Jump to content

Marksist ve Faşist Hezeyanlar

Recommended Posts

Sevgili Tutankhamon

Ben tarihi sınıf mücadeleleri olarak görüp, ona göre değerlendiren bir bakışına sahibim. Bu bakış açım pek çok sosyal ve ekonomik olayı değerlendirme olanağı veriyor. Ve bu değerlendirmelerde bakış açıma ters şeyler görmedim şimdiye kadar. Dolayısıyla Bu bakış açısını değiştirmem için yerine daha doğru yeni bir bakış açısı koymam gerek. Yerine daha doğru bir bakış açısı koyarak dünyadaki sosyal ve ekonomik olayları bu bakış açısı ile değerlendirebilirsen niçin değiştirmeyeyim. Hal böyle olunca, bu bakış açısından daha doğru ve daha tutarlı bir başka bakış açısını senin ortaya koyman gerek.

Şimdiye kadar, her taşın altında bir yahudi araman, dünyayı değerlendirmeyi zuzaylıların şifrelenmiş kozmik bilgilerine bağlaman. Kusura bakma ama ciddiye alınabilecek yaklaşımlar değil. Paranoya ve saplantı safhasında bir insanın hezeyanları.

En başında Sosyalizmin çıkışı Sınıf savaşımı değildir. Bu yahudi öngörüsüdür.

Tam tersine Sosyalizm Burjuva ideolojisidir.

Tabi burda sen BURJUVA NEDİR ? ide bilmiyorsun.

İşte bu ipe sapa gelmez iddialarını senin ispatlaman gerekir.

Sınıf.

Üretim araçlarının sahipliği,

Üretimde alınan rol.

Üretimden alınan pay.

kriterlerine göre yapılır.

Türklük, yahudilik, araplık, farslık. vs etnik kökene göre yapılır. Bu etnik kökenler sınıfları belirlemezler. Yahudilerin burjuvazısı de vardır, işçi ve emekçisi de.

Sosyalizmi burjuva ideolojisi olarak ileri sürmen. Ne denli sap ile samanı karıştırdığına delildir.

Bazı hastalar herkesin mütabık kaldığı kelimelerin içeriklerini çarpıtarak fikirler ileri sürerler. Saçmaladıkları ortaya konulunca. Yahu ben burjuvayı o anlamda söylemedim. Bu anlamda söyledim diye kendi kıçından bir tanım yaparlar.

Burjuva nedir? diye bir sözlüğe bak. Sosyalistlerin kimlere burjuva dediğini öğren sonra gel herkesin bildiği o anlamlar üzerinden fikir alışverişinde bulunalım.

He vallah ben Burjuva Nedir? Bilmiyorum.

Seninkini alalım.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sevgili Tutankhamon

Ben tarihi sınıf mücadeleleri olarak görüp, ona göre değerlendiren bir bakışına sahibim. Bu bakış açım pek çok sosyal ve ekonomik olayı değerlendirme olanağı veriyor.

İşte bir başlık konusu.

Şimdiye kadar, her taşın altında bir yahudi araman, dünyayı değerlendirmeyi zuzaylıların şifrelenmiş kozmik bilgilerine bağlaman. Kusura bakma ama ciddiye alınabilecek yaklaşımlar değil. Paranoya ve saplantı safhasında bir insanın hezeyanları.

Bilgi sahibi olmadınız konularda yazı yazmayın, görüş belirtmeyin.

YoksA Hodri Meydana alır, Hodri meydan dayağı çekerim. Bu konularda TC entellektüelleri karşıma çıksa yazamaz.

Sosyalizmi burjuva ideolojisi olarak ileri sürmen. Ne denli sap ile samanı karıştırdığına delildir.

Bazı hastalar herkesin mütabık kaldığı kelimelerin içeriklerini çarpıtarak fikirler ileri sürerler. Saçmaladıkları ortaya konulunca. Yahu ben burjuvayı o anlamda söylemedim. Bu anlamda söyledim diye kendi kıçından bir tanım yaparlar.

Marcos şifreleri verdi aslında fakat sizin bu dinsel bakış açılarınız ayetlerinizi sorgulamanızı engelliyor.

Senin bu söylemine karşılık gelen yazıyı Sosyalist forumda yazmıştım, Julius Caesar niki kullanıyorum diye banladılar.

Başlık konusu yapmayı düşünüyorum. Turan dursun yapmıştım, Marksist hezeyanları intihar etmişti. :lol:

Şimdi ana soruya cevap ;

Niye Almanya - İtalya - Rusya.

Döve döve öğreticem size tarihi. :lol:

Markos bu sorunun cevabını biliyor. Biraz Bakunin falan okusan sende bilirdin.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Tutankhamon

Ben tarihi sınıf mücadeleleri olarak görüp, ona göre değerlendiren bir bakışına sahibim. Bu bakış açım pek çok sosyal ve ekonomik olayı değerlendirme olanağı veriyor. Ve bu değerlendirmelerde bakış açıma ters şeyler görmedim şimdiye kadar. Dolayısıyla Bu bakış açısını değiştirmem için yerine daha doğru yeni bir bakış açısı koymam gerek. Yerine daha doğru bir bakış açısı koyarak dünyadaki sosyal ve ekonomik olayları bu bakış açısı ile değerlendirebilirsen niçin değiştirmeyeyim. Hal böyle olunca, bu bakış açısından daha doğru ve daha tutarlı bir başka bakış açısını senin ortaya koyman gerek.

İşte bu ipe sapa gelmez iddialarını senin ispatlaman gerekir.

Sınıf.

Üretim araçlarının sahipliği,

Üretimde alınan rol.

Üretimden alınan pay.

kriterlerine göre yapılır.

Türklük, yahudilik, araplık, farslık. vs etnik kökene göre yapılır. Bu etnik kökenler sınıfları belirlemezler. Yahudilerin burjuvazısı de vardır, işçi ve emekçisi de.

Burjuva nedir? diye bir sözlüğe bak. Sosyalistlerin kimlere burjuva dediğini öğren sonra gel herkesin bildiği o anlamlar üzerinden fikir alışverişinde bulunalım.

Seninkini alalım.

Sevgiler.

Drekinci ben komünizme inanmadığım için soruyorum. Sana göre hiçbir zaman olmayan, her zaman ütopya olarak kalacak olan komünizm öngördüğü eşitlik, adil bir paylaşım mıdır?

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hala başlık sorusuna cevap alamadım ; birde vahşi kerpeten gelsin. Bu işler öyle masonforumda yazıcam bana davetiye gönder demekle olmuyor önce bilgiyi görelim. :lol:

Güzel kardeşim, sen kışın da mı böylesin yoksa bu hallerinin sıcaklarla ilgisi var mı? Çok durma güneşin altında emi.

Sitelerde Paylaş

Peki yurdum entellektüeline biraz ipucu , halat falan vereyimde gidip araştırıp öğrensinler sonra başlıkta öğrendiklerini, öğrenebildiklerini yazsınlar.

Faşizm , Marksist-Sosyalist olmayan yapılar üzerinde hegelistik yapıyı kurmak için özenle geliştirilmiş bir Judeo sistemdir.

Almanya - İtalya - Fransa

Hadi araştırın.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Klasik terminoloji Halk içindir. Biz Aysbergin altıyla ilgiliyiz. Yazdıklarından üniversite talebesi olduğun anlaşılıyor. Çok okuman lazım daha.

Klasik Terminoloji Halk icinmis..

Pardon !

Vous vous etes qui ! Alors ??

dit moi..Stp............

Elitist misin yoksa sen ??

Evet ! Sana soyluyorum. Kici Boklu....

-Heleki su AYsberg tanimlamasi beni kopardi!

Sozum ona karsi ileti attigi arkadasa!! Benim clasim degilsin .. Havasi veriyor! Buz Dagi nin ismini bu isler ile cok ilegilenen birisi nin adi ile Aninca..

Kime bu havalar ya ??

Nerden esiyor bu Samimiyet !

Seni anliyabilmek icin 7 yasina inmemiz gerekiyor..

Cunku bu iz'li davranislari nin nedenlerini kisiliginin koklerine yapacagimiz uzuun bir yolculukta anliyabiliriz !

Ama biliyorsun.

Hastaligini kabul edip! Bir adim atmak zorundasin..

Sitelerde Paylaş

Bu konularda TC entellektüelleri karşıma çıksa yazamaz.

A.Birlesik Devletlerinden bir grup Entellektueli ikna edelim.. Senin karsina cikaralim ,o zaman !

NE dersin ??

-Not ; Marcosla bu aralar cok sarmas! biraz'da Dolasssiniz !!

Yoksa su MSN arkadaslarin'dan bir tanesi Marcosmu ??

-Marcos oz elestire ver ! kocum benim PM'den bana!

Zira bu takildigin adam senin ayidiyetine ve temeline cok kufur ettiydi..

Sitelerde Paylaş

-Not ; Marcosla bu aralar cok sarmas! biraz'da Dolasssiniz !!

Yoksa su MSN arkadaslarin'dan bir tanesi Marcosmu ??

Burada açıktan e-mail adresi, isim soyisim ve adres gibi özel bilgiler vermek yasak.

İstiyorsanız porfil bilgilerinize yazarsınız, özel mesajla bildirirsiniz ama foruma asamazsınız.

IFeelGood

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar hala başlık sorusuna cevap alamadım

Kimseden beklediğin yanıtı bulamazsın. Çünkü kimse senin zihniyetinde değil.

HY bağlanıp yazarsa belki ondan beklediğin yanıtları alabilirsin. :lol:

Belli ki sen yine konuyu Yahudilere-Masonlara bağlayacaksın.

Aklını onlarla bozmuşsun.

Etkileri var mıdır?

Elbette faktörlerden biridir. Ama dikkate alınmayacak kadar zayıf etkilerdir.

Bolşevik ihtilalini Yahudi finans desteği nedeniyle siyonizmin bir planı olarak görebilirsin.

İtalya ve Almanya'daki faşist rejimler için ne yumurtlayacağını merak ediyorum. :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...