Jump to content

Arapmisiniz?

Arapmisiniz?  

33 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Atın sırtında Türk'üm, ateşin başında Çingene... Öküzün boynuzları ucunda İspanyol, bir kadının kucağında Fransız... Çay içerken İngiliz'im, iş başında Alman. Ucuza çalışırken Çinli, işgale direnirken Arap, açlıktan ölürken Afrikalıyım.

İnsan olmak güzeldir.

bence yanlış tanımlar.ata binen sadece türkler değil, işgale direnen de sadece araplar değil

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ben arap asıllıyım. Ancak Türk kültürüyle yetiştim. Bundan da rahatsızlık duymuyorum. Arapça öğrenemedim. ( En büyük kardeşlerim öğrenme olanağı buldular.) Öğrenseydim çok iyi olurdu tabiiki. Her ırkta olduğu gibi Araplar arasında da iyiler ve kötüler var. Ayrıca Türkiye'deki Arapların bölücü tavırlar takındığına hiç tanık olmadım.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
Atın sırtında Türk'üm, ateşin başında Çingene... Öküzün boynuzları ucunda İspanyol, bir kadının kucağında Fransız... Çay içerken İngiliz'im, iş başında Alman. Ucuza çalışırken Çinli, işgale direnirken Arap, açlıktan ölürken Afrikalıyım.

İnsan olmak güzeldir.

Evet, ben San Francisco’ da bir eşcinsel,

Güney Afrika’ da bir siyah,

İsrail' de bir Filistinli,

Avrupa’da bir Asyalı,

Gecenin onunda metroda yalnız bir kadın,

Polonya' da çingene,

Bosna’ da bir savaş karşıtıyım

-Marcos-

Thecrow da iyi uyarlamış, bravo tebrik ediyorum.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...