş
Başı Türbanlılar bile evlenmeden önce Flört ediyorlar,

Bazı müslüman ülkelerde bu mümkün bile değil. Muhafazakar toplumumuzda kişilerin evlenmeden önce birarada yaşaması ve sex yapması hoş görülmez...Bunu sadece islama mâl etmek de pek doğru değil. Artık toplumsal norm olmuş, dini hassasiyetleri yüksek olmayan insanlar bile böyle düşünüyor.

Eğer bana bilgisiz diyorsan ben de seninle alay edenler kervanına katılacağım. :lol:

Bilgisiz falan değilim zaten.. Bilgisiz sensin! git islam toplumlarının yaşam tarzını incele oku. Arapların örf ve adetlerini öğren. Nasıl olsa islam arap dini. <_<

Sitelerde Paylaş

Bazı müslüman ülkelerde bu mümkün bile değil. Muhafazakar toplumumuzda kişilerin evlenmeden önce birarada yaşaması ve sex yapması hoş görülmez...Bunu sadece islama mâl etmek de pek doğru değil. Artık toplumsal norm olmuş, dini hassasiyetleri yüksek olmayan insanlar bile böyle düşünüyor.

Bu müslümanlığa ait bir olgu değil toplumsaldır. Bölgeden bölgeye değişir.

Eğer bana bilgisiz diyorsan ben de seninle alay edenler kervanına katılacağım. :lol:

Bu forumda bilgisizliği saklamanın en kolay yolu budur. Hep yazar çizerler iş sıkışınca nikler üzerinden oynayama başlarlarki bunu bu forumda yapan bir şahsiyeti Turan Dursunda mindere aldığımdaki halini ben değil pante anlatsın. Bu üyenin baş harfini söyleyim Astur.

Bilgisiz falan değilim zaten.. Bilgisiz sensin! git islam toplumlarının yaşam tarzını incele oku. Arapların örf ve adetlerini öğren. Nasıl olsa islam arap dini. <_<

Başlığın İslam örf ve adetleriylede ilgisi yok , başlığın ana konusu Fahişelik. Konudan uzaklaşıyorsun. islam yekpare bir din değildir.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kur’an’da zina ve fuhuş büyük günahlar arasında sa-yıldığı, zinanın dünyevî ve uhrevî cezasından söz edil-diği gibi (Âl-i İmrân 3/135; en-Nisâ 4/15-16; el-İsrâ 13/32), erkek ve kadınların gözlerini haramdan korumala-rı, avret yerlerini örtmeleri emredilmiş, böylece zinaya giden yolun bir yönüyle kapanmış olacağına işaret edil-miştir (en-Nûr 24/30-31). Bir hadiste Hz. Peygamber dil, ağız, el, ayak, göz gibi organların zinasından söz ede-rek (Müslim, “Kader”, 5) zinaya zemin hazırlayıcı her türlü gayri meşrû ilişkinin, flört ve beraberliğin de bu nevi zina olduğunu belirtmiş, bunlardan da sakındırmıştır. Çünkü iffet ve namus bir bütün olup, o ancak onu lekeleyecek her türlü kötülük ve yanlışlıktan uzak kalı-narak korunabilir.

Kaynak : Diyanet

demek türbanlılar da flört ediyor tutankhamun :)

Sitelerde Paylaş

Artık bu ülkede Ateist olmadığına , Ateizm maskeli bir dolu Judeo-hristiyan olduğuna kanaatim iyice derinleşti.

Dün Yahudiliği övenlerin bugün islam toplumları hakkındaki bu derin düşünceleri gören herkes Türkiyede ateizmin içler acısı halini okuyordur.

Hr konuda şu yahudilik hristiyanlık mevzusun açmasak olmaz mı? Çok can sıkıcı ve gerçekten hayatta tanıdığım en kalın kafalı, cahil ve ırkçı insansın

Sitelerde Paylaş

Artık bu ülkede Ateist olmadığına , Ateizm maskeli bir dolu Judeo-hristiyan olduğuna kanaatim iyice derinleşti.

Dün Yahudiliği övenlerin bugün islam toplumları hakkındaki bu derin düşünceleri gören herkes Türkiyede ateizmin içler acısı halini okuyordur.

Walla ne diyim.

Haklısın galiba...

Sitelerde Paylaş

önce iletilerini ciddi ciddi okuyordum

sonra durum anlaşıldı

şimdi tebessümle okuyorum

"dün yahudiliği övenler" kim ya, tutturdun da gerçekten merak ettim, yahudi olmayıp da yahudiliği övenler kim ola ki

bilgilendirirsen sevinirim

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...