Jump to content

ATEİST PARTİSİ

Recommended Posts

1932---1950 arasında yapıldığı gibi eznı ve kuranı türkçe okuturdum..

herkes ne dediğini bilsin değil mi ama..,

kuvet komutanlarım ise

hava kuvvetleri obs

kara kuvetleri isenbuka

deniz kuvetleri osiris

ve tanıtım organizasyon şefim ise feanor olurdu ..nokta..

kardeş beni türk sslerinin başına getirirsen sevinirim denizi pek sevmemde

Sitelerde Paylaş
kardeş beni türk sslerinin başına getirirsen sevinirim denizi pek sevmemde

sayın osiris size 2004 yapımı çöküş filminden bir replikle cevap veriyorum..biraz değiştirerek..

bruno ganz ın affına sığınıyorum

---general osiris siz genarellikten mareşalliğe terfi ettiriyorum ve türk silahlı kuvetleri başkomutanı yapıyorum..

büyük hata yapıldı merhametsiz davranın..nokta..

not : umarım bu film hakkında bilgi sahibisinizdir

Sitelerde Paylaş

İktidar olsaydım, en başta terörizmin kaynağı olan kuranı yasaklardım. basımını, yayımını.. nedenlerini de AİHM ye götürürdüm, onaylatırdım:) Tüm dünyaya duyururdum..

Sokakta türban takmayı yasaklardım.. Bu konuda kadınlara baskı yapanlara ciddi cezalar verirdim.. Kesinlikle allahçı propoganda yapılamazdı.. çünkü allah demek, kuranın bütün terörizmlerine yeşil ışık yakmak demektir..

kuran kurslarını kapatırdım.. ama ayetlerin türkçesini bastırıp cümle aleme dağıtırdım.. Camileri kapatmazdım ama Marquis De Sade'ın ön gördüğü gibi; inanan insanlar ibadethanelerde ibadet ederlerken, onları izlemek, gülmek ve dalga geçmek serbest olurdu.. Çünkü din kadar saçma birşeyle dalga geçmez, onu eleştirirken dahi ciddiye alırsanız; tamamı yalandan ve hurafeden ibaret olan bu ucubelik yandaş kazanır.. Ve birgün karşınıza inanamayacağınız ölçüde büyümüş olarak çıkar.. Çünkü cehaletten beslenir..

Kısacası, din ile dalga geçmek bir insanın en doğal hakkı olurdu.. İmamlar ve de dindarlar 5-10 kişilik grupların arasına alınıp konuşturulur; söylediği her söze gülünür ve de içilirdi..

Fethullah denen sümüklünün bütün okullarını kapattırır, görevlilerini içeri alırdım..

tarihinde john tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İktidar olsaydım, en başta terörizmin kaynağı olan kuranı yasaklardım. basımını, yayımını.. nedenlerini de AİHM ye götürürdüm, onaylatırdım:) Tüm dünyaya duyururdum..

Sokakta türban takmayı yasaklardım.. Bu konuda kadınlara baskı yapanlara ciddi cezalar verirdim.. Kesinlikle allahçı propoganda yapılamazdı.. çünkü allah demek, kuranın bütün terörizmlerine yeşil ışık yakmak demektir..

kuran kurslarını kapatırdım.. ama ayetlerin türkçesini bastırıp cümle aleme dağıtırdım.. Camileri kapatmazdım ama Marquis De Sade'ın ön gördüğü gibi; inanan insanlar ibadethanelerde ibadet ederlerken, onları izlemek, gülmek ve dalga geçmek serbest olurdu.. Çünkü din kadar saçma birşeyle dalga geçmez, onu eleştirirken dahi ciddiye alırsanız; tamamı yalandan ve hurafeden ibaret olan bu ucubelik yandaş kazanır.. Ve birgün karşınıza inanamayacağınız ölçüde büyümüş olarak çıkar.. Çünkü cehaletten beslenir..

Kısacası, din ile dalga geçmek bir insanın en doğal hakkı olurdu.. İmamlar ve de dindarlar 5-10 kişilik grupların arasına alınıp konuşturulur; söylediği her söze gülünür ve de içilirdi..

Fethullah denen sümüklünün bütün okullarını kapattırır, görevlilerini içeri alırdım..

John , ağzından bal damlıyor ... :lol:

Sitelerde Paylaş

Merak Meraktan açıyorum bu başlıkları

bakalım ateistler ne kadar demokratlar, insan hakları onlar için neyi ifade ediyor, ateistler hakkındaki duyumlarım doğrumu, ateistler naziler gibimi bu gibi sorularıma cevap bulmak içi açıyorum

Seni kıskandırmak için açmıyorum neden böyle bir şey yapayım ki

Diğer ikinciside iki de bir böyle bir teklif yapıp amacın beni dalgaya almaksa (anladığım kadarıyla da öyle)

bana göre yalnış yapan insansın

Benimde yalnış yapan insanlarla asla işim olmaz

Sitelerde Paylaş

Sayın hallaç, "ihtiyaç fazlası" dediğim yeri görmediniz sanırım. İstanbul bir metropol olmasına rağmen ihtiyacından çok daha fazla cami barındırıyor. Diğer yandan Rize gibi cami rekortmeni şehirlerimizde hemen hemen sokak başına bir cami düşüyor. İhtiyaç fazlası camilerin belirlenip, yıkılıp, yerine kütüphane ya da sosyal etkinliklerin organize edildiği kültür evleri, sanat atölyeleri açılmasını daha doğru buluyorum. Böylece üretim döngüsüne hiç bir katkısı bulunmayan fazladan imamların maaşından kesinti yaparak muazzam bir tasarruf da sağlanacağını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Partiyi bilmem ama ben o partinin baskani olsam ve iktidara gelsem.

1: 10 Km capindaki alan icinde sadece belki 1 camiye izin verilir, var olan diger camiler torenlerle yerle bir edilir.

2: Diyanet kaldirilir.

3: Kuran kurslari kapatilir.

4: Ibadetler kesinlikle Turkce yapilir. Ezanda dahil.

5: Turban her yerde yasaklanir. Carsaf yada cubbe giyenler hakkinda 1 yildan 5 yila kadar agirlastirilmis hapis cezasi verilir.

6: Cem evleri gibi diger tarikatlarin toplanti ve ibadet yerleri yasaklanir, bir kisi kendini Musluman olarak goruyorsa gider camide ibadet eder, yada gelir bize katilir.

7: Bunlar sadece kisa donem tedbirleridir, ileriki donemde Din tamamen yasaklanacaktir, kendisini baski altinda goren dindarlarin Islami ulkelere goc etmesi engellenmiyecek, aksine tasinma ve ucak bilet masraflari devlet tarafindan karsilanacaktir.

Tum halkimiza duyurulur.

Iste benim idealimdeki Turkiye.

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu senin dediklerini naziler bir zamanlar yapmışlardı onlarla bir akrabalık bağın var herhalde

Bunları okudukça gülüyorum yav sen bunları yaparken birilerinin eli armut toplamayacak herhalde

Fazla hayal kurdun gülüm, delikanlı adam racon kesmez yapar, bir de yapabileceği şeyi konuşur

Sen bu kafayla meclise değil ancak tımarhaneye girersin

Sitelerde Paylaş
Sayın hallaç, "ihtiyaç fazlası" dediğim yeri görmediniz sanırım.
Sayınh thecrow, bunu gördüm de yine aynı şeyi düşünüyorum. Camilerin daha farklı biçimlerde kullanılmasını da desteklerim ama bu uzun soluklu bir süreçtir... Yıkıcı değil yapıcı olmak gerekir diye düşünürüm... Yav hem bırakında bir ayrım noktamız bu olsun :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Ateizm bir düşüncedir akıl ve mantıkla ilerler.

Ancak şöel olur atesitler toplanıp ismini Cumhuriyetçi gibi bir isim koyar.

CHP gibi Atatürkçü sistemle ilerlemelri yetiyor zaten.

Senin sorularına veirlcek cevap vermek gereksizdir.

Sitelerde Paylaş
Sayınh thecrow, bunu gördüm de yine aynı şeyi düşünüyorum. Camilerin daha farklı biçimlerde kullanılmasını da desteklerim ama bu uzun soluklu bir süreçtir... Yıkıcı değil yapıcı olmak gerekir diye düşünürüm... Yav hem bırakında bir ayrım noktamız bu olsun :)

saygılarımla

Elbette ben de yapıcı olmaktan yanayım. Ama 30-40 kişiyi geçmeyen bir katılımla namaz kılınan bir cami bence işlevini yitirmiştir zaten. Aksine farklı bir işlev kazanma yönünde ilerlemektedir. Hemen 2 dakika mesafedeki bir başka camide de namazını kılabilir müslüman vatandaş. Boş yere arazi işgal etmesine lüzum yok. Ben burada yıkıcı bir yaklaşım göremiyorum.

Sitelerde Paylaş
Ben burada yıkıcı bir yaklaşım göremiyorum.
sayın thecrow, aramızdaki tek fark, zamanlama konusunda başka bir farkımız yok bence...

ben bayram namazı için sabahın köründe 2 mahalle öteyemi gidecem yani?
Sayın tatar ramazan, bırakında bir bayram namazı için fedekarlık yapın. Sabahın köründe derken bile bir zorsunma sezinliyorum. Zorsunacaksanız iki adım yürümekten aciz iseniz bence namaz kılmasanızda olur..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Hmm... Bayramdan bayrama kullandığınız bir şeyin araziyi işgal etmesine ve yıl boyunca imamın aylık maaş almasına razısınız yani.

Kusura bakmayın bu noktada demokrasiyi ihlal etmem gerekirdi sanıyorum. Ayrıca ne iki mahalle ötesi sayın Ramazan? Hangi ülkede yaşıyorsunuz siz? Kent merkezlerinde bir camiye 5 dakikadan uzun bir sürede varabilenler fiziksel sorunları olan insanlardır. Fiziksel sorunu olan da varsın evinde kılıversin namazını.

Sitelerde Paylaş

siyasi partilerin ataturk gibi dini de kullanmalarını yasaklardım

18ine kadar nufus kagıdındaki din hanesinin bos olmasını, sonrasında da ancak kisi tarafından degistirilebilmesini saglardım. boylece kim musluman kim pastafarian gercekten ogrenilir ve dini tatil gibi uygulamalar ona gore duzenlenirdi

islam dersi yerine "dinler tarihi" dersi koyardım. mufredatı masal anlatımı havasında duzenler ve butun kitaplardan gercekdısı ayetlerle suslerdim. biyoloji derslerinde evrimi anlattırırdım

kuran kurslarında turkce mealler ve bilimsel dusunce ile kuran elestirisi yaptırırdım ^_^

idari sistemlerde hicbir dini sembol veya uygulamayı serbest bırakmazdım

ezanı kaldırırdım. artık herkesin kolunda saat cebinde telefon var, yemeyiz

diyaneti kuranı bilimsel yorumlayacak bir kuruma cevirirdim(nasıl olacaksa). turban giyenlere vs ceza olarak buralarda zorunlu "bilimin gozunden kuran" dersi verirdim

butun ibadethaneleri korurdum. baska bir deyisle dini ibadethanelerden cıkarmazdım

halkevlerini geri getirdim

tarihinde ubermensch tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...