Jump to content

IRAHDA 3,5 milyon KÜRDÜN %70 TÜRKIYEYE BAGLANMAH ISTIYOR

Recommended Posts

Bizdekileri versek onlara Türkmenleri alabiliriz bak....Türkler ile ortak yaşamı isteyen araplarda olabilir....En azıondan başkalarının oyuncağı ve taşaronu olmazlar memleketlerini satmazlar masum gençlerimizi öldürmezler.

Sen kimin ülkesinden kimi kovuyorsun, ayrica Kürtlerin kendi kararlarini kendileri verirler,ikinci ve ücüncü sahislara bok yemek düser...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bizdekileri versek onlara ^_^ Türkmenleri alabiliriz bak....Türkler ile ortak yaşamı isteyen araplarda olabilir....En azıondan başkalarının oyuncağı ve taşaronu olmazlar memleketlerini satmazlar masum gençlerimizi öldürmezler.

Hem yüzlerce köyü yak, binlerce faili meçhulu unuttur, açılım de sonra da seçilmiş belediye başkanlarını içeri tık ve utanmadan konuş..

Sitelerde Paylaş

Queen, şu Atatürkçülük konusunu kapatmanı rica ediyorum. Ludwig yaptığı açıklamadan pişman olmuş zaten, sürekli önüne koymaya gerek yok. "Seni Atatürkçü yaptım" konusu beni çok GERİYOR!!!

Bir daha bu konuyu açma. Ludwig'i açıklama yapmak zorunda bırakma...

Öptüm canım :)

evet komik bir durum söyle ona bana saldırmasın ben de susayım değil mi gerçi laftan anlamaz biliyorum işte bana saldırmasın ben de bu konuyu açmıyım :lol:

Sitelerde Paylaş

Sen kimin ülkesinden kimi kovuyorsun, ayrica Kürtlerin kendi kararlarini kendileri verirler,ikinci ve ücüncü sahislara bok yemek düser...

Haklısın bizdeki densizliğe bak Kürdistan'dan Kürtleri kovuyoruz olacak işmi burası sizin ülkeniz.Dert etme sen biz gideriz.

Sitelerde Paylaş

burası kürdistan olduğu için mi aydınlıyken kürt oluyorsunuz peki kedi?

ondan mı bütün ülke size ait ve kimse kovamaz??

Bu ülke de dogdugumuza göre ve anayasa da herkes esit olduguna göre her yer de yasarim.Benim hakkimda ki kararlari ben alirim kimseye de hesap vermem.

Sitelerde Paylaş

Benim hakkimda ki kararlari ben alirim kimseye de hesap vermem.

Haklarınız yoksa hayvan hakları derneğine başvurabilirsiniz ama bu dernek böceklerin ezilmesi veya kuduz köpeklerin etkisiz hale getirilmesi için lehinize bir karar verir mi bilmiyorum.

tarihinde VahsiMason tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Haklarınız yoksa hayvan hakları derneğine başvurabilirsiniz ama bu dernek böceklerin ezilmesi veya kuduz köpeklerin etkisiz hale getirilmesi için lehinize bir karar verir mi bilmiyorum.

Eğer o dernek de tıpkı senin gibi bir Kürt tarafından becerilmiş homolardan mürekkepse sanmıyorum..

Sitelerde Paylaş

evet komik bir durum söyle ona bana saldırmasın ben de susayım değil mi gerçi laftan anlamaz biliyorum işte bana saldırmasın ben de bu konuyu açmıyım :lol:

Demek istediğimi anlamadın sanırım. Sana saldırırsa eğer istediğin hakareti edebilirsin. Sadece "Seni ben Atatürkçü yaptım" konusu açılmasın. O, bu konu hakkında sana açıklama yaptıkça ben GERİLİYORUM!!!

Bu konu bir daha bu forumda AÇILMAYACAK!!! Bunu sadece sana söylemiyorum herkes için geçerli.

Sitelerde Paylaş

Bu ülke de dogdugumuza göre ve anayasa da herkes esit olduguna göre her yer de yasarim.Benim hakkimda ki kararlari ben alirim kimseye de hesap vermem.

aydınlılar kürtse kürdistan sınırları bütün ülkeyi kapsar ama..

ateistseniz eğer doğunun ilkel kültürüne sahip çıkmayın hem...

bak kendin dedin herkes eşit, ne demek bu?????

o halde meydanlara çıkıp pkkcılık oynamayın...

Sitelerde Paylaş

Evet çok doğru söylemişsin.Bu ülkede herkes eşit şartlara,anayasal haklara sahip.Peki o zaman kürtler yıllardır neyin savaşını veriyor.Neyin özgürlüğünü istiyor?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...