Jump to content

Çözüm için muhatap Öcalan ve PKK

Recommended Posts

Biz kendimizi övmüyoruz, dünya yi siz yaratmissinizda ondan,herseyi siz biliyorsunuz ya,medeni,modern olmussunuz ya, bize bakma biz daglarda,magaralarda yasamaya alismisiz,medeniyet sizde kalsin...

Evet biraz medeniyet görün de elinizdeki o silahları atıp insan gibi yaşayın ülkemizde. Ha yok biz medeniyetten anlamayız diyorsanız da dağlarda böcek gibi yaşamaya devam edin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Evet biraz medeniyet görün de elinizdeki o silahları atıp insan gibi yaşayın ülkemizde. Ha yok biz medeniyetten anlamayız diyorsanız da dağlarda böcek gibi yaşamaya devam edin.

Cok medenisiniz canim o yüzden basinizda gerici takunyalilar var...

Sitelerde Paylaş

Evet devletin Dersim de 70 bin insani,coluk cocuga sIKIYORDU....

Darbeyi de bahane ederdiniz , merak ettiğim şey şu ; darbeyi yapanlar villlarda keyifle yaşıyorlar neden onlara bir saldırı olmadı ?

Ayrılıkçı kürtlerin ne istediğini yazsana şuraya pisicik, harbiden merak ediyorum.Neler yapılırsa bu iş biter sence ?

Sitelerde Paylaş

Darbeyi de bahane ederdiniz , merak ettiğim şey şu ; darbeyi yapanlar villlarda keyifle yaşıyorlar neden onlara bir saldırı olmadı ?

Ayrılıkçı kürtlerin ne istediğini yazsana şuraya pisicik, harbiden merak ediyorum.Neler yapılırsa bu iş biter sence ?

Dilimizi ve kimligimizi kabul edin,inkar ve ihmadan vazgecin...

Sitelerde Paylaş

bir de sağa sola medeniyet dersi vermez mi insanlık yoksunu topal zebani! hayyy sıçalar senin medeniyetine...

Bayanlarla ne biçim konuşuyon lan sen?Dağlı gittiğiniz her yeri pisliğe çevirir girilmez yaparsınız tabi sizi kimse istemez.Dağ ayıları,bi de sosyalizmin arkasına sığınmıyo musunuz tam rezalet.

tarihinde Liberta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mahalle karısı ağzınla mı benimle muhatap olmaya çalışıyorsun sen? Medeniyet fakiri.

Yok, sana kur yapıyorum; yakında afili bir evlilik teklifi de ederim:D Varsa konu hakkında derinlikli bir analitik düşüncen yaz da görelim; işiniz gücünüz sağa sola bok atmak. Sen buna ''medeniyet'' mi diyorsun? İnsan 30 sene savaştığı ve halt edemediği düşmana bile saygılı olur yahu; korkma bu ''büyüklüğün'' şanındandır. Kibriniz ve cehaletiniz o boyutta ki, osursanız dünyayı yıkacak ''boran'' sanıyorsunuz kendinizi. Hele sen, zerre bilgin olmayan konularda konuşmasan iyi edersin. Çok meraklıysan git askere de 3 gün nöbet tut.

Sitelerde Paylaş

Yok, sana kur yapıyorum; yakında afili bir evlilik teklifi de ederim:D Varsa konu hakkında derinlikli bir analitik düşüncen yaz da görelim; işiniz gücünüz sağa sola bok atmak. Sen buna ''medeniyet'' mi diyorsun? İnsan 30 sene savaştığı ve halt edemediği düşmana bile saygılı olur yahu; korkma bu ''büyüklüğün'' şanındandır. Kibriniz ve cehaletiniz o boyutta ki, osursanız dünyayı yıkacak ''boran'' sanıyorsunuz kendinizi. Hele sen, zerre bilgin olmayan konularda konuşmasan iyi edersin. Çok meraklıysan git askere de 3 gün nöbet tut.

Saygı gösterecek ne var lan hain, saygı gösterelimde yakalınınca bende aslında türküm diyen Apo'ya mı saygı duyalım?

Sitelerde Paylaş

Canım sen seviyeli konuşmak diye birşey bilmez misin?

Böyle mekanlarda kişiliğini bu kadar açığa çıkarma lütfen.

Bayana hakaret mi ettim? Anlamadığı konularda boşa ahkam kesmesin diye uyardım; ama aldığım cevap orda. Beni tahrik eden asıl kendisi...

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...