Jump to content

Türkiye Hristiyanlaştırılıyor mu?

Recommended Posts

Türkiye'nin hristiyanlaştığı falan yok.Aynı şekilde batı'nın müslümanlaştığı iddiaları da çok komik..

İnternet ortamının genişlemesiyle insanlar kiliseleri buluyor,gidiyorlar.

Hergün soru soranların sayısı görseniz komik bulmazsanız.Tabi katılan onların arasına katılan üniversite gençlerininde.

islamda değilim ama islam samimi en azından.Ben fetocuların daha cana yakın birbirini sevdiğini gördüm ama kiliseler sözde hepsi kardeş ama sanki hiçbiri birbirini sevmiyor bi sinamikilik var.İslamdan da kurtulursak bizde bazı alışkanlıklar mutlaka bırakacaktır.Bu bahsettiğin etik değerler bize İslamın hediyesi olacak ama ne de olsa bir safsata olarak sulara gömülecek.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tam üstüne bastınız, bununda olmazsa olmazı İsa amca ve havarileri olup Emperyalizme post modern baş kaldırının tek bayrağı İslamdır.

dello :D

Akhenaton ezberlerini unut 100 sene gerilerde gezinme Allah aşkına..

Batılı toplumların ekonomik ve kültürel yaşam alanları da kitle toplumunun ölçüt ve önceliklerine göre değişmektedir.

19.yy öncesi zengin gelenekler devralmış bu batılı toplumlarda dönüşüm geçirmekteler ki Fransız Kültür Bakanı bu sürecin acısını haykırmıştır..:)

Sitelerde Paylaş

sana katılmıyorum Liberta bence senin gördüklerin öyle denk gelmiş ya da birbiriyle yeni tanışmışlarsa o yüzden sinamiki durmuş olabilirler benim olduğum yerdeyse her son derece cana yakın ve samimidir

Zensen adlı arkadaş ise sanki ekonomiyle ilişkilendirmiş dinsel konumlanışları marksist galiba kendisi

emeğin hakkını biz de savunuruz bunun için ateist olmaya gerek yok ama

Sitelerde Paylaş

sana katılmıyorum Liberta bence senin gördüklerin öyle denk gelmiş ya da birbiriyle yeni tanışmışlarsa o yüzden sinamiki durmuş olabilirler benim olduğum yerdeyse her son derece cana yakın ve samimidir

Oraya giden bir çok tanıdığım var Hristiyan olmadan gidip onların gözlemleri de böyle tek benim düşündüğüm bir şey değil.

Bir de çoğunun(kesinlikle hicvetmek amacıyla söylemiyorum)zeka seviyeleri düşük gibi mantıken o kadar aptal şeylere inan insanlarda akıl beklemiyorum zaten Hristiyanlık komik ya. :)

Sitelerde Paylaş

Zensen adlı arkadaş ise sanki ekonomiyle ilişkilendirmiş dinsel konumlanışları marksist galiba kendisi

emeğin hakkını biz de savunuruz bunun için ateist olmaya gerek yok ama

Samimiyetle en ufak alakalrı bile olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. Zaten çoğu kimlik bunalımı yaşayan ruh hastası tipler, çoğuda özendiğinden oralara gitmiş, yalandan göya İsa'ya inanmış numarası yapıyor. Bazısıda yabancı eş bulmak için gidiyor ki en mantıklıları kesinlikle bunlar.

Sitelerde Paylaş

Oraya giden bir çok tanıdığım var Hristiyan olmadan gidip onların gözlemleri de böyle tek benim düşündüğüm bir şey değil.

Bir de çoğunun(kesinlikle hicvetmek amacıyla söylemiyorum)zeka seviyeleri düşük gibi mantıken o kadar aptal şeylere inan insanlarda akıl beklemiyorum zaten Hristiyanlık komik ya. :)

Birde oralarda çığlık atan kadınlar çok bulunuyor. Göya bunların içine şeytan girmişte etrafında bir sürü insan exorsiz yapıyorlar. Hepsi dikkat çekmek için binbir delilik yapıyor oralarda, tımarhane yani

Sitelerde Paylaş

Heryerde olduğu gibi kiliselerde de bazı aykırı ve kötü niyetli insanlar olabilir ama buradan hareketle genelleme yapmak yanlıştır

Öte yandan hıristiyanlığın nesi komik Liberta bir sürü aklı başında düşünür var hıristiyan olan milyarlarca insan da var

En mantıklı dindir hıristiyanlık

Sizin hıristiyanlık hakkındaki bu yargılarınız islamın kötüleyici eğitiminden kaynaklanıyor

Hıristiyanlığı eleştirirken müslümanların sözlerini kullanıyorsunuz

Oysa karşı taraftan da cevap duymaya çalışın onların da açıklşamalarını dinleyin hiç de ilkel bir dinle karşı karşıya olmadığınızı göreceksiniz

Sitelerde Paylaş

Birde oralarda çığlık atan kadınlar çok bulunuyor. Göya bunların içine şeytan girmişte etrafında bir sürü insan exorsiz yapıyorlar. Hepsi dikkat çekmek için binbir delilik yapıyor oralarda, tımarhane yani

manyak tiplerle karşılaştım ama bu baya bir extreme :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Heryerde olduğu gibi kiliselerde de bazı aykırı ve kötü niyetli insanlar olabilir ama buradan hareketle genelleme yapmak yanlıştır

Öte yandan hıristiyanlığın nesi komik Liberta bir sürü aklı başında düşünür var hıristiyan olan milyarlarca insan da var

Sizin hıristiyanlık hakkındaki bu yargılarınız islamın kötüleyici eğitiminden kaynaklanıyor

Oysa karşı taraftan da cevap duymaya çalışın onların da açıklşamalarını dinleyin hiç de ilkel bir dinle karşı karşıya olmadığınızı göreceksiniz

Ben de bir ara Hristiyan takıldım da yok arkadaşım :) İsa hepimiz sevgi çiçek böcek falan kutsadım seni gülüyorum bunlara :)

Bir de kuranda 20 çelişki varsa incil 40

dört incil birbirini tamamlıyor ama sözde kendi içinde bile kaç defa çelişiyor

tarihinde Liberta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çığlık atan insanlar varsa bunlar büyük ihtimalle şizofren hastası falandır

Bunda gülünecek bir yan göremiyorum

Aslında içine şeytan girmemişse bu durum rahipler için olumsuz olurdu çünkü şeytanı bir türlü çıkaramazdı ama çıkarabiliyor

Bunu nasıl açıklıyorsunuz peki

Olmayan şeytanı nasıl oluyor da adamın veya kadının içinden ayinle çıkarıyor ve kadını rahatlatıyor rahip ?

Şeytan varsa insanın içine giredebilir giriyorsa kovuladabilir

şeytana kapılan ateistler yok mu ?

elbette var örnek de veririm isterseniz

Sitelerde Paylaş

Herneyse sayın Pitis

Öncelikle hoşgeldiniz diyim, formun hristiyan bir yazara ihtiyacı vardı. Çünkü bu müslümanlar diğer dinler hakkında işkembeden sallayıp duruyorlar, biz bunların yanlışını düzeltince de gizli misyoner olmakla suçlanıyoruz. Artık kendi dininizi siz savunursunuz inşallah

Sitelerde Paylaş

Herneyse sayın Pitis

Öncelikle hoşgeldiniz diyim, formun hristiyan bir yazara ihtiyacı vardı. Çünkü bu müslümanlar diğer dinler hakkında işkembeden sallayıp duruyorlar, biz bunların yanlışını düzeltince de gizli misyoner olmakla suçlanıyoruz. Artık kendi dininizi siz savunursunuz inşallah

Hoşbulduk teşekkür ederim

Evet dinimi seve seve savunacağım

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Herneyse sayın Pitis

Daha ne kadar hristoya ihtiyaç olacak ; Sen ve Ludwig yetmezmi foruma.

Diğer dinler konusunda senin bildiğin yerden başlayalım. yeter ki karşımda Ahit uzmanı olsun. :lol:

Hoşbulduk teşekkür ederim

Evet dinimi seve seve savunacağım

saygılarımla

Seninkisi din değil , Roma yazması.

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dello :D

Akhenaton ezberlerini unut 100 sene gerilerde gezinme Allah aşkına..

Batılı toplumların ekonomik ve kültürel yaşam alanları da kitle toplumunun ölçüt ve önceliklerine göre değişmektedir.

19.yy öncesi zengin gelenekler devralmış bu batılı toplumlarda dönüşüm geçirmekteler ki Fransız Kültür Bakanı bu sürecin acısını haykırmıştır..:)

Batılı toplum temelleri 1900 lü yıllarda atıldı ve suan önündeki en büyük engel radikal islam.

Bu dünya bir avuç yahudi baronun tek dünya devleti ile yönetilemeyecek.

Sitelerde Paylaş

Ne demek istediğinizi anlayamadım

Ben çok açık yazarımi şöyle ki bu forumda karnından konuşmayan ender kişilerdenim ,

Tekrarlayım ;

Hristiyanlık diye bir din yoktur. Hristiyanlık denilen olgunun gerçeği Yahudi İsanın Helenleşen Yahudilere baş kaldırısıdır.

Süreç içerisinde Augustos döneminde başlayan karışıklıklar böyle bir din yaratılmasına sebebiyet vermiştir.

ne isa amca sizden ne siz isa amcadan.

aslında hriisto Ludwig ve jadı iyi bilir bu işleri. :lol:

tarihinde Tutankhamun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...