Jump to content

Ulusal Köşe

Recommended Posts

İlke ve prensipleriniz yok mu? Burada her daim ulaşılabilecek çokça da gördüğümüz videolar verilmiş. Bundan rahatsız olanlar mı dikkate alınır hele ki iğnelenmemiş bir başlık olmasına rağmen. Rahatsız olan varsa girmesin bakmasın bu başlığa.

Bu uyarı birileri için yeterli olmuyor ise ve gerilim devam ediyorsa çözüm olarak başlığı sonlandırmak yöneticilik değildir.

Şimdi "hadi kardeşim, işmisin sipariş mi" desem kelimeleri boşa sarf etmiş olurum.

Neyse sen kafanı yorma, takıl gitsin...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim 4 yaşında bi' kuzenim var, Atatürk resmine bakarak dua ediyor, "atatüyk annemi babamı bi de kedimizi koyu" diyor:)

Tipik CHP'li alevi bi' ailede yetişen saftirik bi' çocuk yani.

Bu başlığı açan da taş çatlasın 7 yaşında olsun hadi.

Sitelerde Paylaş

Benim 4 yaşında bi' kuzenim var, Atatürk resmine bakarak dua ediyor, "atatüyk annemi babamı bi de kedimizi koyu" diyor:)

Tipik CHP'li alevi bi' ailede yetişen saftirik bi' çocuk yani.

Bu başlığı açan da taş çatlasın 7 yaşında olsun hadi.

allahtan iyidir...Tabi kalkıp allaha dua etse size gayet normal gelir,müslüman yardakçısı ateistler sizi.

kabe arabın olsun bize çankaya yeter...

tarihinde Tokyolu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Gerilimin olduğu yerde sağlıklı tartışmalar olmaz"

Evet ama gerilimsiz de hiçbir şey olmaz. Çatışmanın ilerici bir yönü de vardır. Mesele şu ki gerilim bu ülkenin her anında var. Dağında var taşında var. Bu gerilimde can verenler, kolunu bacağını kaybeden, gözleri yuvalarından oyulanlar var. Madem ki bunlar bu ülkede yaşayan herkesin sorunudur öyleyse kuruluş amacı siyaset olmasa da ısrarla terörü haklı, meşru göstermeye çalışanlarla anladıkları dilden mücade edilmesi de forumun amaçlarına ters düşmese gerektir. Ayrıca şunu da belirtmek gerek ki sıcak bir çatışmanın ortasında tarafsız kalmak, olsa olsa ateşin ortasında savunmazsızca kalbura dönmek anlamına gelir. Bu gerilimde tarafsız kalınamaz. Manyak Fredy yine geldi. Ludwig hastası, bu başlığın açılmasına dayanamadı, yemedi içmedi yine gelip içindeli pisliği kusup gitti. Yukarıda yazdıklarını okuduysanız saplantılı bir beyni olanca çirkefliğiyle açıkça görebilirsiniz. Üstelik bu adam bir yalancı ve yüzsüz bir sahtekar. Kirli bilgi yayan bir pislik bu...

Manyakların foruma nasıl zarar verdiklerini görmek zor değil. Birincisi forum okunamaz hale geliyor. Forumun ana sayfasında sürekli ve en göze çarpan yerde duran sapıkça iletiler, olası bir ziyaretçi için de itici bir unsur. İkincisi, buna izin verilmekle hasta fikirlerin yayılmasına da ortam sağlanmış oluyor. İnsanlara düşünmeyi öğretmek bir disiplin işidir. Çünkü sağlıklı düşünebilme eyleminin kendisini bir disiplindir ve disiplinsiz yaşama geçirilemez. Olaya bir eğitimci gözüyle bakılacak olursa, bu kargaşa ve ciddiyetsizlik içinde kültürel bir kazanımın sağlanamayacağı da kendiliğinden ortaya çıkacaktır kanısındayım.

Ama yine de zor bir işiniz var ve bu önerilerimin ukalalık taslamak gibi algılanmasını hiç istemem. Hastalığın tedavi sürecine girip girmediğini anlamak açısından bu kadar bağışlayıcı olmanız belki anlaşılır birşeydir. Kim bilir belki de forumun ezici çoğunluğunu atmamak için bu tür bir uygulamayı benimsediniz. Kendinize göre haklı yönleriniz mutlaka vardır. Bu nedenle eleştirilerimi yapıcı yönde değerlendirin.

Gerilim tartışmaların da forumların da doğasında var. Bunu reddetmek mümkün değil.

Benim kastettiğim; karşısındakiyle dalga geçmek, küçümsemek, ajite etmek, başlığı sabote, forumu provoke etmek için yazanların yarattığı gerilim.. Orada düşünce tartışmak mümkün olmuyor. Hepimiz yaşadık.

İletişim doğru kurulduğunda, eleştiriler ve öneriler mutlaka yapıcıdır ve karşı tarafça önemsenir.

Teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Avukatı mısın ? Kendi açıklayamıyo mu neyi anlatmak istediğini ?

Ben bu adama mal demiştim silinmiş.

Onun bana "müslüman yardakçısı" dediği ileti duruyor.

O zaman ben de Diriliş'e mal derim.

İyi mi oldu şimdi?

tarihinde L-Mac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben bu adama mal demiştim silinmiş.

Onun bana "müslüman yardakçısı" dediği ileti duruyor.

O zaman ben de Diriliş'e mal derim.

İyi mi oldu şimdi?

İşte tipik bir ruh hastası.

Gerçek bir pislik!

Durup dururken gelir, hakaret eder gider.

Bu adamı atsan hemen başka bir nick alıp bir daha gelir, gene aynı bku yer.

Anlıyorum aslında yönetimin de işi zor.

Aslında bu itlerin adresini tespit edeceksin, gidip kemiklerini eline vereceksin, bak bakalım bir daha yapabiliyor mu...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...