Jump to content

IRAHDA 3,5 milyon KÜRDÜN %70 TÜRKIYEYE BAGLANMAH ISTIYOR

Recommended Posts

Kusura bakma terörist bir herifi öven,ona saygı duyan insancıklarla işim olmaz.Sen Kürdistan hayaliyle yanıp tutuşmaya devam et.Belki bir gün...

Zavallı şey seni,acizin tekisin. Senin benimle tartışmaya ne entellektüel seviyen ne de bilgi birikimin yeter. Anca terörist başı,hehe hödö, kalıplaşmış 2 - 3 cümle ile kendini avutursun. Benim ne hayalim olduğunu bilmen de parlak zekanı yansıtan ayrı bir unsur. Bana böyle mide bulandıran söylemlerle gelme. Adam akıllı,kayda değer,tekelemeler ve ezberler dışın da fikrin varsa yaz cevabını verelim. Yoksa çeneni kapat.

tarihinde Dark Energy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Iste böyleee,

Yok canim,var olusu cöl Fellahindan daha eyi kim bilebülürkü.

Dünyanin en USLU insanlari Cölden cihar.

Bu nedenle dünyada ne bulus olmussa ,Fallahu muazzamlar yapmislar.

Buharli gemiyi

Deniz altiyi

Ucagi

Otobusu

Roketleri

Televizyonu

Radyoyu

Teybi

Videoyu

Kaseti

CD yi

Tireni

Otobüsü

Motorsikleti

Atomu

Hidrojeni

Faza gemisini

telefonu

Cep telefonunu

Ilaclari

Kamereleri

Rontgeni

Filmi

Kitalar arasi füzeleri

Tanklari

Toplari

Makinali tüfekleri

Mayinlari

Helikopterleri

Amarihalilarin götünün altindaki petrolu

Madenleri

Hep Fallahu muazzamlar buldular.

Onlari bilen Allahi bilemezmi?

Bilir tabi.

Fallhlarin hericindekiler küllün kafirdir.

Allah nefret eder bunlardan.

Allah yalniz Fallahlara yada Fallahlasmislara yardim eder.

Digerlerine ZIRNIH GOHLATMAZ.

Herseyi müslümanlara verir.

Müslümanlarin hericindekiler ZIR degül ZIR ZIRDA degül ZIR ZIR ZIRDA degül HINZIR KEFIRLERDIR.

Bu nedenle ilimi,bilimi,buluslari,icatlari hep müslümanlara vermistir.

Bu nedenle Ellahi en iyi müslümanlar bülür.

Bu nedenle arsa getmistir Mehemmedi Emin.

Cünkü biliyki Allahin köskü ARSDADIR.

Haaaaaaa,Allah deyiy kitabinda ben size sah damarinizdan yahinim.

Mehemmet bele uydurmalara inanmadigindan ARSA geder ve Allahi arsda bulur ve Allaha söyle der.

Seni yalanci seni,hani bizim icimizdeydin?

Ben kül yutmam, adami burda buluram valla.

Eeeeeeee,bahim daha daha nasisan.

Neden perdenin arhasindasan.

Acda yüzünü görek bari demis veseire.

Coh bildigini sanan CAHALLAR.

Siz cennete gedeceginizi saniyorsunuz.

Vallah senin iresimlerini goyduhlarin giderde siz cennete gedemezsiniz.

Daha Tanriyi bülem bile Tanimahdan Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhh uzahsiniz.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Zavallı şey seni,acizin tekisin. Senin benimle tartışmaya ne entellektüel seviyen ne de bilgi birikimin yeter. Anca terörist başı,hehe hödö, kalıplaşmış 2 - 3 cümle ile kendini avutursun. Benim ne hayalim olduğunu bilmen de parlak zekanı yansıtan ayrı bir unsur. Bana böyle mide bulandıran söylemlerle gelme. Adam akıllı,kayda değer,tekelemeler ve ezberler dışın da fikrin varsa yaz cevabını verelim. Yoksa çeneni kapat.

Sen kalkmış bebek katiline, bu forumdaki bir çok kişiden daha yüksek entellektüel bilgiye sahip diyorsun.Senin entellektüellikten kastın adam öldürmek sanırım.Aşağlık bir insanı övüp daha sonra bana mide bulandıran söylemlerle gelme demen de ayrı bi hoş olmuş.

Sitelerde Paylaş

Bu dark energy denen mal kendini zeki zanneden, bir halt bildiğini zanneden, Avrupa özentisi, genç liboş tayfasından biri. İfrit oluyorum bu tiplere. Bildiğin uyuz sineği bunlar. Lan oğlum senin yaşın kaç, başın kaç? 20-25 yaşında 80 yıl öncesi hakkında ahkam kesiyor mallar. Ne yaşayıp ne gördülerse?

tarihinde Nevzat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu dark energy denen mal kendini zeki zanneden, bir halt bildiğini zanneden, Avrupa özentisi, genç liboş tayfasından biri. İfrit oluyorum bu tiplere. Bildiğin uyuz sineği bunlar. Lan oğlum senin yaşın kaç, başın kaç? 20-25 yaşında 80 yıl öncesi hakkında ahkam kesiyor mallar. Ne yaşayıp ne gördülerse?

Onun suçu yok,insan nasıl doğacağını kendi seçmiyor,hastalıklı bir kandan doğmuş ne yapsın,yazık...En azından sinsi değil,bu forumda 2 tane sinsi var kürtçülüklerini gizleyen.

Sitelerde Paylaş

Sen kalkmış bebek katiline, bu forumdaki bir çok kişiden daha yüksek entellektüel bilgiye sahip diyorsun.Senin entellektüellikten kastın adam öldürmek sanırım.Aşağlık bir insanı övüp daha sonra bana mide bulandıran söylemlerle gelme demen de ayrı bi hoş olmuş.

Olabilir,düşman olabilirsin.İstediğin kadar düşman ol,nefret et beni alakadar eden bir durum değil.Ama sen kalkar Abdullah Öcalan gibi çok üst seviye'de bilgi birikime sahip birisine,dandik diyip,göbeğini kaşıyan,cahil köy ağası muamelesi yaparsan cevabını veririm ben'de. Size göre aşağılık bir adam olabilir ama dünya üzerin de milyonlarca kişi bu insanı önderi kabul ediyor. Bebek katili demişken, Türk ordusu bugün hava saldırıların'da 11 yaşın'da bir kızı öldürüp, 2 bebeği yaraladı. Tıpki ordu ve polis tarafından öldürülen yüzlerce çoçuk gibi.

Sitelerde Paylaş

Bebek katili demişken, Türk ordusu bugün hava saldırıların'da 11 yaşın'da bir kızı öldürüp, 2 bebeği yaraladı.

sen bugün neler oldu biliyor musun ?

Mağara times google translate'den kürtçeye haber çevirirse böyle olur işte. :D

tarihinde VahsiMason tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendimi zeki zannetmiyorum ama sizin gibilerden kat kat zeki ve bilgili olduğum kesin. Hakaret ediceğin yere zekanı ve bilgini göstersen, fena olmaz. O hakaretlerini çevir uygun bi yerine monte et. Senin gibi sığ malın teki olmadığım için şanslı hissediyorum kendini. Evet, Sol-Liberal bir çizgideyim ayrıca.

Sitelerde Paylaş

Kendimi zeki zannetmiyorum ama sizin gibilerden kat kat zeki ve bilgili olduğum kesin. Hakaret ediceğin yere zekanı ve bilgini göstersen, fena olmaz. O hakaretlerini çevir uygun bi yerine monte et. Senin gibi sığ malın teki olmadığım için şanslı hissediyorum kendini. Evet, Sol-Liberal bir çizgideyim ayrıca.

Senin üstüne sifonu çekiyorum, tartışmaya bile değer bulmam seni.

tarihinde Nevzat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Olabilir,düşman olabilirsin.İstediğin kadar düşman ol,nefret et beni alakadar eden bir durum değil.Ama sen kalkar Abdullah Öcalan gibi çok üst seviye'de bilgi birikime sahip birisine,dandik diyip,göbeğini kaşıyan,cahil köy ağası muamelesi yaparsan cevabını veririm ben'de. Size göre aşağılık bir adam olabilir ama dünya üzerin de milyonlarca kişi bu insanı önderi kabul ediyor. Bebek katili demişken, Türk ordusu bugün hava saldırıların'da 11 yaşın'da bir kızı öldürüp, 2 bebeği yaraladı. Tıpki ordu ve polis tarafından öldürülen yüzlerce çoçuk gibi.

Okumuş, üniversite mezunu bir adam olabilirHer okuyan adam olacak diye bir şey yok.Üniversite mezunu bir katil,göbeğini kaşıyan bir insandan daha aşağlıktır.

Sitelerde Paylaş

Okumuş, üniversite mezunu bir adam olabilirHer okuyan adam olacak diye bir şey yok.Üniversite mezunu bir katil,göbeğini kaşıyan bir insandan daha aşağlıktır.

'' Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. ''

tarihinde VahsiMason tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir de basimiza sol-liberal cikarttilar. Ne demek oluyorsa artik...

Ama sunu soylemeden gecemeyecegim; sen hepimizden daha zeki, daha bilgili, daha muhtresemsin. Bizler maliz, sen degilsin. Cunku liboşsun.

Kendi adima liboşlara bayilirim. Cok sever, cok sayarim.

Sevdigimden sigdirasim gelir...

Sitelerde Paylaş

Bilgili ve Entellektüel diyince neden üniversite mezunlarını kasıtedeyim ki? Bugün Türkiye'de üniversite okuyan adammların çok büyük bir çoğunluğu işe yaramaz, 5 para etmez adamlardır. İstedikleri bölümden mezun olsunlar, tam tersi Türkiye'nin okumuş denilen kesimi daha ırkçı,gerici ve yobazdır.

Sitelerde Paylaş

Bir de basimiza sol-liberal cikarttilar. Ne demek oluyorsa artik...

Ama sunu soylemeden gecemeyecegim; sen hepimizden daha zeki, daha bilgili, daha muhtresemsin. Bizler maliz, sen degilsin. Cunku liboşsun.

Kendi adima liboşlara bayilirim. Cok sever, cok sayarim.

Sevdigimden sigdirasim gelir...

Oku öğren o zaman,cahilliğini gider. Kısacası sosyal meselelere daha duyarlı Liberal görüş diyebiliriz. Daha liboşun ne demek olduğunu bilmiyorsun,liboş M-L,Ortodoksin,militan, parayı bulunca bunları bırakan kesime denir.

Sitelerde Paylaş

Bilgili ve Entellektüel diyince neden üniversite mezunlarını kasıtedeyim ki? Bugün Türkiye'de üniversite okuyan adammların çok büyük bir çoğunluğu işe yaramaz, 5 para etmez adamlardır. İstedikleri bölümden mezun olsunlar, tam tersi Türkiye'nin okumuş denilen kesimi daha ırkçı,gerici ve yobazdır.

Entellektüellikten kastın nedir? Çok kitap okumuş olmak mı? Yada bilimle,ilimle uğraşmış insanlık için birşeyler yapmış olmaya çalışmak mı? Daha üniversitede sağ-sol kavgalarına karışan gençlerden bir halt olmaz haklısın.Ama terörist bir adama,onlarca insanın katiline entellektüel seviyesi yüksek demen gerçekten çok garip

Yada şöle diyim Apo zekasını ve analitik düşünme yetisini hangi amaçla kullanmıştır?

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oku öğren o zaman,cahilliğini gider. Kısacası sosyal meselelere daha duyarlı Liberal görüş diyebiliriz. Daha liboşun ne demek olduğunu bilmiyorsun,liboş M-L,Ortodoksin,militan, parayı bulunca bunları bırakan kesime denir.

Kafasiz, literaturde liboş diye bir kavram mi var ki ogreneyim? Biz memleketin senin gibi kendini bok sanan, bugun AKP'ye, yarin CHP gelse CHP'ye yalamalik yapacak olanlara, paraya ve erk'e tapanlara, iktidar kime sovuyorsa aynen onlara soven yalaka yavsaklara liboş diyoruz. Nevzat'in dedigi gibi seni de o liboşlarin aralsina katip ustunuze sifonu cekmek lazim...

Sitelerde Paylaş

Entellektüellikten kastın nedir? Çok kitap okumuş olmak mı? Yada bilimle,ilimle uğraşmış insanlık için birşeyler yapmış olmaya çalışmak mı? Daha üniversitede sağ-sol kavgalarına karışan gençlerden bir halt olmaz haklısın.Ama terörist bir adama,onlarca insanın katiline entellektüel seviyesi yüksek demen gerçekten çok garip.

Benim görüşüm,Entellektüellikten kastım, tarihi,siyaseti,politikayı,vs. derinlemesine ve doğru,objektif bir biçim'de yorumlamaktır. Elbette bunun için çok kitap okumaya,araştırmaya'da gerek var. Bilim'le uğraşan kişiler elbette donanımlı,kültürlü kişilerdir ama her bilimle uğraşana hatta büyük bir çoğunluğuna entellektüel diyemeyiz.

Sitelerde Paylaş

Kafasiz, literaturde liboş diye bir kavram mi var ki ogreneyim? Biz memleketin senin gibi kendini bok sanan, bugun AKP'ye, yarin CHP gelse CHP'ye yalamalik yapacak olanlara, paraya ve erk'e tapanlara, iktidar kime sovuyorsa aynen onlara soven yalaka yavsaklara liboş diyoruz. Nevzat'in dedigi gibi seni de o liboşlarin aralsina katip ustunuze sifonu cekmek lazim...

Asıl kafasız sensin ben Chpden'de Akpden'de nefret eden birisiyim. Neye dayanarak beni Akp yalakası olmakla suçluyorsun? Evet Türkiye'de libarallerin çoğu Akp yalakası olabilir ama bunun yanın da yalakası olmayan sadece bazı konular'da yaptıkları politikayı beğenen Libarel görüşte insanlar'da var. Ayrıca Türkiye'ki liberaller'in çoğu batılı liberaller gibi dürüst ve tarafsız değildir, milliyetçi,ulusalcı güdüleri bir çoğun'da hala güçlüdür ve Libarelliğe ters oalrak güçe ve otoriteye boyun eğerler.

Sitelerde Paylaş

Benim görüşüm,Entellektüellikten kastım, tarihi,siyaseti,politikayı,vs. derinlemesine ve doğru,objektif bir biçim'de yorumlamaktır. Elbette bunun için çok kitap okumaya,araştırmaya'da gerek var. Bilim'le uğraşan kişiler elbette donanımlı,kültürlü kişilerdir ama her bilimle uğraşana hatta büyük bir çoğunluğuna entellektüel diyemeyiz.

Lan xırro, sen önce imla hatası yapmadan yazabilmeyi öğren, sonra entelektüellikten bahset. Sen başka forumlardan yazı çalan hanzonun tekisin, bilgi-birikim kim, sen kim? "Entelektüel" sözcüğünü bile doğru yazamayan kekko seni. O eşkiya önderin daha iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz, Marx'ı aştığını falan söyleyen megaloman ayının tekidir. Haysiyetsiz it yakalanınca süt dökmüş kediye dönüp annesinin Türk olduğunu söylüyordu. Böyle önder mi olur lan?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...