Jump to content

Arapmisiniz?

Arapmisiniz?  

33 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hep merak etmisimdir; acaba bu forumda Arap arkadaslar varmi diye. Bu merakimin nedeni ise bu forumda surekli Araplari elestiriyoruz, hani belki Arap arkadaslar vardir ve hakli olarak zorlarina gider. Fakat elestirilerin cok buyuk bolumu bilhassa Muhammed donemi ve Muhammed sonrasi donemi icindir. Temelinde ise Muhammed ve Islam vardir.

Bu yuzden bir anket yapim dedim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hep merak etmisimdir; acaba bu forumda Arap arkadaslar varmi diye. Bu merakimin nedeni ise bu forumda surekli Araplari elestiriyoruz, hani belki Arap arkadaslar vardir ve hakli olarak zorlarina gider. Fakat elestirilerin cok buyuk bolumu bilhassa Muhammed donemi ve Muhammed sonrasi donemi icindir. Temelinde ise Muhammed ve Islam vardir.

Bu yuzden bir anket yapim dedim.

bugüne kadar açılan en muazzam konu diyebilirim(!)

bu arada siz uzaylı mısınız_?

Sitelerde Paylaş
nasıl ya bu forumda bir tane arap yokmu. Hatay, adana mersin, urfa mardinden katılımcımız yok mu...

Kürdüm... Ama kürdüm diye de gurur duymuyom...

saygılarımla

Evet Mersin de çok arap var,beyaz tenli olduğum için arap mısın diye soran çok oluyor.

Türküm,bununla ne utanıyor ne de gurur duyuyorum.

Sitelerde Paylaş
Arapları,araplıklarından dolayı eleştirmiyoruzki.Zora gidecek bişey yok,arap ırkını aşağılamıyor,eleştirmiyoruz.Eleştirdiğimiz ırk değil,din.

Yemezler değerli Macchiato. Konuları okuyun hep arap sıfatı ile konular da paylaşım olmaktadır. Madem idarecisiniz bu konuya bir el atıp o zaman bı sıfatları kaldırın..

Sitelerde Paylaş

Macchiato güzel bir noktaya deyinmişsin!

Sitenin asıl amacı dinleri eleştirmek.

Kimin dini olursa olsun ırk temelinde değerlendirmek hatalı olur.

Hallac Kutsalyaratık'a dolaylı olarak sordum.

Bende merak ediyorum aramızda Nusayri yok mu?

Hallac Kürt olacak.

T yi d şeklinde yumuşatma:=)

Sitelerde Paylaş

Calinos İslam Araplara indiği için bu kelimeyi kullanmak çok doğal!

Yani Arap ismini kullanmak çoğu zaman geçerli bir mecburiyet!

Her konuya ayağın yere basmayacak şekilde muhalif olmana gerek yok...

Konu ile alakalı yazmanızı öneririm!

Sitelerde Paylaş
Yemezler değerli Macchiato. Konuları okuyun hep arap sıfatı ile konular da paylaşım olmaktadır. Madem idarecisiniz bu konuya bir el atıp o zaman bı sıfatları kaldırın..

Forumda ırkçılık yasak.Eğer arap ırkına karşı aşağılama,hakaret...vs görürseniz bunu rapor edin,gereken mutlaka yapılır.

Sitelerde Paylaş
Forumda ırkçılık yasak.
Ben pek aynısını düşünmüyorum...

Ben doğuştan kürt düşmanıyım, onlara pkk’dan dolayı düşman değilim kimsenin oyununa da gelmedim. Siz kürtlerin kötü yanını pkk’dan ibaret mi sanıyorsunuz. Tacavüz, uyuşturucu, organ mafyası, insan kaçakçılığı, hırsızlık, cinayet, 15 tane çocuk yapma. vs vs bir sürü sayılır.
Gerçi kimileri, bunun neresinde aşağılama var da diyebilir...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Foruma ırkçılık malesef bulaşmıştır.

Ama bu, ateistlerin oryantelist (bir akım) davranışlarının neticesidir.

''Arabın k.çı''

''Pis Arap milleti''

''Gerzek Araplar''

Dolayısıyla durum önce Araplardan başladı başka ırkları küçükmsemeye kadar gidiyorr.

Afrikalılara evrimi tamamlayamamışlar diyenler bile çıktı forumumuzda.

Irkçılık yüzünden artık işin rengi başka renge dönüştü.

Ama sorun değil hep beraber bunları düzelteceğiz. Irkçılığı engelleyeceğiz.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
nasıl ya bu forumda bir tane arap yokmu. Hatay, adana mersin, urfa mardinden katılımcımız yok mu...

Kürdüm... Ama kürdüm diye de gurur duymuyom...

saygılarımla

Bencede duyma hallac, çünkü en iyi kürt ölü kürttür :P (açıklama yaparsam tabi ki şaka)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...