Jump to content

TÜRK ARAMA MOTORU

Recommended Posts

Yahu defol git başımdan..

Senin yazmanı engelleyenler, sadece sessiz sedasız dolaşma izni verenler eski moderatörlerdi.

Bu forumda Sn Serabisten sonra moderasyon yapabilecek bir kadro oluşmamıştır. Entellektüel anlamda zayıf olan kişiler bilgileri ile değil , genetiğinin vermiş olduğu dayanılmaz hafiflikle Ateiscilik yapmaktadır.

Barisarock resmen senin yüzünden ceza aldı. Pis bir biçimde adamı çileden çıkardın, babasına hakaret ettin, ne siyonistliğini ne bilmem neliğini bıraktın, o da artık dayanamadı. Keşke etmeseydi de iki gün uzaklaştırma almasaydı..

Her zaman sana söylüyorum ya adaletli ol yada yazılarını kanıtla destekle. malesef ikiside olmuyor. Sildiğin yazıları deşifre et forum üyeleri sana katılsın.

İşte ben de onu söylüyorum. Bundan sonra insanları böyle ajite edemeyeceksin. Her defa atılacaksın. Senin yüzünden bir sürü insan ceza alıyor ya da atılıyor, sen ortalarda dolanıp duruyorsun pişkin pişkin.

PKK yandaş ve yoldaşlarına yazılarım her zaman aynı karakterde olacaktır.

Bunu sizin tehdit ve şantajlarınızın değiştiremeyeceğini anlamanız gerekirdi.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben kimse kürt diye kafayı takmam, .

Bu forumda ki bir dolu kürtle msn de konusurum.

tek endişem senin moderatör gibi moderatör olman.

Wayyyy,vayyyy !

Neler okuyoruz..

Kimseyi Kurt diye kafayi takmam.. yazmissin ..

Ama cok kafayi taktigin ...Hatta kafayi '' Kurt'' denilen bir seyin olmadigi ,kurtce nin olmadigi gibi seyler yazarak ..SIyirdigini bile dusunmeye baslamistik senin icin..

-Ama yanilmisiz .. :(

Sahi !

-Ne konusyorsunuz MSN'de ?? Kurt Arkadaslarin ile ...

-Onlarin Kurt degil'de Turk oldugunumu soyluyorsun ??

-Onlara Karrt-kurt -zarrttt-zurrrrt !!Meselesinimi anlatiyorsun Yoksa o bilimsel Fikirlerin ile..

Tabi onlar'da seni ayakta alkisliyor bu AYDINLATICI,Cagdas FIKIRlerinden oturu vee Gul gibi gecinip gidiyorsunuz yani..

Guzel..

Hani sen ve senin DudUk '' Vaysi kerpeten'' arkadasin !Kurtlere Yaratik,onlara ATOM atmak gerekli vb,,gibi seyler yazdigin'da ... O'Msn'den yazistigin,can ciger oldugun Kurt arkadaslarina nasil katila,katila guldugunu anlatiyormusun ???

Merak ettim dogrusu . :(

Neyyse!

Konusmaya baslamissin KLurtler ile..

Bu da buyuk bir kazanim ,senin acindan ..

Nil amstrongun AY'da yurumesine benziyor !senin su MSN olayi ..

Yurumeye devam et!

Zira daha kesfedecegin bir AMERIKA var..

Sitelerde Paylaş

PKK yandaş ve yoldaşlarına yazılarım her zaman aynı karakterde olacaktır.

Bu olaya ehemniyetlice deyinip ,Olayi koparmak istiyorum..

Su an biraz doluyum..

Elim bir bosalsin.. Baslik acip..

-Gelinen nokta'da Kurtlermi PKK'ya destek veriyor ..Yoksa PKK'mi kurtlere destek veriyor ??? Sorusunu actuelinize koyup.. Bir cok cevaplanmasi gereken soruyu cevapliyacagim..

Tum soru isretlerinizi bu baslikta kaldiracagim.. Merak etmeyin..

-Ayrica bura'da yazip ,ciziyorum Teori yapiyorsun diye ustume geliyorlar.. Yahu ! kardesim yazdiklarim bir kac gun sonra cikiyor ama!!

Bunu takip edip anlayamiyormusun ???

Ben artik Bu forum'da Kurt Dosyasi uzerin'de uzmanlasicam..

Yakin gelecekte olacaklari ve ihtimalleri Her hafta acacagim CanLi Basliktaki ,konugum ile enine ,boyuna tartisacagiz..

Ve olayi gun isigina kavusturacagiz..

Sitelerde Paylaş

Ben artik Bu forum'da Kurt Dosyasi uzerin'de uzmanlasicam..

Yakin gelecekte olacaklari ve ihtimalleri Her hafta acacagim CanLi Basliktaki ,konugum ile enine ,boyuna tartisacagiz..

Ve olayi gun isigina kavusturacagiz..

Tabi tabi. Bu forum da Kürt sorununu gün ışığına kavuşturmak ve Kürt Dosyası uzmanı yetiştirmek için vardı zaten.

Yıllardır seni belkiyordu.. Gerçi bir ara Apo'nun açıklama ve bildirilerini asarak görevini ifa etmeye başlamıştın ama, ömrün kısa oldu.

Hey Allah'ım.. Niye akıllısı bulmuyor ki bizi...

Sitelerde Paylaş

Hadi ordan, soytarı.

Çocuk kandırıyor sanki. "Fuck" yazmış, karşısına Gençliğe Hitabe çıkmış. Orayı yapanların ADD'ciler olmadığı zaten belli.

hiçbir hakaretine karşılık vermeyeceğim, aciz kalanlar ancak böyle şeylere başvurur.Gelelim konuya banane dedim yine diyorum, çokta umrumda ne için yapılmış olduğu sanki.

tarihinde GokTengri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hiçbir hakaretine karşılık vermeyeceğim, aciz kalanlar ancak böyle şeylere başvurur.Gelelim konuya banane dedim yine diyorum, çokta umrumda ne için yapılmış olduğu sanki.

Umurunda değilse bulaşmazsın. O pis sözcüğü yazıp arkasından kahkahalar atan senden başkası değil. Yoksa neyle dalga geçtiğiniz, küçük zekanız ortada zaten.

Soytarı hakaret değil hem. Gidin sözlüğe falan bakın.. Kendi yazdığına, yaptığına bak evvela.

Saygısızlar.

Sitelerde Paylaş

İyi bari bunlar asker öldürmek için dağa çıkmıyor.

Çok doğru.

Bir ülkenin bayrağını çiğnemek benim için özgürlük kapsamına girmiyor.Ben saygılı bir birey olmaya özen gösteririm bu konuda.Günümüzde bu tür saygısızlıklar özgürlük oldu artık.

Sitelerde Paylaş

1. Aradığınız kelime devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı olmamalı

2. Aradığınız kelime Anayasa'nın değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez giriş hükümlerine tezat olacak bir içerik ihtiva etmemeli

3. Aradığınız kelime Atatürk ilke ve devrimlerine aykırı olmamalı

4. Aradığınız kişi ya da kurum Atatürk ilke ve devrimlerine aykırı bir fiilin içinde bulunmuş olmamalı

:lol: :lol: :lol:

bunu ciddi ciddi mi yapmışlar yoksa dalgamı gemiçmişler bilen varmı

Sitelerde Paylaş

Osiris yaşadığımız ülkenin akıl sağlığının bozuk olduğu zaten bu siteyi görünce insanların şaka mı ciddi mi olduğundan tam emin olamamasından belli oluyor. Şaka gibi gözüken bu şeyi ciddi ciddi düşünebilecek zihniyette insanlar var bu ülkede. İşte acıklı olan bu.

Sitelerde Paylaş

Osiris yaşadığımız ülkenin akıl sağlığının bozuk olduğu zaten bu siteyi görünce insanların şaka mı ciddi mi olduğundan tam emin olamamasından belli oluyor. Şaka gibi gözüken bu şeyi ciddi ciddi düşünebilecek zihniyette insanlar var bu ülkede. İşte acıklı olan bu.

Ülkemizin insanları yıllardır belli kalıplar içinde tutuldu böyle olunca normalde saçma sapan şeyler onlar için olması gereken bir durum gibi görülüyor.

Sitelerde Paylaş

Hey Allah'ım.. Niye akıllısı bulmuyor ki bizi...

Artik bulduk..

Tutanakhamun ve Ben her gece Bir konuya parmak basip, merak edilenleri acikliyacak.. Gizli dosyalari serecegiz..

Bu hafta yayinimiza Canli konugumuz Pante abiyi alacaz.. KIRMIZI KOLTUK 'ta oturtup! Bol-bol sorular soracaz..

Sonra Erhgenekon Operasyonlari -PKK gercekligi- ABD ve kurusel isgali Degisik konuklarimiz ile karsiniz'da olecegiz..

Bizden ayrilmayin..

tarihinde Ege2010 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Millitubeden ilk video

Ulusal gururumuzu ayaklar altına alan youtube vede gogllee ye karşı verdiğimiz milli mücadelemiz devam edecektir.Tüm yoldaşları milliyoutube içeriğini zenginleştirmeye davet ediyorum.

Biraz çaba gösterirsek azmedersek bizde olmaz biz başaramayız batı almış atı üskidarı geçmiş yılgınlığına düşmessek kısa sürede bir İran bir K.Kore olabiliriz.

Mücadeleye devam yoldaşlar

http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=5&ved=0CCYQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.millitup.com%2F&rct=j&q=millitube+m%C3%BC%C5%9Ferref+akay&ei=BMgfTLaSB86iOPL02egL&usg=AFQjCNGc4BwvsOzv6Nr8fN17Wfm5FOnNww

Sitelerde Paylaş

Yapma lütfen Marcos.. Brezilya bizi ciddiye alsa ne olur..

Bütün dünya bizi İslamcı ülke olarak algılıyor artık. İyice İslam ülkeleriyle kanka olduk. Demokrasiyi, özgürlüğü, bilimi ve bilgiyi batıdan edinin biz, sözkonusu din olunca anında batı düşmanı olduk, Brezilya'nın ciddiye almasından gurur duyar hale geldik.

Eskiden Belçika, Danimarka, İsviçre falan derdik, şimdi Filistin, İran, Arabistan falan diyoruz. ARtık onlarla kıyaslamaya başladık kendimizi. Dünya da bizi...

Bir avuç komünistin esamesi mi okunur..

Bunu yeni gördüm kusura bakma.

Affına sığınarak söylüyorum ama sen tam anlamıyla ev hanımısın.Futboldan anlasaydın bunları yazmazdın.Kızkardeşim gibisin o da ne zaman futboldan bahsetsek başka birşey den bahsediyoruz sanır.

Ya ben dünya kupasından K.KORE den bahsediyordum.

Boşver zaten kapitalistlere yenildik ama olsun yenildiysekte onurumuzla yenildik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...