Jump to content

"Kapı ziline oynayan türk milleti"

Recommended Posts

Bugün bir haber okudum. Emre belözoğlunun kişisel iletisine yazdığı yazıymış :

"Kapı ziline oynayan türk milleti! Size Tansular, Mesutlar, Deniz'ler layık.."

Bugün bir arkadasimla sohbetimde arkadasta laf arasinda şöyle demişti: "Bu millet s.kilmeye dünden razı.."

Gerçekten böyle mi? Mesela Mesut Yılmaz gibi kişisel menfaatlerini, ülkenin menfaatlerinden önde tutan; hatta ülkenin çıkarlarını-ne önde ne arkada" hiçbir yerde tutmayan bir siyasetçiye sırf dini hassasiyetleri yok diye neden katlandık ?

Başsavcı "türban meselesi tekrar açığa çıkmasaydı, bu dava açılmayacaktı" diyor.. Başsavcı olmuşsunda adam olamamışsın sen.. Babanın yanına savcı olduğun gün gittiğinde, sana böyle birşey söyledi mi?

Akparti'nin hiçbir gündeminde yokken türban yasasını mhp gündeme getirmedi mi? Zorla Akparti'ye yamamaya çalışmadı mı? Mhp'ye neden hiçbir soruşturma açılmadı ?

Sitelerde Paylaş

emre belezoğlu işine baksın,bıraksın kişisel iletilerde sosyal mesaj vermeyi.

mesutların,denizlerin de bir hayrını görmedik ama akp bu ülkenin başına gelmiş geçmiş en büyük bela.

sosyal mesajlı kişisel iletisinden,akp gibi 10 numara 5 yıldız bir partiyi haketmedik bize mesutlar,tansular layık anlamı çıkıyor.

Sitelerde Paylaş
emre belezoğlu işine baksın,bıraksın kişisel iletilerde sosyal mesaj vermeyi.

mesutların,denizlerin de bir hayrını görmedik ama akp bu ülkenin başına gelmiş geçmiş en büyük bela.

sosyal mesajlı kişisel iletisinden,akp gibi 10 numara 5 yıldız bir partiyi haketmedik bize mesutlar,tansular layık anlamı çıkıyor.

aslında verdiği mesajı beğendiğim için başlığa yazdım. direkt kendim kullanmak istemedim sözü, o yuzden alıntı yaptıgım kisiyi de yazdım. mesele burada emre belözoğlu degil. emre belözoğlu işine baksın diye birşey yok, o da sonucta bizim gibi türkiye vatandaşı. yalnızca ingilterede çalışıyor. bu konuda bizim nasil söz söyleme hakkımız varsa, onun da var.

Emre belözoğlunun iletisini takdir ettim; çünkü kıyas güzel. Mesut yılmaz döneminde anavatan partisine neden dava açılmadı? Mhp'ye neden dava açılmadı? Akpartinin baş belası olması ayrı konu.. Hepimize göre bela olan, siyasetçier, partiler var..

Türkiyede hemen herkesin beğendiği, mutlak onayladığı bir parti var mı? bu yüzden tüm partileri kapatmamız mı gerekiyor?

Sitelerde Paylaş
topçu ile popçu olursan hayat hakkında ancak emre kadar bilgi sahibi olursun işte. tansular, mesutlar çok mu iyi diyeceksiniz; derseniz o ayrı bir başlık ve ayrı bir tartışma konusu :) tarihinde kalessin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

deminden beri "belözoğlu"nu "aköz" sanıyorum da ondan ciddiye alıyorum. :P . Gerçi farklı düşündüklerini sanmıyorum..

neyse cesaretine takdir, genellemesine yuh! türk milletini kapı ziline oynayanlardan ibaret sanıyor. ne yapsın... oynamayanlar da mazbut dindarlar.. yani ya çingene ya arap...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...