Jump to content

OROSPULUK VE İSLAM

Recommended Posts

Hr konuda şu yahudilik hristiyanlık mevzusun açmasak olmaz mı?

Neden?

Her konuşmada İslam mevzusu açılıyorsa ya da peygamberin cinsel hayatı; hıristiyalık da açılır yahudilik de..

tarihinde Spartan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 721
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kur’an’da zina ve fuhuş büyük günahlar arasında sa-yıldığı, zinanın dünyevî ve uhrevî cezasından söz edil-diği gibi (Âl-i İmrân 3/135; en-Nisâ 4/15-16; el-İsrâ 13/32), erkek ve kadınların gözlerini haramdan korumala-rı, avret yerlerini örtmeleri emredilmiş, böylece zinaya giden yolun bir yönüyle kapanmış olacağına işaret edil-miştir (en-Nûr 24/30-31).

Ne var bu ayette.

Bir hadiste Hz. Peygamber dil, ağız, el, ayak, göz gibi organların zinasından söz ede-rek (Müslim, “Kader”, 5) zinaya zemin hazırlayıcı her türlü gayri meşrû ilişkinin, flört ve beraberliğin de bu nevi zina olduğunu belirtmiş, bunlardan da sakındırmıştır. Çünkü iffet ve namus bir bütün olup, o ancak onu lekeleyecek her türlü kötülük ve yanlışlıktan uzak kalı-narak korunabilir.

Masallarla toplumları yargılayamazsın, ama sen yargılarsın . hadis dedğim şeylerin yüzde 99 yalan olduğunu herkes bilir. Bizim ateistler dışında tabi, onlar ayrı. yaftalama yapmak için ne varsa ahlaksızca kullanırsınız Tıpkı Evangelist sitelerden yazı kopyalayıp işte bu dediğiniz gibi.

Örnekmi : Gehinnom.

Önce İslam kültür ve folklörü ile toplumlara yansımalarını öğrenin ,sonra Evangelist sitelerden bilgi aşırıp islam eleştirisi yapın.

Sitelerde Paylaş

önce iletilerini ciddi ciddi okuyordum

sonra durum anlaşıldı

şimdi tebessümle okuyorum

"dün yahudiliği övenler" kim ya, tutturdun da gerçekten merak ettim, yahudi olmayıp da yahudiliği övenler kim ola ki

bilgilendirirsen sevinirim

Mesaj yerine gidiyor , merak etme sen.

Sitelerde Paylaş

Artık bu ülkede Ateist olmadığına , Ateizm maskeli bir dolu Judeo-hristiyan olduğuna kanaatim iyice derinleşti.

Dün Yahudiliği övenlerin bugün islam toplumları hakkındaki bu derin düşünceleri gören herkes Türkiyede ateizmin içler acısı halini okuyordur.

Kimse inanmak istemiyor zaten bu ülkede ateist olduğuna.

Bu duruma da geldik, uzaylılara tapan müslümanlar tarafından ateizm kilisesinden aforoz edliyoruz.

Ateizmin ne olduğunu bir tek ateistler bilmiyor bu ülkede zaten.

Tanımla desem ateizmi, ''ateizm islama saygı duymaktır'' diyecek nerdeyse şu ucubeler.

Ayrıca bazıları öyle ileri gidiyor ki islamdan orospuluğu soyutlama yalanlarında, nerdeyse ''islam ülkelerinde erkeklerin penisi kadınların vaginası yoktur, onlar çitleşmez, çocuklar uzaylı leylekler tarafından getirilir'' diyecekler. Daha da ileri gidip ''makatları da yoktur sıçmazlar'' diyecekleri noktayı görmek için bekliyorum.Hadi bakalım.

Sitelerde Paylaş

Çeşitli basın yayın araçlarından. Teknoloji ilerledi artık. Dünyamız globalleşti.

Çeşitli basın yayın organlarına göre İran'da seksin kralı var..

Hem de alabildiğine..

Sadece muta nikahından kaynaklı da değil; evlerde alabildiğine tuhaf partiler yapılıyormuş.

Arap ülkelerinde zaten petrodolarların çoğu Avrupalı sarışın hatun avında harcanır...

Sitelerde Paylaş

flörtün ne olduğunu bilmediğine kalıbımı basarım...

flört pastanede oturup tramisu yemeye denmez senin anladığın gibi

flörtünle "sevişirsin"

kapiş...

demek türbanlılar da flört ediyolarmış, yani sevişiyorlarmış hem de nikahsız

başımıza taş yağacak :)

Kur’an’da zina ve fuhuş büyük günahlar arasında sa-yıldığı, zinanın dünyevî ve uhrevî cezasından söz edil-diği gibi (Âl-i İmrân 3/135; en-Nisâ 4/15-16; el-İsrâ 13/32), erkek ve kadınların gözlerini haramdan korumala-rı, avret yerlerini örtmeleri emredilmiş, böylece zinaya giden yolun bir yönüyle kapanmış olacağına işaret edil-miştir (en-Nûr 24/30-31). Bir hadiste Hz. Peygamber dil, ağız, el, ayak, göz gibi organların zinasından söz ede-rek (Müslim, “Kader”, 5) zinaya zemin hazırlayıcı her türlü gayri meşrû ilişkinin, flört ve beraberliğin de bu nevi zina olduğunu belirtmiş, bunlardan da sakındırmıştır. Çünkü iffet ve namus bir bütün olup, o ancak onu lekeleyecek her türlü kötülük ve yanlışlıktan uzak kalı-narak korunabilir.

Kaynak : Diyanet

demek türbanlılar da flört ediyor tutankhamun :)

Bulmuşken bir de kuranda bakire olmayan kızlarla evlnmeyin diyen bir ayet bulup getirrimisin ? Merak ettim bakalım bulabilecek misin ?

Sitelerde Paylaş

Hr konuda şu yahudilik hristiyanlık mevzusun açmasak olmaz mı? Çok can sıkıcı ve gerçekten hayatta tanıdığım en kalın kafalı, cahil ve ırkçı insansın

Ben sana bildiğin bir konu (din) söyle diyorum başlıktan hemen kaçıyorsun.

Ben sana ne diyorum ;

Sadece Hristiyanlık kadını potansiyel fahişe olarak görür. Bu konuda islama bok atamazsınız.

Peki ben bunu söylerken müslüman olarakmı söylüyorum.

Hayır.

Sadece Ahlak yoksunlarına ahlak dersleri veriyorum.

Her konuda Hristolara tabiki gelecek. Evangelist hezeyanlarla atecilik oynadığın sürece yüzüne tokat gibi gelecek.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bulmuşken bir de kuranda bakire olmayan kızlarla evlnmeyin diyen bir ayet bulup getirrimisin ? Merak ettim bakalım bulabilecek misin ?

Getiremez. Çünkü zina eden kadın öldürülüyor :lol:

Dul kalanla ilgili bir ayetin gönderilmesi de Allahın aptallığından olabilir ancak.

Sitelerde Paylaş

hadi bakalım bir sürpriz daha...

arkadaşım yukarıda bir "müslüman" arkadaş "türbanlı kızlar bile flrört ediyor" dedi

ben de flörtün ne olduğunu bilmediğine kalıbımı basarım dedikten sonra önce flörtün ne olduğunu sonra da islamın flörte nasıl baktığını yazdım...

yani eğer türbanlı kızlar flört ediyorlarsa zina yapıyorlar dedim... bunu da diyanetin fetvasıyla destekledim...

bakire kız muhabbetini nereden çıkardın anlamadım...

Sitelerde Paylaş

Ben sana bildiğin bir konu (din) söyle diyorum başlıktan hemen kaçıyorsun.

Ben sana ne diyorum ;

Sadece Hristiyanlık kadını potansiyel fahişe olarak görür. Bu konuda islama bok atamazsınız.

Peki ben bunu söylerken müslüman olarakmı söylüyorum.

Hayır.

Sadece Ahlak yoksunlarına ahlak dersleri veriyorum.

İyide bizene hristiyanlıktan. Hristiyanlık kadını aşağılar, o zaman islam çok ahlaklıdır, böyle bir mantık olabilir mi? Bizim insanımız islam kaynaklı cehaletten ötürü acı çekiyor, geri kalıyorsa tabiki öncelikli konumuz islam olacaktır. Avrupa hristiyanlığı kiliseye tıkalı 500 yıl oldu, siz hala hangi elimizle tahret almalıyız sorusuna cevap arıyorsunuz, potensiyeliniz bu pagan ritüellerinde heba olup gidiyor.

Sitelerde Paylaş
flört iyimi yani iyi benim evleneceğim kız benden önce 100 kişiyle flört etsin ben onla evleneyim insanın önüne bi tabak yemek geldimi başkası kaşık daldırırsa olurmu benim önümdeki yemeğe herkes kaşık uzatırsa buyrun sizin olsun derim .benim se sadece bana olmalı kadın evinde otursun ne zararı var hamal gibi çalışınca başı göğe erecekmi yat işte kimsenin kahrını cekme kölelikmi bu yani keşke eski zamanlar olsaydı şu flörtü yaydılar övüyolar

Bekar gençler için flört iyi birşeydir.

İslamda flört yasak değildir.

Gençlere yasak olan zinadır.

Zina ise önden birleşmenin tam olarak gerçekleşmesidir.

Flört, konuşup koklaşarak, elele tutuşup öpüşerek de olur. Sevişerek de.

Ama sevişmenin dozunu kaçırmamak gerekir.

Müslümanlar için doğrusu evlenecek olan gençlerin flört etmesidir.

Ama her olasılık dikkate alınarak, yani ayrılabilecekleri düşünülerek evlilik öncesi aşırı ilişki aileleri tarafından yasaklanır.

Zaten delikanlı bir adam, ilişkisini bu düzeye getirmez. Getirmişse her şart altında evlenmek durumundadır.

Çapkınlığa gelince; doğru bir davranış değildir.Hele dışa yansıdığında, çapkınlığını belli ettiğinde çirkindir, iğrençtir. Böyle düşünmeseyenler için ya da böyle düşünse bile çapkınlıktan vazgeçemeyenler için;

Tercih, dul ya da özgür kadınlar olmalıdır.

Yine delikanlı adam bir genç kızı kandırarak ya da zorlayarak ilişkiye girmez.

İlişki için bir engel olmadığı bilinmeli ya da belirtilmiş olmalıdır.

Tabi İslam ülkesinde isen 100 değneği göze almalısın. Değnekçinin eli ağır ise sağ kurtulamayabilirsin. :lol:

Evli bir kadınla ise bile bile onu baştan çıkararak ilişkiye kesinlikle girilmemelidir.

Canından olmak için İslam ülkesinde olman da gerekmiyor. En modern ülkede bile o risk var.

Sonrasında duyulacak vicdan azabı var. İnanan için de ahiret korkusu var. :D

Sitelerde Paylaş

Çeşitli basın yayın organlarına göre İran'da seksin kralı var..

Hem de alabildiğine..

Sadece muta nikahından kaynaklı da değil; evlerde alabildiğine tuhaf partiler yapılıyormuş.

Arap ülkelerinde zaten petrodolarların çoğu Avrupalı sarışın hatun avında harcanır...

Evet doğru bunları gizli yapıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Sayın Hacı, insan neyse Allah'ı da odur :)

Bir de o listede yazdığınız vasıflardaki insanların Tanrısını soralım onlara...

Orospunun Allah'ı da orospudur...

*** Fahişe, bir işi fahiş hale(fahşa) getirene denir, illa da para karşılığı cinsel ilişki yaşayana denmez, anlam kayması oluşmuştur.

Dilimize giren en basit örnek "fahiş fiyat"tır...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İyide bizene hristiyanlıktan. Hristiyanlık kadını aşağılar, o zaman islam çok ahlaklıdır, böyle bir mantık olabilir mi? Bizim insanımız islam kaynaklı cehaletten ötürü acı çekiyor, geri kalıyorsa tabiki öncelikli konumuz islam olacaktır. Avrupa hristiyanlığı kiliseye tıkalı 500 yıl oldu, siz hala hangi elimizle tahret almalıyız sorusuna cevap arıyorsunuz, potensiyeliniz bu pagan ritüellerinde heba olup gidiyor.

Yok öyle bir şey.

Bizim insanımız batının kan emmesinden, müslüman kılıklı ajanlar yetiştirip halkı kandırmasından ötürü acı cekiyor.

Sokak ortalarında düzüşmek ilericilikmi oluyor şimdi. ?

Bu konuda avrupa i,le doğu kültürünü karşılaştıramazsın, onlarda fahişelik zaten Kurumsaldır.

Yazıyorum yazıyorum hiçmi okumuyorsun.

Batıda fahişelik kurumal bir boyuttadır ; Courtesan , Mistress , Belle Epoque.

yahu hiçmi bilgin yok.

Sitelerde Paylaş

Bekar gençler için flört iyi birşeydir.

İslamda flört yasak değildir.

Gençlere yasak olan zinadır.

Zina ise önden birleşmenin tam olarak gerçekleşmesidir.

.

.

.

.

sağ kurtulamayabilirsin. :lol:

Evli bir kadınla ise bile bile onu baştan çıkararak ilişkiye kesinlikle girilmemelidir.

Canından olmak için İslam ülkesinde olman da gerekmiyor. En modern ülkede bile o risk var.

Sonrasında duyulacak vicdan azabı var. İnanan için de ahiret korkusu var. :D

Üstad olmak böyle şey olsa gerek..

Sitelerde Paylaş

hadi bakalım bir sürpriz daha...

arkadaşım yukarıda bir "müslüman" arkadaş "türbanlı kızlar bile flrört ediyor" dedi

ben de flörtün ne olduğunu bilmediğine kalıbımı basarım dedikten sonra önce flörtün ne olduğunu sonra da islamın flörte nasıl baktığını yazdım...

yani eğer türbanlı kızlar flört ediyorlarsa zina yapıyorlar dedim... bunu da diyanetin fetvasıyla destekledim...

bakire kız muhabbetini nereden çıkardın anlamadım...

Keşke ''kem küm '' deseydin .Kurandan bekaretle ilgili bir ayet bulmanı istenmiştim.Flörtün ne olup ne olmadığını biliyorum.

Parmağındaki nasır için kurandan ayet arayan ateistler, çevrecilik ayetleri arayıp bulamadığı için islamı rezil ilan ateistler.Buyrun kuranda bekire olmayan kızları almayın diyen bir ayet bulup getirsin.Ben bir daha ne kuran nede islamı savunmayacağıma söz veriyorum.

Sitelerde Paylaş

Yok öyle bir şey.

Bizim insanımız batının kan emmesinden, müslüman kılıklı ajanlar yetiştirip halkı kandırmasından ötürü acı cekiyor.

Bu konuda avrupa i,le doğu kültürünü karşılaştıramazsın, onlarda fahişelik zaten Kurumsaldır.

yahu hiçmi bilgin yok.

ya sen

senin iletilerine yazdıklarıma herkes yorum yaptı

senden hala yanıt yok

noldu "türbanlılar da flört ediyor" cümlene

hala bekliyorum türbanlı, flört, zina ile ilgili yanıtını

"düne kadar yahudileri öven" lere örnek ver dedin ona da yanıt yok

üfürüyorsun sadece, ateist kılıklı hristiyanmış vs. ona da örnek yok...

eee... kendi kendine tatmin mi oluyorsun

bu forum çok cahil gördü

iki kitap okuyum kendini allame-i cihan sanan da çok gördü

ama senin kadar nadanı nadir düşüyor

Sitelerde Paylaş

Yok öyle bir şey.

yahu hiçmi bilgin yok.

Ben Avrupa da yaşıyorum, burada tarif ettiğiniz gibi bir fahişelik kurumu yoktur. Ama fuhuş,yoksul ve abaza müslüman gençlerin namuslu diye tabir edilen diğer kadınlara saldırmasını önlemek için asıl doğu toplumlarının olmazsa olmazıdır. Siz biz neden geri kalıyoruz sorusunu kendinize sorup gereken düzenlemeleri yapmak yerine suçu başka ülkelere attığınız için geri kalıyorsunuz. Gerçeklerle yüzleşmek istemiyorsunuz. Çalışan ve sosyal devlet kurallarını yolsuzluklara izin vermeksizin işleten bir devlet ilerler. Demokratik olan toplumlar ilerler. Doğu medeniyetlerinde en eksik olan üç önemli husus, bir ülke kaynaklarının yine ülke yöneticileri tarafından yolsuzluk yapmak suretiyle sömürülmesi, iki bu yolsuzluk ahlakının bütün topluma yayılmış olması(çalışmadan devletten maaş alamaya olan yatkınlık gibi) üç demokrasiye olan tahammülsüzlük. Bunları düzeltmedikçe gelişemezsiniz sizden başka kimsede bunların sizin iyiliğiniz için düzeltmez

Sitelerde Paylaş

Ben Avrupa da yaşıyorum, burada tarif ettiğiniz gibi bir fahişelik kurumu yoktur. Ama fuhuş,yoksul ve abaza müslüman gençlerin namuslu diye tabir edilen diğer kadınlara saldırmasını önlemek için asıl doğu toplumlarının olmazsa olmazıdır.

Herkesin fahişe olduğu bir yerde özel bir fahişe aranmaz. Doğu toplumlarında tecavüz vakaları batıyla kıyas bile edilemez. batıda nerdeyse yürüken becerecekler maşallah. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...